برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
46. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

6 13.04%
  • 6

4 8.70%
  • 7

8 17.39%
  • 8

13 28.26%
  • 9

7 15.22%
  • 10

8 17.39%
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 34
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هفتم

Season 6 Episode 7 " Heads Up

This Wound Won't Seem to Heal
    سپاس
    2,081
    از این کاربر 2,636 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هفتم

این کارشون دیگه واقعا خز شده که میان تا قسمت هشت داستانو یکنواخت میبرن جلو بعد تو قسمت هشت یهو یه طوفانی درست میکنن ملتو میبرن تو خماری حوادث بعدیش و این ماییم که باید دو ماه تا بخش دوم فصل صبر کنیم تا ببینیم چی میشه!
    فقط یه چیز تو این سریال واضحه که داره نون سه فصل اولشو میخوره و بس!
    دیگه فکر میکنم همه دوستان با این نظرم موافق باشن که وقتشه از فضای کسل کننده ی الکساندریا برنن بیرون چون دیگه خیلی یکنواخت شده

3. 7 کاربرِ زیر از sky-boy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 264 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sky-boy نمایش پست ها
    این کارشون دیگه واقعا خز شده که میان تا قسمت هشت داستانو یکنواخت میبرن جلو بعد تو قسمت هشت یهو یه طوفانی درست میکنن ملتو میبرن تو خماری حوادث بعدیش و این ماییم که باید دو ماه تا بخش دوم فصل صبر کنیم تا ببینیم چی میشه!
    فقط یه چیز تو این سریال واضحه که داره نون سه فصل اولشو میخوره و بس!
    دیگه فکر میکنم همه دوستان با این نظرم موافق باشن که وقتشه از فضای کسل کننده ی الکساندریا برنن بیرون چون دیگه خیلی یکنواخت شده
    عزیز غصه نخور من صحبت کردم برای تعویض مکان باهاشون اونام موافقت کردن و همون طوری که دیدید خــــا...ر دیوار اومد جلو چشش تو سکانس آخر عمرا یه نیم فصل دیگه دیوار دووم بیاره خخخخ
    یه چیز جالب تو این سریال اینه که اصلا دنبال درمان و ... نیستن مثل سریال های مشابه ... البته نسبتا علمی تر هست داستان و منشا این زامبی شدن ها ( جالب اینکه هیچ وقت از این کلمه استفاده نشده تو سریال انگار تو دیکشنری شون نیست مثلا! واکر شدن هم ضایع بود نگفتم !) مواد مخدر آلوده بوده برای همین دیگه نرفتن یه آمپول بسازن به صورت کلیشه ای که طرف تزریق کنه خوب شه ...
    یه کم سریال باید رو شخصیت پردازی های افراد جدید کار کنه چیزی که تو فصل های ابتدایی خیلی خوب انجام داده ... البته شخصیت های فرهیخته و با شخصیت مثل اون خانومه که انسلین مصرف میکرد رو کشت من واقعا سریال رو ضعیف ارزیابی میکنم به خاطر مرگ اون عزیز

5. 5 کاربرِ زیر از threeFX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    38
    از این کاربر 189 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

واقعا دیگه هیچ ایده ای برا سریال ندارن.هر فصل لوکیشن عوض میکنن و ادمایی که باهاشون رفت و امد میکنن.این واکینگ دد واکینگ دده فصل 1 و 2 و 3 نیست دیگه

7. 6 کاربرِ زیر از farshadsam101 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط new_sense نمایش پست ها
    خب الان شد یک صحبت 2 طرفه و خوشحالم بالاخره یه نفر با ادبیات خودم پیدا شد صحبت کنه و نظر بده .
    نظر بیننده ها رو نمیگم اشتباه و یا درست هست در واقع فصل 6 تا الان 7 اپیزود داشته که به ترتیب در تی وی ورلد :

اپیزود 1 ـ با امتیاز 10 بالاترین رای اورده
    اپیزود 2 ـ با امتیاز 9 بالاترین رای اورده
    اپیزود 3 ـ با امتیاز 10 بالاترین رای اورده
    اپیزود 4 ـ با امتیاز 8 بالاترین رای اورده
    اپیزود 5 ـ با امتیاز 7 بالاترین رای اورده
    اپیزود 6 ـ با امتیاز 8 بالاترین رای اورده
    اپیزود 7 ـ با امتیاز 8 بالاترین رای اورده

خب در همینجایی که منو شما هستیم میانگین این فصل نمره 8.5 از 10 رو گرفته تا الان و خب باید قبول کنید یا امتیاز دهنده ها سریال بلد نیستن و یا سریال خوب بوده ؟ در هر صورت بازم نظر شما محترمه .

میگید تکرار ! خب تکرار چی ؟ سریال و سینما برای هویت یک مجموعه سینمایی باید تغییراتی رو انجام بده ولی خب به وجود اومدن این همه شخصیت و کارکترها و تغییر لوکیشن ها و تغییر رویه اتفاقات و نظرات و دیدگاه ها (همه اینارو سر فرصت باید توضیح بدم ولی گمانه ای بهشون میزنم) سیر اتفاقاتی که به ترتیب از مزرعه هرشل شروع شد و بعد از اون رفتن به زندان و اومدن شخصیت جدیدی به نام فرماندار و بعد از شهر فرماندار و تخریب شهر فرماندار و بعد از اون برگشت دوباره فرماندار و تخریب زندان و اواره شدن همگی ( تا اینجا به نظر شما همه چی تکراری بوده ؟) بعد از اون خب وقتی یک گروه از هم میپاشه باید به دنبال راههای جدیدی باشن و خودتون میدونید من دوباره تکرار میکنم واقع گرایی (درسته شما سریال میبینید ولی فکر کنید خودتون داخل این دنیای واکرخیز گیر کردید) وقتی واقع گرایانه بهش نیگاه کنید میبینید که همه چی دقیق بوده . بعد از اون رسیدن به ترمینوس (البته سیر اتفاقات تو راهشون هم بوده که فاکتور گرفتم) و خب ترمینوس رو کش دار نکردن که احیانا نگید تکراری بعد از اون اتفاقات در کلیسا و ادم خوارای ترمینوس و بعد از اون سختی های زیاد و شروعی دوباره به نام الکساندریا ( بازم میخواید بگید همه اینا تکراری بوده ؟ ) تازه رسیدن به الکساندریا و دوباره سیر اتفاقات که همگی تا الان تازگی داشته و من نمیدونم واقعا کجاهای این سریال واسه شما تکراری بوده و سخت ؟ شاید شما از دیالوگ محور بودن بعضی از قسمت ها بیزارید قبول ولی خب مگه میشه سریالی باشه و از دیالوگاش استفاده نکنیم بیشتر دیالوگ هایی که در سریال از اولین فصل تا الان هست به دقت انتخاب شده به نظر من البته نمیشه گفت عالی ولی میشد بهتر از این دیالوگهایی رو ایجاد کرد .

در ضمن این سریال مثل سریال got نیست که داستان روی چند خانواده و پادشاه بگرده و بشه مانور زیادی داد این سریال داستان یک خانواده هست فقط .

مطمنا تمامی دوستان عزیز مثل شما باید فیلم های وودی آلن و لینکلتر و برگمان و کیشلوفسکی رو متنفر باشن چون پایه فیلماشون دیالوگ هست و خب من بنا رو روی این میزارم که شما فیلمهای این بزرگان رو ندیدید.

گمانه کوچکی به سیر اتفاقات زدم ولی اگر بخوایم وارد جزییات بشیم میبینید که بسیار بسیار تغییر رویه و تنوع بخشیدن در سریال هست . این همه شخصیت اضاف و کم شده و مکان ها تغییر کرده جنگ و اتفاقات پیش اومده دیگه چی میخواید ؟ لوکیشن ها تغییر کرده حتی در این فصل از نمای سیاه سفید برای گذشته و اینده استفاده شده موسیقی ها تغییر کرده و بهتر شده .

این سوال پیش میاد ایا باز هم تکراری همه چیز ؟ یا بیننده به خودش القا کرده که سریال افت کرده و میکنه و خواهد کرد ؟
    میخواستم جواب این دوست عزیزمون رو ندم اما چشم به این افتاد
    چشام درست میبینه؟
    الان ایشون این سریال رو که پایه اساسش القای هیجان به مخاطب ـه رو با آثار کارگران های فاخر سینما مقایسه کرد؟ نتیجه گیری هم کرد؟
    بله بله ما اصلا اینجور فیلم های دیالوگ محور رو نمیبینم چون یارای تحمل دیالوگ های فلسفی و پر معنی واکینگ دد رو نداریم : ))))
    از نتیجه گیری ها و ادبیاتت مشخصه سواد سینمایی لازم رو نداری
    Trump2016

9. 13 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط .Ven0m. نمایش پست ها
    میخواستم جواب این دوست عزیزمون رو ندم اما چشم به این افتاد
    چشام درست میبینه؟
    الان ایشون این سریال رو که پایه اساسش القای هیجان به مخاطب ـه رو با آثار کارگران های فاخر سینما مقایسه کرد؟ نتیجه گیری هم کرد؟
    بله بله ما اصلا اینجور فیلم های دیالوگ محور رو نمیبینم چون یارای تحمل دیالوگ های فلسفی و پر معنی واکینگ دد رو نداریم : ))))
    از نتیجه گیری ها و ادبیاتت مشخصه سواد سینمایی لازم رو نداری

گفتم ادبیاتم به شما نمیخوره و از حالت صحبت کردنتون مشخصه که چه کسی سواد داره قضاوت به کاربرای عزیزمون .
    من نظرم رو گفتم و شما که گفتید اینجا فرومه ولی خودتون انگار هنوز درک نکردید اینجا فرومه و جالبه حرف خودتون نقض میکنید .
    اساسا با کسایی که هنوز یک خط نقد و دیدگاه درست از سریال و فیلمی که دیدن بلد نیستن بنویسن و تنها حرفشون اینه «واكينگ دد روندش توى اكثر قسمت هاى سال هاى اخير كسل كننده و ملال اور شده.» هیچ صحبتی ندارم .
    شما اول یاد بگیر و تمرین نقد کن و درک کن بعد به نظر من توی فروم و انجمن های مختلف اظهار نظر کن چون از ادبیاتتون میشه فهمید که بیشتر حرف میزنی تا فکر کنی .

و این جمله مصداق شما هست «مغز کوچک و دهان بزرگ میل ترکیبی بالایی دارند!»

11. 4 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

از دست بعضی هاتون آدم نمی دونه بخنده یا سرش رو بکوبه دیوار ( نظر شخصی )

4 تا زامبی که این حرفا رو نداره

این رو ببینید

13. 16 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

گفتم ادبیاتم به شما نمیخوره و از حالت صحبت کردنتون مشخصه که چه کسی سواد داره قضاوت به کاربرای عزیزمون .
    من نظرم رو گفتم و شما که گفتید اینجا فرومه ولی خودتون انگار هنوز درک نکردید اینجا فرومه و جالبه حرف خودتون نقض میکنید .
    اساسا با کسایی که هنوز یک خط نقد و دیدگاه درست از سریال و فیلمی که دیدن بلد نیستن بنویسن و تنها حرفشون اینه «واكينگ دد روندش توى اكثر قسمت هاى سال هاى اخير كسل كننده و ملال اور شده.» هیچ صحبتی ندارم .
    شما اول یاد بگیر و تمرین نقد کن و درک کن بعد به نظر من توی فروم و انجمن های مختلف اظهار نظر کن چون از ادبیاتتون میشه فهمید که بیشتر حرف میزنی تا فکر کنی .

دیگه حوصلتو ندارم زیادی داری پررو میشی .
    یه نگاه به پستات از اول این تاپیک بنداز. ببین چه فکت هایی واسه خودت صادر میکنی.
    چشاتو میبندی هرچی از اونجا میاد مینویسی : )) یکم یادبگیر و جنبه انتقاد داشته باش .
    اون جمله هم که نوشتی، خودتو ترول کردی دیگه؟
    گلا ثابت کردی شخصیتتو d : جوک
    Trump2016

15. 6 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Natural Selection
    سپاس
    3
    از این کاربر 16 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

دوست عزیز، حس میکنم شما خیلی به فلسفه علاقه دارید و سعی میکنید یه چیزیو اثبات کنید که نظر شخصی خودتونه.
    خوب و بد بودن سریال نسبیه ... یعنی ممکنه از نظر من این سریال خوب باشه ، و از نظر شما ید.
    همه باید نظر شخصیشونو بگن آخر سر هم هیچ نتیجه گیری نمیشه کرد که در نهایت بگیم سریال خوبه یا بده.
    نظر شخصی منم اینه که این سریال جدا در وضعیت بسیار افتضاحی قرار داره، حالا دلیل نمیشه که نظر شما هم همینطور باشه

17. 15 کاربرِ زیر از Hidrax_ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

بعد از مدت ها شاهد یک بحثی بودیم در تاپیک اپیزود سریال ها که متاسفانه با گذشت یکی دو تا پست خراب و به توهین افکار دو طرف منتهی شد.
    اول بگم که با نظر کاربر new_sense در مورد کلی گفتن خیلی از کاربر ها موافق هستم و از نقدهایی که ایشون پیرامون هر قسمت میزارند استفاده می کنم.
    با اینحال هم با اینکه خودم اهل مقایسه و اینجور چیزها هستم ولی مقایسه دیالوگ های مردگان متحرک با اثار کیشلوفسکی,برگمان و تارکوفسکی و ....رو اصلا درست نمیدونم دیدن عمیق اثار هر کدوم از این کارگردان ها واقعا به هر بیننده ایی جهت و شکل میده و آدم رو به فکر فرو میبره بطوریکه هر موقع من سراغ یکی از اثار این افراد رفتم شاید تا یک هفته نتونستم فیلمی رو ببینم و دائم به دیالوگ ها و سکانس های خاصش می اندیشیدم اما در نقطه ی مقابل حاضرم یک کله یک سیزن مردگان متحرک رو ببینم و دچار هیچ سردرگمی و تفکری نشم چون از دیالوگ هایی استفاده میکنه که فوق العاده ساده و خطی نوشته شدند.
    متاسفانه سریال از جایی افت کرد که به شخصیت هاش دل بست و تصمیم گرفت که چندین بازیگرش بازیگرهای اصلی سریال باشند/ قابل حدس زدن شد و بدین گونه عامل تنهایی شخصیت ها در این دنیای پسا آخر الزمانی به حاشیه کشیده شد/ دیالوگ ها ساده و شسته رفته شد/ و نویسندگان سریال تصمیم به اینکار گرفته اند که تیمی رو بسازند که با کار گروهی خودشون به پیش می رند نه تنها بودن یک شخصیت / حس تعلیق و هیجان از بین رفت و شخصیت ها حاشیه ی امنی رو در این دنیا بدست اوردند ( به یاد بیارید زمانی که در زندان گروهی از بیماران به یکباره به زامبی تبدیل شدند چقدر این قسمت هیجان انگیز بود و چقدر خوب کارگردان حس تعلیق رو بکار گرفته بود )/ سریال حالت سینوسیش رو از دست داد و به یک خط راست تبدیل شد که مستقیم مسیری رو طی می کنه( باز هم بیاد بیارید قسمتی رو که گروه به پناهگاهی که دکتری درش قرار داشت پناه اورده بود چقدر خوشحال و شاد بودند شخصیت ها و چقدر دوش گرفتن هاشون برای بیننده لذت بخش بود.متاسفانه این حس دیگه تکرار نشد و دائم نویسنده ها به بینندگان خودشون حس بدبختی تصنعی وارد کردند.)/ بدمن اش رو از دست داد و شخصیت منفی انچنانی رو هم اضافه نکرد/ به بعضی از شخصیت هاش قدرت رمبویی داد! مثل کارول و کلا گروه اش رو به یک تافته ی جدا بافته و نابود نشدنی تبدیل کرد .تمامی این موارد که شامل حذف شدن نکات خوب داستان و اضافه شدن نقاط منفی کسل کننده بود باعث گردید که سریال دچار یک سکته ی طولانی بشه و برای سیزن هایی به کما بره!
    اما در مورد این سیزن چه میشه گفت؟ایا افت داشته یا خیر؟ به شخصه به نظر بنده از نیمه ی دوم فصل قبل شاهد یک پیشرفت با شیب کندی بودیم و سه قسمت ابتدایی این سیزن هم من رو امیدوار کرد ولی از دوباره این چند قسمت منرو به یاد سیزن هایی قبلی انداخت که فقط میخواد وقت بیننده اش رو تلف کنه تا زمانی طی بشه برای رسیدن به قسمت هشت سریال و نقطه ی پیک اش.سریال بسیار عامه پسند شده و تمرکز بسیاری رو هم بر روی مردم الکساندریا کرده تمرکزی بی هدف و زیاده از حد که امیدوارم نویسندگانش هدف خاصی داشته باشند که اگه نداشته باشند میشه همون بلایی که یوجین فصل قبل با گفتن اینکه دروغ گفته و شش قسمت ما رو مسخره خودش کرد بوجود بیاره.
    متاسفانه نقطه ی ضعف دیگر سریال این که شخصیت هایی هم که وارد می کنه نیز قدرت کافی و وافی رو ندارند و بسیار ضعیف تر از شخصیت هایی هستند که قبل تر به سریال اضافه می شدند(تنها شخصیت جدیدی که به شخصه طی این دو سه فصل ازش لذت بردم ایستمن بود) حتی کاراکترهای پیشین و اصلی هم خراب شدند دریل به حاشیه رونده شده و از پتانسیلش استفاده نمیشه مگی محو شده و ریک هم تا حدودی تو مخی شده.
    واقعیت این که بنده با این سریال زمانی اشنا شدم که بازیش رو قبلتر انجام داده بودم بازی ساخت کمپانی Telltale Games که بعنوان برترین بازی سال هم دست یافت نمیدونم شما هم این عنوان رو بازی کردید یا خیر ولی بواقع بازی به زیبایی تنهایی و غم رو در تمامی فضای چندین ساعت اش خلق کرده بود شخصیت های پیچیده (نه مثل سریال مردگان متحرک تک بعدی که یا خوب اند یا بد) و ترس از زامبی ها به شدت درش موجود می زد و با کمک دیالو گ های قدرتمند و یک موسیقی خوب بازی بوجود اورد که در عین بی نام و نشانی به قله ی وادی پر تمطراق گیم دست یافت بدون اینکه گرافیک و یا تبلیغ خاصی داشته باشه.فرمولی که از عهده ی نویسندگان این سریال برنخواهد اومد چرا چون سه فصل هست ما داریم هی به دور خودمون میچرخیم درست با همون شخصیت های قبلی که همون حرف ها رو تنها در مکانی متفاوت میزنند.به نظرم مردگان متحرک به یک نگاه نو نیاز داره.با اینحال من هنوز هم نا امید نشدم سریال در حال وارد کردن گروه هایی مثل گرگ ها و یک گروه مرموز دیگه است که بزودی با یک بدمن خوب مثل فرماندار آماده مقابله با گروه ریک خواهند شد امیدوارم که تیم نویسندگان سریال ما رو نا امید نکنند و هیچ رحمی رو هم به شخصیت هاشون نداشته باشند تا ما شاهد شوکه شدن هایی باشیم که در سیزن های ابتدایی برامون اگرچه که در ابتدا ناراحت کننده ولی با گذشت زمان خاطره انگیزی رو رقم زدند.

به دو مورد هم میخواستم پیرامون این قسمت اشاره کنم :
    >> نمیدونم شما از سوراخی که در دیوار ایجاد شده بود و ازش خون جاری می شد چه برداشتی کردید با اینحال برداشت من از این صحنه این بود که در واقع منظور نویسنده از این حرکت سدی بوده که در حال فروپاشی,سدی که سوراخ شده و به جای آب در پشت اش زامبی وجود دارد که تنها براشون خون به ارمغان میاره تصویری که در قسمت قبل به نمایش در اومد پس نویسندگان از قسمت قبل به بینندگان خودشون این واقعه رو گوشزد کرده بودند بنابراین برای یک قسمت خونین آماده باشید!
    >> مورد بعدی هم که می خواستم اشاره کنم واژگون شدن ساختمان بر روی دیوار بود به نظرم امکان نداره که ساختمانی اینگونه به جهتی فرو بریزه مگر اینکه توسط دستگاه و یا طناب هایی به اون سمت کشیده بشه فرو ریختن این ساختمان به مانند مدادی بود که بر روی یک سطح قرار گرفته و به هر قسمتی که سنگینی کنه خراب میشه در حالیکه ساختمان پی و عناصر سازه ایی نگهدارنده ی خودش رو داره که حتی با ورود یک تریلی به داخلش هم به سمت مخالف اش لنگر نخواهد انداخت.

19. 18 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

ممنون از مارلون براندو عزیز ازین نقد زیبا و تشکر میکنم از اینکه حداقل یه نفر حتی اگر حرفا و نظرات من بد بوده و مورد پسند نبوده مورد توجهش بوده در عین حال اگر موافقش هم نبوده .

واقعیت من قصدم مقایسه اثار بزرگانی چون برگمان و کیشلوفسکی به این سریال نبود شاید نوشته من باعث شد این برداشت اشتباه رو داشته باشید میخواستم فقط یه مثال بزنم که اگر دیالوگ محور شده از طریق دیالوگ شاید بشه داستان رو پیش برد . نه اینکه بخوام بگم سریال تمامی دیالوگ هاش مثل فیلمای این بزرگان هست.

در واقع قبلا هم گفتم من به اثار سینمایی گرایش دارم و شاید به عنوان کسی که سریال زیاد میبینه بین کاربرای این انجمن در جایگاه اخر باشم و سالهای قبل از اولین سریالم که لاست بود شروع شد که سریال های تلویزیونی واسم جذاب شد . و در ادامه به فرار از زندان و ..... رسید به براکینگ بد و بازی تاج و تخت و واکینگ دد

من واقعا دوستان عزیز که سریال هارو به صورت حرفه ای دنبال میکنن و علاقه دارن رو از همینجا بهشون تبریک میگم . چون به همین مقدار خودم در موزد سینما و اثار صامت و کلاسیک و مدرن تا الان علاقه مند و پیگیرم .

در مورد این سریال قبول دارم شاید افت هایی داشته و من منکرش نیستم ولی خدایی از فصل 2 که سریال شروع شد و من به این انجمن سر میزدم واسم یه چیز جالب بود که هر قسمت با قسمت بعد چرا کاربرای عزیزمون هی نظراتشون تغییر میکرد و هی با هر قسمت بعضیا میخواستن ببینن ادامه رو و بعضیا نه . حالا همین روند تا فصل 4 و 5 این سریال پیش رفت و باز دیدم هر بار که وارد تایپیک اپیزود ها میشیم همه کاربرا البته خب استثنا هم داشت مخالف بودن و همش میگفتن هیجانی نیست و خب منم حرفایی میزدم ولی قسمت های بعد که هیجانی میشد هیچی نمیگفتن و دقت میکردم میدیدم بازهم نمره پایینی دادن . ولی مساله من این بود که چرا کاربرامون نمیان اگر یک قسمت بدم بوده حداقل اونجاییش که خوب بوده رو تعریف کنن؟ و چرا همیشه ساز منفی میزنن ؟ خب این سوالات باعث شد درگیری لفظی پیش بیاد .

در هر صورت اگر نقدی کردم و حرفی زدم در مورد این سریال نسبت به پتانسیلی که احساس کردم این سریال داره و حرفی که میخواد به بیننده بزنه گفتم چون واقعا از فیلمها و سریال هایی که به روابط انسانی و به قدرت ایمان توجه میکنن لذت میبرم و میدونم حداقل به غیر از سرگرمی چیزی رو به من نوعی یاد میده .

در تایپیک هایی بعدی اگر فرصتی بود و کسی مایل بود چیزی که احساس میکنم و درک کردم ازین سریال مینویسم . هرچند مطمنم که کسی دوست نداره .

واستون ارزوی زندگی شاد و پر هیجان مانند سریال هایی که دوست دارید میکنم .

یا علی

21. 7 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین