برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
46. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

6 13.04%
  • 6

4 8.70%
  • 7

8 17.39%
  • 8

13 28.26%
  • 9

7 15.22%
  • 10

8 17.39%
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 34
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هفتم

Season 6 Episode 7 " Heads Up

سپاس
    329
    از این کاربر 767 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هفتم

این قسمت خارق العاده بود
    واقعا فکرشم نمیکردم گلن زنده باشه تو اتفاقات این سریالا واقعا باید یاد بگیرم با اطمینان راجع بهشون نظر ندم چون واقعا غیر منتظره هستن
    این مخفی کاری مورگان آخرش کار دستش میده
    صحنه آخر این قسمت هم که واقعا تحمل ادمو برا قسمت بعد سخت میکنه
    10/10

3. 5 کاربرِ زیر از Artin_PM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,693
    از این کاربر 1,334 بار در 228 پست سپاس گزاری شده

واقعا یاد گرفتم سریالها رو بزارم کامل شه بعد ببینم چون بعضی از قسمت ها نمیتونی صبر کنی بهتر میتونی ارتباط بگیری

5. 2 کاربرِ زیر از mohammad1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط new_sense نمایش پست ها
    بازم مثل همیشه ایراد گیرا اومدن و شروع کردن به نقد

خدایی میدونید چرا سینمای ایران پیشرفت نمیکنه ؟ واقعا چرا سریالای ایرانی پیشرفت نمیکنه ؟

جواب سوال اینه که ما توقعمون زیاده تو همه چی / یعنی بیش از حد / توقع داریم فیلم بسازن در حد هیچکاک / دوست داریم سریال بسازن در حد براکینگ بد / در صورتی که هنوز به این مهم نرسیدیم که صنعت سینما در ایران پیشرفت نکرده و البته هنر سینما لازمه درک و یادگیریه .

اینو گفتم که به منتقدای عزیزمون که دوباره شروع کردن به ایراد گرفتن بگم که توقعتون از یه سریال در حد همون سریال بدونید .

خیلی خوبه که ساز منفی بزنید و بخواید کیفیت بره بالاتر ولی قبول کنید سریال باید یک فصل تموم شه و اون موقع تصمیم بگیرید .

فیلم سینمایی و سینما واسه این بیشتر از سریال و تلویزیون دوست دارم و ترجیح میدم که همیشه شروع و پایان داره و توی نهایت 4 ساعت واست رویایی رو به واقعیت تبدیل میکنه . ولی در سریال همینطور باید هفته ها و ماه ها و ساعت ها منتظر بمونی تا اتمام یک فصل و نتیجه گیری میتونی انجام بدی .

و اما در مورد این قسمت و تا اینجا این فصل :

نمیدونم شما هم همین حس را داشتید یا نه ولی من واقعا از زنده بودن گلن خوشحال شدم نه به خاطر کارکتری که در سریال بازی میکنه واسه اینکه 1. در دنیای آخرزمانی که واکر ها همه رو دارن میخورن زنده بودن یک انسان شادی بخشه و 2. احساسی که مگی بعد از دیدن همسرش میتونه داشته باشه (که البته چیزی نیست جزو روابط انسانی) در واقع به من این رو یاد میده که امید داشتن تو بدترین شرابط میتونه به انسان قدرت بده . حتی لحظه شادی مگی از دیدن بادکنک هاااا واقعا حس خوشایندی داشت . با اینکه در کنش و واکنش سینمایی دیدید که لحظه امید و شادی با بادکنک ها و لحظه نا امیدی و ناراحتی بعدش از فرو ریختن برج (این همون چیزی که سینما به همه یاد میده تقابل امید و ناامیدی) .

اینکه بازیگرا چقدر روی کارکتر خودشون مسلطن به نظرم همشون بعد از 6 فصل قدرتمند بازی میکنند درسته شخصیت کاریزماتیک دریل دوست داشتنی تره و همچنین شخصیت ریک به عنوان رهبری همه چی دون کسی که واقعا همه زحمت زیبایی سریال رو تا الان به دوش کشیده ولی باید قبول کنید که بدون شخصیت کارول زنی میانسال که اینقدر روی کاراش قوی و قدرتمند شده که به هیچ وجه نقطه ضعفی نشون نمیده یا شخصیت میشون که هنوز امیدواری به اینده رو با در دست داشتن نقشه توسعه الکساندریا در خودش داره . چقدر میتونه سخت باشه .
    توی این وضعیت شخصیتی به نام گلن چرا پس نباید باشه ؟ اینو دقت کنید تنها زن و شوهری که تا الان دوام اوردن در این دنیای واکرخیز همین 2 زوج (مگی و گلن) هستن که هنوز میتونیم به این امید داشته باشیم که بودن زن و شوهر به مثابه یک خانواده ( چیزی که در فرهنگ امریکایی حرف اول رو میزنه) هنوز عشق و امید رو باور پذیر میکنه همونجور که دیالوگی که گفته شد :

از چی اینقدر میترسی ؟
    از مردن
    مردن که سادست
    تو میمیری و همه چیز متوقف میشه
    ولی اینکه اطرافیانت کشته بشن
    اون بخش سختشه
    چون تو به زندگیت ادامه میدی
    ولی میدونی که دوستات مردن
    و تو هنوز زنده ای
    تو باید از زنده موندن و دونستن اینکه تمام تلاشت رو برای نجات دادنشون انجام ندادی بترسی .

در واقع همین دیالوگ برای ایمان اوردن به زندگی و امید داشتن به اینده کافیه / و توی این مورد نقطه متقابل که گلن میتونست نیکولاس رو در قسمت های قبل بکشه ولی نجات داد ولی نیکولاس ترسو بود و همین ترسو بودنش باعث شد دوستش رو نجات نده و همین خودخوری و عذاب وجدان به نقطه اوج رسید و خودش رو کشت البته جالبه بدونید با این حرکت در واقع گلن رو نجات داد .

شخصیت مورگان هنوز برای فهم بیننده قابل درک نیست به نظر من مورگان شاید شخصیتی هست که از قعر وحشت و ناامیدی و دیوانگی به ایمان و راه سعادت رسیده (البته با دیدگاه خودش) و اینکه هنوز به دنبال راهکاری برای نجات یک ولف هست جای تعجبی نداره . پس هنوز قسمتهایی رو نیاز داره بگذره تا درک کنیم که دیدگاه او چقدر میتونه ثمربخش باشه .

شخصیت کارل هم نوجوون پخته شده ای که ترس از وجودش رفته و تجربه های زیادی کرده تا اونجایی که شهامتش واسه نجات دادن دوستش و جودیث در نوع خودش جالبه .

در مورد شخصیتها حرفای بسیاری هست و اگر بخوام ادامه بدم از حوصله بحث خارجه .

ولی به نظر من باید قبول کرد این فصل یکی از بهترین فصل ها بوده تا الان و همه چی به موقع و صحیح صورت گرفته . و شخصیت ها توانایی هاشون رو نشون دادن و همه چی رو باید واقع گرا دید (در دید کسانی که در الکساندریا زندگی میکنن) .

زنده بودن شخصیت گلن همون مقدار احساس خوشایندی داد که در فصل اول از زنده بودن ریک احساس خوشایندی به لوری و کارل داد . و همینطور از زنده بودن جودیث در فصل قبل به ریک .
    والا نمیدونم شما چرا انقدر موضع گرفتی مقابل منتقدا.
    آخه وقتی سریال میتونه بهتر باشه چرا نباید بهتر باشه؟!
    این همه کرکتر خوب و باحال داشتیم و داریم اما الان یه کاری کردن آدم از بعضیاشون دیگه انتظار هیچی نداره.
    یه دنیای فوق العاده محشر پسا آخرلزمانی ساختن اما انگار نه انگار ، اتفاقات غیر قابل پیشبینی خیلی کم میافته.
    در ضمن این سریال فصلای اولش (تا 3) واقعا قوی بود ! پس یعنی حق نداریم سریالو حتی با خودش مقایسه کنیم؟؟؟
    در مورد اون قسمتی که گفتی باید صبر کنیم کل فصل تموم شه بعد تصمیم بگیریم خوبه یا بد ، وات؟
    هر قسمت یک سریال جدا از جلو بردن داستان کلی اون فصل باید به خودی خودش جذاب باشه ، مگرنه عمه منم میدونه دو قسمت اول و آخر واکینگ دد عالیه .
    خلاصه این که آقا سریال ضعیف شده ، حوصله سربر شده ، منم به عنوان فن سریال دنبالش میکنم ، چون قسمت های خوبم داره . اما میتونه واقعا بهتر باشه
    حیف این همه هزینه میکنن بعد اینجوری حروم میشه...
    Trump2016

7. 17 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط .Ven0m. نمایش پست ها
    والا نمیدونم شما چرا انقدر موضع گرفتی مقابل منتقدا.
    آخه وقتی سریال میتونه بهتر باشه چرا نباید بهتر باشه؟!
    این همه کرکتر خوب و باحال داشتیم و داریم اما الان یه کاری کردن آدم از بعضیاشون دیگه انتظار هیچی نداره.
    یه دنیای فوق العاده محشر پسا آخرلزمانی ساختن اما انگار نه انگار ، اتفاقات غیر قابل پیشبینی خیلی کم میافته.
    در ضمن این سریال فصلای اولش (تا 3) واقعا قوی بود ! پس یعنی حق نداریم سریالو حتی با خودش مقایسه کنیم؟؟؟
    در مورد اون قسمتی که گفتی باید صبر کنیم کل فصل تموم شه بعد تصمیم بگیریم خوبه یا بد ، وات؟
    هر قسمت یک سریال جدا از جلو بردن داستان کلی اون فصل باید به خودی خودش جذاب باشه ، مگرنه عمه منم میدونه دو قسمت اول و آخر واکینگ دد عالیه .
    خلاصه این که آقا سریال ضعیف شده ، حوصله سربر شده ، منم به عنوان فن سریال دنبالش میکنم ، چون قسمت های خوبم داره . اما میتونه واقعا بهتر باشه
    حیف این همه هزینه میکنن بعد اینجوری حروم میشه...

دوست عزیزم و منتقد همیشگی

موضع گیری من همون انتقاد از نقدهای شما هست . یعنی در اصل شما نقدم نمیکنید باید نقاط مثبت و منفی هر سریال و فیلم رو در نظر بگیرید و نقد کنید / اینکه همینطور بیاید بدون هیچ دلیلی و بگید 3 فصل اول عالیه ولی بعدش بد شده خب این کجاش نقد هست ؟ اینکه شما 3 فصل رو حال کردید ولی به دلایلی از فصلای بعدی مورد توجه نبوده واستون نمیشه گفت که سریال بقیه فصلاش بده .
    اگر بیاید با دلیل و یه نقد خوب به من بگید که چرا فصل 4 و 5 و فصل 6 تا الان بد بوده میتونم قبول کنم و اون موقع خیلی خوب میشه باهم صحبت کنیم .

گفتم باید هر فصل تموم بشه که بتونیم بگیم اون فصل چقدر برای پیش بردن داستان مفید بوده شما انگار منظور منو متوجه نشدید .
    خوب که خودتون میگید سریال (نه فیلم سینمایی) بعضی وقتا یک قسمت سریال فدای داستان و محتوا میشه و همیشه نمیشه 16 قسمت طوفانی و شاهکار رو داشت (حتی اگرم باشه امثال شما بازهم یه ایرادی میگیرن) . البته خبر ندارم عمه شما مثل شما سریال واکینگ دد رو میبینه یا نه ولی خب مطمنا ایشون هم علاقه مند هست .

در اخر چرا به عنوان فن سریال دنبال میکنید ؟ این همه سریال های خوب هست .
    به قول یه بنده خدایی که واقعا با عشق و علاقه فیلم میبینه میگه اگر فیلمی منو نگیره توی 10 یا 15 دقیقه اولش ولش میکنم دیگه نیگاه نمیکنم منم به شما اینو پیشنهاد میدم .

9. 5 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

دوست عزیزم و منتقد همیشگی

موضع گیری من همون انتقاد از نقدهای شما هست . یعنی در اصل شما نقدم نمیکنید باید نقاط مثبت و منفی هر سریال و فیلم رو در نظر بگیرید و نقد کنید / اینکه همینطور بیاید بدون هیچ دلیلی و بگید 3 فصل اول عالیه ولی بعدش بد شده خب این کجاش نقد هست ؟ اینکه شما 3 فصل رو حال کردید ولی به دلایلی از فصلای بعدی مورد توجه نبوده واستون نمیشه گفت که سریال بقیه فصلاش بده .
    اگر بیاید با دلیل و یه نقد خوب به من بگید که چرا فصل 4 و 5 و فصل 6 تا الان بد بوده میتونم قبول کنم و اون موقع خیلی خوب میشه باهم صحبت کنیم .

گفتم باید هر فصل تموم بشه که بتونیم بگیم اون فصل چقدر برای پیش بردن داستان مفید بوده شما انگار منظور منو متوجه نشدید .
    خوب که خودتون میگید سریال (نه فیلم سینمایی) بعضی وقتا یک قسمت سریال فدای داستان و محتوا میشه و همیشه نمیشه 16 قسمت طوفانی و شاهکار رو داشت (حتی اگرم باشه امثال شما بازهم یه ایرادی میگیرن) . البته خبر ندارم عمه شما مثل شما سریال واکینگ دد رو میبینه یا نه ولی خب مطمنا ایشون هم علاقه مند هست .

در اخر چرا به عنوان فن سریال دنبال میکنید ؟ این همه سریال های خوب هست .
    به قول یه بنده خدایی که واقعا با عشق و علاقه فیلم میبینه میگه اگر فیلمی منو نگیره توی 10 یا 15 دقیقه اولش ولش میکنم دیگه نیگاه نمیکنم منم به شما اینو پیشنهاد میدم .
    مثل اينكه بايد ادبياتمو مثل خودت بكنم .
    دوست عزيز بزار اول با معنى فروم آشنات كنم، فروم جايى ـه كاربرا ميان در مورد موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر ميكنن .
    شماهم اگر ميبينى ايراد گيرم نيازى نيست پستامو نقل قول كنى.
    واكينگ دد روندش توى اكثر قسمت هاى سال هاى اخير كسل كننده و ملال اور شده.
    سريال رو بنده دنبال ميكنم، نيازى ندارم به شما توضيح بدم.
    Trump2016

11. 16 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 322 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

13. 10 کاربرِ زیر از 1373 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,103
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

از فصل پیش از قسمت های دور بر 10 بسیار سریال وضعیت نامناسبی داشت و به زور نگاهش میکردم و تصمیم گرفته بودم بیخیالش بشم بطوری که میون هر اپیزود چندین بار پاز میزدم و میرفتم کارامو میکردم . ولی از زمانی که داستان به جذابیت خودش افزود واقعا داره رشد صعودی خودش همانند فصل یک رو ادامه میده و میتونم بگم جذابیت قبلی خودش رو دوباره کسب کرده . به شخصه تا به اینجای کار راضی بودم این اپیزود هم خوب بود . 7

15. 5 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

داداش واسه افت واکینگ دد اگه نظر بییننده ها و افت نمره رو قبول نداری یه مثال ساده واست میزنم
    تکرااااااااااار !! از فصل 3 تا الان ببین نویسنده ها چه چیز جدیدی جز کاراکترایی که یه فصل میان و میرن اضافه کردن ؟ اصلا کلیف هنگراشونم یکی شده !! از فصل 2 و حمله لشگر زامبی ها به اون خونه هرشل , فصل 4 و خراب شدن زندان و حمله دوباره زامبی ها , فصل 5 و حمله زامبی ها به ترمینوس و الانم که فصل 6 و همون اش همون کاسه ! الانم میزنن یه 2 نفرو میکشن و دوباره میگردن دنبال چنتا دیوار ادم هایی که زنده موندن و دیالوگ های تکراااااریییییییی که اینقدر گفتن امید داشته باش بجنگ نمیدونم زندگی ارزش داره هنوز ! که دیگه دارن کلیشه ای میشن ..
    والا ما نه دشمن سریالیم نه بیکاریم که بشینیم نگاه کنیم بیایم انتقاد کنیم ! حتما فن سریالیم که میبینیم دیگه ! ولی وقتی اینجوری افت کرده سریال تعریف الکی که نمیشه کرد .

17. 10 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط "Ross Geller" نمایش پست ها
    داداش واسه افت واکینگ دد اگه نظر بییننده ها و افت نمره رو قبول نداری یه مثال ساده واست میزنم
    تکرااااااااااار !! از فصل 3 تا الان ببین نویسنده ها چه چیز جدیدی جز کاراکترایی که یه فصل میان و میرن اضافه کردن ؟ اصلا کلیف هنگراشونم یکی شده !! از فصل 2 و حمله لشگر زامبی ها به اون خونه هرشل , فصل 4 و خراب شدن زندان و حمله دوباره زامبی ها , فصل 5 و حمله زامبی ها به ترمینوس و الانم که فصل 6 و همون اش همون کاسه ! الانم میزنن یه 2 نفرو میکشن و دوباره میگردن دنبال چنتا دیوار ادم هایی که زنده موندن و دیالوگ های تکراااااریییییییی که اینقدر گفتن امید داشته باش بجنگ نمیدونم زندگی ارزش داره هنوز ! که دیگه دارن کلیشه ای میشن ..
    والا ما نه دشمن سریالیم نه بیکاریم که بشینیم نگاه کنیم بیایم انتقاد کنیم ! حتما فن سریالیم که میبینیم دیگه ! ولی وقتی اینجوری افت کرده سریال تعریف الکی که نمیشه کرد .

خب الان شد یک صحبت 2 طرفه و خوشحالم بالاخره یه نفر با ادبیات خودم پیدا شد صحبت کنه و نظر بده .
    نظر بیننده ها رو نمیگم اشتباه و یا درست هست در واقع فصل 6 تا الان 7 اپیزود داشته که به ترتیب در تی وی ورلد :

اپیزود 1 ـ با امتیاز 10 بالاترین رای اورده
    اپیزود 2 ـ با امتیاز 9 بالاترین رای اورده
    اپیزود 3 ـ با امتیاز 10 بالاترین رای اورده
    اپیزود 4 ـ با امتیاز 8 بالاترین رای اورده
    اپیزود 5 ـ با امتیاز 7 بالاترین رای اورده
    اپیزود 6 ـ با امتیاز 8 بالاترین رای اورده
    اپیزود 7 ـ با امتیاز 8 بالاترین رای اورده

خب در همینجایی که منو شما هستیم میانگین این فصل نمره 8.5 از 10 رو گرفته تا الان و خب باید قبول کنید یا امتیاز دهنده ها سریال بلد نیستن و یا سریال خوب بوده ؟ در هر صورت بازم نظر شما محترمه .

میگید تکرار ! خب تکرار چی ؟ سریال و سینما برای هویت یک مجموعه سینمایی باید تغییراتی رو انجام بده ولی خب به وجود اومدن این همه شخصیت و کارکترها و تغییر لوکیشن ها و تغییر رویه اتفاقات و نظرات و دیدگاه ها (همه اینارو سر فرصت باید توضیح بدم ولی گمانه ای بهشون میزنم) سیر اتفاقاتی که به ترتیب از مزرعه هرشل شروع شد و بعد از اون رفتن به زندان و اومدن شخصیت جدیدی به نام فرماندار و بعد از شهر فرماندار و تخریب شهر فرماندار و بعد از اون برگشت دوباره فرماندار و تخریب زندان و اواره شدن همگی ( تا اینجا به نظر شما همه چی تکراری بوده ؟) بعد از اون خب وقتی یک گروه از هم میپاشه باید به دنبال راههای جدیدی باشن و خودتون میدونید من دوباره تکرار میکنم واقع گرایی (درسته شما سریال میبینید ولی فکر کنید خودتون داخل این دنیای واکرخیز گیر کردید) وقتی واقع گرایانه بهش نیگاه کنید میبینید که همه چی دقیق بوده . بعد از اون رسیدن به ترمینوس (البته سیر اتفاقات تو راهشون هم بوده که فاکتور گرفتم) و خب ترمینوس رو کش دار نکردن که احیانا نگید تکراری بعد از اون اتفاقات در کلیسا و ادم خوارای ترمینوس و بعد از اون سختی های زیاد و شروعی دوباره به نام الکساندریا ( بازم میخواید بگید همه اینا تکراری بوده ؟ ) تازه رسیدن به الکساندریا و دوباره سیر اتفاقات که همگی تا الان تازگی داشته و من نمیدونم واقعا کجاهای این سریال واسه شما تکراری بوده و سخت ؟ شاید شما از دیالوگ محور بودن بعضی از قسمت ها بیزارید قبول ولی خب مگه میشه سریالی باشه و از دیالوگاش استفاده نکنیم بیشتر دیالوگ هایی که در سریال از اولین فصل تا الان هست به دقت انتخاب شده به نظر من البته نمیشه گفت عالی ولی میشد بهتر از این دیالوگهایی رو ایجاد کرد .

در ضمن این سریال مثل سریال got نیست که داستان روی چند خانواده و پادشاه بگرده و بشه مانور زیادی داد این سریال داستان یک خانواده هست فقط .

مطمنا تمامی دوستان عزیز مثل شما باید فیلم های وودی آلن و لینکلتر و برگمان و کیشلوفسکی رو متنفر باشن چون پایه فیلماشون دیالوگ هست و خب من بنا رو روی این میزارم که شما فیلمهای این بزرگان رو ندیدید.

گمانه کوچکی به سیر اتفاقات زدم ولی اگر بخوایم وارد جزییات بشیم میبینید که بسیار بسیار تغییر رویه و تنوع بخشیدن در سریال هست . این همه شخصیت اضاف و کم شده و مکان ها تغییر کرده جنگ و اتفاقات پیش اومده دیگه چی میخواید ؟ لوکیشن ها تغییر کرده حتی در این فصل از نمای سیاه سفید برای گذشته و اینده استفاده شده موسیقی ها تغییر کرده و بهتر شده .

این سوال پیش میاد ایا باز هم تکراری همه چیز ؟ یا بیننده به خودش القا کرده که سریال افت کرده و میکنه و خواهد کرد ؟

19. 5 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    329
    از این کاربر 767 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

از اینکه این سریال نسبت به 3 فصل اول افت کرده که شکی نیست فصل چهار بدنبود فصل 5 که افتضاح به تمام معنابود اما دوستان دیگه بی انصاف نباشید چون تو فصل 6 سریال داره خودشو جمع و جور میکنه و داستان رو جذاب تر میکنه
    بالاخره سریالی که مورد علاقه منه نباید انتظار داشته باشم که دیگری هم دوسش داشته باشه چون سلایق متفاوته و بحث کردن با دیگران هم برای اینکه مجبورشون کنین سریال مورد علاقتونو دوست داشته باشن بی فایدس
    اینجا هم انجمن هست دیگه هر کسی حق داره اظهار نظر بکنه بدون اینکه مورد قضاوت دیگران قرار بگیره

21. 5 کاربرِ زیر از Artin_PM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین