برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
38. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 2.63%
  • 2

0 0%
  • 3

1 2.63%
  • 4

1 2.63%
  • 5

1 2.63%
  • 6

2 5.26%
  • 7

8 21.05%
  • 8

13 34.21%
  • 9

4 10.53%
  • 10

7 18.42%
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 21
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود دهم

Season 6, Episode 10, The Next World

خلاصه داستان اين قسمت : ...

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    2,693
    از این کاربر 1,334 بار در 228 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود دهم

فقط میتونم بگم اوج هیجان که ما تو کف میمونیم قسمت 16 که گروه نیگن وارد ماجرا میشه حالا ببینم روش اونا چجوریه که یکی از بچه های گروه ریک رو بگیرن چیکارمی کنند هر دو اپیزود با هم دیدم حالا هم نمیشه گفت سریال خوب بود یا بد باید صبر کنیم تا نیم فصل تموم شه خیلی خوشحال شدم که دریل با ریک رفتند بیرون نه با اون همجنسگرای ...همیشه فک میکردم که روزی میشون و ریک با هم قاطی بشنحالا عیسی به نظرم شخصیت جالبی هست شاید با گروه نیگن باش خیلی دوس دارم بدونم که چی میخواد به ریک بگه امتیاز به هر دو قسمت 10/10

3. 8 کاربرِ زیر از mohammad1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

This Wound Won't Seem to Heal
    سپاس
    2,081
    از این کاربر 2,636 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

به نظرم واکینگ دد دیگه به هیچ وجه ترسناک نیست و سریال به نوعی ماهیت خودشو که القای ترس به بینندس رو از دست داده! من تو فصل های یک و دو واقعا ترسو حس کردم. خودمم نمیدونم چرا این سریالو نگاه میکنم! شاید به خاطر همزادپنداری باشه که طی فصول ابتدایی با شخصیت ها شکل گرفته اما اونچه که الان میبینم با احترام به همه طرفدارا چیزی نیست جز a Piece of a Shit

5. 8 کاربرِ زیر از sky-boy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Take Me As I AM
    سپاس
    16
    از این کاربر 141 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

دوست عزیز واکینگ دد از اول هم هدفش سریال horror نبوده و نخواهد بود
    این سریال بر اساس شخصیت پردازی ساخته شده ، کافیه تفاوت شخصیت هارو از اول سریال ببینی ، متوجه میشی که چقدر خوب عمل شده تو این بخش
    اینکه ریک هدفش نکشتن آدم های عادی بود الان کوچکترین خطری احساس کنه ماشه رو میکشه رو هرکسی
    شخصیت کارول یکی از ضعیف ترین شخصیت های سریال بود از نظر قدرت و تصمیم گیری !
    دیدی که با گفتن چندتا جمله به سم تو این فصل چجوری باعث شد کل خانواده از بین برن ، دیدی که کل گروه رو تو ترمینوس نجات داد ! و کلی مثال دیگه درباره تک تک شخصیت ها
    توقع هیجان و کشت و کشتار و قصابی کردن واکر هارو نداشته باشید از سریال
    همونطور که سازنده ها گفتن به دیالوگ ها و جزئیات سریال خیلی دقت کنید ، دقیقا مثل عدم کشته شدن کارل تو اون صحنه تیر خوردن به چشمش که تو تاپیک قسمت 9 لینک توضیحشو گذاشتم براتون
    تو همون لینک بگردید دوستامون خیلی دقیق و قشنگ به جزئیات سریال پرداختن و خیلی دید رو نسبت به سریال باز میکنه مطالبشون
    شما شاید نیاز باشه دیدتو عوض کنی نسبت به سریال و بدونی با یه سریال به اصطلاح ترسناک طرف نیستی

7. 9 کاربرِ زیر از C4NOPUS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,081

کافیه یه نگاهی توی سایت IMDb بندازید تا متوجه بشین سبک Horror جزو سبک های این سریاله! حالا شما چه طور میگین هدف سریال ترسوندن نیست الله اعلم!
    من اگه نقد کردم سریالو نظر خودمو گفتم چرا که به نظرم سریال به شدت دچار سردرگمی شده! حالا شما مختارین نظر مخالفی داشته باشین
    موفق باشید

9. 2 کاربرِ زیر از sky-boy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز تی ورلد

نقد کوچیکی از اپیزود 10 فصل 6 در خدمتتون هستم

پس از تمام شدن اپیزود 9 رسیدیم به اپیزود 10 این فصل که یه چرخش 180 درجه رو شاهدش هستیم با اینکه بحث مقایسه کردن دو اپیزود پشت سرهم یک بحث خیلی بی خود هست ولی خب اپیزود 9 با اوج هیجان و اپیزود 10 با ماجراجویی و مرموز بودن روبرو هستیم .

و نویسنده ها ترجیح دادن به جای قرار دادن 2 قسمت پر هیجان پشت سرهم یک قسمت ماجراجویی رو نشون بدن .

سکانس اول که برای از بین بردن اتلاف زمان و چیزهای اضافی ؛ اومدن از صحنه بهتر شدن کارل و جمع کردن واکرها و بهتر شدن حال و هوای مردم الکساندریا فاکتور گرفتن و حذف کردن که روند داستانی زودتر پیش بره که به نظر بنده خوبه و داستان رو از خانه ریک و سرپا شدن کارل و میشون شروع میکنه و این حس رو میده که همه چی خوبه . بعد یک لانگ شات از بالا برای دیدن کل الکساندریا و یه مدیوم شات از تعمیر الکساندریا (همین کافیه برای نشون دادن وضع موجود الکساندریا) دیالوگ های بین دکتر و دریل خیلی اهمیت خاصی نداره که توضیحی نیاز نیست .

و دیالوگ های یوجین با ریک و دریل که بهشون میگه ذرت خوشه ای بیارید و بعد شروع ماجراجویی ریک و دریل ( در اینجا بوچ کسیدی و ساندنس کید رو ما شاهدش هستیم اشاره به فیلم Butch Cassidy and the Sundance Kid) و قانون میانگین که ریک بهش تاکید داره و در حال حاضر نظری در مورد این قانون میانگین نمیشه داد . پیدا کردن ونی پر از آذوقه و خوشحالی ریک و تاکید بر قانون میانگین. وارد شدن شخصیت جدید و مرموزی به نام مسیح (پاول رویا) که جالبه چهره و موهای و ریش های تمیز این احساس مسیح رو به بیننده القا میکنه ولی عین حال مرموز بودن هم .

احساس میشه ریک برعکس 8 قسمت نیم فصل اول که به مرور به شخصیتی دهشتناک که به هیچ کس اعتماد نمیکرد به سادگی و خیلی راحت به شخصیتی تبدیل شده که امید زیادی داره و به خودش قبولونده که میتونیم آدمهای دیگه ای هم به الکساندریا بیاریم و بهشون اعتماد کنیم ( این تغییر حس و حال رو در قسمت قبل ریک بهش تاکید داشت که مردم همگی اومدن برای نجات الکساندریا و ریک ازین بابت به شدت امیدوار شد به ساخت دوباره این شهر) و بعد از اون گول خوردن ریک و دریل و دزدین ون توسط مسیح و کات به محور بعدی میشون و پسر دیانا و کارل و اینرید احساس میشه که دیالوگ های بینشون خیلی بی اهمیت باشه و به نظر من یه مقدار اضافی هست مخصوصا نشستن کارل و اینرید در جنگل و هر 2 شون دارن کتاب و یه نوشته ای رو میخونن و هیچ دیالوگی رد و بدل نمیشه و به این به شدت بد هست هیچ احساس ملودرامی شاهد نیستیم و همه این مقدمه چینی برای اینه که کارل به دیانا واکر شده برخورد کنه و نکشتنش و سوقش بده به سمت پسر دیانا و میشون که اونا بکشنش به نظر من که در اینجا نویسنده ها سکانس های بی خود و بی جهتی رو به وجود آوردن . و بعد کات به دریل و ریک و پیدا کردن مسیح و یه ضد و خورد اینطور که مشخصه کاراکتر مسیح رزمی هم بلده . در این سکانس در عرض 20 ثانیه از بسته شدن دست کاراکتر مسیح تا حرکت ون طول میکشه که این کاراکتر باید در عرض 20 ثانیه دستاشو باز کرده باشه و روی سقف ون بیاد بدون سرو صدا که بازهم جنبه مرموز بودن اون رو نویسنده ها به بیننده ها تاکید میکنن .

جاهایی که برای من لذت بخش بود عاجز کردن ریک و دریل توسط شخصیت مسیح بود. دریل هر کاری میکرد نمیتونست بگیرتش ولی نکته ای که نمیدونم از عمد بود یا نویسنده ها بهش دقت نکردن این بود که مسیح وارد ون شد و مستقیم تفنگ دریل رو برداشت انگار از قبل جای تفنگ رو میدونسته که این هم نامشخصه . چیزی که کارگردان و نویسنده ها دارن تاکید میکنن به بیننده ها اینه که شخصیت مسیح نه قاتل هست نه وحشی و نه شخصیتی که دنبال آزار و اذیت باشه بیشتر دارن به جنبه مرموز بودنش تاکید میکنن و سوال پشت سوال در ذهن بیننده تزریق میکنن . و مسیح از عمد ترمز دستی رو میزنه که ون حرکت کنه و به در دریاچه غرق شه . بازهم سوالی که ذهنم من رو درگیر کرد این هست که آیا شخصیت مسیح واقعا بیهوش شد و یا خودش رو به بیهوشی زد که به الکساندریا برسه ؟

صحنه ای قرار گرفتن ماشین که ریک به شوخی فرمان ماشین رو چپ و راست میکنه که مسیح بیوفته روی شونه های دریل کاملا شخصیت ریک و دریل برعکس شده ( دریل در اوایل فصل به دنبال یارگیری بود و ریک متنفر بود از اینکار) قرار دادن مسیح در اتاق در بسته با دست بسته که دیگه ما مطمن باشیم که این شخصیت مثل ولف دیگه نمیتونه هیچ کاری کنه ولی ...
    بعد از مدت ها از اخرین باری که ریک با همسرش ارتباط جنسی داشت میگذره و بالاخره میشون میشه نفر دوم برای به وجود اوردن یه ارتباط دیگه هرچند تاکید نویسنده و کارگردان بر دراماتیک بودن نیست تاکید بر وارد شدن مسیح با دستان باز در اتاق این دو هست که کاملا بیننده رو غافلگیر میکنه .

امیدوارم از این نقد لذت برده باشید
    یا حق.

11. 11 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Take Me As I AM
    سپاس
    16
    از این کاربر 141 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

من فراموش کردم بگم که در دید عموم این سریال در ظاهر horror هست ! شما درست میگی ، گفته میشه سریال horror هست ولی شما با یه 2 2 تا 4 تای ساده متوجه میشی این سریال هدفش از اول چیز دیگه ای بوده
    واقعا اگه نقد قسمت های مختلف رو بخونی و ببینی چه جزئیاتی تو این سریال از دید ما در رفته متوجه میشی با چی طرفی
    من هیچ وقت فن بوی بازی در نیاوردم نسبت به سریال ، هم بدی رو گفتم هم خوبی
    ولی این درست نیست که بیای بگی این سریال آشغاله ، شما میگی سریال دچار سردرگمی شده ! خب شما توقع چه چیزی رو داری ؟
    اینکه همه بریزن همدیگه رو بخورن سریال تموم شه ؟
    فضای آخرالزمانی سریال ، دیالوگ ها و ری اکشن های کاراکتر ها نسبت به اتفاقای اطرافشون خیلی زیبا داره نشون داده میشه
    همین ، من فقط میخوام بدونم دوستانی که اشاره میکنن سریال سردرگم شده و دیگه شده به قول شما piece of shit دقیقا چه توقعی دارید از سریال ؟!
    اینکه کسی بیاد یه سریالی مثل BB یا GOT یا ... رو با این سریال مقایسه کنه اصلا درست نیست
    شاید منی که پیگیر کامیک بوک و ریز به ریز اخبار سریال هستم درک کردم چی میگه رابرت کرکمن ، بی احترامی به دوستان نشه
    ممنون

13. 7 کاربرِ زیر از C4NOPUS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12
    از این کاربر 77 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

حالا نظر من میدونید چیه؟؟؟؟؟
    هرکی دیگه از این سریال خوشش نمیاد دیگه نگاه نکه
    والاااااا

15. 5 کاربرِ زیر از mamali vd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,081

من قصد توهین به طرفدارای کامیک رو نداشتم اینجا هم یه انجمن عمومیه واسه طرفدارای فیلم و سریال واسه تبادل اطلاعاتشون و فکر میکنم به همون اندازه که موافقین یه اثر اجازه ثبت اطلاعاتشون رو دارم این حق واسه منتقدین
    اون هم وجود داره. اما استفاده از اون واژه
    شاید زیاده روی بود! چون وقتی دیدم سریال به اون خوبی این جوری تو سراشیبی افتاده
    نتونستم جلوی خودمو بگیرم! آدم توقعش رو از هر سریال با توجه به مختصات اون تعریف میکنه و مقایسه این سریال با got یا bb
    کار اشتباهیه. اگه نظراتمو بخونی متوجه میشی که من هم نگاهم به بدی های صرف سریال نبوده و به نکات مثبت هم اشاره کردم اشکال که زیاد داره سریال اما به نظرم بزرگ ترین عیبش نداشتن پلات درست حسابیه یا به عبارتی هر چه پیش آید خوش آید!

17. 3 کاربرِ زیر از sky-boy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    102
    از این کاربر 121 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

تو کمیک ها از شخصیت مسیح صحبتی نشده؟
    به نظر شما این با دار و دسته نگان در ارتباطه؟

19. 3 کاربرِ زیر از reza_seazar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    759
    از این کاربر 1,329 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

جالبه تا زمانی که نظرا مثبته همه نظرای پشتش مثبته تا یکی نظر منفی میده همه نظرا منفی میشه
    عزیزان کسی دوست نداره این سریالو نگاه نکنه , همه نگاه میکنن بعدم میان هزار جور نقد میکنن , کارگردان و نویسنده نمیدونن بعد یه سری از ما بهترون میدونن خوب اگر اینطوریه خودتون برید یه سریال بهتر بسازید شاید شما کارتون بهتر از عوامل این سریاله , خسته شدیم انقدر نظرات منفی خوندیم

21. 4 کاربرِ زیر از saeed988 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین