برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

سال نودوچهار از نگاه کاربران محترم تی.وی.ورلد

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی تی.وی.ورلد:
    سال نودوچهار هجری شمسی رو به پایان است و خدارو شکر که توانستیم یکسال دیگر را در کنار شما اعضای محترم انجمن که انرژی دهنده و موتور محرک اصلی این سایت هستید بگذرانیم.به همین مناسبت طبق روال سال گذشته این تاپیک رو ایجاد نمودیم تا هم ازنقطه نظرهای شما پیرامون عملکرد انجمن و مهمترین اتفاقات سینمایی/تلویزیونی این سال آگاه شویم هم اینکه از دیدگاه های شما عزیزان برای عملکرد هرچه بهتر انجمن در سال آتی آگاه شویم.برای این منظوری مجموعه ای از سوالات زیر,نوشته شده است تا هر بیشتر و بهتر از نظرات ارزشمندتان بهره مند گردیم:

1-مهمترین اتفاقات رخ داده در انجمن در سال نودوچهار؟

2-بهترین کاربر سال نودوچهار از دید شما؟

3-تاپیک برتر سال جاری از نظر شما؟

4-مترجم برتر سال ؟

5- پیشنهاد/پیشنهادهاتون برای تیم های تحریریه/ سینما/انیمیشن/گرافیک:

6- پیشنهاد/پیشنهادهاتون برای تیم های دانلود/ ترجمه /مدیریت:

7-بهترین فیلم/سریالی که در سال نودوچهار تماشا کردید؟

8-نا امیدکننده ترین فیلم/سریال سال نودوچهار؟

9-فیلم ها/سریال هایی که برای تماشای آنها درسال نودوپنج برنامه ریزی کرده اید؟

10-سخن پایانی:

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سال نودوچهار از نگاه کاربران محترم تی.وی.ورلد

به نظر من سال سخت و پرفرازونشیبی بود,فصل بهار و تابستان خوبی داشتیم,پاییز تا بهمن تو افت بودیم و بعد دوباره تونستیم تاحد زیادی به حالت قبل از افت خودمون برگردیم.چالش ظهور شبکه های اجتماعی جدید,اضافه شدن و بازگشت تعدادی از دوستان و بازنشسته شدن یه عده دیگه از دوستان قدیمی انجمن هم از اتفاقای مهم دیگه بود
    سخته بخوام یه نفرو انتخاب کنم ولی علیرضامارلون براندو,محمدانزلیچی,محمدmr67 و محمدامیرM.Amir ,ادیب , فریدTrinity Killer و حسن UntouChable واقعا زحمت کشیدند.از دوستان خوب خارج از تیم ها هم بخوام اسم ببرم سارا آلکس و هومن که تمام سال همراهمون بودند و حضورشون برامون پشتگرمی بود.
    تاپیک برترین های آثار ژانر معمایی و صد فیلم محبوب تاریخ هالیوود.
    4-مترجم برتر سال ؟
    همه بچه ها زحمت زیادی کشیدند ولی چندتا بخوام اسم ببرم:امین جنرال عزیز که با وجود کنکور کلی وقت برای تیم گذاشت,تیم دو نفره میلاد و علیرضا که نزاشتن پروژه های سیتکام انجمن زمین بمونه,صفرسه که برگشت و کارهای زیادی رو ترجمه کرد.
    طبیعتا اول از همه نیازه که اعضای بیشتری داشته باشیم تا بشه بهتر برنامه ریزی کرد.ولی تجربه و تاپیک های خوب امسال ثابت کرده کارهای گروهی,نظرسنجی ها و تاپیک های گرافیکی و خوش ظاهر بیشتر به چشم میاد.ولی تا همین جا هم با توجه به جمیع شرایط واقعا دستشون درد نکنه و همگی خسته نباشند.
    تیم دانلود که با توجه به شرایطی که پیش میاد و گاهی اوقات اصلا قابل برنامه ریزی نیست واقعا زحمت خودش رو کشیده وهمین که کارهای روزمره به انجام رسونده واقعا عالیه.تو تیم ترجمه هم با توجه به تعداد اعضا و فصل درس/امتحانات بچه ها تمام سعیشونو کردند پروژه کمتری از دستمون خارج بشه و کارهای خوبیو به تیم بیارند.فقط به نظرم مهمترین برنامه ریزی که میشه کرد برای فصل تابستون هست که بشه به جای پروژه های پراکنده و تک نفری کارهای خوب رو گروهی ترجمه کرد که هم فشارکمتری روی دوستان زحمت کش تیم بیاد هم کارهای موندگارتری به لیست پروژه های انجمن اضافه بشه.
    برای تیم مدیریت هم اینکه بتونه برنامه ریزی خوبی داشته باشه,با چالش ها با آرامش , خونسردی,آینده نگری ومنطقی برخورد کنه و کلا هر کاری که هم مصالح انجمن حفظ بشه و هم کاربران انجمن احساس راحتی بیشتری تو این فضا داشته باشند.درآخر هم خسته نباشند چون هم تگ تیم داشتند و هم تگ مدیریت و وقت زیادی برای کارایه انجمن گذاشتند

در همون حدکمی که فیلم دیدم:فیلم که youre not you به نظرم درام خوبی بود .سریال هم همون قدیمیا بودند که ناامیدم نکردند:Youre The Worst و Shameless
    فرصت نشد زیاد فیلم/سریال ببینم.ولی در همون حدی که دیدم امسال سیتکام های معروف زیاد وضع جالبی نداشتند.

فیلم که برنامه ای فعلا ندارم.سریال هم دوست دارم The Path رو یه تستی بکنم

10-سخن پایانی:امیدوارم کمی ها و کاستی ها رو اعضای انجمن به بزرگی خودشون ببخشندوسال آینده با مشارکت همه اعضای چه عضو تیمی باشند چه نباشند انجمن بهتری داشته باشیم.اینو هم میخواستم بگم که ماهم که تو تیم مدیریت هستیم انسان هستیم و بالاخره اشتباه می کنیم اگه هر اشتباه و کاستی رو تو تیم مدیریت دیدین در سال نودوچهار به بزرگی خودتون ببخشید .
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser63 نمایش پست ها

اتفاق خوب یا بد؟
    بد: بازنشسته شدن دوستان خوبم در تیم های مختلف یا بوجود آمدن گپ کوچکی بین بعضی از بچه ها مثل اشکان و امین به خاطر مشغله های درسی با سایت.
    اتفاق خوب هم دوستان اشاره های کاملی داشتن. مهم ترینش هم جهش جدیدی هست که در انجمن بوجود اومده و به امید خدا به کمک شما حفظ خواهد شد.

بخوام اسم ببرم انصافا ممکنه کم لطفی بشه، پس اسم نمی برم.
    اما خب تمام کاربران ثابت کردند که هر دشمنی مثل تلگرام یا... هم ظهور بکنه نمیتونه صمیمیت و شور رو از تی وی ورلدی ها بگیره!

هر چقدر حساب کتاب کردم دیدم نمیشه تاپیک خاصی رو گفت اما خب نظر من هم روی تاپیکهای تیم سینما و تحریریه ست.

4-مترجم برتر سال ؟
    بجای پاسخ به این سوال به طور کلی میگم عضو تیمی هستین که مترجمینش شب و روز نمیشناسند! از بی خوابی و پیچوندن کلاس دانشگاه گرفته تا ترجمه در ایام عید یا محرم و... جدا از تعصب هم باید بگم کیفیت ترجمه هایی که از سمت مترجمین تی وی ورلد ریلیز میشه واقعا عالیه. این رو همه روز سال خودتون در تاپیک ها پست کردین.

تیم های نام برده شده همه شون در وضعیت نسبتا خوبی هستند. گرچه در یکی دو تاشون فراخوان برای اعضای جدید هم زده شده. دلیلش هم این هست که تیمی مثل تیم تحریریه که مهم ترین تیم هر انجمنی هست، هر چقدر هم عضو داشته باشه به نظر من هنوز برای اعضای جدید حسابی جا داره.
    تیم سینما هم با کمک بچه ها مخصوصا محمد انزلیچی فعالیتهای خاص و خوبی داشته و مطمئنم ادامه خواهد داشت.
    در مورد تیم گرافیک هم واقعا خیلی از تاپیکهامون مدیون به این عزیزان هست. دستشون درد نکنه. پیشنهادی هم که برای بچه های این تیم دارم اینکه توجه زیادی به پوسترهای فیلم ها و سریال ها داشته باشن. چرا که روی این پوسترها روزها و یا حتی ماه ها وقت گذاشته شده و کمتر اشتباهی درشون هست. خوب میشه ازشون ایده برداری کرد.

در کل صمیمانه آماده ی خواندن هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد هستیم. چه در این تاپیک چه در پروفایل هامون چه در پیغام خصوصی.

مدمکس در یک کلام عالی بود. هم در خانه دیدم هم در جمع رفقا و هم سینما. به کل با باقی عناوین فرق داشت. گرچه در اسکار یکم بهش کم لطفی شد.

کلا فقط فیلمهای خوب رو دیدم. فیلمهایی که چه کاربران ایرانی چه یوزرهای محلی از اون فیلم راضی بودند. در مورد فیلمهایی هم که ندیدم به طبع نمیشه نظر داد.

ماه میلادی ای که درش هستیم ماه بسیار خوبی از نظر اکران فیلمـه. فرصت بشه اکثر فیلمهای این ماه رو خواهم دید و عمری باشه چندتاشون رو برای ترجمه انتخاب میکنم.

10-سخن پایانی:
    در کل سال ۹۴ بهترین سال زندگی من بود. میشه گفت کلا از صفر زندگیم تغییر کرد و مسیرش به کل عوض شد. امیدوارم سال ۹۵ هم به همین نحو باشه و بهترین سال زندگی همه مون باشه.و اما کلام آخر:
    خیلی ممنون از دوستانی که امسال زحمت لینکهای دانلود رو برامون کشیدن. همچنین بچه های تیم سینما و تحریریه که هر چی خبر و مقاله دم دستشون بود برامون ترجمه کردند.
    تشکر ویژه از تمامی مترجمین فعلی و عزیزانی که امسال بازنشسته شدند، واقعا همه تون گلین.
    مرحبا به همراهان عزیز انجمن که همه جور همراه تی وی ورلد بودند.
    دم دوستان خوبم نوژن اشکان، یاسر، امین، مانی، امین۰۳، پویا و میکادوی عزیز هم گرم که شبانه روز فکرشون روی تی وی ورلد هست که مبادا روزی مثل باقی انجمن ها سوت و کور یا اینکه بخواد هر روز شیلتر بشه.

شخصا هم اگر کسی رو ناراحت کردم از طریق همین پست معذرت خواهی میکنم و امیدوارم این لحظات آخر سال بنده رو حلال کنید.

اینجا همه دست به تایپ می شوند، شما چطور؟... :دی

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

4. 21 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی تی.وی.ورلد:
    دیگه گفتنی هارو که همه ی بچه ها گفتن
    میخواستم زودتر بیام که این چند روز کامپیرتم خراب شد
    سال 94 خیلی ها به جمعمون اضافه شدن خیلی ها هم کم شدن
    بهترین روزهای مجازیم رو اینجا سپری کردم از این بابت خیلی خوشحالم
    از یه طرف این که اون جو دوستانه ی بچه ها (ابدارخونه. شیفت شب. معراجی ها.اراذل و ...) جند وقتیه جمع شده ناراحتم امیدوارم که دوباره مثل روزای قبل بشه با ادمای جدید و اسمای جدید تر
    از همه ی بچه ها چه قدیم چ جدید که این جا رو با قدرت گذشته حفظ کردن هم تشکر میکنم
    سال خوبی داشته باشد عیدتون هم مبارک
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

6. 13 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

فک کنم خیلی از بچه ها بازنشسته شدن که اتفاق مهمیه امیدوارم کسایی که باز نشسته شدن باز هم سر بزنن به انجمن

من به دو کاربر رای میدم اولیش که یاسر عزیزه که هر موقع اومدم تو انجمن ی تاپیک سریالی پستی چیزی داشته و با گرفتن تگ خیلی فعال تر شده . نفر دوم هم شوربختانه این محمدای است که در شمال کشور می زیسته

تاپیک خوب امسال خیلی داشتیم ولی فک کنم یکی از تاپیکایی که خیلی به چشم اومد بهترین فیلم های ژانر معمایی بود که محمد و علیرضا خیلی زحمت کشیدن منم خراب کردم تاپیک رو. راستی از همین جا از هر دو دوست گلم محمد و علیرضا بابت بی حوصلگی و بی دقتی که داشتم تو تاپیک عذر میخوام

4-مترجم برتر سال ؟

تیم ترجمه امسال خیلی پروژه های درخشانی برداشتند و به همگی شون خسته نباشید میگم. من امین03 به خاطر استندآپ هاش,امین امپراطور به خاطر سوپرانوس ,و محمد امیر بابت پروژه های نابش رو انتخاب میکنم

منم با نظر بچه ها موافقم که باید عضو های فعال به این تیما بیان

ترجمه رو که گفتم.دانلود هم که عالی چیزی از زیر دستشون در نمیره تقریبا . مدیریتم ... . من کی باشم که پیششنهادی داشته باشم برای این عزیزان

امسال سریال کم دیدم از Sons of anarchy خوشم اومد.فیلم هم که تقریبا همه ی فیلمای تاپو امسال دیدم گادفادر بهترین فیلمی که تا حالا دیدم و هشت نفرت انگیز بهترین فیلم امسال

سریال که بیگ بنگ تئوری خیلی خراب کرده به نظرم امسال و دیگه بامزگی سابق رو نداره و فیلم هم بدون شک لاک پشت های نینجا

منم مثل بچه ها برا فیلم برنامه ریزی نمیکنم اما سریال که زیاد هست ولی میخوام 13 روز عید رو با 12 قسمت پیکی بلایندرز جشن بگیرم

10-سخن پایانی:
    از ته دل برای همه ی بچه ها سالی پر از شادی و سلامتی و حال خوب آرزو میکنم و امیدوارم که به جای تلگرام و اینستاگرام وقت خود رو اینجا بگذرونن.

8. 13 کاربرِ زیر از Trinity Killer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12