برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

Oscar 2016 | اعلام نامزد های 88ـمین دوره ی جوایز اسکار

پ.ن1: کیفیت تصویر رو آوردم پایین که همتون (منجمله اون سینا با اون نته 30 کیلوبایتیش :/ )بتونین راحت تر باز کنین.(حجم عکس 900کیلوبایته فک کنم.)
    پ.ن2: باتشکر فراوان از دوست خوبم محمد(mr67) که زحمت جمع اوری اطلاعات رو کشید.

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Oscar 2016 | اعلام نامزد های 88ـمین دوره ی جوایز اسکار

نکات و شگفتی‌های نامزدها و نامزد نشده‌های اسکار 88 ام

The Revenant با 12 نامزدی بیشترین نامزدی را دارد. پس از این فیلم، Mad Max: Fury Road با 10 و The Martian با 7 نامزدی قرار دارند.

Ridley Scott که حتی انتظار می‌رفت برای کارگردانی The Martian اسکار را به خانه ببرد نامزد نشده است.می‌شود گفت Lenny Abrahamson کارگردان فیلم Room جای او را گرفته است.

Aaron Sorkin و Quentin Tarantino برای بهترین فیلمنامه اقتباسی و اریجینال نامزد نشده‌اند. تارانتینو که دو اسکار فیلمنامه اریجینال دارد، اخیرا گفته بود دوست دارد آنقدر این جایزه را ببرد که این جایزه را به جایزه تارانتینو بشناسند.

Carol نه در بخش بهترین فیلم و نه در بخش بهترین کارگردان نامزد نشده است.

Johnny Depp که در گلدن‌گلوب نامزد نشده بود اینجا هم نیست.

انتخاب نشدن هیچ کدام از نامزدهای رشته‌های اصلی از بین رنگین‌پوستان می‌تواند همانند سال گذشته برای آکادمی دردسر درست کند. Idris Elba برای بازی در Beasts of No Nation و Will Smith برای Concussion و همچنین Michael B. Jordan برای Creed می‌توانستند بین نامزدها باشند. Ryan Coogler کارگردان Creed نیز دیگر گزینه پیش روی اعضای آکادمی بود.امسال حتی وضعیت بدتر از پارسال است چراکه سال گذشته حداقل Selma فیلمی که بازیگران و کارگردانش سیاه پوست بودند نامزد شد اما امسال خبری از مثلا Straight Outta Compton که می‌توانست در بین نامزدها باشد، نیست.باید منتظر هشتگ OscarsSoWhite (اسکار خیلی سفید است) باشیم.

Star Wars: The Force Awakens که اخیرا رکورد فروش در سینماهای آمریکا را شکست در بین نامزدهای بهترین فیلم جایی ندارد و فقط در 5 بخش فنی نامزد شده است.

The Good Dinosaur در بین نامزدهای بهترین انیمیشن نیست و دو انیمیشن کمتر شناخته شده Boy and the World و When Marnie Was There نامزد شده‌اند. Inside Out که در این بخش نامزد شده در بخش بهترین فیلمنامه اریجینال هم نامزد شده است اما در حالیکه می‌توانست در بخش بهترین فیلم هم نامزد شود اعضای آکادمی ترجیح داده‌اند 2 جا را خالی بگذارند تا این فیلم را نامزد کنند.

Leonardo DiCaprio پنجمین باری است که نامزد می‌شود آیا برای دی‌کاپریو تا 5 نشه... .

Tom Hardy که از بسیاری جوایز از جمله گلدن‌گلوب جا ماند برای اسکار بهترین نقش مکمل مرد نامزد شده است. + + +

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Oscar 2016 | اعلام نامزد های 88ـمین دوره ی جوایز اسکار

عکس‌العمل نامزدهای اسکار 88 ام

Sylvester Stallone بازیگر فیلم Creed: "حیرت‌انگیز است که هم نسلی دیگر این فیلم را می‌بیند و هم نسلی دیگر کارگردان این فیلم است. Ryan Coogler استعدادی خالص است. اینکه کسی که حتی تا زمان فیلم Rocky IV هنوز بدنیا نیامده است، آنقدر مشتاق است، برای من الهام‌بخش بود."

George Miller کارگردان Mad Max که فیلمش در 10 بخش نامزد شده: "اگه یک ماه پیش اینو به من می‌گفتی، می‌گفتم امکانش خیلی خیلی کمه. فوق‌العاده است که خیلی از ماها داریم به مراسم دعوت می‌شیم."

Asif Kapadia کارگردان مستند Amy: "امیدوارم این نامزدی کاری کنه که نگاهی که بعضی جاها به Amy Winehouse به عنوان یه آدم داغون شده رو تغییر بده. فکر می‌کنم این فیلم نشون داد Amy چه آدم بامزه، سرحال و زیرکی بود."

Pete Docter کارگردان Inside Out: "وقتی شروع کردیم نبرد خیلی سختی پیش رو داشتیم چون مغز انسان پیچیده‌ترین چیز دنیاست و تبدیل اون به یک فیلم 80 دقیقه‌ای یه کم سخته. سفری بود که در ذهنم Fear (ترس) راننده‌ش بود ولی در آخر فکر کنم Joy (شادی) برنده شد."

Matt Charman نویسنده Bridge of Spies: "وقتی کار روی این فیلمو شروع کردیم دو چیز به ذهنم رسید: اول اینکه من دیگه هیچوقت اینچنین مدرسه فیلمسازی‌ای نخواهم داشت پس بهتره کاملا ازش استفاده کنم. دوم اینکه معلوم نیست دیگه این آدم‌ها دوباره تو یک اتاق جمع بشن پس بهتره همه تجربه ساختن این فیلم رو ذخیره کنم." (علاوه بر Charman، برادران کوئن دیگر نویسنده‌های این فیلم و اسپیلبرگ کارگردان آن است) +

4. 18 کاربرِ زیر از mr67 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :