برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 14
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

سال نودوچهار از نگاه کاربران محترم تی.وی.ورلد

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی تی.وی.ورلد:
    سال نودوچهار هجری شمسی رو به پایان است و خدارو شکر که توانستیم یکسال دیگر را در کنار شما اعضای محترم انجمن که انرژی دهنده و موتور محرک اصلی این سایت هستید بگذرانیم.به همین مناسبت طبق روال سال گذشته این تاپیک رو ایجاد نمودیم تا هم ازنقطه نظرهای شما پیرامون عملکرد انجمن و مهمترین اتفاقات سینمایی/تلویزیونی این سال آگاه شویم هم اینکه از دیدگاه های شما عزیزان برای عملکرد هرچه بهتر انجمن در سال آتی آگاه شویم.برای این منظوری مجموعه ای از سوالات زیر,نوشته شده است تا هر بیشتر و بهتر از نظرات ارزشمندتان بهره مند گردیم:

1-مهمترین اتفاقات رخ داده در انجمن در سال نودوچهار؟

2-بهترین کاربر سال نودوچهار از دید شما؟

3-تاپیک برتر سال جاری از نظر شما؟

4-مترجم برتر سال ؟

5- پیشنهاد/پیشنهادهاتون برای تیم های تحریریه/ سینما/انیمیشن/گرافیک:

6- پیشنهاد/پیشنهادهاتون برای تیم های دانلود/ ترجمه /مدیریت:

7-بهترین فیلم/سریالی که در سال نودوچهار تماشا کردید؟

8-نا امیدکننده ترین فیلم/سریال سال نودوچهار؟

9-فیلم ها/سریال هایی که برای تماشای آنها درسال نودوپنج برنامه ریزی کرده اید؟

10-سخن پایانی:

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,515
    از این کاربر 11,122 بار در 877 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سال نودوچهار از نگاه کاربران محترم تی.وی.ورلد

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser63 نمایش پست ها
    سال نودوچهار هجری شمسی رو به پایان است و خدارو شکر که توانستیم یکسال دیگر را در کنار شما اعضای محترم انجمن که انرژی دهنده و موتور محرک اصلی این سایت هستید بگذرانیم.به همین مناسبت طبق روال سال گذشته این تاپیک رو ایجاد نمودیم تا هم ازنقطه نظرهای شما پیرامون عملکرد انجمن و مهمترین اتفاقات سینمایی/تلویزیونی این سال آگاه شویم هم اینکه از دیدگاه های شما عزیزان برای عملکرد هرچه بهتر انجمن در سال آتی آگاه شویم.برای این منظوری مجموعه ای از سوالات زیر,نوشته شده است تا هر بیشتر و بهتر از نظرات ارزشمندتان بهره مند گردیم:

خیلی از انجمن ها و وبسایت ها رو سراغ دارم که بخاطر نرم افزار های پیام رسان اینترنتی مثل تلگرام و ... هر روز خلوت تر شدند تا جایی که الان هیچ استفاده ای ندارند . خوشبختانه TVWorld همچنان به قوت خودش باقیه و امیدوارم به همین خوبی هم باقی بمونه این خودش به نظر من مهم ترین اتفاق بوده

yaser63

بجای تاپیک خاص بخش زیر نویس رو انتخاب میکنم

4-مترجم برتر سال ؟

واقعا نمیتونم فرد خاصی رو انتخاب کنم ، همه عالی بودند

امسال با حضور چند تا کاربر جدید این بخش خییل خوب شده همین جوری بمونه عالی میشه

نارنجی رو یادتون نره

امسال خیلی فیلم دیدم ولی از فیلم های جدید Sicario , The Martian , Spotlight
    سریال هم می تونست فاگو و کاراگاهان حقیقی باشه ولی هر دو رو فصل اولشون رو بیشتر دوست داشتم
    از سریال های قبلی Shameless , Banshee , House Of Cards , vikings , Rick and Morty
    سریال جدید هم Better call saul

ّFargo و True Detective تا حدودی ... فیلم هم هشت نفرت انگیز ولی باز اینم تا حدودی :D

GOT رو می بینم هر سال ولی BIG FAN ش نیستم ... فیلم Starwars فعلا ... بعدشم منتظر suicide squad , Batman Vs Superman , captain america

10-سخن پایانی:

اشکان کجایی ... خیلی ممنون از همگی سال خوبی رو براتون آرزو می کنم شاد و سلامت و موفق باشید

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

1-
    مهمترین اتفاقات رخ داده در انجمن در سال نود و چهار؟

بالا موندنِ پرچم انجمن، بینِ انجمن‌های رقیب و مشابه که در سال گذشته دَر بعضیاشون عملا تخته شد و بعضیاشون هم نفس‌های آخرو میکشند و با سیلی صورت خودشونو سرخ نگه داشتند. سال نود و چهار به شکل عجیبی دنیای فیلم و سریال لطمه خورد و خیلیا از این فضا کناره‌گیری کردند که نتیجه‌اش رو همه شاهد هستند اما بهترین و مهمترین اتفاقی که به ذهنم میرسه، اینه که تی‌وـی‌ورلد با وجود فراز و نشیب‌های زیادش، خودشو از این قضیه مثتثنا کرد و افت چشم‌گیری نداشت! تنها دلیلش‌ـم کاربراش و تیم مدیریتیِ متعصب‌ـشِ ...

تی‌وـی‌ورلد، کاربرایِ عادیِ خیلی خوبی داره که همیشه تو بحثا شرکت میکنند و تاپیک‌هارو گرم نگه میدارند اما بهترین کاربر صد در صد باید از بینِ تیم‌های انجمن باشه چون عمده‌یِ زحمت‌ها روی دوش اون‌هاست. من خودم شخصا "یاسر" رو بهترین کاربر سال میدونم. بعد از رفتن میکادو و این غیبتِ کبرایِ اشکان، یاسر همه جوره کارای مدیریتی رو در کنار بقیه‌ی مدیرای خوب سایت انجام داد ضمن اینکه هیچ‌وقتِ هیچ‌وقت تگ تحریریه‌اش رو فراموش نکرد با وجود مدیر بودنش هنوزم که هنوزه تاپیک بحث‌های اپیزودیک رو خودش میزنه ... این حجم از مسئولیت پذیری رو هر کسی در زندگی شخصیش داشته باشه میتونه از موفق‌ترین افرادِ جامعه باشه ... مرسی یاسر / موفق باشی

تاپیک خوب زیاد داشتیم و متاسفانه تاپیکِ خاصی رو یادم نمیاد اما بچه‌های سینما امسال تاپیکای خوبی زدند که واسه هر کدومشون زمان و انرژی زیادی صرف شده بود ... بطور کلی تاپیکای بچه‌های سینما رو بهترین‌های سال میدونم.

4-مترجم برتر سال ؟
    اون فرازو نشیبی که تو شماره یک گفتم، موجش تیم ترجمه رو هم گرفت. شیش ماه اول سال تعداد بچه‌ها زیاد بود و اگه همون روند تا آخر سال ادامه پیدا میکرد، نمیشد این سوال رو به این سادگی‌ها جواب داد اما چیزی که از شیش ماه دوم سال یادمِ، فعالیتِ منظم و مرتب محمد امیرِ که همیشه با نظم خاصی کاراشو ریلیز میکنه و هیچ‌وقتم بدونِ پروژه نیست! بعد از یاسر:دی یکی از منظم‌ترین و مسئولیت‌پذیر ترین کاربراست به نظر من. بعدشم میلاد و امین صفرسه که هر دوشون امسال زمستون ترکوندند ... این سه نفر بنظر من توی شیش‌ماه دوم سال بهترین بودند اما اگه از زحمتِ بقیه بچه‌ها بگذریم کم لطفی کردیم / دست همگی‌ـشون درد نکنه.

تیم تحریریه امسال یه عضو خوب گرفت اما خیلی کمه و باعث خستگی میشه و بعد مدتی اعضاش "کم فعالیت" میشند! بنظرم باید به فکر چندتا عضو خوب باشه و برای ایجاد تاپیک و معرفی‌ها از یه فرمولِ جدید استفاده کنـه ... مخصوصا تو یاسر با اینکه خیلی زحمت میکشید و حجم مطالبی که ترجمه میکنید خیلی بالاست اما بازخورد خوبی ندارند و اینو خودتون هم میدونید. فکر کنم دلیلش تکراری شدن و جذاب نبودن تاپیک‌هاست. شاید بجای معرفی‌های متعدد و ترجمه‌های طولانی و وقت‌گیر باید یه دستور و عمل جدید رو پیشه کنید و یه خونه تکونیِ اساسی به تاپیک‌هاتون بدید ...
    تیم سینما هم امسال دو تا عضو خوب گرفت که تاپیکای خوبی زدند[توی شماره 3 اشاره کردم] اما بعد مدتی این روند ادامه پیدا نکرد ... نمیدونم دلیلش مشکلاتِ شخصی بوده یا کم لطفیِ کاربرا به تاپیک‌هایِ پر زحمتِ دوستان
    تیم گرافیک‌ هم پیشنهادی لازم نداره ... هر روز کیفیت‌ کارا از دیروز بهتر و کاری نیست که ازش دریغ شده باشه! فقط اگه اعضاش با انرژی‌تر کار کنند و یه حسِ رقابت بین خودشون ایجاد کنند هم بار کارها روی شونه یکی دو نفر نمیوفته و هم ناخودآگاه کیفیت کارها بالا میره.
    تیم انیمیشن هم نمیدونم چیه

تیم دانلود یه تیم پر زحمتِ که تایم استراحت نداره، چون خودم تجربه‌اش رو داشتم میدونم که باید "همیشه یه مشکل و ایرادی" جلوی پای این تیم و فعالیت‌هاش باشه و نزاره که در سطحِ عالی قرار بگیره ... پس خورده‌ای بهش نیست و در همین حد که دانلود‌های روزانه قرار داده بشه بنظرم کارشو "بدونِ نقص" انجام داده.
    برای تیم ترجمه پیشنهادی به ذهنم نمیرسه ... اگر هنوز تی‌وـی‌ورلد مخاطب داره بخاطر زحمت‌های این تیم‌ـه.
    مدیریت در حدِ اعلاست:دی

با اینکه امسال کلا زیاد نتونستم فیلم ببینم و حدود 40 گیگ فیلمِ 2015 ندیده دارم، اما بدون لحظه‌ای تامل، ویکتوریا بهترین تجربه‌یِ فیلمیِ یکی دو سالِ اخیرم بوده.
    سریال: امسال نسبت به پارسال سریال خوب زیاد دیدم اما بدونِ تردید فصل دوم لفت‌اورز و فصل دومِ Les Revenants بهترین تجربه‌هام بودند که تا مدت‌ها فراموششون نمیکنم.

چیزی بخاطرم نمیاد ... کلا گزیده میبینم، زیاد نمیبینم! اگه به خوب بودنِ اثری شک کنم همون لحظه دیدنش رو متوقف میکنم اما چیزایی که تا انتها تماشا میکنم صد در صد انتخاب‌هایی بینِ خوب و خوب‌تر بوده‌اند و جایِ ناامیدی و تاسف ندارن.

برای این کارا برنامه ریزیِ روزانه انجام میدم ... کسی که از الان برنامه ریزی میکنه که سال آینده چیا ببینه خیلی بیکاره

10-سخن پایانی:

امیدوارم اونایی که برای سایت زحمت میکشند و فعالیتِ مستمر دارند [به هر نحوی] در سال آینده پر انرژی‌تر ادامه بدند و در زندگی شخصی‌ـشون هم همین‌طور پرانرژی و موفق باشند.
    برای اونایی که از این جمع رفتند و روزی از زحمت‌کشان بودند هم، همین آرزو رو دارم.

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

جدا شدن چندی از کاربرای عزیز انجمن + پروژه های ترجمه ی 2 3 روزه که یادمه قشنگ ترکوندن ولی اسم سریالو یادم نمیاد.

انزلیچی

یه تاپیک بود انزل زده بود به اسم چطور یک منتقد حرفه ای شویم(یه چیزی تو همین مایه ها) که من خیلی لذت بردم ازش.

4-مترجم برتر سال ؟
    اوایل سال مانی و ازون به بعد امین03 که با استندآپ هاش ترکوند.. البته همه مترجمین عزیزمون جای تقدیر خودشون رو دارن.

اول از همه باید تعداد این اعضا زیاد تر بشه تا بتونیم پیشنهادی بدیم.. پیشنهادم اینه در قبال مسئولیتشون اگه یه مزایایی هم بزاریم تعداد نفرات بیشتر میشه.

این سه تیم فوق العادن خسته نباشید میگم بهشون از همینجا و هیچ نقصی تو کارشون نیست.

فیلمه خوب زیاد دیدم امسال، شاید بهترین سال فیلمیه من بود. ولی اگه به اسم بردن باشه Leon و 1تا10ـه imdb که امسال دیدمشون رو خیلی دوست داشتم.
    توی سریال ها SOA Friends GOT .. سال خیلی سریالیی داشتم

سعی کردم از دیدن فیلم های چرت خودداری کنم در نتیجه جوابی ندارم . ولی ظاهرا 4 شگفت انگیزه امسال خیلی داغون بوده.
    از True Detective انتظار بیشتری میرفت.

The Revenant، Zootopia و و و.. فیلم زیاده برای دیدن، بخصوص فیلمای خوب.
    توی سریال ها هم بشدت منتظر فصول بعدی Mr Robot و Rick and morty هستم.

10-سخن پایانی:
    سال خوبی رو براتون آرزو مندم، امیدوارم سالی پر از براورده شدن آرزو هاتون داشته باشید.

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

سلام،اولش با خودم گفتم تو که 2015 عضو شدی چرا میخوای در فشانی کنی ولی خوب تو همین تایم کوتاه خیلی با اینجا انس گرفتم شناخت کافی پیدا کردم// نظر منم همین ثبات انجمن در هیاهوی این همه شبکه های اجتماعی که کلی انجمن رو نابود کرد از ورزشی تا سینمایی ( که خودم توی 3 انجمن بزرگ مسئولیت داشتم که دوتاش فوتبالی بود یکیش سینمایی) و از نزدیک لمس کردم که زمین خوردن و بلند شدنی در کار نبود ولی خوشبختانه اینجا خیلی پر انرژی و اکتیو و با برنامه داره جلو میره که برای من بهترین اتفاق بود

بنظرمanzalichi حتی با غیبت کوتاهش با احترام به بقیه دوستان بهترین کاربره . واقعا کارهاش جذابِ ادم دوست داره تایپک رو هی رفرش کنه از نظر محتوایی هم که عالی // جای استاد Irag واقعا خالیه

من اینجا دو انتخاب میکنم : 1- برترین فیلم های ژانر معمایی تاریخ ( تیم سینما واقعا گل کاشت هم محمد anzalichi هم علیرضا Marlon Brando هم فرید Trinity Killer) و 2- 100 فیلم برتر هالیوود که علیرضا ترکوند واقعا خیلی تایپک شکیل و خوب و عالی ای بود ( علیرضا باید برنده جایزه پدیده فصل انجمن بشه )

4-مترجم برتر سال ؟
    کـــــل تیم ترجمه درجه یک بودن

تیم تحریریه و سینما درسته که بسیار عالی بودن ولی بنظرم دست تنها هستن و تعدادشون کمه و این فشار روی این تعداد معدود شاید بعدا باعث دلزدگی بشه و افت ! پیشنهادم اضافه کردن عزیزان کاربلد و علاقه مند و متعهد به این تیم هاست // تیم گرافیک که واقعا عالین الخصوص یک طرح زدن برای یه انیمیشن که متاسفانه اسم گرافیست و اثر یادم نیست ولی خیلی به دلم نشست با قدرت ادامه بدن

تیم دانلود و ترجمه که بسیار خوب و آن تایم دارن کار میکنن چیز قابل عرضی نیست / تیم مدیریت کـــــــه یکمی در نگهداشتن کاربر های خوب اینجا بیشتر سماجت بخرج بدن ( البته برای اون دسته ای که بدلیل مشغله کاری و زندگی میرن منظورم نیست ... دلایل پشت پرده که خسروان دانند )

واقعا خیلی دیدم نمیتونم طبقه بندیشون کنم از ساخته های امسال تا قدیمی تر ها
    ولی تو بخش سریال اول GOT که الخصوص امسال همه دیدید که چجوری بینندگان رو درگیر کرده بطوری که تب و تاب سریال بعد از یکسال اصلا نخوابید و هر لحظه گمانه زنی و ... بعضا دیده شده استغاثه برای بازگشت فلان کاراکتر و بعد هم هانیبال و وایکینگز و پیکی بلایندرز رو همشو امسال دیدم که اولیش هم تموم شد متاسفانه و بنوعی سورپرایزم شدند ...

این بخش یکم راحت تره ! در سریال ها که شاید متوفق القول فصل دوم True Detective
    خدا رو شکر چون رو فیلم دیدن وسواس دارم چند سالی هست بد ندیدم ( اگه ایرانی ها رو فاکتور بگیرم )

برنامه ریزی نمیشه گفت ولی تو سریال ها GoT فصل 6 / Peaky Blinders فصل 3 / امیدوارم فصل 3 True Detective رو بسازن
    فیلم هم زیاده که منظرم کیفیت بلوریِ Revanant بیـــاد / Warcraft که دورانی از کودکی و نوجوانی من رو بخودش سنجاق کرده / S.S همون جوخه انتحار برای دیدن جوکــر

10-سخن پایانی:
    " امیدوارم نگیم هرسال دریغ از پارسال" آرزوی سلـامتی در وهله ی اول و ارامش و خوشبختی برای تمام دوستان

6. 23 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    389
    از این کاربر 190 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

سلام عزیزان

مهمترین اتفاقات رخ داده در انجمن در سال نودوچهار؟
    به عقیده بنده همین که 1 ساله دیگه این سایت خوب وجود داره و ما دور هم جمع هستیم میتونه مهمترین اتفاق باشه

بهترین کاربر سال نودوچهار از دید شما؟
    به نظرم تمام کابرانی که با پست های زیباشون این سایت سرپا نگه داشتن لایق این عنوان هستن

مترجم برتر سال ؟
    تمام مترجمینی که بدون چشم داشت کارشونو به نحو احسنت انجام میدن و با بد قولیشون باعث کنسل شدن یه پروژه نمیشن

پیشنهاد/پیشنهادهاتون برای تیم های تحریریه/ سینما/انیمیشن/گرافیک:
    بخش انیمیشن و انیمه خیلی مهمه و امید و جذابیتی و شور و اشتیاقی که در وجود اینا هست کمتر از فیلم سینمایی و سریال نیست لطفا بیشتر بهشون توجه کنید

پیشنهاد/پیشنهادهاتون برای تیم های دانلود/ ترجمه /مدیریت:
    کار همه خیلی خوبه ولی بهتر یا کاریو قبول نکنیم یا اون کارو به بهترین نحو انجام بدیم

نا امیدکننده ترین فیلم/سریال سال نودوچهار؟
    از انجلینا و برد انتظار بیشتری میرفت

سخن پایانی:
    امسالم با تمام کمو کاستی هاش به پایان رسید و از تمام دوستانی که در این سایت زحمت میکشن ممنونم و امیدوارم 100 ساله دیگه همچنان این سایت وجود داشته باشه و دوستان انتقاد پذیرتر بشن و به نظرات هم احترام بذارن و این کاربرا هستن که باعث موفقیت یک سایت میشن و امیدوارم همینطور که 5 ساله که به این سایت سر میزنم همچنان اولین انتخابم این سایت باشه.با سپاس فراوان

8. 21 کاربرِ زیر از mohammad189 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

به نظر من برگشتن ایدین بعد از مدتها و برگشتن بانو ستایش به اغوش تی وی ورلد اخر سالی 03 دستیار ارشد شد و پر کار همین چند تا اتفاق خیلی به انجمن کمک کرده من به شخصه کاملا این موضوع رو احساس کردم
    من دوست دارم از بین بدون تگ ها انتخاب کنم بهترینا امسال کاربر های معمولی بودن که مدام توی بحث ها و تاپیک ها شرکت میکردن میخواستم چند تاشون رو اسم ببرم ولی ممکنه چند تا جا بمونه پس به طور کلی از همشون تشکر میکنم
    جا داره تشکر ویژه ای داشته باشم از حمید (MILANO) که خیلی زحمت کشید وباعث شد تمام تگ ها و تاپیک ها و خیلی چیزای دیگه توی انجمن تازه و نو بشه
    خیلی سخته این انتخاب به راحتی میشه تاپیک های اکثر بچه های تیم سینما و تحریریه رو نام برد ضمن تشکر ویژه از همشون
    من سه نفر انتخاب کردم محمد(mr67) و تاپیک های دوست داشتنیش هامون(HamooN) و تاپیک های زیبا و خفنش و ادیب (AdibTE) و تاپیک های که خیلی براشون زحمت میکشه

4-مترجم برتر سال ؟
    به نظرم همیشه هر کدوم از دوستان موقعی که تونستن و وقت داشتن تمام وقت و انرژی خودشون رو صرف این کار کردن بدون هیچ چشم داشتی تازه توی بعضی موارد هم توهین شنیدن متاسفانه واقعا نمیشه اسم برد از همشون ممنونم و برای همشون آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم
    چیز خاصی ندارم بگم در مورد این تیم ها واقعا از کار تک تکشون لذت میبرم و استفاده میکنم فقط موردی که به نظرم باید مراقب بود تیم انیمیشنه که با بازنشسته شدن اعضای اصلی و موسس این تیم ممکنه کاملا از کار بیوفته
    تیم دانلود که حرف نداره با موجود این همه بچه های کار درست
    ترجمه هم که فعال تر از همیشه شده کارش درسته
    همشون خوبن و عالی دارن کارا رو پیش میبرن انصافا زحمت این تیم از همه بیشتره ولی از همه کمتر به چشم میاد
    بجز اشکان که نیست کجایی پسر

همیشه انتخاب فیلم برام سخته ولی سریال رو میتونم Rick and Morty و Shameless رو اسم ببرم و خیلی های دیگه که اکثرا دیدین ولی اصلی ترینشون سریال House MD که ندیده بودم واقعا سریال خیلی خوبی بود خیلی از دیدنش لذت بردم هر کسی ندیده شک نکنه بره ببینه واقعا تجربه لذت بخشیه
    معمولا خیلی کم پیش میاد از فیلم و سریالی نا امید بشم ولی خیلی راحت میتونم اینجا فیلم Jupiter Ascending رو اسم ببرم ایده به این خوبی رو زدن نیست و نابود کردن هرکی ندیده چیزی از دست نداده که هیچ تازه وقتشم الکی گرفته نشده یعنی تا این حد بده این فیلم
    پست بانو ستایش رو خوندم گفتم چیزی نگم ملت متوجه نشن من چقد بیکارم
    10-سخن پایانی:
    دوست دارم اینجا از تمام بچه هایی که برای انجمن زحمت کشیدن و یک گوشه کار تی وی ورلد رو گرفن و باعث به اینجا رسیدن انجمن شدن و حالا هم به هر دلیلی دیگه پیش ما نیستن تشکر ویژه کنم واقعا خسته نباشید هر جا هستید موفق و سربلند باشید از ته دل امیدوارم بازم برگیردین
    حامد (Gallow) - امین (lastshepherd) - فربد (Trinity Killer) - امیر حسین (Amirhossein17) - محمد (Achillies) - علیرضا (Alireza0723) - پیمان (3ven13) - محمد (arso) - صادق (BIG FELLAH) - حمید (CyrusGreat) - مصطفی (Davinci) - امیر علی (Clay Morrow) - امیر رضا (dutchman) - احسان (De PALMA) - محمد (juybari) - حسین (hossein 2) - امین (Hypnos) - سعید (Ozymandias) - امید (omidakradi) - محمد (Red Hood) - حسن (UntouChable) -
    فکر کنم همه رو اسم بردم ولی اگه اسمی جا مونده همینجا ازش عذر خواهی میکنم امیدوارم منو بخشه

به لیست نگاه کنید و ببینید چقد زیاده همه اینا یک گوشه کار تی وی ورلد رو توی یکی از تیم ها گرفتن و کمک زیادی کردن از همشون ممنونم به جز تشکر خشک و خالی هم کار دیگه ای از دستم بر نمیاد
    همه اینا رو تیم مدیریتی جایگزین میکنه و ادامه میده + خیلی کارای دیگه که رو سرشون ریخته خیلی از کاربرا حتی احساس نمیکنن این چیز ها رو توی انجمن یک بار دیگه هم اینجا از تیم مدیریتی تشکر دونونه و مخصوص میکنم
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

سپاس
    46
    از این کاربر 89 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

1-مهمترین اتفاقات رخ داده در انجمن در سال نودوچهار؟ رفتن کاربر عزیز Whalter-White عزیز که خیلی خیلی با آپلودهایی که می کرد حال می کردم

2-بهترین کاربر سال نودوچهار از دید شما؟ جناب Anzalichi

3-تاپیک برتر سال جاری از نظر شما؟ میزگرد برای جناب انزل

4-مترجم برتر سال ؟ همه خوب بودند .

7-بهترین فیلم/سریالی که در سال نودوچهار تماشا کردید؟ The Hateful Eight / Peaky Blinders

8-نا امیدکننده ترین فیلم/سریال سال نودوچهار؟ Trainwreck / Under the dome

9-فیلم ها/سریال هایی که برای تماشای آنها درسال نودوپنج برنامه ریزی کرده اید؟ GOT, Peaky blinders

10-سخن پایانی: من از زیاد متاسفانه تو این انجمن فعال نیستم ولی هر روز یک بار چک می کنم تمامی تاپیک هایی که دوستان میزنند و اکثرا لذت می برم واقعا یکی از بهترین سایت های در زمینه فیلم و سریال هست . بهترین آرزوها رو براتون تو سال جدید دارم

11. 15 کاربرِ زیر از nima1993 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    328
    از این کاربر 949 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

1-مهمترین اتفاقات رخ داده در انجمن در سال نودوچهار؟ من که آخرای امسال به این انجمن اضافه شدم تو این مدت اتفاق خیلی خاصی نیوفتاد

2-بهترین کاربر سال نودوچهار از دید شما؟ همه ی کاربران زحمت میکشن با تشکر از همشون

3-مترجم برتر سال ؟

4- پیشنهاد/پیشنهادهاتون برای تیم های تحریریه/ سینما/انیمیشن/گرافیک: به نظرم باید بیشتر بهش توجه بشه و فعال بودن خودشون رو کم نکنن

5- پیشنهاد/پیشنهادهاتون برای تیم های دانلود/ ترجمه /مدیریت: فیلم های قدیمی رو برای ترجمه بیشتر در نظر بگیرید تیم دانلود اگه معنیش اینه که لینک میزاره لطفا یه تاپیک درخواست فیلم بزارید

6-بهترین فیلم/سریالی که در سال نودوچهار تماشا کردید؟ بهترین فیلم امسال که دیدم The apartment 1960 بود و از جدیدا هم بخوام بگم البته سال 2015 سال خیلی خوبی از نظر من واسه فیلم نبود چون سال 2014 به مراتب فیلم های قوی تری اومده بود اما در سال 2015 فک میکنم فیلم room و brooklyn بهترین فیلم های امسال بود که دیدم.

7-نا امیدکننده ترین فیلم/سریال سال نودوچهار؟ شاید بهم بخندین اما spotlight تنها فیلمی بود که دیدم و وسطش خوابم برد ...سریال به جز بیگ بنگ چیزی دنبال نمیکنم

8-فیلم ها/سریال هایی که برای تماشای آنها درسال نودوپنج برنامه ریزی کرده اید؟ سریال Friends رو هنوز ندیدم که حتما امسال اگه عمری باقی بود میبینم ....فیلم که هروز یکی میبینم دیگه هر چی بیاد میبینیم امسال منتظر فیلم assassin creeds که حتما بازیشو خیلیاتون کردین هستم به شدت ببینم

9-سخن پایانی:با تشکر از همه ی زحمت کشان انجمن...از تلگرامتون کم کنید بیاین اینجا مرسی

13. 16 کاربرِ زیر از Constantin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کوه باش و دل نبند
    سپاس
    16,377
    از این کاربر 6,113 بار در 375 پست سپاس گزاری شده

با سلام

1-مهمترین اتفاقات رخ داده در انجمن در سال نود و چهار؟

از ابتدای عضویتم نکته ای که چشمگیر بود طیف گسترده ی فعالیت های انجمن از تیم فوق العاده ترجمه و زیرنویس های درجه یکشون بگیر تا تیم تحریریه و انیمیشن و سینما با اون تاپیک های محشر و اختصاصی ش و ... و ایجاد یه تعادل بین همه ی این فعالیت های "موثر" بود که هیچ کدوم بیشتر از بقیه به چشم نمیومدن
    حفظ همین روند فوق العاده و ثبات بی نظیر انجمن بنظرم مهمترین اتفاق و مهمترین عامل رقم خوردن "تفاوت ها" بود

محمد انزلیچی و یاسر عزیز. محمد که جدیدا به دلیل مشغله هایی که داره کم کار شده اما کم ولی "با کیفیت" به فعالیتش ادامه میده. از زحمت های یاسر در جبهه های مختلف هم که هرچی بگی کم گفتی
    از زحمات ادیب بخصوص این اواخر هم نمیشه گذشت

زیاد بودن اما تاپیک های بخش سینما و "برترین فیلم های ژانر معمایی تاریخ" به خوبی تو خاطرم مونده

4-مترجم برتر سال ؟

بدون اغراق همگی عالی بودن اما خب اگه بخوام دقیق تر شم امین 03 هرچند که فقط یه کار ازش دیدم ولی حجم و جنس خاص فعالیتش و میزان راضی بودن بچه ها از کاراش کم نظیر بود. همچنین میلاد و M.Amir

امیدوارم با یه بازنگری تو روند و نوع فعالیت هاشون و اضافه شدن چند کاربر خوب و متعهد روز به روز بیشتر رونق بگیرن و شاهد فعالیت هرچه بیشتر کاربران محترم در تاپیک ها باشیم تا انگیزه فعالیت روز به روز بیشتر بشه برای مدیران و اعضای این بخش ها

عرض خاصی نیست. همه به درستی و متعهدانه وظایفشون رو انجام میدن. خسته نباشن

اگه بخوام از بین فیلم هایی که برای اولین بار دیدمشون انتخاب کنم، تنهایی یک دونده استقامت. Mother and Son سوکوروف. و درون لوئین دیویس
    سریال: امپراتوری بردواک، لویی و بچه‌های آلپ

کلا با وسواس زیادی کارها رو انتخاب میکنم اما خب بعضی ها وقتا ناگزیری بخاطر سابقه کارگردان حتی اگه چیزایی خوبی نمیشنوی درباره اثرش بازهم به تماشای اون فیلم بنشینی. "نوح" همچین تجربه ای بود برام

به طور کلی برای تماشای فیلمها هیچ برنامه ریزی ای ندارم و اصلا فیلم دیدنم نظم خاصی نداره جز چند فیلم از بازیگر یا کارگردان های مورد علاقه م مثلا مکبث که در به در دنبال یه تایم مناسب میگردم برای دیدنش. اما خب سریال های ندیده زیادی هستند که باید یه فکر اساسی به حالشون بکنم

10-سخن پایانی:

خب باید بگم تو این مدت کوتاهی که اینجا عضو بودم بر خلاف شخصیت حقیقی م کاربر کم حاشیه ای نبودم بخصوص در چت باکس. اگه تو بحث هایی که پیش اومد مستقیم یا غیر مستقیم کابر یا کابرهایی ناراحت شدن امیدوارم به بزرگی و آقایی و یا خانمی خودشون ببخشن اگه حرف مناسبی زده نشد مسلما ناخواسته و از روی عصبانیت لحظه ای بوده و تا جایی که میشد و اگه راهی وجود داشت هم سعی کردم از دل اون شخص در بیارم. به هر حال بخشش از بزرگانه...
    پیشاپیش تبریک سال نو و آرزوی موفقیت روزافزون برای تی وی ورلد و کاربران "محترم" و عزیزش در زندگی شخصی. چه اونهایی که لطف میکنن و همچنان هستن و چه اونهایی که "خیلی" در اینجا زحمت کشیدن اما رفتن به زندگی شون سر و سامون بدن و تا موقعی که اینجا فعالیت میکنم ازشون متشکرم

15. 19 کاربرِ زیر از Days of Heaven بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین