برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 27
    سپاس
    395
    از این کاربر 3,423 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

گسترش خدمات نت‌فلیکس به ۱۳۰ کشور دیگر از جمله ایران

نت‌فلیکس در منزل شما
    سرویس پخش اینترنتی نت‌فلیکس از این پس در ۱۳۰ کشور دیگر، از جمله ایران، هند، کره جنوبی، ترکیه و روسیه نیز در دسترس خواهد بود.
    رید هیستینگز، مدیر عامل نت‌فلیکس با اعلام این خبر گفته است که اکنون زمان آن فرا رسیده است که نت‌فلیکس در همه کشورها قابل دسترسی باشد.او گفته است: "در جهان ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون نفر از اینترنت استفاده می‌کنند که ۲ میلیارد نفر از آنها در کشورهای در حال توسعه اند. در سال ۲۰۰۰ این رقم ۴۰۰ میلیون نفر بود. چنین رشدی تکان دهنده است."سوریه، کره شمالی و شبه جزیره کریمه به دلیل محدودیت‌های اعمال شده از سوی دولت آمریکا از خدمات نت‌فلیکس برخوردار نخواهند بود. آقای هیستینگز ابراز امیدواری کرده است که نت‌فلیکس در آینده خدمات خود را در چین هم ارائه کند.فهرست کشورهایی را که نت‌فلیکس در آنها قابل دسترس است در اینجا ببینید.
    با این حال، گزارش های تاییدنشده از ایران حاکی از آن است که سایت نت‌فلیکس در این کشور فیلتر شده است. علاوه بر این، با توجه به محدودیت‌های بانکی در ایران، ابهام‌هایی در خصوص چگونگی پرداخت وجه اشتراک برای مخاطبان ایرانی نیز وجود دارد.
    شیوه استفاده از نت‌فلیکس به این گونه است که مخاطب با پرداخت حق اشتراک ماهیانه می‌تواند از مجموعه فیلم ها و سریال‌های موجود این شبکه به صورت نامحدود استفاده کند.
    استفاده از نتفلیکس در ایران
    نت‌فلیکس یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات اجاره و مشاهده آنلاین فیلم و سریال در دنیا است. در پی سیاست های ایجاد دسترسی به نت‌فلیکس در سراسر جهان به تازگی این شرکت امریکایی ارائه خدمات در ایران رو شروع کرده و یا به عبارت دیگه به کاربران ایرانی اجازه دسترسی به وب‌سایت، ایجاد اکانت و.. رو می‌ده. اگر می‌خواهید با سرویس های نتفلیکس و نحوه استفاده ازش بدون نیاز به کردیت کارت شخصی آشنا بشید،‌با من همراه باشید.
    نتفلیکس چیست؟
    نت‌فلیکس یک کمپانی امریکایی است که در سال ۱۹۹۷ راه اندازی شد و در زمینه ارائه خدمات اجاره و مشاهده آنلاین ویدیو (فیلم و سریال) و همچنین تولید سریال فعالیت می‌کنه. همچنین به تازگی این شرکت دریافت خدمات از ایران رو ممکن کرده.
    برای استفاده از نتفلیکس چه سرعتی نیاز است؟
    در بخش راهنمای نتفلیکس توضیح داده شده که حداقل سرعت اینترنت موردنیاز برای استفاده از خدمات ۵۱۲ کیلوبیت در ثانیه و سرعت پیشنهادی ۱.۵ مگابیت در ثانیه است. می‌تونید توضیحات کامل و سرعت موردنیاز برای کیفیت های مختلف رو در اینجا مشاهده کنید.
    نتفلیکس چه فیلم و سریال هایی ارائه می‌ده؟
    نتفلیکس مجموعه وسیعی از فیلم و سریال های محبوب و مشهور رو در خودش جای داده. بعضی از محبوبترین سریال های موجود در نتفلیکس عبارت اند از: دوستان (Friends)، قانون‌شکنی (Breaking Bad)، شرلوک (Sherlock)، مردگان متحرک (Walking Dead)، پیکان (Arrow) و برخی از تولیدات خود نتفلیکس عبارت اند از: خانه پوشالی (House of Cards) و نارنجی مد جدیده (Orange is the New Black). اگرچه برای مشاهده این مجموعه نیاز هست تا وارد اکانت خودتون بشید اما وب‌سایت های مختلفی بهتون اجازه می‌دن لیست موجود رو مشاهده کنید. به عنوان مثال این وب‌سایت به شما اجازه می‌ده فیلم و سریال های مختلف موجود در نتفلیکس رو طبق رده بندی سایت های معتبر مثل: IMDb و Metacritic مشاهده و جست و جو کنید. این وب‌سایت اپلیکیشن اندروید و آی‌اواس هم داره.
    چطور در نتفلیکس عضو بشیم؟
    برای اینکار اول از همه لازمه وارد وب‌سایت نتفلیکس بشید. نتفلیکس به همه کاربران جدید یک ماه رایگان هدیه می‌ده. بعد از ورود به وب‌سایت روی دکمه قرمز رنگ Start your free month now کلیک کنید. در صفحه تازه ای که باز می‌شه می‌تونید سه نوع سطح عضویت رو مشاهده و انتخاب کنید که هرکدوم امکانات و قیمت های خودش رو (از ۸ تا ۱۲ دلار) داره. بعد از انتخاب سطح مورد نظرتون و کلیک روی دکمه Continue ، لازم هست نا ایمیل خودتون و یک رمزعبور انتخابی وارد کنید. بعد از این مرحله نتفلیکس از شما می‌خواد تا مشخصات کردیت کارت بین‌المللی خودتون رو وارد کنید و بعد عضویتتون کامل می‌شه.
    چطور بدون کردیت کارت از نت‌فلیکس استفاده کنیم؟
    معمولا در ایران کمتر کسی کردیت کارت شخصی داره و این باعث می‌شه استفاده از نتفلیکس غیر ممکن و یا بسیار سخت به نظر برسه. برای عضویت و استفاده از نتفلیکس بدون کردیت کارت لازمه چندکار انجام بدید. اول از همه باید یک کارت هدیه (گیفت کارت) نتفلیکس تهیه کنید. این کارت ها با قیمت های مختلف از ۲۵ دلار تا ۱۰۰ دلار در فروشگاه های منتخب نتفلیکس به فروش می‌رسه. خب طبیعتا در ایران هیچ فروشگاهی چنین کارتی رو ارائه نمی‌کنه! چیزی که کمتر کسی می‌دونه اینه که خود نتفلیکس این کارت ها رو از طریق وب‌سایت آمازون به صورت مجازی و ایمیلی می‌فروشه! شما می‌تونید این کارت ها رو در اینجا مشاهده و خریداری کنید. برای خرید از وب‌سایت آمازون گروه ها و شرکت های مختلفی ارائه خدمات می‌دن که از اونها می‌شه Payment24 رو نام برد.

بعد از خرید کارت هدیه مجدد وارد صفحه اصلی وب‌سایت نتفلیکس بشید و در قسمت پایین (فوتر) روی لینک Buy/Redeem Gift کلیک کنید و کد کارتتون رو وارد کنید. با این روش اکانت شما طبق ارزش کارتی که خریدید فعال میشه و می‌تونید به راحتی ازش استفاده کنید!

ار استفاده قانونی از فیلم و سریال های محبوبتون لذت ببرید!پ.ن: لازم به ذکره که نتفلیکس در کشورهای مختلف محتوای متفاوتی ارائه می‌کنه و ممکنه محتوایی که شما می‌بینید کمتر از نسخه ایالات متحده باشه.
    خب در ادامه به واکنش های رخ داده بعد از این خبر در ایران میپردازیم اول نظر جالب مدیر سایت آپارت میخونیم
    اینم خوشمزگی های دوستان در تویتر :دی

آندِد:
    با اومدن نتفلیکس به ایران به زودی شاهد [...] شدن جمله ی " Netflix & Chill " توسط هموطنان آریایی خواهیم بود.
    twitter.com/FardinUndead/status/685044562151129089

Soheil Gonzalez:
    "به دوست‌دخترت بگی دو گیگ ترافیک اینترنت دارم بیا یکم نتفلیکس ببینیم آخر شب. خیلی خارجی‌طور Netflix and chill "
    twitter.com/soheilr7/status/685049657861476352

💬
    آقا روباهه:
    "نتفلیکس که تو ایران قابل دسترسی شد، منم که اکانتشو دارم، چی کم دارم تا نتفلیکس اند چیل؟ آفرین، یه دوست دختر 😐"
    twitter.com/agharoobahe/status/685075990998073344

💬
    لیــ لیــ:
    "اگه شوهر داشتم الان در حال "netflix & chill" بودیم"
    twitter.com/__LeeLee___/status/672632664504012800

💬
    ffaarrhhaadd:
    "الان ما هم دیگه می‌تونیم نت فلیکس اند چیل کنیم، هووورا 😂😂😂 t.co/IaFpoUahho"
    twitter.com/mrfrhd/status/684862399619444736

💬
    MiM Saeedi:
    "خب دیگه نت فلیکس اند چیل فراهم شد :دی یکی بیاد پیشمون :دی t.co/po3NF1V0q3"
    twitter.com/Lun__SAJ__atic/status/685091394692771844

💬
    Mehran:
    "خب به سرسلامتی ازین به بعد گزینه Netflix and chill هم روی میزه "
    twitter.com/zxcmehran/status/685142100334260228

💬
    Aidin Azarkerdar:
    "لطفا در صورت دسترسی سریع (!!!) به #نتفلیکس در ایران جمله ی Netflix and Chill رو هم بی زحمت ترجمه کنید. فقط مودب باشید. #NetflixIran"
    twitter.com/aaidin/status/685186503991922688

💬
    مادمازل میغفندغسکی:
    "من معنای Netflix and chill رو تو این تعطیلات فهمیدم"
    twitter.com/Delafrooz/status/683149328215601152

💬
    Omid:
    ))) Netflix & Chill
    یه اصطلاحه
    مثل اینکه بیا تو یه قهوه بخوریم که قبلا بود
    حالا الان خود نت فلیکس دکمشو ساخته

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : گسترش خدمات نت‌فلیکس به ۱۳۰ کشور دیگر از جمله ایران

[IMG][/IMG]
    خب من با استناد به عكس بالايي به اين نتيجه رسيدم كه صرف اقتصادي نداره تا بخوام اشتراكشو بگيرم.ميزان حجمي كه براي هر ساعت استفاده ميشه با شرايط اينترنت كشور توجيه اقتصادي نداره.البته نه كه نميشه ولي حساب شارژ ماهيانه نتفليكس به اضافه هزينه اي كه براي اينترت مي كنيم غير معقول هستش..
    مخصوصا" الان كه اينترنت نامحدود خيلي گرون هستش و تو خيلي از شهر ها هم نيستش
    نتلفيكس يه چند سال بمون وضعيت اينترنت خوب بشه بعد بيا

3. 8 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

اومدنش به ایران خوبه ولی به نظر من هم با هزینه های موجود اینترنت و حجم ها شون + هزینه خرید اکانت سایت به صرفه نیست برای خیلی ها ازجمله خودم
    شما میگید که کیفیت اولترا اچ دی ارائه میده درست بالاترین کیفیت رو میاره ولی خب بالترین کیفیت هم به طبع بالاترین حجم رو میبره بازم همون اش و همون کاسه است
    اگر کسی هم بشنه اکانتش رو بخره فکر نکنم بتونه با کیفیت بالاتر از 720 بشینه فیلم نگاه کنه چون ماشلا طبق معمول همه چیز مون اسم داره اینترنت هشت مگ میگیری فوقش سرعت دانلودت میاد روی یک مگ خورده ای که قیمتش هم سرسام اوره اون وقت باید بشینیم تا ثانیه ثانیه لود بکنه
    صد در صد هم که ف *یلترش میکنن درسته میشه فی*لتر شکن استفاده کرد ولی استفاده از فیلترش کن خودش سرعت رو چند برابر کمتر میکنه در موادری سرعت رو میاره در حد دایل اپ
    اصلا با وضعیت موجود به درد نمیخوره مگه اینکه زیرنویس ها و دوبله هاش رو کش بریم و مثل سابق با دانلود شبانه مون دانلود کنیم(به استناد به حرف های دوستان که متعهد به ارائه اش هستن)

ولی به هر حال خوش اومدن به ایران

5. 10 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

برای کاربرای ایرانی مناسب نیست نمی صرفه اکانت بگیری با این وضع داغون اشتراک و سرعت اینترنت به قول دوست بالایی باید زیرنویس ها و دوبله هاش رو کش بریم حالشو ببریم

7. 6 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    159
    از این کاربر 995 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

من هم به نظرم به این زودی ها دلمون را خوش نکنیم!
    سرویس نت فلیکس بدرد ایران نمی خوره ؛ کلا صرفه اقتصادی که نداره ! باید 53 تومان ماهیانه فقط پول اکانت بدی غیر از این باید ترافیک خیلی زیادی خرید کنی یا سرویس نامحدود بگیری؛ سرویسی که می گیری هم حتما باید 16 مگ به بالا باشه!
    کلا تو ایران با سرویس 10 مگ اسیاتک و 16 پارس انلاین به زور میشه یه فایل 5 دقیقه ای را از یوتوب دید.

بعد اولترا اچ دی از نت فلیکس تو سایت هم زده نیاز به نت 25 مگ داره ؛ 25 مگ واقعی نه مثل شرکت های ما 1 به 8

دانلود کاملا به صرفه تر هست ؛ اول هزینه خیلی کمی می دی ؛ دوم با داشتن هارد همه سریال ها را می تونی روی هارد اکسترنال ارشیو کنی!
    به عنوان مثال من ماهیانه 23 تومان پول نت می دم! بعضی سریال های نت فلیکس رو هم اچ دی دارم با حجم 2 گیگ ؛ با استفاده از شبانه رایگان راحت دان کردم

9. 7 کاربرِ زیر از The Vaiper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alpay_fm نمایش پست ها
    ماشلا طبق معمول همه چیز مون اسم داره اینترنت هشت مگ میگیری فوقش سرعت دانلودت میاد روی یک مگ خورده ای
    اگه درباره تفاوتِ مگابیت و مگابایت یه سرچ بکنید میبینید که این یه تناسبِ غیرمعقول نیست!
    اینترنت هشت مگابیت میگیرید و دانلودِ یک مگابایت تحویل میگیرید که کاملا واقعیه ... بیت و بایت نسبت یک به هشت نسبت به هم دارند

11. 10 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    اگه درباره تفاوتِ مگابیت و مگابایت یه سرچ بکنید میبینید که این یه تناسبِ غیرمعقول نیست!
    اینترنت هشت مگابیت میگیرید و دانلودِ یک مگابایت تحویل میگیرید که کاملا واقعیه ... بیت و بایت نسبت یک به هشت نسبت به هم دارند
    راجب سرعت اینترنت خودم شخصا از شرکت ها خیلی تحقیق کردم
    جواب همه شون هم یکی بوده یک تقسیم بر هشت نفر (ده نفر هم داشتیم)
    یعنی من که سرعت یک مگ میگیرم درواقع این سرعت یک مگ برای من تنها نیست با هفت نفر شریک هستم توش حالا میخواد به بیت حساب بشه یا واحد درستش بایت
    این خروجی مال یه نفر تنها نیست حالا واحدش هرچی باشه

13. 7 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alpay_fm نمایش پست ها
    راجب سرعت اینترنت خودم شخصا از شرکت ها خیلی تحقیق کردم
    جواب همه شون هم یکی بوده یک تقسیم بر هشت نفر (ده نفر هم داشتیم)
    یعنی من که سرعت یک مگ میگیرم درواقع این سرعت یک مگ برای من تنها نیست با هفت نفر شریک هستم توش حالا میخواد به بیت حساب بشه یا واحد درستش بایت
    این خروجی مال یه نفر تنها نیست حالا واحدش هرچی باشه
    خب این از ترفندهای شرکت‌های سرویس دهنده‌اس و البته ربطی به چیزی که من گفتم و صد البته موضوع تاپیک نداره! اما:
    همین که وارد سایت یه شرکت سرویس دهنده میشیم، بنر‌های جذاب و بزرگ میبینیم که مثلا نوشته: "اینترنت 1 مگابیت" یا "16 مگابیت" ... اینا خودش قسمتی از همون ترفندها و کلک‌های
    جذبِ مشتریه ... شرکت‌های خصوصی چون تمرکزشون فقط روی ارائه adsl ـه میان با تعرفه‌های شبانه و روزانه و طلایی و نقره‌ای و مصرف‌منصفانه و هزارتا چرت و پرت دیگه دست مشترک رو
    برای خرید باز میکنند که یه جورایی چوبِ دو سر طلا بشه! اون استفاده اشتراکی رو چیزی نمیدونم اما درباره بنرها و لفظ‌هایِ مشتری‌یابِ "16 مگابیتی" باید بگم که جمله اصلی، "2مگابایتیه"
    اما "16مگابیت" هم صحیحه! هر دو یک معنی رو میدند اما برایِ "بیت"، مشتری باید یه تقسیم بر هشت انجام بده که به واحدِ "بایت" تبدیل بشه ... سرویسِ 16 مگابیتی چه به یک نفر داده بشه چه به صد نفر، باید سرعتِ 2 مگابایت بر ثانیه رو دارا باشه و اگه از این مقدار کمتر یا بیشتر باشه، برمیگرده به همون تعرفه‌های میانبر و سودجویانه که یه جورایی اون "چوبِ دوسر طلا" رو تکذیب میکنه!
    بهترین مثالش مخابراته ... هر جای ایران که باشید، سرویسِ نامحدودِ 128 مخابرات، همیشه و همیشه سرعتش بینِ 15 تا 20 کیلوبایت بر ثانیه‌اس که این، همون حاصلِ تقسیم 128 بر هشته

15. 13 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

یکی روشن کنه نتفلیکس اند چیل یعنی چه؟

17. 6 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAB-1363 نمایش پست ها