برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 18
    سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

Les Revenants | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم سریال

.:: معرفی سریال ::.
    .:: دانلود سریال ::.

* میتونید در این تاپیک درمورد فصل دوم این سریال با دوستانتون تبادل نظر کنید. برای جلوگیری از اسپویل شدن داستان،نام اپیزود و تگ اسپویلر رو فراموش نکنید.

سپاس
    12,483

پاسخ : Les Revenants | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم سریال

میگن فلان سریال کشش داره اما وقتی پیگیر ماجرا میشی میفهمی که منظور از کشش همون سه دقیقه انتهایی هر اپیزوده که متصله به سه دقیقه ابتدایی اپیزود بعدی تا شما مجبور بشید دو روزه یه فصل 24 قسمته از همون سریال "کشش" دارو ببینی !!
    کشش این سریالم برای من، همون موسیقی تیتراژ ابتداییه که تقریبا دو ساله رینگتون گوشیمه و دلم نمیخواد عوضش کنم
    E01
    مشاهده محتوا اسپویلر
    فصل اول همه اتفاق ها توی شهر بود و لوکیشن‌های تکراری، همین باعث شده بود حس کنم این شهر و اون درّه و آدماش آخرین چیزای رو زمینن مخصوصا وقتی سعی میکردن از شهر برن بیرون ولی نمیتونستن! اون پیاده‌رو و چراغ‌هاش و اون تونل و ملتی که جیگرشون صُفره میشد و اون بار و تینیجرهاش اون خیریه و ... تکرار همه اینا قشنگ‌ترین حسِ آخرزمانی رو میداد ولی حیف که همشون متروک شدن. شخصیت‌ها و مکان‌های جدید نیاز به یه معرفیو فضاسازی جدید داره! این یعنی " فصل دوم بعلاوه پیگیری ابهامات فصل قبل، کلی چیز جدید داره !! "

3. 17 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

»» قسمت اول: باز شروع شد درامی که تعلیق داره و استرس زاست! فقط یک عدد نگرانی و دلواپسی همین قسمت اولی: به سرانجام رسوندن این قصه چقدر سخته.

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

سریالی که بین دو فصل اول و دومش 3 سال فاصلست از بیننده هاش چه انتطاری داره انصافا؟
    من الان 60 درصد اتفاقات یادم نیست ، برا همین با این که خیلی دوست دارم شروعش کنم اما دل و دماغشو ندارم
    باز شرلوک تعداد قسمت هاش پایینه و ضرباهنگ متفاوته برای همین آدم یادش میمونه
    اما این نمیشه d :
    نوش جون کسایی که یادشونه : (
    Trump2016

6. 12 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط .Ven0m. نمایش پست ها
    سریالی که بین دو فصل اول و دومش 3 سال فاصلست از بیننده هاش چه انتطاری داره انصافا؟
    من الان 60 درصد اتفاقات یادم نیست ، برا همین با این که خیلی دوست دارم شروعش کنم اما دل و دماغشو ندارم
    باز شرلوک تعداد قسمت هاش پایینه و ضرباهنگ متفاوته برای همین آدم یادش میمونه
    اما این نمیشه d :
    نوش جون کسایی که یادشونه : (
    به قولی یکی کافیه نیت بکنی همش یادت میاد
    اما واقعا ارزش داره دوباره دیدیه بشه همش هشت قسمت چیز زیادی نیست
    ---------------------
    طی دو روز ده قسمت دیدم
    الانم منتظر هیات ابدار خونه زیر نویس قسمت های بعدی رو بزاره بشینم ببینم بقیه ش رو

اینا هم تقدیم تیم ترجمه ابدار خونه

8. 14 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

قسمت اول :قسمت اول سریال همچنان راز الود و عالی بود با خرده داستانها و ادمهای جدید که میتونه به پیچیده و جذابتر شدن سریال کمک کند و از همه مهمتر فضاسازی عالی سریال که به باورپذیری سریال بسیار کمک کرده است امیدوارم یک فصل دوم خوب منتطر ما باشد بعد از کلی انتظار کشیدن ویک تشکر ویژه از والتر دوست داشتنی بخاطر انکودر اختصاصی برای بچههای انجمن و از مترجمین سریال علیرضا و بچههای ابدارخونه که سرعت اراده زیرنویسش عالی هست ادم یاد سرعت ترجمه اشکان و میکادو وشمیم برای بیگ بنگ میندازه

10. 15 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483

E2

مشاهده محتوا اسپویلر
    با این فرمول شروع شد : " بریم سوال بسازیم" ، نویسندگی این قسمت با همین فرمول انجام شد و اصلا با پدیده "افراط" آشنا نبود! و البته بعضی از قبلیا رو که از سه سال پیش به مخاطب تحویل داده بود جواب داد !! نمونه‌اش گذشته "میلان" و "پیر" بود ...

نمیشه که شخصیتی مثه ویکتور همینطوری بیادُ بره که ... مادر تازه از برزخ برگشته! + پدر روی تخت بیمارستان + نقاشی‌هاش که پیکاسو رو هدف‌گیری کرده

این دوستمون از همون شب اول و تصادفش با تونی به غیرطبیعی بودن قصه ایمان آورد!

خودم فکر کنم قضیه فراتر از این حرفا باشه که بشه با تاریخ و تطبیق نتیجه‌گیری کرد، این مدل سوالارو باید همینطوری جواب داد ... رو کاغذ حال نمیده !

ای کاش تمام فصل دوم در دسترس بود که بشه یکباره به همه سوالام برسم اما اگه از بیس سوالی بالا بگذریم بهتره لنا رو فراموش نکنیم

فصل اول چون ماجرا با کمیل و خانوادش استارت خورد میشد لنا رو یکی از بازیکنای اصلی شمرد اما کم کم با بازتر شدن قضیه، جا برا این خانوم تنگ شده اما حیفم میاد از اکت استثناییش ننویسم، بین این همه زن بدقواره و سوپر cold فرانسوی ، این دختر بهترین اجرا رو بعنوان یه خواهر داغ دیده داره ... دقیقا بعد از سکانسی که با پدرش دعوا کرد و بهش سیلی زد، کمیل، نامه فوق‌العاده لنا رو خوند به جرئت میگم شخصیت "لنا" و بازیگرش، از بهترینای کل سریالن ...دوسش دارم.

12. 11 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    E2

مشاهده محتوا اسپویلر
    با این فرمول شروع شد : " بریم سوال بسازیم" ، نویسندگی این قسمت با همین فرمول انجام شد و اصلا با پدیده "افراط" آشنا نبود! و البته بعضی از قبلیا رو که از سه سال پیش به مخاطب تحویل داده بود جواب داد !! نمونه‌اش گذشته "میلان" و "پیر" بود ...

نمیشه که شخصیتی مثه ویکتور همینطوری بیادُ بره که ... مادر تازه از برزخ برگشته! + پدر روی تخت بیمارستان + نقاشی‌هاش که پیکاسو رو هدف‌گیری کرده

این دوستمون از همون شب اول و تصادفش با تونی به غیرطبیعی بودن قصه ایمان آورد!

خودم فکر کنم قضیه فراتر از این حرفا باشه که بشه با تاریخ و تطبیق نتیجه‌گیری کرد، این مدل سوالارو باید همینطوری جواب داد ... رو کاغذ حال نمیده !

ای کاش تمام فصل دوم در دسترس بود که بشه یکباره به همه سوالام برسم اما اگه از بیس سوالی بالا بگذریم بهتره لنا رو فراموش نکنیم

فصل اول چون ماجرا با کمیل و خانوادش استارت خورد میشد لنا رو یکی از بازیکنای اصلی شمرد اما کم کم با بازتر شدن قضیه، جا برا این خانوم تنگ شده اما حیفم میاد از اکت استثناییش ننویسم، بین این همه زن بدقواره و سوپر cold فرانسوی ، این دختر بهترین اجرا رو بعنوان یه خواهر داغ دیده داره ... دقیقا بعد از سکانسی که با پدرش دعوا کرد و بهش سیلی زد، کمیل، نامه فوق‌العاده لنا رو خوند به جرئت میگم شخصیت "لنا" و بازیگرش، از بهترینای کل سریالن ...دوسش دارم.
    واقعا هم یکی از بهترین بازیگر هاش همونی هست که نقش لنا رو بازی میکنه
    راجب جواب ها هم فک کنم شیش سال دیگه به زور به جواب ها برسیم
    دیشب هم که دو قسمت با هم پخش شده از این فصل همش دو قسمت دیگه مونده
    اینا تا الانش که همش دارن معما طرح میکنن اما فکر کنم پدر کمیل به یه جواب های برسه البته اگه با اون مرده که تازه به فیلم اضافه شده همکاری کنه
    فقط یه علامت سوال بزرگی که دارم البته کل داستان تا به حال علامت سوال بوده اونم از نوع بزرگش
    فقط دلم میخواد بدونم از اینای که از مرگ برگشتن کسی هست که از همه ماجرا خبر داشته باشه(چرا برگشتن چرا برگشته ها نمیتون از شهر خارج شن مشکل شون با زنده ها چیه) یعنی یه جورای سر دست شون باشهچرا میخواد همه شون رو این ور اب پیش خودش نگه داره البته اگه باشه
    اصلا اون ترک ها که توفصل اول ایجاد روی بدن شون شده بود چی بودن چرا از بین رفتن
    انقد علامت سوال برای من به وجود اومده که خودمم تعجب میکنم با توجه به اینه که بیشتر جهت سرگرمی فیلم میبینم و زیاد تو بهر داستان های پشت پرده اش نمیرم و حالا اون های که میشینن فیلم ها رو کالبد شکافی میکنن که حتما چند هزار تا علامت سوال تو ذهن شون به وجود اومده
    البته هنوز موندم ویکتور توی جاده موقع تصادف چیکار میکرد
    یه جورای یه حس بهم القا شده که ویکتور خیلی چیز ها میدونه یه جورای اصل کار داستان اون و شایدم یه جورایی مسول اصلی این اتفاقات باشه با توجه به اتفاقاتی که توی قسمت دوم این فصل افتاد میگم یه جورای خیلی از اتفاقات از دور یا نزدیک به اون ارتباط دارن تو فصل یک هم خیلی اتفاق مهم دور برش افتاد نمونش همون زنه فضول با نقاشیش از اون اتفاق و خیلی های دیگه
    ............

14. 13 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9
    از این کاربر 79 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

سلام از کجا میشه دانلود کرد فصل دوم رو؟

16. کاربر زیر از soshyan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط soshyan نمایش پست ها
    سلام از کجا میشه دانلود کرد فصل دوم رو؟
    توی پست اول که هست : .:: دانلود سریال ::.

18. 10 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین