برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 26
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 406 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ ِ کمدی سنترال امی شومر

درباره کمدین
    توی دنیای کمدی، اگر بخوایم ماه‌های اخیر رو به نام یکی بزنیم، صددرصد اون آدم امی شومرـه. از نامزدی و جوایز مختلف به‌خاطر سریال نسبتا مشهورش "inside amy schumer" تا انتخاب به عنوان یکی از 100 ادم تاثیرگذار سال 2015 از طرف مجله تایمز تا مجریگری جوایز MTV تا اولین اسپیشال HBO تا همراه شدن و فعالیتش‌هاش در راستای کنترل اسلحه در آمریکا.

سبک شومر توی استندآپ‌ها تا حد زیادی بی‌ادبانه، تهاجمی و روست‌گونه‌ـست. امی خیلی درباره زندگی شخصی‌ـش صحبت می‌کنه، به‌خاطر همین سبک اجراهاش تا حدی شبیه ویتنی کامینگ‌ـه که قبلا ازش کار ترجمه کردم. امی یکی از روسترهای روست چارلی‌شین هم بود، برای آشنایی باهاش بد نیست کارش توی اون روست رو هم یه مروری بکنین.

سخن مترجم.
    احتمالا از اسم کار مشخص‌ـه که با یه کمدی بالای هیجده‌سال طرف‌ـیم. امی تا حالا دو تا اسپیشال پر کرده، این کار، استندآپ‌ای ـه که سال 2012 قبل از اینکه اینقدر معروف بشه، برای کمدی سنترال اجرا کرده. فقط برای این استندآپش زیرنویس انگلیسی موجودـه و به‌نظرم این کارش خیلی از استندآپ جدید ِ HBO ـش خنده‌دارترـه.

ترجمه اینکار رو حدود یه‌سال پیش شروع کرده بودم، ولی به دلایل مختلفی تا این هفته فرصت نشد که کارهای ویرایش نهایی‌ـش رو انجام بدم و هواش کنم. البته فکر کنم توفیق اجباری بود. الان که امی اینقدر مشهور شده و تا چند نفر درخواست ترجمه کارهاش رو کردن، زمان بهتری برای ارائه کار بود.

در کل کار آنچنان عمیقی نیست ولی به‌نظرم خنده‌دارـه، امیدوارم شما هم از استندآپ لذت ببرین.

بعد از بعدالتحریر: پوستر اولیه این استنداپ کار ادیب‌ AdibTE بود و پوستر و اسلایدرهای جدید رو هم کار رضای عزیزـه. .::KingSlayer::.

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,162
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 406 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ ِ کمدی سنترال امی شومر

خسته نباشی امین جان زیر نویس عالی بود

برای اولین بار استند اپ دیدم به صراحت میتونم بگم در زمینه کمدی دیدن نصف عمرم بر فنا بوده تا این لحظه
    لذت خاصی داشت دیدنش

3. 17 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 329 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

تشکر فراوان از زحمات شما دوست عزیز

5. 12 کاربرِ زیر از stc37 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Lost in Silence
    سپاس
    658
    از این کاربر 1,858 بار در 108 پست سپاس گزاری شده

اجرا و زیرنویسِ کثیفی بود بَسی لذت بردم دمت گرم امین

قبلتر اسم ویتنی کامینگز اومد (:دی) ویتنیِ لعنتی رو خیلی دوس دارم ولی ایمی شومر هم بد نیس

پ.ن : کاش وقت کنم برگردم انجمن دلم تنگ شده

7. 16 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    649
    از این کاربر 499 بار در 60 پست سپاس گزاری شده

تشکر ویژه برای بچه های تیم تی وی ورلد.
    دمتون گرم...

9. 12 کاربرِ زیر از Marb بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

امین بابت زیر نویس عالی تو خسته نباشی بخصوص بخاطر اونجاهای که با ابی زیرنویس کردی و بیشتر شرح دادی اولین اشنایی من با یک عکس برهنه امی در اینستاگرام بود که تعجب کردم کشی که با باراک اوباما هم در اینستا عکس دارد چرا اینقدر بی حیا هست (البته من ادم کاملن به روزی هستم )ولی با این استند اپ فهمیدم که چه جونوری هست این امی .
    امی مشکلش این است که صورتش زیادی برای این اجرا استند اپ خوشگلش است جالب شروع نشد ولی خوب تموم شد هر چند همیشه لویی یک سرو گردن بالاتر است چون به خوبی ازمیمیک صورتش استفاده میکند کاری که امی توش ضعیف هستو ولی ارزش وقت گزاشتن داشت ممنون از امین عزیز

11. 12 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

تقریبا میشه گفت پونزده‌تا استنداپ دیدم، به جرات میگم این بدترینشون بوده
    یه سری جک بلند هستند که کمدین با شاخ و برگ دادن بهشون و جهش به مسائل دیگه، هم مدت زمان بیشتری مخاطب رو درگیر اون جک بلند میکنه و هم توی این فاصله جک‌های کوتاه رو ارائه میده اما این اجرا جک‌های بلندش ضعیف بود و جک‌های کوتاهش نه تنها این ضعفو نپوشونده بود بلکه نمکِ روی زخم بود! فوق‌العاده جک‌های کوتاه و شوخی‌های ریزش بی مزه بودند. میشه یه درصدیش رو گذاشت پای این موضوع که ما بومی اون کشور نیستیم و خیلی از اتفاقات روز رو باهاشون درگیر نیستم با اینکه زیرنویس خیلی خوب و کارشده بود و تا جایی که جا داشت توضیحات تکمیلی رو میداد اما با این حال خیلی چیزا رو میشه از صدای خنده تماشاچیا فهمید! دو سه نفر از این دائم شنگولا بودند اون وسط بدون توقف میخندیدن، بقیه داشتند همدیگه رو نگاه میکردن
    اگه جک‌های ضعیف با یه اجرای قوی ترکیب بشند باز میشه نظر مثبت یا حداقل نظر نداد، اما اجراشم دست به دستِ اون جک‌های نابش:دی داد که یه اسپشالِ معرکه اجرا کنه: )) در کل خوشم نیومد و دیگه سمتش نمیرم ولی ترجمه کامل و عالی بود

13. 16 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say hello to Darkness
    سپاس
    2,103
    از این کاربر 3,810 بار در 359 پست سپاس گزاری شده

یه ماه پیش اجراش تو آپولو رو دیدم و دیشب این اجراش با زیرنویس خوبت رو دیدم، این نظرم در مجموع این دو کار ازش هستش .
    این اولین باری بود که اجرای استند آپ یک زن رو میدیدم و توقع خیلی بیشتری داشتم و تصورم این بود که یک شخصیت زن میتونه استفاده بیشتری از بقول معروف متریالی که در اختیارشه بکنه و فقط موضوع رو به دستاورد های جنسیش محدود نکنه
    اگه ایران آزادی عمل و بیان داشت با اینهمه مطلبی که از در و دیوار برامون میباره نامبر وان اینکار از ایران پیداش میشد به قول لویی مردمان آمریکا "مشکلات مردم سفید" دارن ولی جاهای دیگه مشکلات واقعی دارن یهو میان سرشونو قطع میکنن

15. 9 کاربرِ زیر از KOOROSH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2006mi نمایش پست ها
    امین بابت زیر نویس عالی تو خسته نباشی بخصوص بخاطر اونجاهای که با ابی زیرنویس کردی و بیشتر شرح دادی اولین اشنایی من با یک عکس برهنه امی در اینستاگرام بود که تعجب کردم کشی که با باراک اوباما هم در اینستا عکس دارد چرا اینقدر بی حیا هست (البته من ادم کاملن به روزی هستم )ولی با این استند اپ فهمیدم که چه جونوری هست این امی .
    امی مشکلش این است که صورتش زیادی برای این اجرا استند اپ خوشگلش است جالب شروع نشد ولی خوب تموم شد هر چند همیشه لویی یک سرو گردن بالاتر است چون به خوبی ازمیمیک صورتش استفاده میکند کاری که امی توش ضعیف هستو ولی ارزش وقت گزاشتن داشت ممنون از امین عزیز
    جدیدا امی یه‌جورایی سیاسی شده، بالا هم درباره فعالیت‌هاش برای مجدود کردن اسلحه گفتم، این عکس‌ـه هم قضیه‌اش اینکه با این فمنیست‌های موج سومی بُر خورده، و مثلا دارن با کلیشه‌ها مبارزه می‌کنن و اینو باز تعریف میکنن که چه چیزی سک..ی و چه چیزی نیست. بادی ایمیج و این صحبت‌ها :D
    ولی درکل همون، جونوری‌ـه :D

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    تقریبا میشه گفت پونزده‌تا استنداپ دیدم، به جرات میگم این بدترینشون بوده...
    از ویتنی هم خوشت نیومده بودها، همین حرف‌ها رو می‌زنی، یه‌سری پا می‌شن و می‌گن چیکس آرنت فانی :D

در کل اسم اصلی کار هم می‌گفت با چی طرفیم Mostly sks stuff. کلا امی شوخی‌هاش توی استندآپ‌ها تا حدی برای شوکه کردن مخاطب‌هاست، به‌جاش توی سریال‌ـش (Inside amy schumer)، شوخی‌هاش عمیق‌تر و فکرشده‌ترـه.

17. 15 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

امروز تا آخر دیدم استنداپ رو و واقعا می تونم بگم جزو ضعیف ترین استندآپ هایی بود که تا حالا دیدم ...
    شخصا با توجه به فان بودن امی شومر فکر می کردم خیلی خوب باشه کارش ولی اصلا اینجوری نبود تا این حد که من قبل این کار استندآپ پاتریس اونیل رو دیده بودم که حتی زیرنویس انگلیسی هم براش موجود نبود و فهمش خیلی سخت بود اما خیلی خیلی بیشتر از امی شومر خندیدم.
    اینایی که گفتم ربطی به زیرنویس کار نداره چون اون عالی بود و مشخصه که براش زحمت کشیده شده بود و بازم تشکر بخاطرش

19. 7 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    از ویتنی هم خوشت نیومده بودها، یه‌سری پا می‌شن و می‌گن چیکس آرنت فانی :
    ویتنی اندازه این اسم و رسم و سر صدا نداره و بعلاوه اسپشالش خیلی از این اجرا بهتر بود، خــیــلـــی! خودشم هات‌تر از امیه، این کله‌اش مثه خربزه‌اس:دی
    من که چیکس فانی ندیدم، گمون نکنم گیر بیاد:دی

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    در کل اسم اصلی کار هم می‌گفت با چی طرفیم Mostly sks stuff
    فکر کنم س.کس استاف، دمِ دست ترین و راحت‌ترین سابجکت واسه طرحِ جکه ولی اگه نتونی با همینم یه اجرای خوب ازش در بیاری، باید جمع کنی بری خونه دیگه:دی

21. 5 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین