برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,375
    از این کاربر 90,302 بار در 4,548 پست سپاس گزاری شده

Black Sails :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل سوم سریال

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل سوم مجموعه Black Sails که پخش آن از بیست وسوم ژانویه 2016(چهارم بهمن 94) از شبکه Starz آغاز شده است بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    46
    از این کاربر 290 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Black Sails :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل سوم سریال

از یه نظر حیف شد که چارلز وین مرد چون خوب میجنگید و اون اپیزودی که مرد یکم رومانتیک شد و انتظار نداشتم کسی مثل وین که خشن ترین ناخدا بود یهویی بیاد فلسفه گرا بشه و خودشو قربونی بکنه تا مردم جزیره بخودشون بیان و نهضتشون رو شروع کنن... رکهام هم به نظرم اصلا نمیتونه شخصیت محبوبی باشه تو سریال با اینکه از حالا به بعد قدرتش زیاد میشه ..
    کمک بلک بیرد در قسمت اخر به فلینت حتما در فصل 4 جذابتر میشه اگر بتونن با هم همکاری کنن و جای خالی وین رو پر کنه

3. 6 کاربرِ زیر از deathpoint2002 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Say My Name !
    سپاس
    80
    از این کاربر 570 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

نظرات رو خوندم . خدا بگم چیکارتون کنه . انقدر سریال و فیلم رو دستم مونده تصمیم گرفته بودم این قصل رو نبینم حالا حالا ها . ولی انقدر ازش تعریف کردین دیگه رفت رو دانلود خخخخ .
    Say My Name

5. 5 کاربرِ زیر از mohammadgamer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

فصل سوم بدون هیچ شکی بهترین فصل سریال تا به اینجا بوده . حیف شد چارلز وین مرد خیلی شخصیت خوبی داشت .. اینکه از بعضی شخصیتای واقعی تاریخی تو سریال استفاده کردن مثل همین چارلز وین جذابیت سریالو دو برابر میکنه حداقل برای من ... حالا باید منتظر بمونیم ببینیم بلک بیرد و فلینت چطوری میخوان با هم کنار بیان و جنگشون علیه حکومت رو ادامه بدن ....

بنجامین هورنینگولد شاید شخصیت منفوری برای همه باشه ولی به نظر من کاریو کرد که شاید هر انسان عاقلی تو اون شرایط انجام میداد ....

به شدت منتظر فصل چهارم .. این سریال همیشه بد جایی تموم میشه
    Farewell

7. 6 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 129 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

درسته که فصل 4 فصل آخره؟؟؟خیلی سریال توپیه

9. 6 کاربرِ زیر از T_a_h_a بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody lies
    سپاس
    320
    از این کاربر 275 بار در 22 پست سپاس گزاری شده

قرار نبود فصل سوم رو شروع کنم، اما نظرات بقیه خیلی منو مشتاق شروع فصل سه کرد و الان خیلی راحت می‌تونم بگم خوش‌حالم که فصل سوم رو شروع کردم. این فصل رو تا اینجای کار بین سه فصل اول، بهترینشون می‌دونم. فصل سوم با اعلام جنگ توسط فلینت علیه دنیا و انگلستان شروع می‌شه و با یک پیروزی اولیه در سایه این جنگ و پیدا کردن متحدهای دور از باور تمام می‌شه. اما مهمترین نکته اینه که از اینجا به بعد شاهد بعد جدیدی از رابطه فلینت و جان سیلور هستیم؛ جان سیلوری که قراره فصل جدیدی از زندگیش رو شروع کنه. سریال شاید شروع متوسطی داشت اما قطع به یقین به خوبی ادامه پیدا کرد؛ طوری که در طول فصل دوم و سوم به اصطلاح گرد و خاک به‌پا می‌کنه. شاید سرنوشتی که برای وین رخ داد خیلی باب میل من نبود اما من چون اطلاع از داستان دزدان دریایی ندارم که بدونم واقعا چالرز وین به سرنوشت سریال دچار می‌شه یا خیر؟! ممنون می‌شم دوستانی که داستان دزدان دریایی رو خوندن این نکته رو بهم بگن. اما تنها چیزی که از این اتفاق واسم غیرقابل تحمل بود، نگاه سرشار از درد چالرز در اون لحظه به النور گاتری بود. النور تمام تلاش‌ش رو می کرد تا قضیه رو شخصی‌ش نکنه اما این جدال بین وین و گاتری‌ها از همون ابتدا شخصی بود و نه کاری. بخاطر همین بود که النور گاتری پتانسیل منفورترین کارکتر سریال رو در کنار مکس داره. اما از این‌ها گذشته بد نیست اشاره ‌ای هم به آقای اسکات و خانواده پشت پرده ای که داشت هم کنیم. ورود "جامعه برده‌های فراری که در جزیره ای دور افتاده ساکن شدن" به داستان از لحاظ تایم‌لاینی واقعا خوب بود و کارکترهای چندبعدی خوبی رو به داستان اضافه کرد. از این‌ا گذشته جک‌رکهام و اَن بانی از محبوب ترین‌های سریال هستن؛ فداکاری‌هایی که واسه هم انجام می‌دن به تنهایی بخش درام فصل سه رو به دوش می‌کشن.
    امتیاز من به فصل سوم : 9

11. 9 کاربرِ زیر از Ahmad_n بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12