برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 از مجموع 27
    دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

[اختصاصی تیم انیمیشن] انیمه‌های فصل پاییز 2015 | بحث و تبادل نظر

.
    ..:: مقدمه ::..
    همانطور كه اطلاع داريد با تغيير فصل (بهار، تابستان، پاييز و ...) تلویزیونی و سينمايي در ژاپن توليد ميشه. بنابراين با شروع فصل پاييز تصميم گرفته شد جهت هدفمند سازی روند تاپیک های تیم به جاي تاپيك‌هاي مجزا و خالي از سكنه! يك تاپيك جامع براي بحث و معرفي انيمه‌هاي فصل پاييز تهيه بشه تا بتونیم مشاركت و فعاليت بیشتری رو از شما دوستان شاهد باشیم که صدالبته ادامه داشتن این سبک تاپیک‌ها مشروط به حضور عزیزان علاقه‌مند طرفدار انيمیشن و انیمه‌ست. در تاپيك ما به انتخاب خودمون 3 انيمه‌ رو با عنوان "پيشنهادي تيم انيمیشن" فقط در حد یک پیشنهاد معرفی کردیم، اما بحث و بررسی‌ها همان‌طور که اشاره شد به این سه اثر محدود نشده و کل انیمه‌های آنگوینگ فصل رو دربر می‌گیره. امیدوارم از انتخاب‌های ما راضی باشید.

پ.ن: با تشکر از ایرج عزیز بابت "نگاه" زیباش.

.
    .
    ..:: پشنهادهای این فصل ::..
    .
    مرد تک مشتی [One Punch Man]
    . . . . . . . . . .

» خلاصه داستان:
    در شهر زد که پر از هیولاهای عجیب و غریب است، مردی بیکار صرفا جهت سرگرمی با تمرینات فراوان (که موجب کچلی او شده) یک ابر قهرمان می‌شود، مشکل این است که او بخاطر مشت پرقدرتش که باعث از بین رفتن حریفش در یگ ضربه میشود، نمی تواند حریف لایقی برای خود بیابد.

» نگاه:
    كميك + مانگا + انيمه + مارول + تاحدودي DCايزه‌ي ژاپني كه انيمه‌بازان عادت دارن با واژه‌ي "سينن" خلاصه‌ش كنند. وان پانچ يه همچين چيزيه! داستان سوپرقهرمان سوپركچلي كه تمام قدرتش رو توي يه مشتش جمع و به سمت دشمنش رها مي‌كنه. تجربه ثابت كرده قهرمان‌هاي شنل‌پوش ژاپني هيچ‌وقت به كليشه‌هاي آمريكايي اكتفا نمي‌كنند و هميشه بيشتر از مشت و شنل و قهرمان‌بازي و تيكه‌پراني از قهرمان‌شون انتظار دارند. اين تجربه در كنار استعداد و تجربه‌ي استودیو MadHouse هر مخاطبي رو وادار به تماشا مي‌كنه. بد نيست به چهار اثر اخير اين استوديو هم نظر داشته باشيد: Death Parade, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Ore Monogatari, Overlord انيمه‌هاي متفاوت در ژانرهاي متفاوت با كارگردان‌هاي متفاوت. بي‌احتياط تماشا كنيد...
    پ.ن: در مورد مانگا و پیش ساخت این شاهکار، مفصل اینجا توضیح دادم #13

.
    آقای اوسوماتسو [Osomatsu-san]
    . . . . . . . . . .

» خلاصه داستان:
    انیمه روایت گردن داستان شش قلوهای شیطان و بازیگوش آقای ماتسونو است که رهبری آنها را بزرگترین پسر به نام "اوسوماتسو" به عهده دارد.

» نگاه:
    پيشنهاد اين يكي واقعا ريسكش بالاست. با يه انيمه‌ي كمدي كلاسيك طرفيم كه قدمتش برمي‌گرده به دهه‌ي 60!. شش قلوهاي ماتسونو از روي مانگايي به همين نام ساخته شدن يا بهتر بگيم "بازسازي" شدن چون قصه‌ي اين شش قلوها قبلا دو مرتبه در فاصله‌ي دهه‌ي 60 و 80 با تعداد اپيزودهاي 60تايي و 80تايي انيمه‌اي شدن! و اين بار سوم و احتمالا آخرين بار هست كه Studio Pierrot تصميم گرفته با تغيير در آرت و بالا بردن سطح گرافيك، كار بازسازي انيمه - مانگا رو انجام بده. تمام اميد ما اينكه Osomatsu-san سطحش از يه خاطره‌بازي و كار تجربي صرف بالاتر و براي مخاطب فعلي كه هيچ تصوري از اين اثر نداره جذاب باشه. با احتياط تماشا كنيد...
    .
    .
    هایکیو!! [!!Haikyuu]
    . . . . . . . . . .

» خلاصه داستان:
    شویوی قد کوتاه، بعد از دیدن یک مسابقه والیباز ایس با بازی "غول کوچک" الهام گرفته و وارد تیم والیبال مدرسه خود میشود.
    » نگاه:
    اين فصل به غير از پاييز يه عنوان بلند ديگه هم داره؛ "فصل فصل‌دومي‌ها"! اينم به بهانه‌ي اينكه توي پاييز تعداد قابل توجه‌اي انيمه داريم كه فصل دوم‌ يا چندمشون رو تجربه مي‌كنند. ازDiabolik Lovers گرفته تا Noragami Aragoto , K , Owari no Seraph و ... اين ليست براي يه تعداد كه دنبال انيمه‌هاي جديد و ارجينال و سورپرايز فصل مي‌گردن ضد حال به نظر مي‌رسه و براي فن‌هاي مجموعه ايده‌آل. پيشنهاد ما هم به اين ايده‌آليست‌ها تماشاي يه انيمه‌ي ورزشي دراماتيك و واقع‌گرايانه‌ي (آنتي سوباسا) واليبالي‌ به نام "هايكو"ست. سوپر داشتيم! كمدي كلاسيك هم پيشنهاد كرديم فقط جاي يه انيمه‌ي ورزشي خالي بود فكر مي‌كنم اين فصل سبد كالايي بهتر از اين پيدا نكنيد. حالا انتخاب با شماست. بي‌احتياط تماشا كنيد...
    ..
    ....
    ==@=@=@=@=@==

شما کدام انیمه را برای دیدن انتخاب می کنید؟

از انیمه‌های پیشنهاد شده راضی هستید؟

منتظر مشارکت گرم شما هستیم.

آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [اختصاصی تیم انیمیشن] انیمه‌های فصل پاییز | بحث و تبادل نظر

من مثل بقیه دوستان انیمه باز نیستم ، ولی وقتی تعریف ها از one punch man رو اینجا میدیدم خیلی خیلی کنجکاو شدم خلاصه روز اول ی قسمت رو دیدم و به طرز شگفت انگیزی که خودمم باورم نمیشد خوشم اومد و سریع بقیه قسمتا رفت برای دانلود و تو دو روز تموم شد
    عجب چیزه نابی بود اصن من خراب شخصیت استاد سایتاما شدم ، برا همین میخوام به حول قوه الهی تمریناتشو شروع کنم خلاصه باید صحت و سقم حرفای استاد رو بفهیم دیگه
    اگه زنده موندم از سر کچلم یه عکس میزارم

“There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

3. 17 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,413 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    با این تعریفی که تو کردی از این انیمه خودت هم دیگه نباید بری سراغش
    ولی در امتداد پیشنهاد خودم و ضدپیشنهاد شما:
    من قبلا تو این پست #13 در مورد اینمه Noragami یه چیزایی نوشته بودم
    نتیجه اخلاقیش این بود که نرین سمت این انیمه
    خوب حالا میخوام حرفم رو پس بگیرم به همین راحتی
    قبلش واسه اینکه یه کلیتی دستتون بیاد معرفی سایت وزین انیمه ورلد رو برای فصل اول اینجا میذارم یه نگاهی بهش بندازین ( البته با در نظر گرفتن توضیحاتی که من دادم )
    فصل اول:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    فصل اول ، با یک خدا آشنا شدیم که "شینکی" داره | شینکی ها ابزاری هستند که بوسیله شون خداوندگانی که توانایی مبارزه دارن میتونند " آیاکاشی" ** منظور همون هالوو و امثالهم که ناامیدی در دلشون نفوذ کرده و بر سرشتشون تثبیت شده هست ** ها رو نابود و مهر کنند | و از قضا این خدا ، نه پول و نه دم و دستگاه درست و حسابی داره که بتونه عابدی داشته باشه و نه دیگه کسی واسش ارزشی قائل میشه ؛ خدایی که حموم به زور میره و خیلی بدبو هست و شینکیش اون رو خدا فرض نمیکنه و ثانیه ثانیه تیکه بارونش میکنه ، این خدا ، خدای فاجعه ، یاتوگامی هست. این یاتو تنها کاری که میتونه در این زمان و مکان مدرن کنه ، خدمات نظافتی و ... هست و در ازش مبلغ ناچیز پنج ین میگیره اما یک روز ، یک دانش آموز دختری به اسم ایکه هیوری به همراه دوستاش تو خیابون قدم میزنه و ناگهان یاتو رو درحالتی میبینه که ماشینی میخواد بهش بزنه ؛ هیوری هم حس انسان مدارش گل میکنه و خودش رو پرت میکنه بر روی این یاتو و هلش میده و وقتی که حالت بهوشی بهش رخ میده ، میبینه که یک دمی بهش وصل شده ؛ بله هیوری الان بین دو دنیا گیر کرده و هم میتونه آیاکاشی ها رو بخوبی ببینه و هم میتونه در دنیای مادی زندگیش رو بکنه اما این تونستن دومیش خیلی سخته و نیازمند یک علاجه و دکتر کاردان میخواد ، از قضا ایشون درخواست ملاقاتی با یاتو میگیره و بهش میگه که منُ خوب کن اما یاتو سرکارش میزاشته چون در ادامه میفهمه که فراموش کردن خود یاتو و شینکیش سبب میشه تا حالت دنیاییش ثبات پیدا کنه و این هم بدونیم که با هیوری بیش از حد خودمونی شده و جدا شدن ایشون از هیوری خیلی سخته ، در ادامه شخصیت اصلی دیگری که قالب روح داشته و توسط یاتو احظار و بصورت شینکی تمثیل پیدا میکنه و نامی که یاتو بر شینکی خودش میزاره ، یوکینه هست. یکی از شاخه های فصل اول هم برمیگرده به روایت زندگی دوم یوکینه و اعمال و رفتارش.

خوب حالا فصل دوم:
    این فصل، تا الان که 9 قسمت ازش اومده، سه چهار سر و گردن از فصل اول سرتره، من از سر بیکاری فصل دوم رو دانلود کردم، اما به شدت سوپ ریزم کرد
    کلا این جور داستان ها چون با بحث خدا/ خداها و ماورا درگیره، خود به خود آدم رو جذب میکنه، مشکلی که داستان فصل اول داشت، در کل این بود که ما فقط یه خدا رو میدیدیم بدون دونستن گذشتش و صد البته از پتانسیل کارکترهای دیگه ( همون خداهای دیگه) درست و حسابی استفاده نشده بود. از همه مهم تر، طراحی انیمه ( به قول بچه ها آرت ) با فضای تاریکی که انیمه نیاز داشت اصلا نمیخوند.
    اما این فصل تقریبا 6، 7 قسمت اول در مورد چرایی درگیری بین "یاتو" و "بیشامون" میچرخه و خیلی چیزا رو شفاف میکنه، انصافا هم خوب پرداخت شده داستان، مقدمه ای که منجر میشه تا بفهمیم چرا این درگیری ایجاد شده و یه دونه فلش بکی که به فصل قبل زده میشه، خیلی با هم جور در میان، در ادامه خداهای دیگه هم تو داستان پیدا میشن، دیگه در حد معرفی گذرا قفل نمیکنه انیمه، اونا رو هم وارد قصه میکنه که باعث جذاب تر شدن داستان میشه، از همه جالب تر واسه من این بود که، منی که با طنز تو انیمه تقریبا مخالفم و اعصابم به هم میریزه، ولی تو این فصل خیلی با کمدیش حال کردم نکته ی دیگه این که کم کم با گذشته ی یاتو بیشتر آشنا میشیم، خیلی از چیزایی که تو فصل اول گنگ و بی معنی بودن تو این فصل توضیح داده میشن، امیدوارم همین جوری ادامه پیدا کنه
    پ ن : هیچی One Punch Man نمیشه مراما، حتی Attack On Titan
    خوب بعد اینکه وان پانچ تموم شد، تو قحطی انیمه بودیم، که الحمدلله نوراگامی جاش رو پر کرد واسم، چهار قسمتی ازش مونده بود که پیش پاتون زدم تو گوشش
    خیلی خوب تموم شد، همون جور که تو پست قبلیم گفتم خیلی از سوالات و ابهاماتی که تو فصل اول داشت برام، این فصل رو اونا مانور داد، به عنوان مثال گذشته ی "یاتو" رو تا حد خوبی در موردش اطلاعات داد که یحتمل فصل های بعد بیشتر در موردش حرف زده میشه تو انیمه، حرفم نمیاد ، اومدم یه پستی بدم و بازم از گفته ی قبلی خودم مبنی بر اینکه این انیمه رو نبینین استغفار کنم خلاصه فصل یک رو تحمل کنین، فصل دوم خیلی بهتر میشه
    البته همه ی اینا بهانه بود که بگم آقا ما منتظر معرفی انیمه های زمستانه هم هستیم، یه معرفی به سبک استاد سایتاما "جنوستیم شپردی"

5. 16 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

» به‌نظرم وان‌پانچ، اون داستان بلند ادامه‌دار رو نداره یا خوشبینانه‌ش اینکه برا فصل اول (همین دوازده‌تای پاییزی) چیزی از داستان‌سرایی‌ش "رو" نکرد. یعنی داره ولی فعلا وقتش نیست! یا مثلا انگار"قصد"ش رو نداره. در هر صورت این قضیه برام خیلی آزاردهنده بود و از اونجایی که شخصا در دسته فن‌های سوپرهیرویی هم نیستم هر قسمت منتظر شروع قصه بودم ولی فقط سایتاما توی یه اپیزود جدید یه ابرضدانسان! جدید رو مشت‌کاری می‌کرد و این به‌نظرم کافی نبود. قبلا هم سر انیمه‌های این سبکی و اقتباسی، مشکل چپتر‌نگاری (به‌جای قصه‌گویی) داشتیم. امیدوارم ادامه‌ش بیشتر از شخصیت‌تنها باشه. البته تجربه ثابت کرده سایتاما"ها" تو انیمه‌های ژاپنی اینقدر پیش میرن و پیشرفت می‌کنند که به زودی باید شاهد VS قهرمان‌مون با خدا و خدایان باشیم.

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

دومین انیمه‌ی زندگیمو دیدم و طبق معمول حال نکردم :/ "وان پانچ من رو" از دوستان خیلی تعریف شنیدم و یهو نشستم 5-6 قسمتشو گرفتم ولی چیزی که وقتی مشغول به دیدنش کردم اذیتم میکرد، وجود کاراکتر های فوق فوق فوق غول و ابر انسانی بود |: میتونستن همین ایده رو خیلی جالب تر و از تخیلش کم کنن.اینجوری مام یه حالی میکردیم تنها چیزی که ازش لذت بردم سبک خنگ بودن و فان بودن شخصیت اصلی بود با چهره کچلش خلاصه ببخشید اگه نظرم باهاتون مخالفه، همینه که هست.

پ.ن: کلا از مارول خوشم نمیاد، حدس هم میزدم با اینم جور نشم.ولی اگه شما این سبکو دوس دارین، حتما دنبال کنید بهتون میسازه.

8. 17 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

وان پانچ من فوق العاده بود، فوق العاده...
    همون طور که قبلا هم گفته بودم، اپنینگ یه انیمه خیلی واسم مهمه و تو دیدنش خیلی تاثیر داره و خب هیرو واقعا خوبه، خیلی
    درمورد شخصیت ها باید بگم بنده علاقه مندم با یکی مثه سایتاما ازدواج کنم درصورت مشاهده فورا تماس بگیرید که ریوارد داره
    از کارکتر تورنیدو خیلی خوشم اومد خیلی... مخصوصا وقتی ایگنورش می کردن
    درکل بازم میخوامممممم...

10. 16 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,413 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AdibTE نمایش پست ها
    دومین انیمه‌ی زندگیمو دیدم
    مشکلت همینه دیگه آخه آدم واسم دومین انیمه میاد سراغ این؟

میتونستن همین ایده رو خیلی جالب تر و از تخیلش کم کنن
    در واقع با توضیحات شپرد، کلا ایده ای در کار نبوده، طرف فقط نشسته شروع کرده به دری وری کشیدن.

وجود کاراکتر های فوق فوق فوق غول و ابر انسانی بود
    تخیله دیگه، اصلا شروع انیمه با اینه که "یکی هست".... "تو قلبم که هر شب واسه اون می نویسم و اون خوابه "
    اشتباه شد مثل اینکه
    شروع انیمه با اینه که یکی هست که با یه مشت همه رو "تیت و پر و پودر " میکنه، بعد هم یه خرچنگ نشون میده که حرف میزنه میخوای تخیلی نباشه ادامش؟
    کلا این انیمه واسه اونایی که خیلی قصه گویی و داستان رو دوست دارن به درد نمیخوره، چون اصلا این جور چیزا تو مرامش نیست. زیادی سر راست، کل قصه کلا چن کلمه هست.
    همینه که هست.
    برو بچه اینجا لات بازی در نیار

12. 14 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashbehzad1 نمایش پست ها
    زیرنویسشو از کجا گیر بیارم؟
    » زیرنویس 12 قسمت فصل اول این انیمه، تقدیم شما: دانلود