برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 از مجموع 26
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 406 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ ِ کمدی سنترال امی شومر

درباره کمدین
    توی دنیای کمدی، اگر بخوایم ماه‌های اخیر رو به نام یکی بزنیم، صددرصد اون آدم امی شومرـه. از نامزدی و جوایز مختلف به‌خاطر سریال نسبتا مشهورش "inside amy schumer" تا انتخاب به عنوان یکی از 100 ادم تاثیرگذار سال 2015 از طرف مجله تایمز تا مجریگری جوایز MTV تا اولین اسپیشال HBO تا همراه شدن و فعالیتش‌هاش در راستای کنترل اسلحه در آمریکا.

سبک شومر توی استندآپ‌ها تا حد زیادی بی‌ادبانه، تهاجمی و روست‌گونه‌ـست. امی خیلی درباره زندگی شخصی‌ـش صحبت می‌کنه، به‌خاطر همین سبک اجراهاش تا حدی شبیه ویتنی کامینگ‌ـه که قبلا ازش کار ترجمه کردم. امی یکی از روسترهای روست چارلی‌شین هم بود، برای آشنایی باهاش بد نیست کارش توی اون روست رو هم یه مروری بکنین.

سخن مترجم.
    احتمالا از اسم کار مشخص‌ـه که با یه کمدی بالای هیجده‌سال طرف‌ـیم. امی تا حالا دو تا اسپیشال پر کرده، این کار، استندآپ‌ای ـه که سال 2012 قبل از اینکه اینقدر معروف بشه، برای کمدی سنترال اجرا کرده. فقط برای این استندآپش زیرنویس انگلیسی موجودـه و به‌نظرم این کارش خیلی از استندآپ جدید ِ HBO ـش خنده‌دارترـه.

ترجمه اینکار رو حدود یه‌سال پیش شروع کرده بودم، ولی به دلایل مختلفی تا این هفته فرصت نشد که کارهای ویرایش نهایی‌ـش رو انجام بدم و هواش کنم. البته فکر کنم توفیق اجباری بود. الان که امی اینقدر مشهور شده و تا چند نفر درخواست ترجمه کارهاش رو کردن، زمان بهتری برای ارائه کار بود.

در کل کار آنچنان عمیقی نیست ولی به‌نظرم خنده‌دارـه، امیدوارم شما هم از استندآپ لذت ببرین.

بعد از بعدالتحریر: پوستر اولیه این استنداپ کار ادیب‌ AdibTE بود و پوستر و اسلایدرهای جدید رو هم کار رضای عزیزـه. .::KingSlayer::.

سپاس
    40
    از این کاربر 39 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [اختصاصی] دانلود استند آپ Amy Schumer

عالي بود

3. 10 کاربرِ زیر از ALi Elder بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

bazinga
    سپاس
    82
    از این کاربر 782 بار در 175 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 406 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ ِ کمدی سنترال امی شومر

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    تقریبا میشه گفت پونزده‌تا استنداپ دیدم، به جرات میگم این بدترینشون بوده
    یه سری جک بلند هستند که کمدین با شاخ و برگ دادن بهشون و جهش به مسائل دیگه، هم مدت زمان بیشتری مخاطب رو درگیر اون جک بلند میکنه و هم توی این فاصله جک‌های کوتاه رو ارائه میده اما این اجرا جک‌های بلندش ضعیف بود و جک‌های کوتاهش نه تنها این ضعفو نپوشونده بود بلکه نمکِ روی زخم بود! فوق‌العاده جک‌های کوتاه و شوخی‌های ریزش بی مزه بودند. میشه یه درصدیش رو گذاشت پای این موضوع که ما بومی اون کشور نیستیم و خیلی از اتفاقات روز رو باهاشون درگیر نیستم با اینکه زیرنویس خیلی خوب و کارشده بود و تا جایی که جا داشت توضیحات تکمیلی رو میداد اما با این حال خیلی چیزا رو میشه از صدای خنده تماشاچیا فهمید! دو سه نفر از این دائم شنگولا بودند اون وسط بدون توقف میخندیدن، بقیه داشتند همدیگه رو نگاه میکردن
    اگه جک‌های ضعیف با یه اجرای قوی ترکیب بشند باز میشه نظر مثبت یا حداقل نظر نداد، اما اجراشم دست به دستِ اون جک‌های نابش:دی داد که یه اسپشالِ معرکه اجرا کنه: )) در کل خوشم نیومد و دیگه سمتش نمیرم ولی ترجمه کامل و عالی بود
    چون زیاد جالب نبود حال نداشتم در موردش توضیح بدم دنبال نزدیک نظر میگشتم
    کاملا موافقم خیلی ضعیف بود
    و میتونم بگم توی این استند اپ معنی نژادپرستی رو فهمیدم
    خیلی از کمدین ها با نژاد و رنگ و همه چیز شوخی میکنن ولی خیلی به جا هست و اصلا حس بدی منتقل نمیکنه ولی جوک های امی بیشتر توهین امیز بود تا خنده دار

5. 7 کاربرِ زیر از sam09ft بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm a fucking loser
    سپاس
    14,002
    از این کاربر 2,237 بار در 167 پست سپاس گزاری شده

بنده هم بعد از مدت زیادی دیدم استند اپ رو و از امین عزیز بابت زیرنویس تشکر میکنم.
    نظراتو که خوندم فهمیدم که مشکل از من نیست و خیلی استند اپ خوبی نبود, البته بدم نبود برای بار اول و باعث شد که دیدن استنداپ رو توی برنامم قرار بدم البته حتما سراغ استنداپ های بهتری میرم.

7. 9 کاربرِ زیر از AMIRREZA RV بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

هنوز فرصت نکردم این استند آپ رو ببینم اما شوی اینساید ایمی شومر رو که دیدم به نظرم خیلی خوبه ، البته فکر میکنم این استند آپ از او شو خیلی ضعیف تر بوده که همه نظرات منفیه

9. 9 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 45 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

به نظرم لویی بهترینه.

11. 3 کاربرِ زیر از nm81 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

امی شومر تا همین دوره‌ها بود که خیلی خفن بود و کلی باهاش حال می‌کردم. این استندآپشم واسه کسایی که دنبال یه درتی تاک خفن و پر از مکالمات ج...ی هستن عالیه. فقط تو استند آپی که اسمش Mostly ... Stuff هست دنبال عمق و اینا نباشید . یه جاش می‌گه:

ما دخترا کاری به توپ دوس پسرا نداریم ولی وقتی اونجا نیستن، دلتون براش تنگ می‌شه، مثل پدربزرگ مادربزرگن.
    پ.ن: خدا این صفر سه عزیز رو هم بیامرزه

13. 10 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123