برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

5 11.90%
  • 2

1 2.38%
  • 3

1 2.38%
  • 4

3 7.14%
  • 5

3 7.14%
  • 6

4 9.52%
  • 7

11 26.19%
  • 8

5 11.90%
  • 9

4 9.52%
  • 10

5 11.90%
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 28
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هشتم

Season 6, Episode 8, Start to Finish

خلاصه داستان اين قسمت : ....

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

بازی تاج وتخت
    سپاس
    798
    از این کاربر 434 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود هشتم

قسمت جالب بود صحنه ران وکارل ، و همینطور گذشتن از میان هیولا ها به قول اون پسر کوچک که تو سکانس آخر داره مامان صدا میزنه اگر به کشتن نده بقیه رو ! و یک دیالوگ قشنگ بین میشن و،زنی که زخمی شده بود
    9 از 10 نمره بنده

3. 9 کاربرِ زیر از fanoudi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

هر قسمت واکینگ دد تشکیل شده از:
    1- مقدمه عالی ( معمولا درباره ی چیزی که قبل یا بعد از فاجعه می باشد ) ------------------------ 5%
    2- هیچ اتفاق خاصی نمی افته و معمولا فقط در حال راه رفتن می باشند --------------------------- 30 %
    3- یه نفر کار خیلی احمقانه ای انجام می ده ----------------------------------------------------------- 3 %
    4- حمله زامبی ها و بازم زامبی ------------------------------------------------------------------------- 10 %
    5- سوال از خودتون که برای چی دارم این سریال رو ادامه می دم ------------------------------------ 50 %
    6- ماجرای هیجان انگیز پایانی (در اینجا به خودتون می گین که من باید قسمت بعدی رو ببینم) --- 2 %
    سراشیبی که این سریال توشه حالا حالا ها تمومی نداره انگار . من یکی که دیگه سریال رو نمیبینم واقعا ناراحت کنندس سریال به این خوبیو چجور داغون کردن . 40 دیقه حرفای الکیییی و مید سیزن فاینالی پایین تراز حد انتظار ! اینم باشه اخرین کامنت من واسه این سریال .

5. 22 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    329
    از این کاربر 767 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

خب راستش این قسمتش بد نبود
    اون مید سیزنی که انتظار نداشتم نبود در کل جالب نبود
    بدترین چیز راجع به این سریال تو فصل های اخیرش روند تکراری این سریال هستش و این واقعا ازار دهنده هستش
    مثلا هر بار گروه ریک یه پناهگاه پیدا میکنن واکر ها نابودش میکنن هی آواره میشن دوباره یه پناهگاه دیگه دوباره اونجا هم نابود میشه و این روند هی ادامه داره.
    دیالوگ های تکراری هم روی اعصابه یااینکه به قول اون دوستمون کاراکتر ها معمولا در حال راه رفتن هستن!
    من اولش خیلی امید داشتم به این فصل چون اوایل خوب شروع شد این فصل یعنی تا 5 قسمت اول خوب بود اما کم کم افت شروع شد منم فکر میکردم دوباره قراره سریال به روزای اوجش برگرده اما همون آش و همون کاسه!
    من به شخصه هیچ انتظار یا هیچان خاصی برای سه ماه دیگه که نیم فصل دوم شروع میشه ندارم
    واقعا حیفه این سریال اینطور داغون شد از amc بعید بود
    نمره 7 فک کنم عادلانه باشه برای این قسمت چون من واقعا انتظارم از قسمت آخر نیم فصل اول زیاد بود

7. 16 کاربرِ زیر از Artin_PM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,346
    از این کاربر 1,122 بار در 188 پست سپاس گزاری شده

یکی از ضعیف ترین قسمت هایی که میشد ساخت برای یک سریال واقعا از زمانی که فرانک داربونت رفت کلا سریال هم به شدت افت کرد و واقعا حیف سریالی که اینقدر پتانسیل داشت اینجوری خراب و داغون بشه به جز تاسف کار دیگه ای نمیشه کرد نمره بنده 2 از 10 با ارفاق

9. 15 کاربرِ زیر از linkinpark20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,693
    از این کاربر 1,334 بار در 228 پست سپاس گزاری شده

نظر همه قابل احترام:

به نظرم بهترین اپیزود فصل ششم بود اتفاقهای جالبی افتاد واقعا شوکه شدم اون سکانس مگی قبلا توی تریلر دیدم یه خانوم گله واکرها گرفتن و در حال میل کردنش بودن من فک کردم خود مگی.این مردک سیاه پوست (مورگان) با الفاهاست از همون اول باید کشته می شد و این کار هم فقط به دست کارول انجام میگیره.و ریک ایده خوبی به کار برد واسه واکرها میتونن بعدا از همین حقه استفاده کنند و سریال جذاب هم بشه گروه دریل هم به کمک اونا میان گلن هم اینجوری ساکت نمیمونه اخرش عکس العمل نشون میده سم هم عقلشو از دست داده اونا در یک قدمی مرگ هستند مادرشو صدا میکه امتیازم 10/10

11. 4 کاربرِ زیر از mohammad1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

خب منتظر مونديم تا نيم فصل تموم بشه و نظرمونو بگيم
    بعد از سه قسمت طوفاني كه بشتر رو كاراكترهاي محبوب مانور دادن ،انتظار داشتم روند رو به جلوي سريال ادامه پيدا كنه.البته
    عملا" از فصل 4 به بعد دز درام سريال رو به شدت بردن بالا كه حداقل براي بيننده ها رضايت بخش نبود ولي مشكل اساسي
    سريال زياد شدن كاراكترها بود كه خيلي از شخصيت ها رفتن تو حاشيه و ترس سازندگان از حذف شخصيت ها كه نمونه اش
    «گلن» بود كه جدا از اين كه صحنه مردنش پر از سوتي بود ،ديگه لازم نبود با برگردوندنش اعتبار سريال رو زير سوال ببرن.
    من براي قسمت 8 انتظار يه قتل عام رو داشتم ولي فقط به كشتن «ديانا» رضايت دادن و يه سري حرف و ديالوگ در مورد اميد
    داشتن و ... كه چند فصله فقط همينو مي گن ،فقط جاي شنونده و گوينده رو عوض مي كنن.بدون شك قسمت 8 ضعيف ترين
    ميدسيزن سه فصل قبل بود و حتي ضعيف ترين قسمت فصل تا اينجا بود براي اين نيم فصل تنها حرفي كه ميشه زد اينه كه
    هنوز سازندگان نه از پتانسيل كميك و نه از پتانسيل شخصيت هاش نتونستن به خوبي استفاده كنن و فقط براي سه قسمت
    تونستن اون Walking dead اورجينال رو نمايش بدن .با وجود كلي زمينه سازي براي ورود «گرگها» نتونستن اونقدر كه ضرورت
    داشت به اين گروه بپردازن و مثل هميشه دسته دسته شدن گروه ريك وقت يا اپيزودي براي اين گروه نذاشت و به سرنوشت
    اهالي«ترمينوس» دچار شدن كه خيلي زود سرشو هم آوردن تنها اميد من ورود «نگان» هستش كه يه خونه تكوني اساسي
    راه بندازه و گروه «ريك» رو قلع و قمع كنه تا شايد هيجان دوباره به سريال تزريق بشه

13. 11 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,342
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

فصل سوم ریک و گروهش اومدن توی یه زندان و اونجا موندگار شدن بعد فرماندار اونجا رو نابود کرد و افراد گروه به سمت پناهگاهی به اسم Terminus اومدن (حالا بماند که چند قسمت ما رو در راه رسیدن به اون پناهگاه علاف کرده بودن ) که بعد فهمیدن اونجا اصلا پناهگاه نیست و سریعا از اونجا فرار کردن و حالا ...

جایی که نزدیک یک فصل توش موندگار بودن که به نظرم کل اتفاقاش رو میشد توی چهار قسمت خلاصه کرد هم نابود شد و حتما بازم ریک یه پناهگاه دیگه پیدا میکنه و اونجا هم نابود میشه و این روند تا فصل آخر سریال ادامه پیدا میکنه!

کل قسمت های واکینگ دد در این فصول گذشته، شده تکرار تکرار و تکرار تا حدی که بیننده فقط منتظره یکی بمیره یا یه بدمن جدیدی اضافه بشه تا سریال کمی جون بگیره ...

البته دنیایی که پر از مردگان متحرکه بایدم تکراری باشه ولی نویسنده ها باید کاری کنن که حوادث تکراری این دنیا کمتر نزد بیننده احساس بشه ( کاری که سریال به خوبی در دو فصل اولیه اش کرد ) اما انگار فقط به پرکردن جیبشون فکر میکنن !

امتیازم به نیم فصل 5/10
    به این قسمت 1/10

15. 10 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

This Wound Won't Seem to Heal
    سپاس
    2,081
    از این کاربر 2,636 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

رفت تا دو ماه دیگه
    جدای از داستن تکراری شخصیت های جدیدی که به سریال اضافه شدن واقعا نچسبن!
    اون از دکتره اونم از تارا!
    با نظر یکی از دوستان موافقم که داستان یکی رو کم داره که بشه مکمل ریک
    یکی مثل گاورنر

17. 6 کاربرِ زیر از sky-boy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    637
    از این کاربر 725 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

چرا هیچ کس 2 دیقه اخر سریال رو ترجمه نکرده ؟

هیچ کدوم از ترجمه ها دو دیقه پایانی که بعد از تیتراژ پخش میشه رو ندارن جایی که موتور سوارها جلوی دریل و آبراهام رو میگیرن کلی دیالوگ رد و بدل میشه که

19. 4 کاربرِ زیر از r-stark بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین