برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Path |معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

ژانر:درام
    سرویس پخش کننده:Hulu
    سازنده: Jessica Goldberg
    زمان هر اپیزود:حدود یک ساعت
    تعداد اپیزود: فصل اول :ده قسمت
    زمان آغاز پخش:دوازدهم فروردین 95
    تاپیک دانلود:...

The Path عنوان مجموعه درامی است که ایده ساخت آن در هنگام پخش سریال موفق Parenthood از شبکه NBC توسط Jessica Goldberg و Jason Katims که در آن مجموعه به عنوان نویسنده-تهیه کننده مشغول به کار بودند شکل گرفت.با اتمام یافتن پخش سریال Parenthood در ژانویه 2015 تلاش برای ساخت این مجموعه شکل جدی تری گرفت و در بهار این سال سرویس اینترنتی Hulu که بیش از این اقدام به سفارش ساخت مجموعه هایی همچون Difficult People , 11.22.63, Casual کرده بود,به طور مستقیم و بدون درخواست قسمت پایلوت,اقدام به سفارش یک فصل "ده قسمتی" از این مجموعه نمود.البته در ابتدا این مجموعه قرار بود با عنوان The Way ساخته شود,اما رسانه ها در بیست و دوم سپتامبر 2015 (سی و یکم شهریور 94) خبر از تغییر نام مجموعه به The Path به دلایل حقوقی دادند و پس از این تغییر کار ساخت مجموعه در منطقه Nyack ایالت نیویورک با حضور بازیگران سرشناسی همچون Aaron Paul و Hugh Dancy آغاز گشت تا از سی ماه مارس 2016 (دوازدهم فروردین 95) آماده انتشارگردد. +, +

خلاصه داستان:
    داستان سریال حول افراد خانواده ای به نام Lane متمرکز شده است که در جامعه ای زندگی می کنند که جنبشی اعتقادی در حال شکل گیری می باشد,و افراد این خانواده همچون جامعه اطرافشان باید با مسائلی همچون "ازدواج" ,"قدرت" و "ایمان" مواجه گردند.هر قسمت از سریال نگاهی عمیق به تفاوت انتخاب, بین زندگی که داریم و زندگی که می خواهیم داشته باشیم خواهد داشت. +
    بازیگران:

Aaron Paul در نقش
    Eddie Lane

Michelle Monaghan
    در نقش
    Sarah Lane

Emma Greenwell در نقش
    Mary Cox

Hugh Dancy در نقش
    Cal Roberts

Sarah Jones در نقش
    Alison

Kyle Allen در نقش
    Hawk Cleary

Amy Forsyth در نقش
    Ashley Fields

Rockmond Dunbar
    در نقش
    Abe Gaines
    تریلری از سریال:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    218
    از این کاربر 705 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Path |معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط Irish نمایش پست ها
    منم تخصصی ندارم ولی لفت اورز رو با هیچ سریال دیگه ای مقایسه نکن. من از وقتی سریال میبینم سریالی به خوبی Leftovers ندیدم. میشه بپرسم شما تا چه قسمتی دید اید که این رو میگید؟ البته من نمیگهPath سریال بدیه و ارزش نداره و... فقط میگم هر مخاطبی نمیپسنده اینجور سریال رو
    وااااو جالب شد!! البته درسته که هر کار هنری ، سلیقه ای هستش. و هر کی میتونه دوست داشته باشه یا نداشته باشه
    اینکه شما میگی لفت اوورز بهترین سریالیه که دیدم خیلی حرف سنگینیه. یعنی سریال های بزرگی مثل برکینگ، گیم، دکستر و ....هیییچ؟!! قطعا اینارو دیدی!!!
    من سریال لفت اوورز رو تازه شروع کردم ولی هنوزخطی به من نداده، احساس میکنم یکم پراکندس که البته اینم خودش یه سبک جدیدی هست توی سریالها!! البته به خاطر این حرف شما حتما جدی تر دنبالش میکنم
    سریال path رو هم تا قسمت 12 فصل دوم دیدم. نمیگم سریال فوق العاده ایه. حرف شمارو هم قبول دارم که سریال عام پسند نیست ولی شدیدا باهاش همزادپنداری میکنم چون که دارم این انسان های افراطی رو توی جامعه ی خودم میبینم.
    این سریال و سازندگانش احترام خاصی براشون قائلم چون این سریال برای خوده آمریکاییا نیست، بلکه برای ماست.

3. 3 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    138
    از این کاربر 522 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

والا کاملا درسته صحبتت. تو یه مورد باهات مشکل دارم و اون اینه که نمیشه گفت برکینگ و... هیچ یا ... منظورم اینه لفت اورز تو یه سطح دیگه اس تو یه سطح خیلی بالاتره به نظرم اصلا کار درست نیست اینجوری مقایسه کردن ولی حاضرم بهت قول بدم اگه لفت اورز رو با دقت نگاه کنی خصوصا فصل دو و الان که داره تمدم میشه، تو رو با یه مرحله جدید آشنا میکنه. قطعا نظرت در مورد path برام جالب بود و سعی میکنم با این دید این چند قسمت آخر رو نگاه کنم. کاملا درست میگی این مورد رو بعضی وقتا صحبت هایی که از اعتقاد میکنن یا نور و.... شدید میره رو مخ من وحشتناکه
    "Most of us experience life as a linear progression... ...but this is an illusion - because every day, life presents us with an array of choices... ...each choice leads to a new path. To go to work. To stay home. And each choice we take creates a new reality."

5. 5 کاربرِ زیر از Irish بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    218

نقل قول نوشته اصلی توسط Irish نمایش پست ها
    والا کاملا درسته صحبتت. تو یه مورد باهات مشکل دارم و اون اینه که نمیشه گفت برکینگ و... هیچ یا ... منظورم اینه لفت اورز تو یه سطح دیگه اس تو یه سطح خیلی بالاتره به نظرم اصلا کار درست نیست اینجوری مقایسه کردن ولی حاضرم بهت قول بدم اگه لفت اورز رو با دقت نگاه کنی خصوصا فصل دو و الان که داره تمدم میشه، تو رو با یه مرحله جدید آشنا میکنه. قطعا نظرت در مورد path برام جالب بود و سعی میکنم با این دید این چند قسمت آخر رو نگاه کنم. کاملا درست میگی این مورد رو بعضی وقتا صحبت هایی که از اعتقاد میکنن یا نور و.... شدید میره رو مخ من وحشتناکه
    دوست عزیز با نگاه کردن چندقسمت از فصل دوم حجت برمن تمام شد و به حرف شما رسیدم. خیلی خوشحالم یه سریال فوق العاده خاص رو دارم میبینم. قدرت داستان پردازی توی leftovers موج میزنه و هر قسمت یه چیز جدید واست داره. با اینکه هنوز فصل دوم تموم نشده و دارم اروم جلو میرم که دیرتر تموم بشه شدیدا دوست ندارم این سریال تموم بشه.
    ممنون ازشما و ببخشد که در مورد leftovers اینجا صحبت کردم

7. کاربر زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

Freida Pinto ب بازیگران فصل سوم پیوست.

I'm Justice

9. 3 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    218

سلام دوستان
    از اونجایی که فصل سوم این سریال شروع شده میخواستم ببینم دوستان تیم ترجمه کسی هست که زحمت زیرنویس این سریالو بکشه!!
    ممنون میشم

11. 2 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12