برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

5 11.90%
  • 2

1 2.38%
  • 3

1 2.38%
  • 4

3 7.14%
  • 5

3 7.14%
  • 6

4 9.52%
  • 7

11 26.19%
  • 8

5 11.90%
  • 9

4 9.52%
  • 10

5 11.90%
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 از مجموع 28
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هشتم

Season 6, Episode 8, Start to Finish

خلاصه داستان اين قسمت : ....

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    329
    از این کاربر 767 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هشتم

با تشکر از دوست خوبمون برای قرار دادن ویدیو
    منم با این دو دقیقه به این فصل امیدوار شدم
    فعلا تنها امیدم به همین Negan هست که برگرده و دوباره سریال TWD رو به روزای خوبش برگردونه...واقعا حیفه سریال به این خوبی و با این پتانسیل خراب بشه
    راستی دوستان بازیگر Negan همون جان وینچستر تو سریال سوپرنچرال هستش که اسم دقیق خود بازیگرش یادم نیست
    سریال به شدت از کمبود یه شخصیت قوی مثل گاورنر و شین رنج میبره که امیدوارم Negan همون شخصیت قوی باشه که سریال بهش احتیاج داره و هیجان و ترس دوباره به TWD برگرده

3. 5 کاربرِ زیر از Artin_PM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

و اما قسمت پایانی نیم فصل اول ....

قسمت 8

اپیزودی به شدت ضعیف که همه انتظارا و امید به نیم فصل بعد رو از من ربود . باید جای انصاف گذاشت و حقیقت رو گفت که این اپیزود به شدت ضعیف بود با اینکه من در تمامی قسمت های نقاط قوت هر قسمت رو میگم ولی واقعا این اپیزود کاری کرد که من اینبار نقاط ضعف این قسمت رو بگم .

پس از قسمت 7 که برج رو دیوار افتاد و خراب شد من به امید اینکه قسمت 8 یک قسمت طوفانی و هیجانی باشه شروع به دیدن کردم ولی اون چیزی که انتظار داشتم نبود .

سکانس اول اتاق بچه رو نشون داد با یک موزیک ملایم و ارام و خب تنها صحنه مفهومی اومدن مورچه ها از بیرون پنجره به داخل و خوردن کیک ( که گمانه ای به وضعیت الان الکساندریا بود)

و بعد این ضعف ها شروع میشه حرکات و حالت های بازی غیر حرفه ای دیانا که انگار مثل بچه هایی که دنبال پرستارشون میدون دنبال ریک میوفته که اصلا طبیعی نیست و حالت چسبیدنش به ریک .

زخمی شدن سر کارول بعد از خوردن زمین که بازهم احساس میشه که این حالت خوردن زمین باعث زخمی شدن سر نمیشه .

حالا از فرار کردن مگی بخوایم فاکتور بگیریم اونم به دلیل موسیقی که احساس ترسی بهمون میده .

یبس بودن دختره که همراه گلن هست که همش ساز منفی میزنه زجراوره ( اگر عشق کارل به این دختره مطرح نبود شاید یکی از شخصیت هایی بود که حذفش بهتر از بودنش بود)

ناگفته نماند صحنه هایی که در خونه توسط ریک و میشون و بازی شده صحنه اوردن دیانا صحنه های خوبی هست و احساس درگیری رو میده و اینکه از دیدگاه یک بچه میخواد صحنه ها و اتفاقات رو بررسی کنه به نظر من جالب بود .

و البته بازی ضعیف اون خانم دکتره و دیالوگ هایی که با اون ولف داشت خیلی خوب روش کار نشده بود . ( شاید همه صحنه هاش وام دار موزیک متن خوبش هست)

بسی جای تعجب هست که اون پسر (اسمش رو نمیدونم ببخشید) با کارل درگیر میشه اونهم خوب بازی نمیکنه (انگار عده ای دسته جمعی قسمت اخر فدای بازی بدشون کردن) و درگیری مضحکی که باهم توی گاراژ دارن . در اصل نویسنده و کارگردان میخواستن اشتباه اون پسر رو در صحنه های بعدی گوشزد کنن ولی این درگیری در این وضعیت کمی به عقل جور در نمیاد .(اینو حساب کنید منطقه پر از واکر هست و این پسر میخواد کارل بکشه در صورتی که همه ذهن ادم درگیر این وضعیت و زنده موندن هست )

شاید یکی از بهترین صحنه هایی که خوشم اومد سکانسی هست که صدای گریه جودیث میاد و ریک به سمت اتاقش میره و صدای جودیث قطع میشه و ریک نیگاه میکنه دیانا سر جای خودش نیست و دیانا رو میبینه بالای سر گهواره و میخواد بکشتش که دیانا میگه « نه هنوز خودمم» واقها حس تعلیق جالبی داره و بسیار این حرف دیانا نارحت کننده بود .

هرچند مرگ هر شخصیتی در سریال ناراحت کننده هست مخصوصا در دنیای واکرخیز ولی مرگ دیانا انگار احساس خوشایندی به ادم میده ( به این دقت کنید مرگ خیلی از شخصیت ها مثل باب و تایریس که شباهت بسیاری داشتن به مرگ دیانا واقعا ناراحت کننده بود واسه بیننده )

در واقع شخصیت های الکساندریا در سایه شخصیت های اصلی قرار گرفتن به غیر از چند مورد همگی کشته شدن .

خب میرسیم به سکانس های کارول و مورگان و خانم دکتر و ولف

با اینکه صحنه اول رسیدن کارول به ولف صحنه خوبی هست ولی جای تعجب داره که چرا اینقدر ضعیف دستهای این ولف رو مورگان بسته بود خب باید حداقل وقتی بحث مرگ و زندگی هست دست و پاها بسته بشه و خیلی راحت هر 2 از پا در اومدن . و خب خانم دکتر زنده موند که بشه گروگان این ولف (حداقل صحنه درگیری باید کمی قوی تر کار میشد)

شاید بهترین صحنه ؛ صحنه آخر که ریک و گروهشون اماده میشن و لباسای خونی رو پوشیدن (یاد فصل اول میندازه ادمو) و با موزیک متن بسیار زیبا از خونه خارج میشن .

خیلی دلم میخواست قسمت اخر این نیم فصل کمی هیجانی تر تموم شه و منو تشنه نیم فصل دوم بزاره . ولی چه حیف ...

5. 10 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm The Legend Killer Shawn , Cause I Kill Legends
    سپاس
    54
    از این کاربر 232 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR RezA نمایش پست ها
    این دو دقیقه پایانی که درباره ی دریل , ساشا و ابراهامه ( تو بعضی ریلیز ها وجود نداشته ) خدمت دوستان:
    http://clicknupload.me/mtt86zu71qn8

مرسی امیر رضــا جان
    باز هم یه گروه دیگــه پیدا شــد ، البته دیگه تنوع خاصی نمیشه تو سریال ایجاد کرد و فقط میشه ازش ســود کرد
    قبلا دوشنبه صبح تا پا میشدم باید سریال رو دانلود میکردم اما جدیدا دیگه هیچ اشتیاقی ندارم و وقتی میام اینجا میبینم قسمت جدید اومــده !

7. 5 کاربرِ زیر از Cnα3ZαR بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 322 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

9. 4 کاربرِ زیر از 1373 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 264 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

داشتم تو IMDB بخش Top 10 TV Shows of 2015 رو میدیدم اول GOT بود دوم TWD ! بعد این نظرات مایوس کننده دوستان رو خوندم فهمیدم چه قدر سطح سریال دیدن در کشور عزیزمون بالارفته وقتی دومین سریال مطرح و تاپ دنیا رو اینجوری به باد انتقاد میگیریم و جوری خار و خفیفش میکنیم که یعنی حتی دیدن این سریال ها هم بیننده فهیم ایرانی رو ارضاء نمیکنه و ما الان یه level بالاتر از سایر بیننده های سراسر دنیا هستیم ... اصلا لذت بردم یه حس غروری بهم دست داد خداییش ...

11. 4 کاربرِ زیر از threeFX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,817
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط threeFX نمایش پست ها
    داشتم تو IMDB بخش Top 10 TV Shows of 2015 رو میدیدم اول GOT بود دوم TWD ! بعد این نظرات مایوس کننده دوستان رو خوندم فهمیدم چه قدر سطح سریال دیدن در کشور عزیزمون بالارفته وقتی دومین سریال مطرح و تاپ دنیا رو اینجوری به باد انتقاد میگیریم و جوری خار و خفیفش میکنیم که یعنی حتی دیدن این سریال ها هم بیننده فهیم ایرانی رو ارضاء نمیکنه و ما الان یه level بالاتر از سایر بیننده های سراسر دنیا هستیم ... اصلا لذت بردم یه حس غروری بهم دست داد خداییش ...
    در پاسخ به دوست عزيزمون بگم IMDB هنوز هيچ صفحه رسمي براي بهترين سريال هاي 2015 نداره.اون قسمتي هم كه شما تو IMDB ديديد صفحه Most Popular Tv Show هستش كه عنوان هاي اون جدول متغيره و بيشتر آمار بيننده ها رو نشون ميده يعني شما فردا هم بري دوباره به همون صفحه سر بزنيد حتما تغييراتي كرده.
    اما در مورد TWD بگم كه هميشه جزو سريال هاي پربيننده بوده و بدون شك از خيلي از سريال هاي در حال پخش بهتر هستش ،و از اونجا هم كه بيشتر سعي شده ايرادات سريال ذكر بشه به همين خاطر اكثرا" تو پست ها كاربران نكات منفي رو مورد نقد قرار ميدن .همچنين در اينكه TWD نسبت به سه فصل اول ضعيف هستش هيچ شكي در اون نيست،يعني شما اگر بري آمريكا و اروپا يا قطب شمال از هر طرفداري درباره سريال بپرسي همون نظر رو داره.
    TWD جزو سريال هاي پربيننده هستش و با همه ايراداتش فن ها بازم دنبالش مي كنن پس شك نكنيد اين سريال هميشه جزو بهترين ها باقي مي مونه

13. 9 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 264 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MrP نمایش پست ها
    در پاسخ به دوست عزيزمون بگم IMDB هنوز هيچ صفحه رسمي براي بهترين سريال هاي 2015 نداره.اون قسمتي هم كه شما تو IMDB ديديد صفحه Most Popular Tv Show هستش كه عنوان هاي اون جدول متغيره و بيشتر آمار بيننده ها رو نشون ميده يعني شما فردا هم بري دوباره به همون صفحه سر بزنيد حتما تغييراتي كرده.
    اما در مورد TWD بگم كه هميشه جزو سريال هاي پربيننده بوده و بدون شك از خيلي از سريال هاي در حال پخش بهتر هستش ،و از اونجا هم كه بيشتر سعي شده ايرادات سريال ذكر بشه به همين خاطر اكثرا" تو پست ها كاربران نكات منفي رو مورد نقد قرار ميدن .همچنين در اينكه TWD نسبت به سه فصل اول ضعيف هستش هيچ شكي در اون نيست،يعني شما اگر بري آمريكا و اروپا يا قطب شمال از هر طرفداري درباره سريال بپرسي همون نظر رو داره.
    TWD جزو سريال هاي پربيننده هستش و با همه ايراداتش فن ها بازم دنبالش مي كنن پس شك نكنيد اين سريال هميشه جزو بهترين ها باقي مي مونه
    دوست عزیز من امروز هم رفتم دیدم بازم دوم هست و تغییری نکرده
    خوب اینکه یه شوخی بود اما من تیتری که دیدم رو عینا گفتم دوست عزیز نمیدونم چرا اصرار دارید تیترش رو خودتون عوض کنید و تیتر جدید بسازید ... بله حرف شما درست هست این امتیازات بر اساس محبوبیت از نظر تعداد بازدید صفحات مرتبط با این سریال هاست و نه از نظر امتیاز دهی یا نمره منتقدین یا بحث های تخصصی ... اما title اش اصلا اونی نیست که شما میگید و دقیقا همونی هست که عرض کردم خدمتتون در اسکرین شات هم میتونید مشاهده کنید ...
    These rankings are not based upon critical assessments or Nielsen ratings, but on pageviews by our combined web and mobile audience of more than 200 million unique monthly visitors.

من اصلا در این مقوله که این صفحه چجوری رتبه بندی کرده صحبت نکردم دوست من که شما رو این قسمتش زوم کردید ... من حتی در مورد ضعیف یا قوی شدن سریال هم صحبتی نکردم ( که قطعا افت داشته !) که شما سر تا سر کره خاکی رو رفتید و نظر سنجی کردید و نتایج رو از این قطب تا اون قطب اطلاع دادید

به هر صورت من اصلا فن دو آتیشه هیچ سریالی نیستم و مثل سایر دوستان موضع گیری نمیکنم نسبت به این موضوع اما یه بحث خیلی بزرگ هست که شما 99% دارید اشتباه میکنید راجبش و اینکه میگید همه دنیا الان میگه سریال افت داشته !! این موضوع یه مقوله کاملا نسبی است یعنی یکی ممکن هست بگه این سریال حتی پیشرفت داشته و بهتر هم شده !! نمیخوام وارد بحث مطلق و نسبی بودن بشم اما قطعا شما در مورد این ویژگی که کاملا نسبی هستش نمیتونید نظر قطعی بدید ! ... شما بهتر هست بگید میانگین نظرات بر این باور هست که سریال افت داشته !

پست قبلی من صرفا یه شوخی بود با بیننده ایرانی همین و بس که احتمالا خوب نگارش نشده توسط من

15. 9 کاربرِ زیر از threeFX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,103
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

کل گروه داشتن به f میرفتن بعد آقای چوب به دست درحال تقدیس روح اون مرتیکه بود
    کل فصل خوب بود ولی این اپیزود خلاف روند صعودی سریال پیش رفت

17. 3 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123