برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 33
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

11.22.63:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل نخست سریال

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل نخست مجموعه 11.22.63 که پخش آن از بیست وششم بهمن 94 از سرویس Hulu آغاز گشته است بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : 11.22.63:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل نخست سریال

شتتتتت -________________- عجب سریال خفنیه -_- دسته نویسنده رو باید بوسید.. فوق العاده بود قسمت اول, از داستان قشنگ سفر زمانیش و شیوه ی جدید و فرضیات جدیدشون که بگذریم، محیطی که ساختن واقعا دوست داشتنیه، بخصوص با ساندترک هایی که توی زمان گذشته، از آهنگای قدیمی استفاده شده. بعضی آثار ربطی به ژانر و بازیگر ندارن.. اونارو باید دید ببینید.. از تیتراژ فوق العاده ش هم لذت خواهید برد چه برسه به فیلم به شدت منتظر قسمت بعدیم. با اینکه فکر میکردم 1 ساعتو نیم واسش خیلی زیاده ولی بعد اینکه تمام مدت میخکوب بودم نظرم عوض شد.

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

تقریبا از دوماه پیش چند سریال مسخره و آبکی سوپر هیرویی و کومیکی که به پخش هفتگی اومد منکه به شخصه دیگه باخودم میگفتم هرچی سریال داره میاد ابکیه و دیگه امیدی نیست.
    ولی تو این یه ماهه چندتا سریال درام قشنگی شروع شده و باب دل من و افرادیه که ذائقه سریالی شون مثل منه.
    این سریال هم ازون سریالهای خوبيه که جاش تو پخش سریالها واقعا خالی بود.
    یه سریال باکلاس و تروتمیز با یه داستان تقریبا ماورایی.
    خداکنه تا آخر همینجوری خوب بمونه.

4. 21 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Im a Bird
    سپاس
    13,840
    از این کاربر 3,440 بار در 220 پست سپاس گزاری شده

خطر اسپویلِ خیلی کم!!
    به عنوان قسمت اول اگر از اینجوری رفتن به گذشته (نارنیایی!!) که منطق آدم رو زیاد راضی نمیکنه (بخصوص تو برگشتن به زمان حال) بگذریم، انصافا سریال خیلی خوب از آب دراومده. به شدت خوشحالم بعد از چند وقت دوباره یک سریال خوب شروع شده کتاب آقا استفان کینگ رو هم ازینجا میتونین دانلود کنین (فقط لازم به ذکرِ که کتاب با فرمت EPUB. هست یعنی اگر بخواین بخونین باید یه Ebook Reader رو کامپیوترتون یا گوشیتون داشته باشین)

» به نظرم تو فیلم About Time این قضیه ی کمد رو بهتر حل کردن.

سپاس
    344
    از این کاربر 3,340 بار در 158 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط dazraf نمایش پست ها
    خطر اسپویلِ خیلی کم!!
    به عنوان قسمت اول اگر از اینجوری رفتن به گذشته (نارنیایی!!) که منطق آدم رو زیاد راضی نمیکنه (بخصوص تو برگشتن به زمان حال) بگذریم، انصافا سریال خیلی خوب از آب دراومده. به شدت خوشحالم بعد از چند وقت دوباره یک سریال خوب شروع شده کتاب آقا استفان کینگ رو هم ازینجا میتونین دانلود کنین (فقط لازم به ذکرِ که کتاب با فرمت EPUB. هست یعنی اگر بخواین بخونین باید یه Ebook Reader رو کامپیوترتون یا گوشیتون داشته باشین)

اتفاقاً منم خیلی در مورد About time و قضیۀ کمدش و ارتباطش به این سریال فک کردم. ولی خب نهایتاً به این نتیجه رسیدم که تفاوت های زیادی بین این کمد و اون کمد هست :دی

اون کمد واقعاً فانتزی تر و تخیلی تر هست و خب هیچ رقمه نمیتونی براش هیچ دلیلی بیاری حالا حداقل این یکی که داخل 11.22.63 هست رو شاید بشه با تئوری های باحال علمی تخیلی توجیه کرد :دی مثلاً میشه گفت ته کمد یه سیاه چاله هست که با ورود به این سیاه چاله، وارد یه دنیای موازی میشی منتهی در یک زمان مشخص که کمی عقب تر از زمان حال هست. به نظرم کلیات قضیۀ این داستان 11.22.63 رو میشه یه جورایی با دلایلی که کمیک های DC برای فلش و امثالهم آورده توجیه کرد.

البته ناگفته نماند که در واقعیت هر کسی بتونه بر فرض محال وارد سیاه چاله بشه، مثل ماکارونی کِش میاد

با همۀ این تفاسیر، این مینی سریال شروع بسیار خوبی داشت؛ اشتباه کردم که قسمت اول رو دیدم، چون الان شدیداً چشم انتظار قسمت دوم هستم. اینطور سریالا رو باید بذاریم کل فصل بیاد بعد بشینیم ببینیم. این Hulu باید این یه مورد رو هم از نت فلیکس یاد بگیره دیگه یهو همه ش رو با هم بده بیرون.
    قسمت اول 1 ساعت و 20 دقیقه بود، و از نظر من که کاملاً مناسب بود. دلم میخواست بیشترم باشه :دی

این مینی سریال همه جوره نوید خوب بودن رو میده؛ وقتی اسم J.J. Abrams و استفن کینگ رو کنار هم می بینیم وسوسه میشیم. اما نمیشه از بازی خوب جیمز فرانکو هم گذشت که واقعاً لذت تماشای این یه قسمت رو برام دو چندان کرد. اخیراً چند تا نقش آفرینی جدی ازش دیدم، و خب پتانسیلش رو واقعاً داره که درام هم بازی کنه. شاید از نظر بعضیا بازیگر خوبی به نظر نیاد، ولی خب من چه در نقش های کمدی و چه در نقش های جدی، ازش خیلی خوشم میاد و فیلماش رو دوس دارم

7. 21 کاربرِ زیر از Samya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Samya نمایش پست ها
    اتفاقاً منم خیلی در مورد About time و قضیۀ کمدش و ارتباطش به این سریال فک کردم. ولی خب نهایتاً به این نتیجه رسیدم که تفاوت های زیادی بین این کمد و اون کمد هست :دی
    واقعیت امر اینه که کمد و درو دریچه و پنجره و غیره ... تنها ابزاری برای نشون دادن اون چیزیه‌یِ که فعلا به درک درستی ازش نرسیدیم!
    مثلِ تعریفِ "زامبی" در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف‌ـه ... با اینکه برای "زامبی" یه تعریف کلی وجود داره اما یه کارگردان میاد زامبی‌هاشو نسبت به نور حساس میکنه اما کارگردان دیگه نــه
    تو فیلم about time هر جایی طرف تنها میشد و به زمان مورد نظر فکر میکرد میرفت اونجا، اما بنظر من از لحاظ علمی داخل کمد رفتن توجیح قشنگ‌تری داره و اینکه توانایی کنترل زمان با ما نیست. یه جورایی میشه گفت شاید نقاط خاصی از زمین که ما اونارو نمیشناسیم، انرژی‌های خاصی دارند که مثالشو تویِ لاست قبلا دیدیم اما اینکه بطور ارثی قابلیتی داشته باشیم که در زمان سفر کنیم و هرجا که خواستیم دستامون رو مشت کنیم، نسبت به این کمدِ کذایی یه جُک‌ــه! ولی با تمام این صحبت‌ها میشه گفت به هیچکدوم از این دو اثر خُرده‌ای وارد نیست چون، چیزی که هنوز به دستاورد علمی‌ای نرسیده نمیتونه واقع‌گرایانه‌تر از اینی که میبینیم تعریف بشه و بهتره ما هم سفر در زمانو برای خودمون با دسته‌ی "ماورایی" تقسیم بندی کنیم، تا "علمی" و در نهایت از موزیک و فضایِ دهه شصتی لذت ببریم
    با اینکه دوست ندارم سریال جدید استارت کنم اما نمیتونم هیچ‌جوره از این فضا بگذرم! پایلوت خوبی بود.

9. 18 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,117
    از این کاربر 16,167 بار در 1,153 پست سپاس گزاری شده

»» شروع خوبی بود، هر چند طولانی بود ولی اصلا خسته کننده نبود، جیمز فرانکوئم که عشقه، امیدوارم در کنار داستان اصلی که چون تم سیاسی داره من خیلی علاقه ای ندارم، خورده داستانای جذابی مثله همین عکس باشه که بتونم سریال رو ادامه بدم.

دانلود آهنگ های این قسمت :

11. 19 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Im a Bird
    سپاس
    13,840
    از این کاربر 3,440 بار در 220 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    تو فیلم about time هر جایی طرف تنها میشد و به زمان مورد نظر فکر میکرد میرفت اونجا، اما بنظر من از لحاظ علمی داخل کمد رفتن توجیح قشنگ‌تری داره و اینکه توانایی کنترل زمان با ما نیست. یه جورایی میشه گفت شاید نقاط خاصی از زمین که ما اونارو نمیشناسیم، انرژی‌های خاصی دارند که مثالشو تویِ لاست قبلا دیدیم اما اینکه بطور ارثی قابلیتی داشته باشیم که در زمان سفر کنیم و هرجا که خواستیم دستامون رو مشت کنیم، نسبت به این کمدِ کذایی یه جُک‌ــه!
    کاملا با هر دو حرف موافقم!! من منظورم بیشتر رو این موضوع بود که مثل فیلم مذکور وقتی داخل کمد رفتن از یه جایی مثل همونجا بیان بیرون، بخصوص موقع برگشتن که اصلا معلوم نیست یهو چی میشه؟ یعنی این که بقیه هم اگر پشت سرش راه بیفتن میان به زمان حال و از این حرفا . . .. ولی ای کاش واقعا مثل سریال های نتفلیکس یهو کل فصل می اومد

13. 14 کاربرِ زیر از dazraf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

فیلم ها و سریال هایی با موضوع سفر در زمان نقطه ضعف من هستن .
    یعنی کافیه افتضاح هم باشه ولی من همچنان لذت میبرم ، از این سریال انتظار خوبی داشتم اما نمیدونستم انقدر قوی کار شده ، واقعا لذت ناب ـی رو بردم . خیلی خوب بود همه چیش میزون بود بیسته بیست .
    Trump2016

15. 18 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

تو خوش ساختیه سریال هیچ شکی نیست و فضا سازی و شخصیت ها و لباس ها عالیه..

ولی یه بدی ای این جور کارها دارن اینه که آخرش معلومه و طرف به یه نتیجه ای میرسه که گذشته رو تغییر نده.
    خداکنه این سریال اینجوری نباشه

17. 15 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین