برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 15
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Path |معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

ژانر:درام
    سرویس پخش کننده:Hulu
    سازنده: Jessica Goldberg
    زمان هر اپیزود:حدود یک ساعت
    تعداد اپیزود: فصل اول :ده قسمت
    زمان آغاز پخش:دوازدهم فروردین 95
    تاپیک دانلود:...

The Path عنوان مجموعه درامی است که ایده ساخت آن در هنگام پخش سریال موفق Parenthood از شبکه NBC توسط Jessica Goldberg و Jason Katims که در آن مجموعه به عنوان نویسنده-تهیه کننده مشغول به کار بودند شکل گرفت.با اتمام یافتن پخش سریال Parenthood در ژانویه 2015 تلاش برای ساخت این مجموعه شکل جدی تری گرفت و در بهار این سال سرویس اینترنتی Hulu که بیش از این اقدام به سفارش ساخت مجموعه هایی همچون Difficult People , 11.22.63, Casual کرده بود,به طور مستقیم و بدون درخواست قسمت پایلوت,اقدام به سفارش یک فصل "ده قسمتی" از این مجموعه نمود.البته در ابتدا این مجموعه قرار بود با عنوان The Way ساخته شود,اما رسانه ها در بیست و دوم سپتامبر 2015 (سی و یکم شهریور 94) خبر از تغییر نام مجموعه به The Path به دلایل حقوقی دادند و پس از این تغییر کار ساخت مجموعه در منطقه Nyack ایالت نیویورک با حضور بازیگران سرشناسی همچون Aaron Paul و Hugh Dancy آغاز گشت تا از سی ماه مارس 2016 (دوازدهم فروردین 95) آماده انتشارگردد. +, +

خلاصه داستان:
    داستان سریال حول افراد خانواده ای به نام Lane متمرکز شده است که در جامعه ای زندگی می کنند که جنبشی اعتقادی در حال شکل گیری می باشد,و افراد این خانواده همچون جامعه اطرافشان باید با مسائلی همچون "ازدواج" ,"قدرت" و "ایمان" مواجه گردند.هر قسمت از سریال نگاهی عمیق به تفاوت انتخاب, بین زندگی که داریم و زندگی که می خواهیم داشته باشیم خواهد داشت. +
    بازیگران:

Aaron Paul در نقش
    Eddie Lane

Michelle Monaghan
    در نقش
    Sarah Lane

Emma Greenwell در نقش
    Mary Cox

Hugh Dancy در نقش
    Cal Roberts

Sarah Jones در نقش
    Alison

Kyle Allen در نقش
    Hawk Cleary

Amy Forsyth در نقش
    Ashley Fields

Rockmond Dunbar
    در نقش
    Abe Gaines
    تریلری از سریال:
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Path |معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

ممنون از یاسر بابت معرفی خوبش , دمت گرم

تیم بازیگری خوبی که داره , شبکه هم که داره پیشرفت میکنه , وقت کنیم حتما میبینیم

3. 17 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

پوستر جدید سریال The Path

5. 22 کاربرِ زیر از mr67 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

تیم بازیگریه هلویی داره احتمالاً ازون سریالهایی میشه که مثل Breaking Bad اکثرن نگاهش کنن یا مثل Rectify اثری همه گیر نباشه.. من بهرحال عزمم رو جزم کردم دوباره با Aaron Paul دوست داشتنی یه داستان درام رو نگاه کنم و چه عالی که تیم بازیگریش فقط به آرون خلاصه نمیشه...هرچندخلاصه داستان کمی گنگه ولی احتمال میدم پیچیدگیهاش بیشترازین حرفا باشه..سریال اورجینال شبکه هم هست , با این تیم بازیگریه قوی امیدوارم حداقل کنسل نشه.... احتمال یه شاهکار یا یه فاجعه رو میدم دستت دردنکنه یاسر.. دیدن یه سریال خوب تو شروع سال هیچ تضمینی در خوب بودن ادامه ی سال نمیکنه

این ضجه ای که اینجا میزد لامصب دوباره حالو هوای BrBa مخصوصاً فصلهای چهارم و پنجم رو مثل یه فلش تو ذهنم تداعی کرد..عالیه این پسره.... اون چشم هم رو اعصابه تا ببینیم چی از آب درمیاد.

7. 22 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    138
    از این کاربر 522 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

خوب از اونجایی که فکر نکنم کسی هیچ علاقه ای به این سریال داشته باشه مینویسم
    واقعیت اینه که روند سریال خیلی کندِ و هر کسی حوصله نمیکنه این سریال رو ببینه. یه چیزایی تو مایه های Leftovers ولی خوب همونجوری که میدونید هیچوقت قرار نیست به پای اون شاهکار برسه. وقتی یه اپیزود از لفت اورز رو میبینی انقد کشش داره سریال که برای اپیزود بعدی تحریکت کنه ولی این سریال یه حس پس زننده داره! میخواد بگه نبین! دیگه قسمت بعدی رو نبین! ولی خوب تو نمیتونی هیچ چیزی رو نیمه کاره ول بکنی! از نقاط ضعف گفتم بزار از نقاط قوت ام بگم. جدا از کست بازیگری قوی که همه بهش واقف هستن به نظرم یه جایی، یه روزی این سریال به اونجایی که باید میرسه. یه انفجار، بوووم و بعد از اون میتونید لذت ببرید. من وسطای فصل ۲ ام و به نظرم سریال به اون نقطه رسیده که بازیگرا رو تو اون لحظه قرار میده اون لحظه شک و اون لحظه تردید اون لحظه که باید تصمیم بگیری. منتظرم فصل ۲ رو تموم کنم تا بهتر بتونم نظر بدم. همونجوری که گفتم به هرکسی توصیه نمیکنم این سریال رو ببینه
    "Most of us experience life as a linear progression... ...but this is an illusion - because every day, life presents us with an array of choices... ...each choice leads to a new path. To go to work. To stay home. And each choice we take creates a new reality."

9. 6 کاربرِ زیر از Irish بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,125
    از این کاربر 1,703 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

من چند قسمت از فصل اول رو دیدم ولی خب اصلا نمی تونم قبول کنم Aaron Paul یه بچه بزرگ داره .. اصلا بهش نمی خوره و تو ذوقم می زنه

11. 3 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    600
    از این کاربر 322 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

زیادم غیر منطقی نیستا چون تو واقعیت 37 سالشه بچشم تو فیلم 17 سالشه چون شما با بریکینگ بد مقایسه میکنی شاید عجیب جلوه کنه

13. 3 کاربرِ زیر از Arash_72 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,125
    از این کاربر 1,703 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_72 نمایش پست ها
    زیادم غیر منطقی نیستا چون تو واقعیت 37 سالشه بچشم تو فیلم 17 سالشه چون شما با بریکینگ بد مقایسه میکنی شاید عجیب جلوه کنه
    بله من با اون مقایسه کردم ولی خب جثه کوچیکی هم داره بعد پسره قد و هیکلش از اون بلندتره ولی خب از لحاظ سنی بله منطقیه

15. 2 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    218
    از این کاربر 705 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Irish نمایش پست ها
    خوب از اونجایی که فکر نکنم کسی هیچ علاقه ای به این سریال داشته باشه مینویسم
    واقعیت اینه که روند سریال خیلی کندِ و هر کسی حوصله نمیکنه این سریال رو ببینه. یه چیزایی تو مایه های Leftovers ولی خوب همونجوری که میدونید هیچوقت قرار نیست به پای اون شاهکار برسه. وقتی یه اپیزود از لفت اورز رو میبینی انقد کشش داره سریال که برای اپیزود بعدی تحریکت کنه ولی این سریال یه حس پس زننده داره! میخواد بگه نبین! دیگه قسمت بعدی رو نبین! ولی خوب تو نمیتونی هیچ چیزی رو نیمه کاره ول بکنی! از نقاط ضعف گفتم بزار از نقاط قوت ام بگم. جدا از کست بازیگری قوی که همه بهش واقف هستن به نظرم یه جایی، یه روزی این سریال به اونجایی که باید میرسه. یه انفجار، بوووم و بعد از اون میتونید لذت ببرید. من وسطای فصل ۲ ام و به نظرم سریال به اون نقطه رسیده که بازیگرا رو تو اون لحظه قرار میده اون لحظه شک و اون لحظه تردید اون لحظه که باید تصمیم بگیری. منتظرم فصل ۲ رو تموم کنم تا بهتر بتونم نظر بدم. همونجوری که گفتم به هرکسی توصیه نمیکنم این سریال رو ببینه

واقعا تردید میکنی قسمت بعدی رو نگاه کنی؟!!جای تعجب داره
    اتفاقا بنده به صورت تصادفی این سریال و سریال Leftovers (الان قسمت 7 فصل اول هستم) رو با هم دارم نگاه میکنم و همیشه اول این سریاله که منو میکشونه....
    بنده به عنوان یه بیننده ، تخصصی ندارم که بخوام نقد کنم پس به عنوان بیننده حرف میزنم.
    این سریال دقیقا زندگی ما جهان سومی هارو داره نشون میده، به شکل بسیار جالبی داره زندگی آدمایی رو نشون میده که توی عقایدشون و زندگی واقعی گیرکردن.
    این سریال برای امثال ما خوبه...
    از همه ی اینا گذشته از جسی که الان شده ادی نمیشه گذشت

17. 2 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    138
    از این کاربر 522 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

منم تخصصی ندارم ولی لفت اورز رو با هیچ سریال دیگه ای مقایسه نکن. من از وقتی سریال میبینم سریالی به خوبی Leftovers ندیدم. میشه بپرسم شما تا چه قسمتی دید اید که این رو میگید؟ البته من نمیگهPath سریال بدیه و ارزش نداره و... فقط میگم هر مخاطبی نمیپسنده اینجور سریال رو
    "Most of us experience life as a linear progression... ...but this is an illusion - because every day, life presents us with an array of choices... ...each choice leads to a new path. To go to work. To stay home. And each choice we take creates a new reality."

19. کاربر زیر از Irish بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین