برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
76. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

1 1.32%
  • 4

1 1.32%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

1 1.32%
  • 8

9 11.84%
  • 9

22 28.95%
  • 10

42 55.26%
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 52
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود سوم

Season 6 Episode 3 " Thank you

Take Me To Your Jungle,im not Afraid
    سپاس
    107
    از این کاربر 1,152 بار در 97 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود سوم

آقا گلن زندست. یه سری عکس دارم که فهمیدم.

عکس اول:تو این عکس مشخصه که سر گلن زیر یه بدن دیگست.

عکس دوم:تو این عکس هم به وضوح محور بالایی و پایینی ایجاد شده.گلن هم داره روبرو شو نگاه میکنه.

عکس سوم:تو این عکس هم کاملا باید گفت:از کدوم قفسه سینه ای دل و روده میزنه بیرون؟

اون سکانسی هم که نیکولاس و گلن با هم افتادن دقت کنین که گلن نیکولاس رو به سمت خودش گرفت و افتاد.یه جای کار صد در صد تو این سکانس میلنگید.
    گلن صد در صد زندست ولی من نگران یه چیز دیگه ام. اونم مرگ داریله. اگه دقت کرده باشین تو تریلر کامیک کان فصل 5 آخر تریلر بث رو نشون میده. که آخر نیم فصل میمیره. تو تریلر فصل 6 یه بک پارت آخر تریلر دیدیم که مثل فصل 5 بود. با این تفاوت که بجای بث ,داریل گروگان گرفته شده. به این چیزا باید در تریلر خوب دقت کنید. کلا عکس ها-علائم عکس ها رو خوب دقت کنین.همیشه دلیلی دارن. تو همین قسمت 3 فصل 6 هم دقت کنین که داریل یه نگاه عجیب و غم ناکی به الکساندریا کرد. این یعنی ممکنه دیگه الکساندریا و گروهشو نبینه.قسمت بعدی هم که بنظر آرامش بعد طوفانه. طبق پروموی قسمت 4 میشه حدس زد که فلش بک کامل زندگی مورگان بعد از جدا شدن از ریک رو به نمایش میگذاره. طبق همون بی سیمی که توی پرومو از مورگان دیدیم و ریک به اون داده بوده.

3. 11 کاربرِ زیر از Overlord93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,842
    از این کاربر 1,538 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

درود بر همه دوستان

مشاهده محتوا اسپویلر
    برعکس بیشتر دوستان من فکر نمی کنم گلن مرده باشه!! و فکر میکنم این دل و روده های دوست گلن بود که میدیدم!در ضمن قسمت بعد هم گلن رو نخواهیم دید(فلش بک و....) اما در قسمت های بعدی خواهیم دید!

5. 7 کاربرِ زیر از saman2esm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

قسمت سوم
    این قسمت همه رو به خاطر گلن شوکه کرد.جدا از اینکه سرنوشت گلن با کمیک زمین به هوا فرق داشت ولی باید قبول کنیم که گلن مرده,اگه شبکه ای مثل Cw سریالو پخش می کرد و یا سریال Hannibal بود صد در صد می گفتم گلن زنده هست.ولی دیگه معلومه گلن تو دریای زامبی ها نمی تونه زنده بمونه و حتی اگه پایین هم نمی افتاد بازم مرگش تو اون شرایط قطعی بود,
    ولی بی اغراق یکی از بهترین اپیزودهای سریال بود,صدای موتور دریل و استرس ریک تو ون هیجان سریال رو چند برابر کرده بود, جهت اطلاع بگم که بازیگر نقش ریک چند کیلومتر رو دویده بود تا به شرایط نقشش نزدیک تر بشه و از عهده اون سکانس ها بربیاد

7. 5 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    782
    از این کاربر 1,476 بار در 168 پست سپاس گزاری شده

بهترین اپیزود سریال ، برای اولین بار زامبی ها واقعا ترسناک بودن ، فکر نمیکنم تو هیچ قسمتی انقدر آدرنالینم بالا رفته باشه، به نظر من با هیجان انگیز ترین، ترسناک ترین و پخته ترین (از لحاظ بازی ) اپیزود رو به رو هستیم ، با اینکه گلن هیچ وقت شخصیت محبوب من نبود اما سرنوشت غم انگیز . ناراحت کننده ای داشت... یک چیز تکراری که اکثرا گفتم (البته خیلی من رو تحت تاثیر قرار نداد!) صدای موتور دریل !!!

اضافه شده در : 9 minutes

اون دوستی که 3 داده ازش خواهش میکنم بیاد با دلیل بگه چرا 3 داده!!!!!! البته برای من جوابش مشخصه یا درکی از فیلم و سریال ندارن یا خواسته عجیب و غریب باشن!
    من رو یاده پیش بینی نتایج فینال جام جهانی می اندازه که نتیجه آرژانتین و آلمان رو یک عده 7-6، 0-9 پیش بینی میکردن!
    By what right does The wolf judge The lion

9. 5 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    124
    از این کاربر 89 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

سلام بر دوستای واکینگ ددیه شکاک
    من معمولا پست میخونم تا اینکه پست رو بذارم ولی یه نکته ی ریز رو هستش بهش اشاره کنم از این بعد نگرانیاتونُ کمتر میکنه

هر وقت بحث کشتنِ یه شخصیت اصلی تو یکی از سریالها مطرح میشه و دوستان تا یک هفته (شایدم بیشتر ) تو سر کله هم میزنن که طرف مرده یا زندست من یه کار میکنم که معمولا هم جواب میده 90% مواقع و اونم اینه...(البته شاید از این بعد از من متنفر بشید چون سورپرایز سریال دیگه ممکنه براتون از بین بره و لوث بشه هیجانش )
    اگه برید تو سایت imdb و پروفایل اون سریال رو بیارید تو قسمت cast که لیست بازیگران و تعداد اپیزودهایی که بازی کردن رو نگاه کنید با یه مقایسه ساده با بازیگرهای اصلیِ دیگه متوجه میشید که کی چی کاره ست! مثلا در مورد همین اپیزود اگه یه سر بزنید به این لینک و کاری رو که گفتم بکنید میبینید که گلن، ریک و کارل پسرش هر کدوم 83 اپیزود بازی کردن و در نتیجه () گلن قطع به یقین زنده میمونه چون هم اندازه با ریک اپیزود بازی کرده و هر دو از همون اول سریال حضور داشتن! حالا از بین کارول، دریل و مگی (شخصیت اصلی ها) حتما یکی با این سریال تا mid-season خداحافظی میکنه که یحتمل هم همون دریل هست (حیفِ دریل)... دیگه شرمنده که اینجوری شد دست خودم نبود

11. 3 کاربرِ زیر از m3hrdad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

یه چیز دیگه هم الان به ذهنم رسید اگه دل و روده های طرف بریزه روی گلن ممکنه واکر ها فکر کنن یکی مثل خودشونه و نخورنش !

نمونش هم توی قسمت های قبل فصل های قبل چندین بار توسط افراد گروه ریک انجام شده

13. 8 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love all trust a few do wrong to none
    سپاس
    6,310
    از این کاربر 15,826 بار در 897 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Cnα3ZαR نمایش پست ها
    مشاهده محتوا اسپویلر
    نــه دیگه امیدوار نبــاش کسی که رفته دیگــه بر نمیگرده
    اگه یه بار دیگه ببینی متوجه میشی لبــاس گلن رو پاره کردن و خون پاشــید
    اینم یه اسکرین شات ازش

مـنو امیدوار کرد این قسمت ، 10
    نه بابا بزار کمی امیدوار باشیم ... آخه تو یه صحنه فک کنم نامردا قلبشو کشیدن بیرون, نمیشه که همزمان قلبش کشیده بشه بیرون و جیغ هم بکشه ...
    فک کنم باید عمل خون رسانی به حلق و حنجره اینا انجام بشه که صدا بیاد بیرون

15. 4 کاربرِ زیر از UntouChable بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

never give up
    سپاس
    48
    از این کاربر 305 بار در 57 پست سپاس گزاری شده

مشاهده محتوا اسپویلر
    آخی گلن مرد !!! (.......) اون نقطه چینا چند تا حرف زشتن به عوامل و کارگردان واکینگ دد ، محض احتیاط اگه تو قسمت بعد زنده بود ... با عواطفمون بازی نکنن الکی

17. کاربر زیر از siavashbehzad1 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Just When I Thought I Was Out, They Pull Me Back In!
    سپاس
    45
    از این کاربر 248 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

اقایون و خانوم ها خیالتون راحت باشه زنده ست
    گلن در ادامه ی فصل و طبق تصاویر فیلمبرداری با مسیح شخصیت جدید سریال دیده شده

'?Do You Have Any Idea Who You're Talking To'

19. 4 کاربرِ زیر از Mr Robot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9
    از این کاربر 215 بار در 33 پست سپاس گزاری شده

این صحنه کاملا می تواند هم مرگ گلن و هم عدم کشته شدن او را به باور ما برساند در واقع نکاتی وجود دارد که می تواند ما را به این باور برساند که سازندگان ما را در مورد این مرگ فریب داده اند. گلن یکی از شخصیت های اصلی،مهم،تاثیرگزار و از نظر محبوبیت می توان گفت سومین شخصیت سریال است. او کسی است که ریک را از درون تانک نجات داد و اگر او نبود ریک را هم نداشتیم. مرگ شخصیت هایی که کمتر از او در سریال حضور داشته و موثر بوده اند دارای بار معنایی والاتری بوده و همچنین تایم طولانی تری را به خود اختصاص داده بود. برای مثال با نگاهی به فصل ۵ و ۳ و بررسی مرگ شخصیت های لوری،آندریا، باب و تایریس به صحت این موضوع پی می بریم. مرگ هر کدام از این شخصیت ها با مفهوم و یا درام عمیقی همراه بود. در واقع مرگی در شان این شخصیت ها. علاوه بر این مرگ توسط زامبی ها برای شخصیت های اصلی کوچک است و این نوع مرگ مناسب شخصیتی چون گلن نیست.

اما گلن او یکبار تارا را بخشید و او را تبدیل به یکی از افراد خودشان کرد و در مرتبه ی بعد اینکار را در حق نیکلاس انجام داد هر چند که میزان خطای نیکلاس با تارا قابل مقایسه نیست اما اگر گلن واقعا در این صحنه مرده باشد، در واقع بخاطر بخشش نیکلاس مرده و معنایش این است که فردی چون نیکلاس را نباید می بخشیده است و بخاطر اشتباهی که در این گذشت انجام داده می میرد! با این دلیل مرگ گلن کاملا بیهوده است. برعکس اگر نیکلاس خلاف خطاهای گذشته اش با مرگش راهی را برای گلن باز می کرد آن وقت این رابطه و تشکر او از گلن معنا پیدا می کند. در واقع این نوع مرگ برای گلن جز غافلگیری مخاطب هیچ چیز دیگری همراه ندارد.

در صحنه ی مربوط به نیکلاس و گلن روی سطل زباله بعد از سقوط این دو، نیکلاس کاملا در بغل گلن قرار می گیرد، شاید هم این اتفاق بخاطر این باشد که گلن سعی داشت جلوی نیکلاس را بگیرد در هر صورت امکان اینکه نیکلاس بر روی گلن قرار گرفته باشد زیاد است. تصور اینکه فردی که دل و روده اش بیرون کشیده شده و نصفه اعضای بدنش خورده شده هنوز در حال تماشای بدن تکه ی پاره ی خود است دور از عقل به نظر می رسد چون هر انسانی بر اثر فشار درد از حال می رود.

به نظر می رسد در این صحنه مهمات نیکلاس و گلن هر دو تمام می شود چون بعد از اینکه گلن آخرین تیرش را رها می کند و چاقویش را بیرون می کشد، نیکلاس هم همان عمل را انجام می دهد اما وقتی می خواهد خودش را بکشد اسلحه اش هنوز مهمات دارد. نمی شود تصور کرد که در چنین موقعیتی نیکلاس به ذخیره ی مهمات برای هر نوع عملی فکر کرده باشد.

نکته ی دیگر در این صحنه این است که چرا زامبی ها با سر گلن کاری ندارند در حالی که از همه طرف او را محاصره کرده اند!

این صحنه می تواند یک رویا یا تصور باشد!

وقتی میشون با هیث در مورد حقیقت جهانی که در آن هستند سخن می گوید: این جمله ها را به زبان می آورد:”تا حالا اونقدر غرق خون شدی که ندونی خون خودته یا خون واکرا یا خون دوستات؟” این دیالوگ ها می تواند به صحنه ی گلن و نیکلاس مرتبط باشد.

مدت کوتاهی بعد از فصل ۵ استیون یون(بازیگر نقش گلن) در مورد مرگ این شخصیت گفته بود “اگر قرار باشد گلن بمیرد یک قسمت از وقایع حماسی را به او اختصاص می دهند”. به نظر نمی رسد این قسمت حماسه ای باشد که برای گلن انتظار می رفت!

در جای دیگری رابرت کرکمن به شوخی گفته بود “ما شخصیت های محبوب را نمی کشیم”. اما مخاطبان خوب می دانند که عوامل سازنده ی سریال هر شخصیتی را هر زمان که بخواهند می کشند.

علاوه بر همه ی اینها دلیل دیگری که مخاطبان را بر این باور رسانده که گلن نمی تواند مرده باشد این است که او سر فیلمبرداری قسمت های جدید با گریم و لباس گلن دیده شده است. عده ای این فرض مطرح کرده اند که حضور او بخاطر صحنه های فلش بک است اما در عکس های منتشر شده از این موضوع او در کنار شخصیت هایی که هنوز در سریال معرفی نشده اند که فلش بکی با گلن داشته باشند دیده می شود که تصاویر آن را در ادامه می بینید. البته بعضی مطرح می کنند که شخصیت های اصلی کشته شده را برای فریب دادن طرفداران سر صحنه ی فیلمبرداری حاضر می کنند!

دریل،گلن و کسی که به نظر بازیگر شخصیت عیسی می رسد.

http://www.twdenthusiasts.com/wp-con...lking-dead.jpg

http://www.twdenthusiasts.com/wp-con...lking-dead.jpg

اما برعکس همه ی اینها یعنی اینکه این مرگ واقعا رخ داده باشد هم می توان تصور کرد یعنی سازندگان خواسته باشند جای امید برای مخاطب باقی گذارند ولی در حقیقت با نشان دادن واقعی بودن این اتفاق، مخاطب امیدوار را یکبار دیگر شوکه کنند. در حقیقت سازندگان با نمایش فوق العاده ای که از این صحنه تصویر کرده اند حالتی ۱۰۰ درصدی از مرگ یا عدم مرگ گلن را به مخاطب القا می کنند!

در نهایت باید گفت ما هم به سان خیلی از مخاطبان دیگر امیدواریم که این یک صحنه ی مرگ جعلی برای گلن بوده باشد و هفته ی بعد با زنده دیدنش غافلگیر شویم چرا که او از جمله ی شخصیت هایی است که از فصل اول با ماست و هیچ کس هر چقدر هم خوب باشد نمی تواند جای یک شخصیت با قدمت مثل او را پر کند.

21. 10 کاربرِ زیر از Governor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین