برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 11 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 108
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,562 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

Shameless:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل ششم سریال

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل ششم مجموعه SHAMELESS که پخش آن به طور رسمی از دهم ژانویه 2016 (بیست و یکم دی ماه 94) از شبکهShowtime آغاز می شودبحث و گفتگو کنید.(قسمت اول به طور زودهنگام از سوی شبکه ازدوازدهم دی ماه در اینترنت منتشر خواهد گشت)لطفا اگر میخواهید در مورد اپیزود خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

»»توجه:این تاپیک مخصوص بحث درباره خود سریال می باشد لطفا مسائل مرتبط با زیرنویس سریال و زمان انتشار آن را از منابع مربوطه پیگیری نمایید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    853
    از این کاربر 324 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Shameless:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل ششم سریال

قرار بود دوشنبه بعدی شه نشد! شرمنده!
    Episode six
    امم ... بهترین اپیزود این فصل بوده بدون شک ... واقعا عالی بود.
    سر اون چکشه گریه ام گرفت ... ماهم که همیشه اشکمون دم مشکمونه
    گاس کار درست رو کرد. با اینکه دلم اصلا نمیخواست ولی منم بودم همونکارو میکردم شاید فیونا فهمید که زندگی دیگران و اینطوری خراب کردن اصلا شوخی نیست ... عاشق کسی شدن شوخی نیست!
    دبی هم که ... خوبه ما که راضی ایم ! : دی
    لپ الان فهمید که به ex gf نمیشه اعتماد کرد !
    نمیدونم چرا اون استاده رفیقشو میبینم یاد خودش میوفتم ! اصلا شبیه همن انگار در آینده میخواد مثل اون بشه نمیدونم شما چی فکر میکنید؟

هنوزم عاشق کارلم ♥

Are you there, beloved one...
    Will you help me carry on,
    and lead me through the sunrise...

3. 20 کاربرِ زیر از aria76 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,584
    از این کاربر 1,738 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

این روند شیملس داره افسرده م میکنه
    چرا فک میکنم سریال تا آخر فصل 4 دیگه تموم شده؟ فصل 5 واقعن ضعیف بود و فک کردم تو فصل 6 قراره جبران بشه ولی واقعن روند خاصی نداره سریال
    خیلی گیج و آشفته س همه چی، معلوم نیست چیو دارن دنبال میکنن، فقط از اتفاقات فصلای قبل دارن ایده میگیرن و تکرارش میکنن، آخه چن بار میخوان مانور بدن رو فیونا با مشکل مادری کردنش؟
    چرا فیونا و لیپ رو انقد داغون کردن؟ انقد سرد و گرم کردن شخصیت فیونارو که شکست واقعن، الان خیلی از رفتاراش وسواسی و مصنوعیه، شخصیت به اون دوس داشتنی ای رو اینکارو باهاش کردن و یا لیپ، واقعن چه غلطی داره میکنه
    فرنک رو هیچ چیز جدیدی بهش اضافه نکردن، کمرنگ و بیخودش هم کردن، دیگه حرکت بزرگ نمیبینم ازش،کو و و چرا انقد کمرنگ شد، بار کمدی سریال روی دوش کو بود ولی....
    این فصل واقعن نمیدونم چرا اینطوریه!! نیک و یانیس رو که به راحتی حذف کردن، معضل به اون بزرگی واسه خونه تراشیدن و به اون سادگی حلش کردن، گاس داره حرکتای عجیب و اغراق آمیز میزنه و ....
    خیلی جالبه که دبی با اینکه از همه رو مخ تره ولی تنها کسیه که شخصیتش اون روند معقول و منطقی رو طی میکنه و جدیده همه چیش
    این فصل تیکه های جالب کم نداره، صحنه ی قتل، با برخورد فیونا با گاس و گریه ش پیش شان، اینا عالیه ولی آدم حس میکنه بیخود دارن تمدید میکنن، فصل 7 میخوان چیو نشون بدن، سریالو واسمون خراب نکنن خوبه

به کجاها برد این امید ما را...؟

5. 12 کاربرِ زیر از Izavel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,142 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

شیملس از اون دست سریال هاست که اگه خط داستان فوق العاده ای نداشته باشه بازم مخاطب هاش راضی میشند اما این موضوع وقتی نگران کننده میشه که بدونیم 6 فصل از سریال گذشته و دیگه باید شخصیت ها به سمت سرنوشتشون حرکت کنند تا سریال در مقطع درستی تموم بشه ! هنوز 4 قسمت از این فصل باقی مونده و به نظرم اگه نویسنده ها برنامه مشخصی داشته باشند می تونند سریال رو تو این فصل خوب جمع کنند . به نظر من فقط وقتی این خط داستانی شکل درستی به خودش می گیره که سازنده ها برنامه ی مشخصی برای پایان سریال داشته باشند ! اما اگه این طور نباشه فصل اخر سریال یه چیزی میشه مثل فصل 5 یا 6 که فقط تو قسمت های اخرش سرنوشت شخصیت ها شکل می گیره و این اصلا خوب نیست !

7. 15 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

من واقعا از این فصل راضی ام شیملس 4 فصل اول خیلی میخندوند و توی این دو فصل کم شده اما از جذابیتش برای من کم نشده شیملس یه کمدی نیست که همش بخندونه یه کمدی تلخه
    در کل خیلی خوبه این فصل من که دوست دارم

9. 21 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,488
    از این کاربر 439 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

به نظر من سریال خیلی خوب داره پیش میره یکی از بهترین ویژگی های سریال ترکیب فرانک و دبی هستش..وقتی که فرانک با اون خودخواهی و بدجنسیش سعی میکنه از خنگی و گیجی دبی سواستفاده کنه..یکی دیگه از چیزایی که از اول سریال خوب بود هم الابای و کوین و وی هست و با کاراکتر خشن سوتلانا حتی جذاب تر هم شده..شخصیت مورد علاقم لیپ هم داره خوب پیش میره و من همچین چیزی رو واسش پیش بینی میکردم و بنظرم دیر یا زود این اتفاق میوفتاد..در کل با این که چنتا از شخصیتای دوس داشتنیه فصلای قبل نیستن هنوز هم فوق العاده خنده دار و در عین حال تلخه..!

11. 18 کاربرِ زیر از erfan1st بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145
    از این کاربر 16,193 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

»»شیملس واسه من مثله یه رابطه شده، حتی وقتی ازش خسته بشم و یه چیزاییش تکراری بشه همچنان یه دل خوشی خاصی واسم داره که همیشه منتظرشم تا دوباره ببینمش، شمارو نمیدونم...

پ.ن : همانا جزی است که تاپیک را زنده نگه داشته است :D

13. 16 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,520
    از این کاربر 6,609 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Jezebel نمایش پست ها

این روند شیملس داره افسرده م میکنه
    چرا فک میکنم سریال تا آخر فصل 4 دیگه تموم شده؟ فصل 5 واقعن ضعیف بود و فک کردم تو فصل 6 قراره جبران بشه ولی واقعن روند خاصی نداره سریال
    خیلی گیج و آشفته س همه چی، معلوم نیست چیو دارن دنبال میکنن، فقط از اتفاقات فصلای قبل دارن ایده میگیرن و تکرارش میکنن، آخه چن بار میخوان مانور بدن رو فیونا با مشکل مادری کردنش؟
    چرا فیونا و لیپ رو انقد داغون کردن؟ انقد سرد و گرم کردن شخصیت فیونارو که شکست واقعن، الان خیلی از رفتاراش وسواسی و مصنوعیه، شخصیت به اون دوس داشتنی ای رو اینکارو باهاش کردن و یا لیپ، واقعن چه غلطی داره میکنه
    فرنک رو هیچ چیز جدیدی بهش اضافه نکردن، کمرنگ و بیخودش هم کردن، دیگه حرکت بزرگ نمیبینم ازش،کو و و چرا انقد کمرنگ شد، بار کمدی سریال روی دوش کو بود ولی....
    این فصل واقعن نمیدونم چرا اینطوریه!! نیک و یانیس رو که به راحتی حذف کردن، معضل به اون بزرگی واسه خونه تراشیدن و به اون سادگی حلش کردن، گاس داره حرکتای عجیب و اغراق آمیز میزنه و ....
    خیلی جالبه که دبی با اینکه از همه رو مخ تره ولی تنها کسیه که شخصیتش اون روند معقول و منطقی رو طی میکنه و جدیده همه چیش
    این فصل تیکه های جالب کم نداره، صحنه ی قتل، با برخورد فیونا با گاس و گریه ش پیش شان، اینا عالیه ولی آدم حس میکنه بیخود دارن تمدید میکنن، فصل 7 میخوان چیو نشون بدن، سریالو واسمون خراب نکنن خوبه

من مخالفم ، سریال خیلی هم منطقی داره پیش میره ، اخه مگه قرار چه اتفاق عجیبی دیگه ایی در همچین سریالی بیوفته .

فیونا تما عمرشو صرف بزرگ کردن این بچه ها کرده بدون اونها احساس پوچی میکنه دل کندن از اون شرایط براش سخته نمیتونه

با شرایط جدید کنار بیاد.هنوز خودشو مسئول میدونه با اینکه کسی این انتظارو از اون نداره

فیونا و لیپ در فضایی زندگی کردن که همچین اتفاقات و شرایطی منطقیه ،مادری که بیماری دوقطبی داره پدری که دائم الخمر

و از همه مهمتر تاثیر منطقه زندگی .. هنوز با وجود اینکه لیپ دانشگاه رفته هنوز همون رفتار و همون افکار بچه جنوب شهر رو داره

هنوز نتونسته خودشو از اون قالب خارج کنه با وجود هوش سرشاری که داره...

در کل همین طیف وسیع شخصیت های خاکستری ، تصمیمات اشتباهشون و خرابکاری و فداکاریاشون سریالو جذاب کرده.
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

15. 14 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

چقدر خوب شده این فصل... شخصیت نیک خیلی خوب بود دوسش داشتم حیف شد که به این زودی رفت... کاش حداقل تا آخر این فصل بودش
    این میانماری ها هم شخصیتای جالبی دارن مخصوصاً اون دختره :دی چقدرم نازه (بیشتر ترسناکه)
    شخصیت گاس این قسمتای 5 و 6 خیلی رو مخ بود اصن نمیدونم چرا باید به اون ربطی داشته باشه قضیه البته میتونستن وام رو به اسم یکی دیگه بگیرن نمیدونم چرا باید این همه کشش میدادن
    پند و اندرزهای فرانک هم میتونه استعداد های مخفی دبرا رو شکوفا کنه تا فصل بعد...
    کلاً به این فصل تا اینجا 9 میدم شایدم 9.25

17. 15 کاربرِ زیر از Sina_Saw بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,496
    از این کاربر 90,562 بار در 4,562 پست سپاس گزاری شده

تاقسمت ششم:
    »»به نظر من اتفاقاتی که داره تو داستان کلی سریال میوفته روند مناسبی داره.اینکه مثلا کل خانواده بخوان جمع بشند برای پس گرفتن خونه تلاش کنند و ماجرا تلاششون تا آخرفصل طول بکشه یه داستانیه که برای فصلای اول که همه دور هم بودند خوب بود.بیشتر این داستان تو این فصل برای این بود که بگند استارت پر رنگ شدن جدایی گلگرها از هم شروع شده که متناسب با بزرگتر شدن شخصیت ها و مستقل تر شدنشون مثل هر خانواده دیگه راه های متفاوتی از هم رو طی می کنند, اینجا هم برای "فیونا" پس گرفتن خونه مهم بود بقیه بیشتر دنبال زندگی های خودشون بودن.قبلا دیگران به "فیونا" می گفتند تو نباید مادرشون باشی و اون قبول نمی کرد,اما حالا خودش داره به این نتیجه میرسه که باید کم کم رهاشون کنه و این با موضوع مادر شدن قبلیش فرق داره.(قسمت ششم دیالوگای شان-فیونا تو غذاخوری).یا "کارل" که متناسب با بزرگتر شدنش عاقلتر,پولدارتر و خلافکارتر شده یا "دبی" که فصل اول بچه مردمو می دزدید و حالا میخواد بچه خودشو داشته باشه."کو" و "وی" فصل قبل داستانشون نسبت به شخصیت اصلی بودنشون کم بود در نتیجه زیاد جالب نبود ولی این فصل تاحالا داستانا جالبی به همراه "سوتلانا" داشتند.ولی با اینکه برای "ایان" یه مسیر زندگی جدیدی تعریف کردند هنوز نتونستند شخصیت-شخصیت های مقابل متناسب براش تعریف کنند مثلا قبلا تو یه مثلث رابطه با میکی_مندی بود ولی با اتمام قرارداداین بازیگرا تا اینجا شخصیت هم وزنشون پیدا نشده.
    »»کلا این شخصیتا به خاطر "قدیس" بودنشون جذاب نیستند بلکه با همین اشتباهات,شرایط زندگی واکنشا و شخصیت خاکستریشون که واقعی تر و قابل درکتر از قهرمانای بی عیب و نقص هست دوست داشتنی هستند.به نظرم از اونجایی فصل ششم سریاله و خواهی-نخواهی داستان سریال در سراشیبی به نقطه آخر رسیدن و اتمامه الان شخصیتها تو جای مناسبی قرار گرفتند.
    »»در آخر هم اینکه شیملس از یه سری داستانهای پر رنگتر اپیزودیک,اپیزودیک-فصلی و یه سری داستان کمرنگتر و طبیعتا کندتر کلی که همون بزرگ شدن شخصیت های داستانه شکل گرفته که متناسب با این خرده داستانها یه سری شخصیت ها میان و میرن و باید اپیزود-اپیزود ازش لذت برد.داستان پایانی کم کم شکل میگیره.
    »»پرانتز:شرمنده زیاد نوشتم قصد نظر دادن نداشتمجزی جون گفت بیا نظر بده.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

E09
    چقد این اپیزود خوب بود!
    عشقم برگشت!!!! یعنی میشه برادر خواهری یه ری یونین داشته باشیم؟؟؟؟
    خب ایان هم که دلش واسه میکی تنگ شده و !
    وِی تو گوووو کارررررررررل!
    واسه اولین بار عاشق فیونا شدم، قبل ازش خوشم میومد این اپیزود عاشق شدم
    خب چقد که اپیزود خوبی بود...
    اصلاً نمی خوام بگم الآن شیملس بد شده ولی خب جوش عوض شده یه لحظه با این اپیزود احساس اون قدیما رو کردم خخخخ
    شیملس روی آدم رو واقعا زمین نمی اندازه!
    امیدوارم عشقم بمونه! من دلم واسه همشون تنگ شده! اصن آی دیدنت موو آن! اصن خب سازنده ها از جون ما چی میخواننننن؟؟؟؟؟
    Ma nama Jeff

20. 10 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 11 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین