برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 38
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

Arrow | بحث کلی درباره فصل چهارم

در این تاپیک می توانید درباره فصل چهارم این سریال ( که پخش آن از پنج شنبه 16 مهر آغاز خواهد شد ) با یکدیگر بحث و گفتگو کنید. لطفا درباره هر قسمتی که می خواهید بحث کنید ابتدا اسم اپیزود رو بیان کنید تا دیگران اگر قسمت مورد نظر شما رو ندیده اند صحبت های شما رو نخوانند . . .

[ دانلود فصل اول تا سوم سریال ]

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Arrow | بحث کلی درباره فصل چهارم

قسمت سوم*
    «قسمت معمولی بود مثل خیلی از قسمت های سریال ,تنها نکته اش زنده شدن «سارا» بود,من موندم
    تو این یه سال باید فسیل می شد چجوری اونو زنده کردن !!!,البته سریال از فصل سوم از مسیر منطقی
    خارج شده و دیگه اینجور اتفاقات روباید نرمال بدونیم.«الیور» و «دیگل» هم آشتی کردن , دیگه زیادی
    این قضیه قهرشون تو ذوق می زد .
    به اینکه سریال باید از روی کمیک ساخته باشه کاملا" موافقم ولی دیگه سریال 180 درجه با دو فصل اول
    فرق داره و این کراس اور هم اینطور که معلومه بیشتر از فصل قبل قراره تو این فصل اتفاق بیفته شدیدا" م
    خالف این اتفاق بودم.از فصل سوم که سریال همزمان با «فلش» شروع شد تمام تلاششون بود که سریال
    مثل«فلش» فانتزی و تخیلی بشه .در کل بعد از فصل سوم که خیلی ضعیف بود انتظار شروع بهتری داشتم
    ولی این فصل سه قسمت متوسط رو فعلا" دیدم و البته سریال افتاده رو دور تکرار هر فصل یه بدمن میارن و
    «الیور» در نهایت شکستش میده ,خب ضرورت سریال اگه 20 فصل هم باشه و این وسط فقط شخصیت پردازی
    و دیالوگ های قوی هستش که سریال رو سرپا نگه میداره که Arrow این فاکتور رو نداره»

3. 8 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

قسمت پنجم

با این قسمت حال کردم اونم فقط به خاطرحضور شخصیت محبوبم جان کنستانتین

5. 6 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

*قسمت 5*
    اين قسمت هم شاهد حضور «كنستانتين» بوديم كه اومد به كمك «اليور» و سر و ته قضيه «سارا» و
    جنون بازي هاش رو هم آوردن .
    اين قسمت كه بيشتر شبيه عمليات نجات سريال Constantine بود كه با بازي ضعيف همه بازيگرا و
    داستاني نه چندان جذاب ،هيچ شبكه اي رو نسبت به تمديد Constantine تحريك نمي كنه.
    اين قسمت كلكسيوني از سكانس هاي ضعيف و با ديالوگ هاي بيهوده بود، سكانس هاي فرار «كنستانتين»
    و «اليور» از چادر تو روز روشن با يه اسلحه وسط يه اردوگاه نظامي كه حتي يه نفر هم اصلا" بهشون نگاه
    نكرد و يا اونجايي كه سربازرس «لنس» و «ديگل » تو اون ساختمون توسط نگهبانا ديده شده شدن و
    «لنس» با گفتن چند تا كلمه اونا رو قانع كرد دنبال مجرم اومده ،حالا نگهبانا كه هيچ حداقل به شعور بيننده
    يه ذره احترام هم نمي زارن.به كلكسيوني از ايراد هاي فيلم نامه شما بازي فاجعه بار «لارل» و «تيا» و
    ديالوگ هاي بي معني و مثلا" احساسي همراه با موزيك دراماتيك كه فقط رو كاراكترهاي سريال تاثير داره
    اضافه كنيد تا ببينيد واقعا"ارزش وقتتون رو داره كه صرف ديدن اين اپيزود كنيد.تنها مزيت اين قسمت
    حضور «كنستانتين» بود كه دل طرفدارانش رو شاد كرد.
    به نظر من فاكتور زيادي براي محبوبيت سريال وجود داره كه سريال رو تو مسير موفقيت نگه ميداره كه يكي
    از اونها «اصالت» هستش .حالا به كميك Arrow كاري ندارم ولي اون چيزي كه فصل اول و دوم سريال
    داشت 180 درجه با اونچيزي كه العان داريم مي بينيم فرق داره و سريال از دنياي واقعي وارد فاز تخيلي شده
    تا فقط با چند تا كراس اور بيننده ها رو پاي دو سه تا سريال نگه داره.العان احساسي كه من نسبت به سريال
    دارم مثل اينه كه داشتم كارتون «پلنگ صورتي» ميديم كه يه دفعه اي «باب اسفنجي» شد جاش با پلنگ صورتي
    عوض شد.

7. 15 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    329
    از این کاربر 767 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

قسمت5

این قسمت هم عالی بود -9/10
    برخلاف نظر دوستان بنظرم این سریال نه تنها افت نکرده بلکه خیلی هم بهتر شده
    خب این سریال بر اساس کمیکه تو کمیک هم اتفاق های عجیب غریب میفته تعجبی هم نداره(خیلی مهمه درک این نکته که این سریال بر اساس کمیک هاست) اگه ناراحتین میتونین سریالو نبینین نمیدونم چه اصراری داری که با اینکه حس میکنین این سریال حس پلنگ صورتیو بهتون میده بازم ادامش میدین!
    اتفاقا تو فصل 3 و 4 واقعا سریال بهتر از دو فصل قبل عمل کرده...نمیدونم چرا حس میکنین نظر بقیه هم شبیه شماهاست! من پیج رسمی فیسبوک این سریال رو که میبینم اکثر بیننده ها راضی هستن از سریال!
    راستی دوستان این زنه که الیور باش تو جزیره هست چقدر احتمالش هست خواهر لکس لوتر یعنی تس مرسر باشه؟ چون تو کمیک اصلی خواهر لکس با الیور تو جزیره آشنا میشن!

9. 9 کاربرِ زیر از Artin_PM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بزرگی این دنیا به کوچیکی فکر ماست
    سپاس
    1,197
    از این کاربر 7,718 بار در 601 پست سپاس گزاری شده

قسمت6
    تنها چیزی که تو این قسمت و میشه گفت تو این فصل دوست داشتم برگشتن مادر فیلیسیتی بود

هیچ چیزی مثبتی تو 3فصل اخیر ندیدم صرفا تمام خواسته ی سازندگان سریال اینه که 40 دقیقه پر کنن تحویل ملت بدن
    فصل اول سریال خیلی هیجانی و پر کشش بود و صحنه های اکشن خوب از اب در اومده بود و فلش بکای بینظیری داشت طوری که بیشتر وقتا منتظر بودم گذشته الیور تو جزیره ببینم
    کاشکی سریال تو فصل 1 تموم میشد فصل دو ضعیف بود فصل سه فاجعه فصل چهار رقت انگیز
    کلا بیینده جیگر فرض کردن
    عوامل سریال یاد گرفتن هر جا داستان کم میارن یکی از شخصیتا که قبلا تو سریال مرده برگردونن (معمولا شخصیت سرا)
    سرا بدبخت برا چند اپیزود میارن بعد چند قسمت یا میکشنش یا یه تصمیم میگره از استارلینگ سیتی بزنه بیرون تا خودش پیدا کنه
    ( ناموسا بکشید بیرون از این بدبخت هرچی بلا بوده سرش اوردین)
    غیر این
    سارا و الیور اون همه داستان با هم دیگه داشتن تو فصلای قبل اون همه ماجرا و داستان عاشقانه الان تو این قسمت چند کلمه هم با دیالوگ نداشتن
    کارکترا ارتباطشون با هم از دست دادند.
    ژانر سریال توIMDB اکشن ماجراجویی جنایی الان تو این فصل تمام حوادث رخ داده تخیلی و فانتزی بوده

بازی بازیگرانم چنگی به دل نمیزنه البته ضعف های زیادی سریال داره که این موضوع کاور میکنه و شاید اخرین چیزی باشه که به چشم بیاد
    استفان امل و بازیگر نقش مالکوم مرلین و فلیسیتی تنها بازیگرای خوبه مجموعا بازیگر دیمین دارکم خوبه
    باقی بازیگرای سریال در جه 2 و3 سطح بازیشون حساب میشه

شرمنده اگه خیلی شد و غیر از بحث راجب قسمت 6 سریال به فصول قبلی و فضای کلی سریال گریز زدم
    لازم بود یه سری نکاتی که رو نرو بود گفته شه

11. 11 کاربرِ زیر از Daniel Desario بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

منم حدس میزنم خواهر لکس باشه اما فک کنم بازم تو فلش بک ها کنستانتین بیاد
    اما نمیدونم چه اسراریه که همه میخوان یه سریال که پایه و اساسش تخیلیه بیاد واقع گرایانه از اب در بیاد
    همه میگن دردویل بهتره امید وارم این فصلش که اومد اونام مثل اروو تخیلات کمیک ها رو وارد سریال بکنن

13. 8 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    329

نقل قول نوشته اصلی توسط alpay_fm نمایش پست ها
    منم حدس میزنم خواهر لکس باشه اما فک کنم بازم تو فلش بک ها کنستانتین بیاد
    اما نمیدونم چه اسراریه که همه میخوان یه سریال که پایه و اساسش تخیلیه بیاد واقع گرایانه از اب در بیاد
    همه میگن دردویل بهتره امید وارم این فصلش که اومد اونام مثل اروو تخیلات کمیک ها رو وارد سریال بکنن
    دقیقا منم تو همین موندم!
    کلا کمیک جماعت زاده تخیل انسانه و کمیک ها هم فوق العاده تخیلی و عجیب غریبن و این سریال هم بر اساس کمیکه...پس اصلا تعجبی نداره سریال تخیلی باشه
    ولی میدونی مشکل چیه؟
    چون دو فصل اول زیاد تخیلی نبود کلا اتفاقای عجیب غریب مثل لازرواس پیت یا ابرانسان ها توش نبود و یه دفعه تو فصل 3 اتفاقات عجیب غریب زیاد توش افتاد به مزاق بعضیا خوش نیومد و از این موضوع زیاد خوششون نیومد که سریال چرا یهویی تخیلی شد چون انتظار داشتن مثل فصل یک و دو باشه
    ولی بنظر من فصل 3 تا الان بهترین فصل سریال بوده...فصل 4 هم تا الان خوب بوده ولی باید ببینیم تا آخر نیم فصل اول چه میکنه
    از اون طرف هم فلش فصل 2 واقعا خارق العاده بود...انتظار نداشتم سریال و شخصیت ها تو فلش اینقدر پیشرفت کنن
    دردویل هم بد نیست اما من کلا خوشم از کمیک های مارول نمیاد...فقط عاشق کمیک های dc هستم

راجع به خواهر لکس هم امیدوارم خودش باشه...خیلی دوست دارم لکس وارد سریال بشه ولی احتمالش خیلی کمه...تو کمیک که الیور و لکس خیلی ماجرا ها باهم دارن...فرض کن لکس بیاد تو سریال! چی میشه!

15. 3 کاربرِ زیر از Artin_PM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin_PM نمایش پست ها
    دقیقا منم تو همین موندم!
    کلا کمیک جماعت زاده تخیل انسانه و کمیک ها هم فوق العاده تخیلی و عجیب غریبن و این سریال هم بر اساس کمیکه...پس اصلا تعجبی نداره سریال تخیلی باشه
    ولی میدونی مشکل چیه؟
    چون دو فصل اول زیاد تخیلی نبود کلا اتفاقای عجیب غریب مثل لازرواس پیت یا ابرانسان ها توش نبود و یه دفعه تو فصل 3 اتفاقات عجیب غریب زیاد توش افتاد به مزاق بعضیا خوش نیومد و از این موضوع زیاد خوششون نیومد که سریال چرا یهویی تخیلی شد چون انتظار داشتن مثل فصل یک و دو باشه
    ولی بنظر من فصل 3 تا الان بهترین فصل سریال بوده...فصل 4 هم تا الان خوب بوده ولی باید ببینیم تا آخر نیم فصل اول چه میکنه
    از اون طرف هم فلش فصل 2 واقعا خارق العاده بود...انتظار نداشتم سریال و شخصیت ها تو فلش اینقدر پیشرفت کنن
    دردویل هم بد نیست اما من کلا خوشم از کمیک های مارول نمیاد...فقط عاشق کمیک های dc هستم

راجع به خواهر لکس هم امیدوارم خودش باشه...خیلی دوست دارم لکس وارد سریال بشه ولی احتمالش خیلی کمه...تو کمیک که الیور و لکس خیلی ماجرا ها باهم دارن...فرض کن لکس بیاد تو سریال! چی میشه!
    اره اما لکس چون ارتباط مستقیم با سوپر من داره فکر نکنم اونم تو سریال ها راه بدن فوقش اسمش
    اقا همین میراکورو یعنی به اندازه کافی تخیلی نبود یا اون گیاهی که الیور برای خوب شدن میخورد

17. 7 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    329

قسمت 7

قسمت خوبی بود
    از اینکه فهمیدم داداش جان زنده هست و عضو هایو هست واقعا شکه شدم آخه سه فصله خیال کردیم مرده و این همه هم جان سعی داشت انتقامشو بگیره
    جان هم که کلا ازش ناامید شده بود و حق هم داشت ولی به هر حال این برادرشه باید یه تلاشی بکنه
    الیور هم مثل اینکه درس از اتفاقات راس نگرفته بود و میخواست با دیمین شریک بشه که تشکیلاتشو از درون نابود کنه البته به لطف جان نظرش عوض شد
    اون دختره هم تو جزیره اولش فکر میکردم خواهر لکسه ولی متاسفانه تو این قسمت معلوم شد که اون نیست اگه خواهر لکس بود داستان سریال خیلی جذاب تر میشد...شاید فصل 5 باهاش تو جزیره ملاقات کنه چون طبق کمیک الیور با خواهر لکس تو جزیره آشنا میشه

در کل قسمت خوبی بود و فکر کنم نمره 8.5 عادلانه باشه

19. 5 کاربرِ زیر از Artin_PM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

My name is oliver queen...after 5 years in hell I came back Home with one goal...to save my city and for that I most be someone else I ost be something else...
    عاشق این جمله اول هر اپیزودشم خیلی باحاله...
    قسمت قشنگی بود جایی ک دیمین و اسپیدی روبرو شدن نشونه این بود ک دست بالا دست زیاده...مالکوم خیلی نقشش کم رنگ شده و سارا هم زود محو شد.
    هشدار الیور ب دیمین هم خیلی جذاب بود و یجوارایی اعلان جنگ داد بهش.روزا در قالب شهردار و شبا در قالب Green arrow...

21. 7 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین