برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 از مجموع 33
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

11.22.63:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل نخست سریال

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل نخست مجموعه 11.22.63 که پخش آن از بیست وششم بهمن 94 از سرویس Hulu آغاز گشته است بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    3,975
    از این کاربر 3,112 بار در 322 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : 11.22.63:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل نخست سریال

واقعا این سریال منو درگیرخودش کرد وخیلی لذت بردم. بازی عالی جیمز فرانکو و موضوع سفر در زمان و نویسندگی ابرامز دلایل کافی هستند برای لذت بردن از این مینی سریال.یه سری ایرادات از نظر من هم داشت ولی قابل چشم پوشی بود.

3. 11 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    381
    از این کاربر 1,502 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

سریالی بسیار درجه یک و فوق العاده و بازی بی نظیر جیمز فرانکو و دیگر بازیگران، افسوس که فقط هشت قسمته، کاش مقل سریال واکینگ دد تا فصل خدا میدونه چند ادامه داشت.

5. 8 کاربرِ زیر از hgot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,620 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

والا قبل از شروع بگم که قصدم تحلیل و نقد سریال نیست و بیشتر اومدم یخورده غرغر کنم که راحت شم
    از دیشب که سریال رو تموم کردم هی با خودم میگم چرا اینقدر از این سریال تعریف کرده بودن؟؟؟ گفتم تاپیکش پیدا کنم بخونم بلکه جواب این سوال و یه سری سوالات دیگه مشخص بشه، ولی خوب نشد. واسه همین مجبور شدم بیام بنویسم

نمیدونم سریال تا چه حد به کتاب وفادار بود، اما تو داستانی که ما دیدیم خیلی از چیزا اتفاقی بودن و اصلا منطق درست درمونی براشون نبود. شما تصور کن یه روز تو رستوران دوستت نشستی و دوستت سرفه کنان میاد بیرون و شما میگی حاجی چته؟؟؟ حاجی هم میگه بیا بریم تو کمد تا ماشین زمانم بهت نشون بدم. یعنی بدون اغراق شروع سریال همین شکلیه. بعدش هم که حاجی طرف رو مجاب میکنه که بابا بیکار چرا نشستی، بیا برو کندی رو نجات بده که دعای خیر یه ملت پشت سرت باشه.

نه نشون دادن ماشین زمان و نه قانع کردن جیک اصلا منو قانع نکرد. حداقلش میشد جیک رو به عنوان یه معلم تاریخ نشون داد که علاقه منده به اینجور مسائل. در حالی که اینم نبود. در هر صورت، سریال تا سه چهار قسمت خوبه و هیجان مناسبی داره، تا این که سر و کله سیدی پیدا میشه. بازم تصور کنید پنجاه سال برگشتید عقب و اتفاقی با یه دختر خوش بر و رو برخورد میکنید و چند سال بعد که کیلومترها اونورتر مشغول به کار تو یه مدرسه میشید، باز هم اون دختر رو میبینید و ...

مقاومت گذشته در برابر تغییر هم خیلی ازاردهنده بود. یعنی اگه مثلا فقط منحصر به توهم دیدن یه سری افراد میشد، خیلی عالی بود، اما این که عملا یکی بیاد ماشین سوار شه بخواد زیرت کنه دیگه خیلی مسخرست. تو قسمت اخر چند دقیقه مونده به ترور کندی و وقت هم خیلی تنگه، اما جیک محکم دست سیدی رو گرفته و کشون کشون داره با خودش میبره. خوب لامصب تو این همه سال اومدی اینور زندگی کردی حالا اون لامصب ول کن برو به ماموریتت برس دیگه. بعد هم که برمیگرده میاد اصلا معلوم نیست چی شده. یکی از دوستان با اشاره به یکی از کتاب های کینگ گفته بود که انفلوانزا شیوع پیدا کرده و اون کمپ ها هم به همین موضوع برمیگرده. خوب مگه منشا شیوع انفلوانزا کندی بوده که بعد از ترورش تاریخ جور دیگه ای شده؟؟؟ حداقلش اینجا هم میتونستن سر اقدام به ترور کندی بگن که جنگ جهانی سوم راه افتاده.

در هر صورت، از این دست مسائل تو سریال زیاد بود و روی هم رفته باید بگم اصلا با این سریال حال نکردم. شبیه شعرهایی بود که به زور واسش قافیه پیدا میکنن و شعر از دل شاعر بیرون نمیاد. یه چیزم بگم که باز تو دلم نمونه، با این که از فرانکو خوشم میاد، اما از اکتش تو این سریال خوشم نیومد. انگار یخورده بیش از حد اغراق امیز بود.

7. 7 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234