برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: کدام سیتکام را ترجیح می‌دهید؟

رأی دهندگان
191. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Seinfeld

39 20.42%
  • Friends

139 72.77%
  • How I Met Your Mother

24 12.57%
  • The Big Bang Theory

38 19.90%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 8 از 8 اولیناولین ... 678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 74 از مجموع 74
    سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

کدام سیتکام؟

لطفا به جای شرکت کردن تو نظرسنجی، با یه نظر کوتاه درباره ی سریالی که انتخاب کردین، هم مارو خوشحال کنید هم دیگران رو آگاه

منابع خلاصه:
    ویکی‌پدیای فارسی، تاینی موویز

پ.ن: تصویر گویای مطلب است، لطفا سوال نفرمایید.
    پ.ن2: یلداتون مبارک.

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,620 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : کدام سیتکام؟

با توجه به سوالی که پرسیده شده، مطمئنا فرندز رو معرفی میکنم اما فکر میکنم یکی از مشکلات اساسی ما اینه که اکثرا سیتکام دیدن رو با فرندز شروع کردیم و واسه همین سیتکام هایی که بعدش نگاه کردیم، ناخودآگاه با فرندز مقایسه شده.

باید گفت از بین این چهار تا تاثیری که ساینفیلد رو دنیای سیتکام گذاشت، توسط هیچ عنوان دیگه ای تکرار نشد. فرندز شوخی ها رو یه لول بالاتر برد و هاو آی مت یور مادر یه تقلید شیرین از فرندز بود. با توجه به نوع شخصیت پردازی و خلاقیت نویسنده ها، حداقل تا اواسط مجموعه، به نظرم بیگ بنگ خیلی مستقل تر از عنوانی مثل هاو آی مت یور مادر بود.

3. 9 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

خب دوستان من می خواستم اولین سیتکام زندگی ام شروع کنم و ساینفلد که مدت ها تو پوشه ام دارم ببینم(به دلیل نگاه منفی به سیتکام ها در طول این سالیان دراز(منشا نامعلوم!) موفق به دیدنش نشدم).سعی کردم یه خرده کامنت بخونم که چجوریه چون شنیده بودم که ساینفلدُ پدر سیتکام ها می دونند اما موردی که وجود داره این که دو نوع پدر داریم,پس حالا ساینفلد پدری که بعد از گذشت بیست سال همچنان پدر بامزه اییه و مخاطبش میخندونه یا کهنه شده و شوخی هاش دیگه خنده دار نیست؟اگه پدری که کهنه شده و شوخی هاش خنده دار نیست شما چه سیتکامی پیشنهاد می دید.توجه داشت باشید که با یک انتخاب غلط این سیتکام تبدیل میشه به اولین و آخرین سیتکامی که تا به حال دیدم!
    پ.ن : نگاه منفی(منشا نامعلوم!) هم به سریال فرندز دارم.

5. 15 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,910
    از این کاربر 49,196 بار در 2,795 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Marlon Brando نمایش پست ها
    خب دوستان من می خواستم اولین سیتکام زندگی ام شروع کنم و ساینفلد که مدت ها تو پوشه ام دارم ببینم(به دلیل نگاه منفی به سیتکام ها در طول این سالیان دراز(منشا نامعلوم!) موفق به دیدنش نشدم).سعی کردم یه خرده کامنت بخونم که چجوریه چون شنیده بودم که ساینفلدُ پدر سیتکام ها می دونند اما موردی که وجود داره این که دو نوع پدر داریم,پس حالا ساینفلد پدری که بعد از گذشت بیست سال همچنان پدر بامزه اییه و مخاطبش میخندونه یا کهنه شده و شوخی هاش دیگه خنده دار نیست؟اگه پدری که کهنه شده و شوخی هاش خنده دار نیست شما چه سیتکامی پیشنهاد می دید.توجه داشت باشید که با یک انتخاب غلط این سیتکام تبدیل میشه به اولین و آخرین سیتکامی که تا به حال دیدم!
    پ.ن : نگاه منفی(منشا نامعلوم!) هم به سریال فرندز دارم.

سلام
    علیرضا با این توضیحاتت کامل تاپیکو مین گذاری کردی مرد مومن دیگه کسی جرات نمیکنه بیاد نظر بده

به نظرم اگه فرندز دوست نداشتی ساینفلد هم خوشت نمیاد. حداقل اینکه احتمالش زیاده که خوشت نیاد.

یه نکته دیگه هم اینکه همه سیتکام ها مث هم نیستن که اگه یکی رو دیدی دیگه از همه بدت بیاد، مثلا من خودمم فرندز ندیدم (خوشم نیومد) ولی تا دلت بخواد سیتکام خوب دیدم.

پیشنهاد من واسه شروع آفیس (نسخه آمریکاییه)، البته باید بهش وقت بدی یکی دو فصل که بگذره راه میوفته. اگر نه parks and recreation رو امتحان کن. این دوتا تو یه سبک از سیتکامن، فکر نکنم بدت بیاد ازشون.

باشد که ایمان بیاری به سیتکام ها

7. 10 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,569
    از این کاربر 19,865 بار در 1,349 پست سپاس گزاری شده

فلذا مارلون جان ما خودمون هنوز تاتی تاتی میکنیم در این مسیر ولی بگم که لال از دنیا نرم، فرندز قطعا خوبه که حسی سراغش نمیری و نرو، همین آفیس بریتانیا ایضا The IT Crowd اینا کلا خوبن، یه دونه ژولی ترجمه کرده spaced و همچنین the inbetweeners، بلک بوکز و در آخر فادرتد و در انتهای انتها دری گرلز حالا بقیه هم بمبارونت میکنن
    منشأ نامعلوم

9. 9 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 8 از 8 اولیناولین ... 678