برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 33
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

11.22.63:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل نخست سریال

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل نخست مجموعه 11.22.63 که پخش آن از بیست وششم بهمن 94 از سرویس Hulu آغاز گشته است بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : 11.22.63:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل نخست سریال

کارای استفن کینگ رو نمیشه حدس زد

3. 17 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

چند وقتی میشد یه سریال درست درمون ندیده بودم ، سریالی که شما برای دیدن قسمت بعد دچار عذاب انتظار یک هفته ایی کنه

روند سریال خیلی عالی و پر جاذبه است ، داستان تا اینجا(قسمت سوم) خیلی واسم جالب بوده ، کاش میذاشتم 9 قسمت میومد بعد میدیدم

اینجوری واقعا اعصاب خورد کنه.......قسمت سوم بینهایت جالبه ......این سریال رو از دست ندید....
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

5. 18 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

عملکرد من بعد از تموم شدن هر قسمت: وای گاد وای چرا تموم شد
    این سریال یه چیزی فراتر از فوق العادس هر قسمت بهتر از قسمت قبل. جی جی آبرامز.. الحق که نویسندس

7. 18 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    344
    از این کاربر 3,340 بار در 158 پست سپاس گزاری شده

شاید این سریال اونطور که باید و شاید مخاطبان زیادی پیدا نکنه، و مقصر اصلی به نظرم Hulu، مسئول پخش این سریال فوق العاده ست. متأسفانه این شبکۀ آنلاین سابقۀ خوبی نداشته قبلاً و سریال هایی که به صورت اختصاصی پخش کرده، خیلی سریال های محبوب و معروفی نبودند. البته این نظر شخصی من هست و قصد این رو ندارم که این شبکۀ آنلاین رو زیر سؤال ببرم یا در موردش پیش داوری کنم. ما که آینده رو نمی دونیم! شاید همین 11.22.63 دوست داشتنی تونست آیندۀ این شبکه رو زیر و رو کنه و کلی محبوبیت براش به ارمغان بیاره. ولی مسائلی که شخصاً نگرانم می کنه اینه که این شبکه محدودیت پخش زیادی داره (فقط برای 3 یا حداکثر 4 کشور پخش می کنه) که در مقابل یه شبکه ای مثل نت فلیکس اصلاً حرفی برای گفتن نداره. 6 میلیون کاربر داره که در مقابل نت فلیکس حتی یک دهم هم نمیشه. بماند که ساعت پخش و روز پخش عجیب غریبی رو هم انتخاب کردن برای پخش این سریال. درسته دوشنبه روز خوبی هست، ولی خیلی از سریال های پربیننده دوشنبه ها پخش میشن و به طور کلی قضیۀ جالبی نیست که این هم با اونا همزمانی داشته باشه.
    از اونطرف بعضی از منتقدان و کاربران دارن رو اعصاب میرن شدیداً طرف کتاب استفن کینگ رو خونده، حالا هی به زمین و زمون فحش و ناسزا میده که چرا سریالش عیناً مشابه و مطابق کتاب نیس! خب مرد حسابی میخوای به جای سریال، اصن مورگان فریمن رو بیارن جلوی دوربین روی صندلی برات بشینه رمان استفن کینگ رو کلمه به کلمه بخونه؟ یکی از نویسنده های این سریال خود حضرت استفن کینگ هست و میدونه که داره چه کار می کنه.
    تا الان اگه واقعاً ضعف خیلی بزرگی در این سریال دیده شده، یکی بیاد به من بگه منم در جریان باشم رو اعصاب راه نرین الکی بهونه نتراشین دیگه سریال به این زیبایی. با هنرمندی جیمز فرانکوی دوست داشتنی.

الان همۀ این حرفا رو یه جا گفتم، که یهو یکی در آینده ای نزدیک حتی به این قضایا اشاره هم نکنه حداقل بذارین فصل اول تموم بشه، بعد کلیات سریال رو زیر سؤال ببریم. تا الان که خیلی هم عالی بوده و حسابی شخص حقیر رو شیفتۀ خودش کرده فقط مشکل شبکه ش هست که امیدوارم حداقل اسمش رو عوض کنه دیگه. نه باهاش میشه Chill کرد نه Jill.

پ.ن 1: من کلاً با این شبکه خصومت شخصی دارم.
    پ.ن 2: معنی لغوی هیولو یا هولو یا هلو (اسم این شبکۀ آنلاین تلویزیونی) دو تا چیز هست. اولاً لازمه بدونین که این کلمه اصالتاً چینی هست. دوماً دو تا معنی داره. معنی اول "کدو" یا "کدو قلیانی" هست. معنی دومش "ضبط تعاملی یا Interactive Recording" هست که همین این معنی خودش باید بیشتر معنی بشه.
    پ.ن 3: واقعیت اینه که نمیخواستم همه ش با نت فلیکس مقایسه ش کنم. یعنی میخوام بگم میتونستم با آمازون مقایسه ش کنم، ولی آخه در مقابل آمازون هم حرفی واسه گفتن نداره. شبکۀ بدبختی هست کلاً. حیفِ این سریال.

نکته: AdibTE عزیز هم یه مسأله ای رو بهش اشاره کردند، که گفتم اینجا به نوعی با دخل و تصرف نقل قول کنم :دی ایشون فرمودند در واقع این سریال، یک مینی سریال هست و کلاً هم همینه و بعدش دیگه کلاً تمومه. خواستم تأیید کنم که دقیقاً درست فرمودند؛ فقط اینکه اگه من جایی گفتم فصل اول تموم بشه، منظورم این بوده که منتظر باشید این فصل کامل پخش بشه و تموم بشه. منظور من این نبود که فصل دیگه ای هم در کار هست :دی ای کاش بود، ولی واقعاً نیست. متأسفانه همینه که هست :دی بعدشم به جای اینکه 11.22.63 را در چندین فصل ببینید، همین تک فصل رو چندین بار ببینید.

9. 16 کاربرِ زیر از Samya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

سریال قشنگیه،اینجور داستانها هم که همیشه جذاب بودن و خیلی وسوسه کننده برای دیدن

جیمز فرانکو هم که عالیه من از فیلم "127 ساعت" به بعد به قدرت بازیش پی بردم ولی این لامصب یه فیلم هایی رو انتخاب میکنه که آدم شاخ در میاره ولی خدارو شکر این انتخابش خیلی خوب بود.

حالا خود سریال ، استفن کینگ و ابرامز به کنار، من عاشق آهنگ هایی ـم که تو هر قسمت انتخاب و پخش میشه از هموناییه که مجبوری بری دنبالشون
    اهان یادم رفت تیتراژشم خیلی جالبه هر قسمت باید دید
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

11. 14 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

یکی دو اپیزود از دوستان عقب افتادم.

E02

Elvis Presley - It's Now Or Never

E03

Frank Fafara - Only in My Dreams

13. 15 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

»»
    قسمت چهارم : روند سریال خوبه، ولی شخصا به اندازه دوستان دیگه سریال رو دوست ندارم (مخصوصا ادیب )، این قسمت زیادی عشق و عاشقی داشت و تا حدود زیادی داستان تعقیب مامور cia و «لی» رفته تو حاشیه که اگه همین روند ادامه پیدا کنه سریال خراب میشه، انقدرم از این «Sarah Gadon» اسکرین می ذارم تا عاشقش بشید این قسمتم آهنگ خوب نداشت وگرنه براتون می ذاشتم

15. 15 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Julie نمایش پست ها
    موافقم .منم با این قسمت اصلا حال نکردم ،در قسمت 4 سریال رفت به حاشیه ، تو همچین سریالی تریپ احساسی و عاشقی اینقدر پر رنگ زیاد جالب نیست.......................
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

17. 14 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

قسمت 1 رو دیدم عاشق سریال شدم
    خیلی وقت بود منتظر همچین سریالی بودم! با اینکه 80 دیگه بود ولی اصلا خسته کننده نبود

19. 11 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Im a Bird
    سپاس
    13,840
    از این کاربر 3,440 بار در 220 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Julie نمایش پست ها
    »» قسمت چهارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها
    در قسمت 4 سریال رفت به حاشیه ، تو همچین سریالی تریپ احساسی و عاشقی اینقدر پر رنگ زیاد جالب نیست.......................

منم اعلام موافقت می کنم، آخه یکی نیست بگه برادر من داستان انقدر نقاط قوت و تعلیق و جا برای درگیر کردن ذهن مخاطب داره،چرا مثل سازندگان وطنی رفتار میکنین؟
    از تو داستانش سریال ایرانی درآوردن (البته نه در این حد، دارم جو میدم)! به نظرم از دلایل اینکه فعلا سریال داره جواب می گیره اینه که خیلی خوش ساخته، نوستالژی داخلی مخاطب رو قلقلک میده و در آخر این که رقیب جدی در حال حاظر نداره! حالا بد عادتی ما به خوردن سریال (دیدن کل فصل در چند روز) ! هم مزید بر علت شده که ببینیم آخر قراره از اتفاقاتی که در حال نیفتادن هست، چی در بیاد؟

با این حال هنوزم میگم در حال حاظر یکی از بهترین سریال های در حال پخشه

21. 10 کاربرِ زیر از dazraf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین