برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 از مجموع 18
    دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

ارائه 400 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Youth | اضافه شد

. . . . . . . .
    با یک ترجمه دیگه در خدمت شما هستیم. اثر قبلی کارگردان یکی از بهترین فیلم‌هایی هست که تابه‌حال دیدم. میلاد و علی عزیز از تیم مدیاسیتی هم افتخار همکاری دادند و در ترجمه اثر من رو یاری کردند. زیرنویس مناسب کار تازه اواسط هفته پیش اومد و به‌خاطر بیماری بنده رلیز عقب افتاد. فیلم تا الان 5 جایزه و 8 نامزدی رو با امتیازات خیلی خوب [ریت 7.5، متااسکور 78% و راتن‌ 85%] در کارنامه خودش داره. توضیحات بیشتر اگر خدا بخواد موقع رلیز ساب اضافه خواهد شد. امیدوارم بتونیم مثل همیشه همراه خوبی برای لحظات سینماییتون باشیم.
    استاد موسیقی ساز بازنشسته، توسط نماینده‌ی ملکه، مصرانه جهت اجرای ویژه‌ای دعوت می‌شود که او درخواست را رد می‌کند. فیلمسازی مشغول نوشتن آخرین فیلمنامه خود است. بازیگری دارد برای اجرای نقشی آماده می‌شود...
    برای "فهم" درست یک فیلم شما باید بتونید اون رو کامل ببینید. یکی از مشتقات فیلم هم دیالوگ‌های اونه. اگر دیالوگ رو متوجه نشید قطعا نخواهید تونست با فیلم اون ارتباطی که باید و شاید هست رو برقرار کنید. ما با این نگاه و دقت فراوان کارو برای شما ترجمه کردیم و سعی کردیم کار با کیفیتی ارائه بدیم. دیدن این فیلم حوصله طلب می‌کنه که کاملا طبیعیه. ترک آخر کار هم با تشکر از محمدرضا ترجمه و به صورت دستی قرار گرفت. امیدوارم همون‌طور که ما از کیفیت کار راضی بودیم، شما هم راضی باشید. با توجه به نودیتی دیدن کار به افراد زیر 19 سال توصیه نمیشه. جا داره از میلاد عزیز هم بابت زحمتاش تشکر کنم. امیدوارم که بتونیم همراه خوبی براتون باشیم.
    با تشکر از ایرج عزیز می‌تونید موسیقی متن رو از اینجا
    دانلود کنید.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

I'm a fucking loser
    سپاس
    14,002
    از این کاربر 2,237 بار در 167 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 400 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فیلم Youth | اضافه شد

با تشکر از دوستان بابت زیرنویس
    فیلم امروز دیده شد فیلم لذت بخشی بود که با زیرنویس شما لذت بخشتر شد

3. 16 کاربرِ زیر از AMIRREZA RV بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad eMJey نمایش پست ها
    اول از همه یه تشکر حسابی می‌کنم از امین عزیز که اجازه داد تو انجام این کار همراهیش کنم. واقعاَ تا با امین کار نکنید متوجه نمیشید چقدر کارش دقیق و فوق‌العاده‌ست.
    منم تایید میکنم!
    خیلی شیک، خیلی مرتب. فونت جدید. خسته نباشید.
    گشتم توی معرفی خبری از "دست خدا" نبود. به نظرم این بازیگوشی فیلم، بهانه ی خوبیه که بعضی شخصیت ها (شهیر!) رو توی تاپیک معرفی کنید.

سپاس
    1,565
    از این کاربر 1,727 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

امروز فرصت شد و بالاخره این فیلم رو دیدم

اول اینکه زیرنویس خیلی عالی و مناسب با کار بود و چقدم خوشگل شده بود ، کلا خیلی خوب بود و چسبید

خب درباره ی فیلم اینکه خیلی خیلی خوب بود، نماهای فیلم انگار تابلوی نقاشی بود و موسیقی همراهش اونو اینطور فوق العاده کرده بود
    فک کنم فیلم تونست حق مطلب رو ادا کنه واسه ستایش جوانی و لحظه ای که الان هست و داره میاد،
    سورنتینو هنرمنده واقعن، فضایی آرومی ساخته بودن که میتونستی ساعت ها بشینی فکر کنی و فکر کنی و فکر کنی و غمیگن باشی ولی همچنان آروم باشی ، خیلی زیبا بود بعضی از صحنه ها و دیالوگاش
    تجربه ی خوبی بود، پیشنهاد میکنم هرکی ندیده ببینه:دی

پ.ن: با تشکر از ایرج بابت موسیقی متن

به کجاها برد این امید ما را...؟

6. 17 کاربرِ زیر از Izavel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

برای من Youth یک فیلم تمام عیار نبود، از یک درام خالص و ناب کمی دور بود، گاهی اوغات پر حرفی می کرد و گاهی اوغات نصیحت هاش آزارم میداد و با فیلم برداری و میزانسن و علی الخصوص موسیقی متن جوهره کار رو حفظ کرده بود، از سورنتینو انتظار بیشتری داشتم ولی بین فیلم های 2015 چنین فیلم شیک و تر تمیزی غنیمت جنگی محسوب میشه.
    تشکر از مترجمین عزیز

8. 18 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

» به نقل از شوتایم فیلم جوانی ساخته پائولو سورنتینو برنده دو جایزه در مراسم جوایز فیلم اروپا شد. این برندگان با نظر بیش از 2500 منتقد این آکادمی اعلام و مشخص می‌شوند. پائولو سورنتینو که قبل از این دو بار در سال‌های 2008 و 2013 نامزد دریافت این جایزه شده بود امسال با جذب نظر منتقدین توانست دو جایزه "بهترین فیلم" و "بهترین کارگردانی" را به خود اختصاص دهد. در ضمن جوانی توانسته بود پیش از این دو نامزدی گلدن گلاب را نیز بدست آورد.
    در ضمن جایزه افتخاری این مراسم نیز به مایکل کین، بازیگر نقش اول این فیلم داده شد.

پ.ن: تبریک به اونا، تبریک به خودم، تبریک به شما، تبریک به همه...

آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

10. 18 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

اینقدر دوستان درباره این فیلم نقد خوب نوشتند که من تحریک شدم فیلم رو ببینم بخصوص با زیرنویسی که دوستان زحمت کشیدند فقط وقتی برای دانلود فیلم به بخش مربوطه رفتم گویا زمانش تموم شده بود همه عمر دیر رسیدم ممنون میشم این فیلم رو دوباره اپلود کنید این فیلم یکی از شانسهای اسکار هست با این همه جایزه ای که داره درو میکنه مرسی از لاست شپرد عزیز بخاطر ترجمه .

12. 11 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love all trust a few do wrong to none
    سپاس
    6,310
    از این کاربر 15,826 بار در 897 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2006mi نمایش پست ها
    فقط وقتی برای دانلود فیلم به بخش مربوطه رفتم گویا زمانش تموم شده بود
    کیفیت 720 لینک uptopboxش سالم بود ... 1080 هم 4upluش سالم بود ... ولی 4uplu هم اضافه شد به 720 ...

پ.ن: این لینکای دوم رو هم گاهی یه سر بهشون بزنید ... گناه دارن کسی روشون کلیک نمیکنه افسردگی میگیرن

14. 17 کاربرِ زیر از UntouChable بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

عالی بود بهترین فیلمی بود که امسال تا اینجا دیدم وقابهای عالی و مسحور کننده با یک داستان خوب که در برخی جاهها به سبک فیلمهای فلینی برشهای جالبی داشت که بیشتر یکجور طنز سیاه در اون نهفته بود در کنار جملات فلسفی کیشلوفسکی وار و بازیهای عالی یک فیلم درخشان رو ساختند واقعن که شب من رو به معنای کامل کلمه ساخت و یک تشکر جانانه از دوستان مترجم بخاطر ترجمه شیرین و جالب و همچنین فونت جدید که باعث شده نمره شماره ده عینک من(من تقریبن کور هستم ،بیشتر نشود.مرسی امین گل .این فیلم تحریکم کرد که فیلم قبلی این کارگردان هم رو ببینم. امیدوارم اون فیلم هم قدرت این فیلم رو داشته باشد

16. 13 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12