برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 31
    It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

Horace And Pete سریال جدید Louis C.K که تا زمان پخش کسی از ساختش خبر نداشت

در دنیای موسیقی هرازچندگاهی هنرمندی پیدا می‌شود که آلبومی بدون خبر قبلی منتشر کند، اما در دنیای تلویزیون و سریال‌سازی بدلیل تعداد عوامل زیاد، اینکه بتوانی در سکوت خبری سریالی بسازی و تا انتشار آن، کسی از آن خبر نداشته باشد احتمالا فقط از Louis C.K برمی‌آید.

Horace And Pete که اپیزود اول آن دو روز پیش از طریق سایت شخصی Louis C.K منتشر شد، بازیگرانی از جمله Steve Buscemi (بوردواک امپایر)، Alan Alda (وست وینگ)، Edie Falco (سوپرانوز) و البته خود Louis C.K را دارد و علاوه بر اینکه در سکوت خبری ساخته شده است، تنها تبلیغی که برای آن شده ایمیلی با این مضمون است: "اپیزود اول Horace and Pete برای دانلود در دسترس قرار گفت. 5 دلار. به اینجا بروید و ببینید، امیدواریم دوستش داشته باشید. با احترام، لویی." و این ایمیل تنها به کاربران سایت LouisCK.net ارسال شده است. هنوز خبر دیگری از جمله اینکه این سریال چند اپیزود است، منتشر نشده است.

داستان سریال در یک بار می‌گذرد و Louis C.K در نقش Horace و Steve Buscemi در نقش Pete بازی می‌کنند. به گزارش Gothamist اپیزود اول که ترانه‌ای از Paul Simon را در تیتراژ خود دارد، خیلی شبیه یک نمایش درام است و تاکیدی روی واقعیت‌های افسرده کننده زندگی مشتریان همیشگی بارها و متصدیان آن دارد. Vulture همچنین آن را اینگونه توصیف کرده است: "بیشتر این اپیزود اینگونه است که شخصیت‌ها به این بار می‌روند و درباره اتفاقات اخیر از جمله اولین مرحله انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا که در Iowa برگزار می‌شود، صحبت می‌کنند."

بازیگران دیگری از جمله Nick DiPaolo ،Aidy Bryant ،Rebecca Hall ،Jessica Lange و Steven Wright نیز در این کار حضور دارند.

Louis C.K علاوه بر بازی، نویسندگی و کارگردانی این اپیزود یک ساعته را نیز انجام داده است. + +

It's Happenning
    سپاس
    18,798

پاسخ : Horace And Pete سریال جدید Louis C.K که تا زمان پخش کسی از ساختش خبر نداشت

لوئی سی.کی رسما پایان Horace and Pete را اعلام کرد

لوئی سی.کی با ارسال ایمیلی به طرفدارانش اعلام کرد اپیزود دهم که 2 آوریل منتشر شد، آخرین اپیزود این سریال است. در بخشی از این ایمیل آمده: "همین بود دیگه. نمی‌خواستم تو ایمیل قبلی بگم که اون آخرین اپیزوده چون نمیخواستم در حین تماشا بدونین که اون آخرین اپیزوده ولی آره واضحه که همین بود."

در بخش‌های دیگری از این ایمیل لوئی سی.کی نوشته:

"با وجود اینکه می‌دونستم تجربه بی‌سروصدا و عجیبی خواهد بود و فقط تعداد کمی درش شرکت خواهند کرد اما این روش رو برای انتشار سریال انتخاب کردم."

"ساختن این سریال تجربه منحصر به فردی بود و خیلی غم‌انگیزه که تموم شد. عاشق گفتن اون داستان (ها) بودم. عاشق کار کردن در اون بار (جعلی) با اون عوامل به مدت 10 هفته بودم. کار کردن با این بازیگران مزیت خیلی بزرگی بود. منظورم اینه که هولی‌شت این بازیگران."

"حالا میرم به دنیا درباره سریال میگم و ازشون میخوام بیان چیزی که ما ساختیم رو ببینن. هیجان‌زده‌ام چون در حد مرگ دوست داشتم که درباره‌اش صحبت کنم. شرایطی که از سر گذروندم خیلی مفرح و خیلی عجیب بوده و همچنان به همان صورت ادامه داره."

متن کامل ایمیل را اینجا بخوانید.

سپاس
    759
    از این کاربر 1,329 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Horace And Pete سریال جدید Louis C.K که تا زمان پخش کسی از ساختش خبر نداشت

خیلی سریال قشنگ و منحصر به فردیه تا اپیزود 3 دیدم که زیرنویس شده منتظر زیرنویس بقیه قسمت هاشم واقعا عالیه
    قسمت 3 با اینکه کلا 2 نفر روبرو هم نشستن حرف میزنن اصلا نفهمیدم 45 دقیقه چطور گزشت عالیه

سپاس
    2,488
    از این کاربر 439 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

من سریالو تا اخر دیدم و می تونم بگم که یکی از سیاه ترین کارهای کمدی بود که تا حالا از لویی و یا کلا دیده بودم.
    بحثایی که توی بار می شد خیلی واسه من جالب بود و یه جورایی منو یاده لویی انداخت (از مسخره کردن ترامپ گرفته تا سقط جنین و...)
    روند سریال هم جوری هست که اصلا خسته نمی شید (ینی من که اصلا خسته نشدم) و انتقاد هایی که توی سریال میشه خیلی تندتر از سریال لویی هست
    یک خوبیه دیگه که نسبت به سریال لویی داره اینه که یک خط داستانی خیلی قوی ای داره و داستان از قبل مشخصه و کاراکتر های ثابت هم بیشتر داره
    بازیگر های بسیار مطرحی هم داره که اگه حتی کارهای لویی رو هم دوست ندارید باید به خاطر بازیگرهاش این سریالو ببینید.

پ.ن :ازداستان چیزی نگفتم چون خیلی بهتره اگه بی خبر ببینیدش

5. 22 کاربرِ زیر از erfan1st بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's Happenning
    سپاس
    18,798

لوئی سی.کی دو شب پیش مهمون برنامه تونایت شو جیمی فلون بود و درباره Horace And Pete صحبت کردن، لوئی از این میگه که -برعکس تبلیغاتی که اخیرا شده- سریال تا یکی دو ماه دیگه سرمایه اولیه‌اش برمیگرده. جیمی فلون انتشار بی‌مقدمه سریال توسط لوئی رو با بیانسه مقایسه کرد و لوئی هم در جواب گفت که این فقط یکی از شباهت‌های زیادش با بیانسه است. لوئی از این هم گفت که بزودی قراره تور استندآپ برگزار کنه و ... . بخش‌هایی از این برنامه رو از طریق لینک‌های زیر ببینید یا دانلود کنید.

Louis C.K. Explains How He Kept Horace and Pete Secret

Louis C.K. Beyoncéd a Series and Swore Off the Internet

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

لوئیس سی کی از زیر نظر داشتن فصل دوم سریال گفت .

پروژه ی تماما سرمایه گذاری شده ی لوئیس سی کی Horace and Pete که بیشتر به خاطر مشکلات مالی ای که برای لوئیس سی کی ایجاد کرد شناخته شده که زوایای از دید خود سی کی به زندگی را نمایش داد حالا گویا لوئی از احتمال فصل دوم خبر می دهد . وی گفته ایده هایی برای فصل دوم دارد و احتمال می رود در تابستان شروع به نوشتن کند .

لوئیس سی کی :
    من ایده هایی برای ادامه ی سریال دارم ، ولی سوال اینجاست که نوشته میشه ؟ من اینو خودم بدون یه شبکه انجام دادم چون نمی خواستم (متعهد باشم به این که ) دوباره هم انجامش بدم . اگه واقعا خوب و متقاعد کننده بود ... من می تونم ده سال دیگه هم انجامش بدم ... ولی اگه نوشته نشه ،من ولش می کنم . هیچ دلیلی برای برگشتن وجود نداره .
    سریال همچنین پیش بینی می شود نامزدی های زیادی در جشنواره امی داشته باشد .

لویی همچنین در مورد درامد سریال که پیش از این بار ها گفته شده بود برای این سریال در میلیون ها دلار قرض افتاده است و این که ایا سریال پولی برایش اورده گفت : " آره ، داره پول میاره " وی ادامه داد :" و چند تا پیشنهادم هست برای گذاشتنش روی پلتفورم های دیگه . من فعلا صبر می کنم . هر روز من دارم واسه سریال پول در میارم . و اگه یکی از پیشنهاد ها رو قبول کنم به سوددهی رسیدم . " سی کی گفت که بعد از تبلیغ سریالش فروش به شدت بالا رفته و هر هفته بعد از ژانویه پیشرفتی در کار بوده . " حکم این بوده که اصن پولی در نیاد ... وقتی شما صاحب (پروژه های خودتون) هستین می تونین بار ها و بار ها بفروشینش ."

در نهایت Horace and Pete برای سی کی نوعی امتحان و آزمایش بود . نمی خواست برای شبکه ها افاده ای باشه . بلکه می خواست ببینه یک پروژه ی نامتعارف که مخصوصا برای عده ی خاصی (طرفداران سی کی ) ساخته شده ، می تواند واقعا بدون هیچ دست اضافه ای مخاطب خودش را پیدا کند .

سی کی توضیح داد : " موفقیت برای سریال های تلویزیونی الان متفاوت شده . من نمی خواستم که موفق شدن این (Horace and Pete ) مهم باشه .بعضی سریال ها درست روزی که روی آنتن می رن کنسل می شن به خاطر این که نتونستن انتظاراتی که ازشون می رفت رو برآورده کنن در مقابل پولی که صرف ساحتشون می شد . " سی کی در مورد این که نمی شود با یک قسمت در مورد سریال قضاوت کرد گفت .

سی کی که از سازندگان سریال Baskets هست و سریال Better Things را با پملا ادلون پیش رو دارد و انیمشین One Mississippi را هم زیر ساخت دارد گفت : " من تهیه کنندگی و ساختن فرصت برای بقیه رو دوست دارم . "

" مردم الان دنبال چیزای می گردن که مال خودشون باشه " سی کی در مورد تغییر روند بیننده ها و مخاطبین تلویزیون گفت . " ما نمی تونیم مخاطب رو کنترل کنیم . "

منبع : + و +

سپاس
    181
    از این کاربر 141 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

فوق العاده بود... به دوستان توصیه میکنم حتماً ببینن این سریال فوق العاده رو.

از دوستانی که سریال رو معرفی و ترجمه کردن هم بی نهایت سپاسگزارم، مرسی...

9. 20 کاربرِ زیر از Numero Uno بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

تا الان فقط یه قسمت دیدم و واقعا میتونم بگم عجیب ترین و سیاه ترین طنزی بود که تا حالا دیدم انقد سیاه که یه وقتایی تو ذوقت می خوره !

واسه اولین کاری که از لویی میبینم واقعا این یه شاهکار محسوب میشه ، خیلی خوب بود همه چی از جمله بازیگرا و فیلمنامه و داستان و ...

تا استیو بوشیمی رو دیدم یاد سوپرانوز افتادم و اینکه چقد پیر شده تا اینکه Edie Falco هم اضافه شد و کل حال و هوای سوپرانوز زنده شد برام

Alan Alda هم از همه درخشان تر بود تو قسمت اول بخصوص نحوه برخوردش با بقیه ، نیک دیپالو هم که واقعا دوست داشتنیه و بازم در مورد سیاست حرف زد

واقعا جا داره از تیم ترجمه هم یه تشکر ویژه کرد بخاطر کار خوبشون

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

اول از هرچیزی از همه دوستانی که زحمت ترجمه کار رو کشیدن تشکر میکنم

واقعا دیددن این سبک کمدی خیلی سخته ! به حدی که بیشتر از یه قسمت نمی تونستم ببینم تو یه روز ... اما در هر حال سریال واقعا خوبی بود و در نوع خوش عالی بود

اولین اثری بود که از لوئیس سی کی دیدم همین کار بود و امیدوارم براش فصل دوم هم بسازه

I'm Not Human At All
    سپاس
    1,670
    از این کاربر 1,415 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

جز "نابغه" چه لقبی میتونیم به لوئیس سی.کی بدیم ؟! لوئی سی.کی یکی از تاثیر گذار ترین شخصیت های دنیاست و فقط کافیه یه شانس بهش بدید تا نگاهتون به زندگی رو تغییر بده! چیزی که لوئی و رسالتش رو منحصر به فرد میکنه اینه که لوئی محدود به جغرافیای خاص نیست محدود به آمریکا نیست . محدود به ایدئولوژی های خاص نیست . شما ممکنه در آمریکا به دنیا اومده باشید و یا ممکنه در خاورمیانه بزرگ شده باشید و یا در هر کشور جهان سومی اما در وحله ی اول ما انسان ایم و هیچوقت دغدغه های اصلی انسان مثل ازادی ، آزادی اندیشه ، مفهوم زندگی و مرگ محدود به جغرافیا نبوده و نیست و این همون چیزیه که لوئی در کاراش به نمایش میزاره. داستان های واقعی ، دست و پنجه نرم کردن آدمی با خودش . تلاش برای فهمیدن جایگاهش در زندگی . بر خلاف سریال ها و کمدین های معروف امریکایی ، بر خلاف اون "رویای آمریکایی" لوئی هیچوقت برچسب امریکن به کاراش نمیزنه . هیچوقت قهرمان نمیسازه از چیزی . هیچوقت امید و مثبت گرایی کاذب و منزجر کننده و کلیشه ای در کارهاش نمیبینم .یقینا همه تون سریال لوئی رو یادتونه. قسمت های آخر فصل سوم . جایی که لوئی قراره جایگزین دیوید لترمن بشه . شروع میکنه به ورزش ، مطالعه . شروع میکنه به برنامه ریزی. در تمام این سکانس ها یه ملودی پیانو پخش میشه که تحت تاثیر قرار میده مخاطب رو. با خودت میگی لوئی داره چیکار میکنه؟ لوئی هم که کلیشه ای شده . قراره جای لترمن بزرگ رو بگیره ؟ قراره اون هپی اندینگ با شکوه رو داشته باشه ؟! ولی بعد لوئی ضربه فنیت میکنه با اون پایان شگفت انگیز . اونجاست که اون نا امیدی بزرگ از زندگی ، امید رو به ارمغان میاره. اونجا که میگه هی لترمن لعنت به تو من موفق شدم! اونجاست که معنای حقیقی موفقیت در زندگی رو میفهمی!
    یادمه لوئی جایی گفته بود :

"اگه بتونید از نا امیدی نجات پیدا کنید ، هیچ چیز نمیتونه شکست ـتون بده"

و اپیزود 6 هاریس اند پیت دقیقا همین بود!

سپاس از مترجمین عزیز انجمن

13. 21 کاربرِ زیر از Islander بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764
    از این کاربر 3,554 بار در 374 پست سپاس گزاری شده

دوستانی که سریال رو ندیدن ..... این پست حاوی اسپویلر می باشد!!!!!!!
    تقریبن توی 3 روز سریال رو دیدم... اونقدر خوب و تاثیر گذار بود که توی چند روز گذشته حسابی حالم رو عوض کرده بود و بدجور مثل خود شخصیت های سریال رفته بودم تو هم. به خصوص بعد از قسمتی که پیت با دوست دخترش اومد خونه... یکی از پرتنش شکانس های عمرم رو دیدم. به شدت بازی بازگیرا خوب بود. حرفایی که توی سریال زده می شد کاملن به جا و به اندازه بود. تقریبن در ادامه جهان بیتی لویی بود. جالبی سریال این بود که حتی توی قسمت آخر علاوه بر پیش بردن داستان و به سرانجام رسوندنش همچنان آرک های شخصیتی کاراکتر های اصلی تکمیل شد. سریال خیلی راحت حرف خودش رو میزد... نه حرف های قلمبه سلمبه می شد و نه لقمه بزرگ تر دهن خودش بر میداشت. روی موضوعات جالبی هم دست گذاشته بود. به شدت با بازی عمو پیت حال کردم. نحوه پیشرفت شخصیت ها عالی بود. همه اون چیزی که لازم بود درباره شخصیت ها بودنیم گفته شد. نه بیشتر نه کمتر.....

مشاهده محتوا اسپویلر
    قسمت آخر هم یکی از بهترین پایان ها رو داشت. وقتی که تقریبن از مردن پیت مطمئن ششده بودیم ورق برگشت و.....

سرکل با یه سریال شسته رفته روبرو بودیم.... سریالی که دلی بود.... هرچی هم که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند...... نه به سفارش مدیر شبکه الکی تعداد قسمت ها زیاد شده بود. زمان هر قسمت بستگی که نیازی که داشت فرق میکرد. شخصیت ها هرکدوم با دلیل خاص خودشون بودن و کمتر شخصیت بی هدفی رو شاهد بودیم که وجودش بی هدف بوده باشه.....
    یه سریال کامل بود که به هیچ عنوان دوست ندارم برای فصل دوم برگرده... به نظرم هرچی که میخاست بگه رو به حد لازم و کافی و به بهترین شکل ممکن گفت.

پ.ن: نمیدونم چرا ولی به شدت با موسیقی تیتراژش مشکل پیدا کردم..... فضای خیلی جالبی رو داشت که به سریال میخورد ولی اصلن با آهنگ ارتباز برقرار نکردم......

15. 10 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین