برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

آیا Louie به اتمام رسیده است؟

لویی پس از پایان فصل پنجم در وقفه‌ای نامشخص قرار دارد و اینکه کی برمی‌گرده یا اصلا برمی‌گرده نامشخص است. John Landgraf مدیرعامل شبکه FX در حاشیه تور مطبوعاتی انجمن منتقدان تلویزیونی (TCA) در اینباره گفته: " Louis C.K واقعا هیچ قولی به من درباره فصل‌های بعدی نداده." او همچنین اشاره کرده که امکان داره ما هیچ وقت فصل ششمی از لویی رو نبینیم. اما با این وجود هنوز امیدواره و همچنان با Louis C.K درباره ساخت فصل‌های بعدی صحبت می‌کنه.
    تابستان امسال Landgraf گفته بود لویی ممکنه 6 ماه دیگه یا 2 سال دیگه برگرده و همه چی به تصمیم Louis C.K بستگی داره که چه زمانی بخواد برگرده.

با وجود اینکه لویی فعلا در وقفه قرار داره اما Louis C.K همچنان در نقش تهیه‌کننده اجرایی دو سریال جدید FX حضور دارد و بعضی منابع داخلی می‌گویند وقفه لویی نیز به همین خاطر است. Louis C.K در حال حاضر تهیه‌کننده اجرایی دو سریال Baskets به همراه Zach Galifianakis که 21 ژانویه پخش خود را شروع خواهد کرد و Better Things به همراه Pamela Adlon است.

Louis C.K نیز در پنل سریال Baskets در TCA درباره زمان بازگشت لویی گفت: "نمی‌دونم. واقعا نمی‌دونم. نمی‌دونم. هرازچندگاهی بهش فکر می‌کنم ولی واقعا نمی‌دونم. این سریال یه مدلی از اتوبیوگرافیـست که می‌تونم یه ورژنی از لویی وقتی 60 سالشه بسازم البته اگه تا وقتی که خواستم بسازم اصلا برای کسی اهمیت داشته باشه."

در پنل سریال Baskets همچنین Zach Galifianakis گفت احساس می‌کنه فشار زیادی روشه چراکه شاید بیننده‌ها سریالش رو با لویی مقایسه کنند و امیدواره واقعا این اتفاق نیفته.
    Louis C.K اما معتقد است Baskets حتی بهتر از لویی است: "فکر می‌کنم خیلی متفاوته. فکر می‌کنم سریال Zach در خیلی زمینه‌ها موفق میشه که سریال من نمی‌تونه. Zach خیلی از من اجراکننده بخشنده‌تریـه. پس فکر کنم در خیلی زمینه‌ها من سریال Zach رو از لحاظ کمدی ترجیح می‌دم."+

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Louie تمام شد؟

لوئیس سی کی گفت که سریال لویی تمام شده است .

لوئیس سی کی : فکر نکنم دیگه برای اون یارو داستان داشته باشم .
    هر چند ممکن است داستان هایی برای یک فرد متفاوت داشته باشد .

همه ی سریال های خوب یه روزی تموم میشن . و به نظر میاد این اتفاق ممکنه خیلی رود برای سریال لویی هم بیفته . نویسنده / کارگردان / خالق / تهیه کننده / ادیتور و بازیگر سریال لویی یعنی لوئیس سی کی گویا از تمام ته و توی مغزش برای این پنج فصل استفاده کرده و چیزی برای ادامه نمونده . و سریال هم از ماه می در وقفه قرار گرفته بود . در حین پادکست مسابقه ی The Hollywood Reporter' لوئیس سی کی نسبت به آینده ی سریال در فرم فعلیش چندان خوش بین به نظر نمی اومد . وی گفت :
    فکر کنم یارویی که من تو سریال بازی کردم - فقط یه پدر مطلقه ی یه جورایی زیرابی زن که با مسائل مضحک نیویورک دست و پنجه نرم می کنه - فکر نمی کنم دیگه داستانی برای اون بنده خدا داشته باشم .
    هر چند ممکن ـه در یک قالب دیگه ادامه پیدا کنه :
    ولی سریال زندگینامه واره ، پس اونچه من و John Landgraf (رئیس و مدیر عمومی fx ) همیشه بهش فکر می کردیم اینه که ممکنه با یه فرم داستانی متفاوت و از یه زاویه دید متفاوت می تونه برگرده . و من از الان نمی دونم اون اتفاق کی میفته . پس فقط بستگی داره به اینکه نوشته بشه . فکر می کنم ، برای من اگه قراره دوباره بر گردم تلویزیون و قراره یه کار سینگل کمرا بسازم اون لویی خواهد بود . ولی نمی دونم . من هیچ ایده ای ندارم . من نیاز دارم که ندونم که دوباره انجامش میدم یا نه - من نیاز دارم اونجوری حس کنم - پس این حسیه که الان دارم
    سریال همچنین یه وقفه ی دو ساله بین فصل دوم و سومش داشت . پس شاید این وقفه به لوئیس سی کی کمک کنه تا برگرده با لویی .

+

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

Louie تمام شد؟

حیف ، خیلی لذت میبردیم از لویی و داستان های فوق العادش ، امیدوارم برگرده ولی اگه بر هم نگرده خاطرات خوبی از خودش به جا میزاره و جزو بهترین ها ازش یاد میشه همیشه ، خوب جایی هم تمومش کرد لویی به نظرم ، ولی جوریه که همیشه میتونه ادامه پیدا کنه
    Farewell

4. 15 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آیا Louie به اتمام رسیده است؟

فک نکنم لویی سریال رو برای همیشه تموم شده بدونه،یا شایدم دوست دارم همچین فکری بکنم.
    این اقای لویی سی کی که ما شناختیم خیلی اهل دله یهو دیدید خیلی زودتر از اونی که فکرشو کنیم برگشت
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

6. 15 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    941
    از این کاربر 940 بار در 126 پست سپاس گزاری شده

سریال لویی نه داستان بندی منظمی داشت نه هیچیش با عقل جور درمیومد تخیلات دیوانه وار خود لویی سی کی بود بعلاوه قاطی چاشنی های زندگیش و روند روزانش خیلی حیفه اگه برنگرده

8. 11 کاربرِ زیر از yaldakh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm Not Human At All
    سپاس
    1,670
    از این کاربر 1,415 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

شبکه FX امیدوار ـه لوئیس سی.کی عاشق شه تا داستان های تازه ای برای روایت در سریال Louie داشته باشه!

لوئی سی کی بارها و بارها اعلام کرده بود که پروژه لوئی یک مرحله از زندگی ـشه که به پایان رسیده و داستان تازه ای برای روایت نداره اما اگه لری دیوید میتونه همچنان به ساخت Curb Your Enthusiasm ادامه بده یقینا لوئیس سی.کی هم میتونه راه تازه و الهام بخشی پیدا کنه. درسته؟ خب شبکه FX که اینطور فکر میکنه

مدیر شبکه ، John Landgraf در گفتگو با ددلاین گفته ما میدونیم که لوئی به شدت درگیر تولید پروژه های جدید با محتوای متفاوت مثل "هاریس اند پیت" ــه اما این ها مانعی برای بازگشت ِ "لوئی" نیست Landgraf امیدواره با گذشت زمان و بزرگتر شدن بچه های لوویس س.کی یا بوجود اومدن یه رابطه رمانتیک در زندگی س.کی ممکنه الهام بخش داستان های تازه ای برای روایت در سریال "لوئی" باشه :
    لوئی به صورت عمومی این موضوع رو مشخص کرد که در حال حاضر در این مقطع از زندگیش "لوئی" ای برای ساخت نداره و اینکه به شدت مشغول تهیه کنندگی ـه اما ما امیدواریم که با وارد شدنش به مرحله جدید زندیگش- که من روحمم خبر نداره این یعنی چی . حالا ممکنه بزرگتر شدن بچه هاش باشه یا قرار گرفتن در یک رابطه عاشقانه - ممکنه مسیر بازگشت برای ساخت قسمت های بیشتر لوئی محیا بشه
    Landgraf اشاره ای به تمدید سریال curb your enthusiasm بعد از 5 سال برای فصل نهم کرد و در مورد ارتباطش با بازگشت سریال لوئی گفت :
    من این خبر رو براش نفرستادم اما مطئن هستم که لوئی این خبر رو خونده و خودش هم میدونه که من میدونم که خبرو خونده! اما در نهایت اگه خودش نخواد و اینکه سریال به خوبی فصل های قبلی نباشه ماهم علاقه ای به بازگشت لوئی نداریم. لوئی نباید یه پروژه ی تجاری باشه بلکه باید یک چیز خلاقانه و الهام بخش براش باشه
    آخرین خبری که از لوئیس سی کی شنیدیم این بود که روایت تازه ای از یک پدر مطلقه در نیویورک نداره اما آیا Landgraf در مورد "مرحله ی جدید زندگی لوئی" درست میگه ؟ آیا ممکنه در فصل بعد شاهد فرستادن بچه های لوئی به کالج و قرار گرفتن لوئی در یک رابطه عاشقانه باشیم؟!

10. 21 کاربرِ زیر از Islander بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :