برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 108

Hybrid View

IM PATHETIC
    سپاس
    63,375
    از این کاربر 90,301 بار در 4,548 پست سپاس گزاری شده

Shameless:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل ششم سریال

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل ششم مجموعه SHAMELESS که پخش آن به طور رسمی از دهم ژانویه 2016 (بیست و یکم دی ماه 94) از شبکهShowtime آغاز می شودبحث و گفتگو کنید.(قسمت اول به طور زودهنگام از سوی شبکه ازدوازدهم دی ماه در اینترنت منتشر خواهد گشت)لطفا اگر میخواهید در مورد اپیزود خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

»»توجه:این تاپیک مخصوص بحث درباره خود سریال می باشد لطفا مسائل مرتبط با زیرنویس سریال و زمان انتشار آن را از منابع مربوطه پیگیری نمایید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,599 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Shameless:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل ششم سریال

قسمت 1 که امروز پخش شده مطمئنی 21 دیماهه

البته توی ویکی پدیا اومده 21 ولی انگار قسمت 1 رو اینترنتی پخش کردن زیرنویسش هم اومده

http://fasub.ir/subtitles/shameless-us-sixth-season
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

3. 12 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,375
    از این کاربر 90,301 بار در 4,548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها
    قسمت 1 که امروز پخش شده مطمئنی 21 دیماهه

البته توی ویکی پدیا اومده 21 ولی انگار قسمت 1 رو اینترنتی پخش کردن زیرنویسش هم اومده

http://fasub.ir/subtitles/shameless-us-sixth-season
    سلام.داخل پرانتز دوم پست اول توضیح دادم که خود شبکه اعلام کرده که قسمت اول رو زودتر از پخش رسمی خودش تو اینترنت منتشر میکنه.این کار رو هم هر سال انجام میده.سریال Billions رو هم زودتر از پخش تو نت گذاشته
    +
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

5. 19 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

جونم شملس هم دارد می اید باز فرانک گلگر حماسه می افریند صبر میکنم هم زمان با پخش نگاه میکنم اینجوری باز باید سه هفته تو کف قسمت دوم بمونم

7. 11 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,599 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

قسمت 1 خیلی خوب بود ، این فرانک مثل همیشه دیونه بازی هاش بسیار یونیک و جالب بود این فاز عاشقیش مارو کشته

کارل عجب شخصیت خفنی پیدا کرده :/...فیونا هم که همچنان رو اعصابه...عالی بود عالی....

9/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

9. 15 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بزرگی این دنیا به کوچیکی فکر ماست
    سپاس
    1,197
    از این کاربر 7,717 بار در 601 پست سپاس گزاری شده

قسمت اول:عالی
    10/10

عمرا بشه سریالی مثل شیملس پیدا کرد ، بعید میدونم تو ایندم سیالی مثل شیملس با این فرم بیاد همچی این سریال عالیه...

راجب شخصیتا
    دبی: چند فصل اول دوسش داشتم خیلی خوب بود الان ولی خیلی رو نرو هر چی بزرگ تر میشه بدتر میشه و بیشتر رو مخ میره با کاراش

کارل: خیلی خوب شده لامصب هر چی میره جلو بیشتر بهتر میشه کارکترش الانم که از زندان برگشته یکی از گنده های محل شده
    ایان: نظری ندارم

لیپ: از همون اول که سریال دیدم باش حال کردم و جزو کاراکترای محبوم بود تو این قسمتم خیلی خوب بود مخصوصا اون تیکه دعوا کردنش با پسر پورفوسور.
    فرانک: عالیه این بشر
    فیونا: مثل همیشه یه روز با این یه روز با اون با این وجود همچنان بار اصلی خونه به دوش میکشه حواسش به اعضای خانواده هست
    میکی: 15 سال زندان....؟؟؟ هنوزم جزو گولاخا حساب میشه با این که زندانه بازم شر میکنه ، امیدوارم تو این فصل نقشش کم رنگ نباشه خیلی بازی نول فیشر دوست دارم این تریپ عشقی که با ایان داره عالیه ، تنها کسی که میتونه به میکی نزدیک شه و رگ خواب میکی دستش همین ایان بقیه ازش میترسن

فقط میمونه جیمی امیدوارم تو این فصل دوباره غافلگیر کنه همه رو با برگشتش دوست دارم با فیونا دوباره ببینمش
    از طرفی شخصیتش خیلی باب دل من حضورش به بهتر شدن سریال کمک میکنه

فقط مونده راجب خانواده محترم رجبی نظر بدم
    نمیخواستم طولانی بنویسم ولی شد دیگه شیملس فرق میکنه

11. 17 کاربرِ زیر از Daniel Desario بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

به نظرم این فصل متعلق به کارله ، اصن این بشر داره شخصیت روانی پیدا میکنه فک کنم اگه سریال ادامه پیدا کنه رئیس کارتلی چیزی بشه، من که خیلی بهش امیدوارم تا اخر فصل قرار کلی حالمون رو خوش کنه ، تو زندان چقد پیرو پیدا کرده بود لامصب من که درگیر کاریزماشم هنوز

این دبی هم خیلی کاراش داره رو مخ ادم میره یادش بخیر بچه بود دوست داشتنی تر بود ، الان هرچی بزرگ تر میشه تخس تر میشه

فرانک هم که جای حرف نمیمونه براش همون ک-خلی که بود هست هنوز، البته داغون تر از دفعات قبل شده ، اصن از این مرد باید قطع امید کرد آدم نمیشه والا
    حالا باید سه هفته تو کف بمونیم

“There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

13. 17 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,110
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

اپیزود اول عالی بود کلی دغدغه جدید افتاده به جون خونوادهکارل که عالی شده، از اون طرف لیپ هم کم کم داره راه خودشو پیدا میکنه، جیمی هم برگرده عالی میشه، این مثلث عشقیای فیونا رو خیلی دوست دارم، این پروفسوره هم با اینکه یه شکم زاییده عجب جیگریه هنوز خوشم میاد ازش سر قضیه پسرش زیاد دراماتیک بازی در نیاورد از مزایای دوست دختر چهل ساله داشتنه فک کنم

15. 17 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

قسمت اول عالی بود.دلم برا .. گفتنای فرانک تنگ شده بود شخصیتش تقریبا شبیه خودمه (البته وقتی تو محفل خصوصی ام ) الکی گفتم البته. دبی که واقعا ساده لوحه ادم دلش میخواد سرش رو بکوبه به دیوار از دست دبی. کارل هم خوب شده بود کاش تو زندان چند تا درگیری رو نشون میداد جذاب تر میشد به نظرم.
    و لیپ دوست داشتنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Julie نمایش پست ها
    این پروفسوره هم با اینکه یه شکم زاییده عجب جیگریه هنوز خوشم میاد ازش سر قضیه پسرش زیاد دراماتیک بازی در نیاورد از مزایای دوست دختر چهل ساله داشتنه فک کنم
    همه استاد دارن ما هم استاد داریم . خیلی حال کردم با این لیپ قشنگ معلومه داره راهشو از خانواده ی گلگر جدا میکنه.اخر سر باید ببینیم کارش به کجا میرسه .
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

17. 15 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,554
    از این کاربر 1,727 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

و اما فصل ششم

#اپیزود اول

اپیزود اول این فصل رو دوس داشتم،البته شیملس هرطوری باشه باز من دوسش دارم و ذوق زده میشینم پای هر اپیزود، یعنی واقعن و واقعن دلم واسه خانواده گلگر تنگ شده بود تو این اپیزود همه ی شخصیت ها همون چیزی بودن که ازشون تو ذهنمون حک شده بود، بعد از اون اوضاع درهم ریخته ی فصل 5 بنظرم یکم آرامش برقرار شد و هرکی برگشت سرجای خودش
    فیونا که شده بود همون فیونای دوس داشتنی، فرانک هم که همچنان سوگوار از دست دادن بیانکاست ، بیانکا شخصیت جالبی داشت واقعن حیف شد مرد، سوگواری فرانک هم که در نوع خودش جالبه، این صحنه تو قبرستون حتی با تمام آمادگی ذهنی که بخاطر کارای فرانک داریم باز جدید بود و همینطور میمونی که چه واکنشی نشون بدی، کلا ویلیام اچ میسی فوق العاده س، دیالوگای فرانک هم که از جذابیتای سریاله

خوشحالم که آرامش به زندگی کو و دی برگشته، وضعیتشون تو فصل قبل خیلی رو اعصابه، فیونا هم به وضعیت عادی و دوس داشتنیش برگشته، راضیم، و باز موقعیت های جدید زندگی فیونا که مطمئنن گند میزنه بهش
    چقد خوب میپردازه این سریال به ویژگی های شخصیتی هر کدوم از کاراکتراش، چند فصله که ما داریم دبی رو دنبال میکنیم و کم کم هی داره بزرگ میشه و ساده لوحیش سرکوب میشه و خیلی سخت جواب داده میشه، برخوردش دقیقا مال یه دختر15ساله احمق خوش باوره و عالیه
    فقط تغییرات کارل رو دوس نداشتم:/ خیلی باحالتر بود قبلا، الان حتی لهجه ش هم عوض شده، باحاله ولی کارل سابق رو ترجیح میدیم

بازیگرای جدید که اضافه شده هم فک کنم خوب باشن، مخصوصن یانین این همسایه جدیده، چه دیالوگایی داشت اون تیکه جای شیلا خیلی خالیه، خیلیی

به کجاها برد این امید ما را...؟

19. 18 کاربرِ زیر از Izavel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین