برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 20
    سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

Oscar 2016 | اعلام نتایج 88ـمین دوره جوایز اسکار

نامزد برنده

Winner Details:

Alicia Vikander
    (The Danish Girl)
    ↓↓↓↓↓↓

Winner Details:

Mark Rylance
    (Bridge of Spies)
    ↓↓↓↓↓↓

Winner Details:

From:
    Hungary
    ↓↓↓↓↓

Winner Details:

Writting on the Wall
    Sam Smith

(Spectre)
    ↓↓↓↓↓

Winner Details:

brie larson
    (Room)
    ↓↓↓↓↓↓

Winner Details:

Leonardo Dicaprio
    (The Revenant)
    ↓↓↓↓↓↓

Winner Details:

Alejandro González Iñárritu
    (The Revenant)
    ↓↓↓↓↓↓

با تشکر از محمد(mr67) عزیز برای پوشش خبری.

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Oscar 2016 | اعلام نتایج 88ـمین دوره جوایز اسکار

تام هاردی تو دو تا فیلم بوده ولی نامزد نشده چرا آخه ؟
    گلدن گلاب هم نبود که

3. 8 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط bbas نمایش پست ها
    تام هاردی تو دو تا فیلم بوده ولی نامزد نشده چرا آخه ؟
    گلدن گلاب هم نبود که
    برای فیلم روننت نامزد شده ولی خب نگرفت

5. 9 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط K1_fa نمایش پست ها
    برای فیلم روننت نامزد شده ولی خب نگرفت
    مرسی اصلا حواسم به بازیگر مکمل نبود بیشتر لیاقتش به بازیگر اصلی بود واسه همین دقت نکردم

7. 7 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

فقط انسانیت...
    سپاس
    8
    از این کاربر 102 بار در 18 پست سپاس گزاری شده

با درود
    خب امسال دیگه فکر کنم دی کاپریو به حقش رسید، هر دفعه با بهترین بازیا کاندید میشد و دست خالی میومد اما امسال دیگه برد...
    با سپاس
    ریبن: «یه ضرب المثل هست که میگه "اگه خدا با ماست، پس کی با اوناست؟"»
    آپهام: «اگه خدا با ماست، پس کی می‏تونه علیه ما باشه؟»
    ریبن: «آره... چی بگم...»

9. 8 کاربرِ زیر از milad_jps بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

اسکار نسبتاً خوبی بود تا اینکه بهترین فیلم سال گند زد به همه ش...!! هر منطقی رو حساب میکنم هیچ جوره امکان نداشت بنجولی مثل Spotlight بخاد بهترین فیلم سال بشه...فرضیه هارو هم بزاریم کنار هم و از یک فیلم معمولی Bridge of Spies(بله معمولی برای اسپلبرگ ، هنکس و ... ) چشم پوشی کنیم و قبول کنیم که The Hateful 8 خیلی چرت تر از اونی بود که بخاد تو لیست بهترین فیلم سال قرار بگیره ؛ باز هم جایزه باید به The Revenant یا The Room و حتی Mad Max میرسید.!!!!

هرکاری میکنم یه دلیل به جز سی ا ست واسه اول شدن Spotlight پیدا کنم چیزی به ذهنم نمیرسه..به جز تیم بازیگریه قوی (فقط درحد اسم باقی موند بازیشون) که هیچی بیشتر از یه چیز معمولی نبودن ازشون ندیدم ، داستان کشیش های متجاوز .....بیخیال..The Martian تو لیست بهترین فیلم ساله هروقت به اسکار 2013 و 2015 و نامزد شدن Gravity و The Martian بعنوان بهترین فیلمهای سال نگاه میکنم دلم بیشتر برای اسکار 2014 و نامزد نشدن Interstellar میسوزه... The Hateful 8 به اون خوبی فقط 1 اسکار Really؟

..کسی هست که بتونه منطقی قانع کنه این فیلم Spotlight لیاقت اول شدن رو داشت؟؟

---------------

مدمکس بااینکه جوایز اصلی رو نبرد ولی همون شیش هفتایی که برنده شد یه تسکین برای من بود..

آخ که The Revenant اسکار بهترین فیلم رو میبرد ایناریتو اسمش میرفت کنار جان فورد همون دلیلی که هادی گفت ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2006mi نمایش پست ها
    انتظار میرفت این فیلم بهترین فیلم شود ولی داوران گفتند چون پارسال بهترین فیلم دادند به الخاندرو امسال بهش ندیم (استدلالهای جشنواره فجری )

و در نهایت اسکار گرفتن دیکپریوی عزیزم رو به خودم تبریک میگم تو خوابگاه دانشگاه بالا پایین میپریدم عین دیوونه ها

پ.ن: ادیب بابت تاپیک دستت دردنکنه..اسکار بهترین تاپیک سالم ماله تو

11. 16 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

خوب بود ولی بنظرم گلدن گلوب بهتر بود شاید بخاطر مجری گری کریس راک که اصلا بدلم نچسبید لحن صحبت کردنش و صداش اصلا جذاب نیست ولی ریکی گلدن گلوب دقیقا برعکس لهجه جالبش و تبحرش تو کار واقعا یه چیز دیگست .. اینکه spot light هم به عنوان بهترین فیلم شد واقعا دور از انتظارم بود انتظار هر شیش فیلم رو داشتم جز spot light
    مد مکس هم بیشترین جایزه رو برد ولی بعضی جاها حقه Revenant بود مثلا طراحی صحنه و یا فیلمبرداری . تام هاردی که من کلا تو مراسم ها ندیدمش یکبارم که اومد جایزه ای نبرد حیف
    در اخر با تشکر از ادیب گل با این پست زیباش و طراحی قشنگش در رابطه این پست انجام داده

13. 9 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

جالبه امسال هم خبری از کارگردان های بزرگ نبود تنها اسپیلبرگ فیلمی ازش بود که با اینکه فیلمش رو دیدم ولی فیلمی در حد اسپیلبرگ نبود و بعضی از صحنه هایی که در آلمان شرقی رو نشون میداد منو یاد فهرست شیندلر انداخت . بعضی از سکانس هاش رو دوست داشتم ولی خب باز هم امیدوارم نکرد دقیقا جزو لیست فیلمای اسپیلبرگی قرار میگره که به باد فراموشی میره مثل «مونیخ» و «همیشه» و «اگه میتونی منو بگیر» اسپیلبرگ که طی سالها همگی فراموش شدن و البته در حد اسپیلبرگم نبود . احساس میکنم این پا به سن گذاشتن و پیر شدن هم تاثیر به سزایی رو داره میزاره .

اینکه گفتم کارگردان های بزرگی خبری ازشون نبود کارگردانایی که شاهکارهایی رو ساختن ولی با اینکهه هنوز زنده هستن ولی انگار ایده هاشون نابود شده و ای اینکه دیگه به فکر ساخت چیزهای بزرگ نیستن نمونه فرانسیس فورد کاپولا که سالها خبری ازش نیست و یا برایان دی پالما و فردکین و فورمن و حتی دارابونت .

با اینکه ایناریتو رو جزو بهترین های کارگردانها میدونم و فیلماش به استثنا «بردمن» که به نظر من بدترین فیلمش بود رو دوست دارم ولی خب احساس میکنم اونقدر فیلمای گنده ای به رقابتش نیمدن شاید مدمکس با جرج میلر تونست یه چیزی نشون بده که رقیب سر سخت ایناریتو باشه ولی بقیه فیلم ها در حد فیلمهای شاهکاری نبودن .

15. 2 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    ..کسی هست که بتونه منطقی قانع کنه این فیلم Spotlight لیاقت اول شدن رو داشت؟؟
    سلام و عرض مخالفت (فراستی وار) البته با اینکه این فیلم میتونست بهترین فیلم سال نشه منم موافقم ... فیلم های دیگه ای میتونستن بشن که اصلا کاندید نشدن ...(برا من H8)
    ولی اصل حرفم برای کاربرد س ی ا س ت هست ... من فکر نمیکنم فیلم سیاسی باشه ! فیلم بازگو کننده یه اتفاق در 2001 ...
    بنظرم فیلم بشدت اکادمی پسنده و نمیشه خورده بهشون گرفت(اونم یک مسئله ای که با دین و کلیسا کار داره) که طبق چارچوب خودشون عمل کردن ( این وسط فیلم چرتی مثل ارگو هم هستا) ولی در کل ...
    بازی ها هم بنظرم 3 تای اصلی روفالو و کیتون و مک ادامز تو اوجن ... الخصوص روفالو که زیر پوستی بازی کرد ...
    بازم میگم منم موافق انتخاب شدنشبرای بهترین فیلم سال نیستم .... (اگر من بودم یا بازگشته رو انتخاب میکردم یا هشت نفرت انگیز رو کاندید و انتخاب میکردم یا اگر باز میتونستم " این ساید اوت " رو بهترین میکردم )

17. 8 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The Sopranos
    سپاس
    918
    از این کاربر 933 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

من نظر خاصی کلا روی مراسم های جوایز ندارم و زیاد هم مهم نیست برام . اما بیاید روننت رو بیشتر از این گنده نکنیم :دی (خوب که اسکار نگرفت :دی) ! ایناریتو در حال حاضر از بهترین های سینماست ولی این فیلمش خیلی معمولیه :دی از لحاظ فنی و سینمایی بهترین فیلم سال هست (انتظار داشتم بهترین فیلم سال رو بهش بدن) ولی داستان کلیشه و ساده فیلم (جذابیت = 0) در حد فیلمه نیست . نمیدونم منظورمو درست گفتم یا نه ؟! یعنی اصلا چیز خاصی توی فیلم برای من نداره ! حتی شخصیت ها هم برای من جون دار نیست . همه تون دیگه میدونید که این بازی و شخصیت دی کاپریو در حد 5 بازی برتر ش هم نبود ! دی کاپریو دهه قبل باید اسکارشو میگرفت ولی این بار اونقدر تبلیغات روی این یکی شخصیتش شد که اسکار رو بهش دادن و بواسطه اسکار شخصیت موندگاری میشه . خود فیلم تا چند سال دیگه همه یادشون میاره چی بوده چی شده ! حتی همین اسپات لایت

هشت نفرت انگیز تارانتینو هم قبلا در موردش صحبت کردم و فیلم پر ایراد و نقصه . ای کاش دقت بیشتری میکرد تارانتینو توی ساخت فیلم ولی با این حال مفرح ترین و جذاب ترین فیلم ساله . و هرچی باشه تارانتینو ساخته (فیلم نامه جذاب بهمراه روایت خاص فیلم هاش ، شخصیت های جذاب = این بار نفرت انگیز = ، دیالوگ های فوق العاده و موزیک و ... ) و شک نکنید تا چند سال دیگه هم حرف از هشت نفرت انگیز خواهد بود بر خلاف خیلی از فیلم های بزرگی که در سال ساخته میشه .

نقل قول خود تارانتینو در مورد فیلم هاش : " فیلم های من پاکت شیر نیستند که تاریخ انقضا داشته باشه " بنظر من واقعا همینطوره ...

روننت با اینکه زیادی گنده شده ولی باز هم بنظرم میتونستن بهترین فیلم سال رو بهش بدن .
    امسال در کل برای من ضعیف ترین سال توی این چند سال اخیر بود با اینکه تارانتینو هم فیلم داشته :دی

روننت = سه از پنج 3/5
    هشت نفرت انگیز = 4/5

نمره دادن فنی نیست . هرچقدر فیلم منو جذب کنه نمره میدم

19. 9 کاربرِ زیر از coolsmoker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

حالا که دارم فکر میکنم به این نتیجه میرسم که نه تنها Straight Outta Compton باید بیشتر بهش توجه میشد بلکه باید نامزد بهترین فیلم هم میشد ، جوک سال بود این نژآد پرستی بازی های اسکار ، خوشم میاد خودشونم میدونن D :
    Trump2016

21. 7 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12