برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 از مجموع 768

Threaded View

سپاس
    221
    از این کاربر 130 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

والا من خودم نامحدود 128 شاتل دارم ماهی 30 تومن میدم. سرعت دانلودم حدود 140-150 عه و پینگمم انصافا خوبه: دور و برای 160-190. البته من ازش فقط به عنوان وب گردی و گیم آنلاین استفاده می کنم و به نظرم تو دانلود هیچی به پای ایرانسل نمیرسه
    فقط یدونه گوشی 4g داشته باشید خیلی خوبه. دو تا از بسته هاش واقعا عالین: نامحدود 3 ساعته از شب ساعت 2 تا 8 صبح که راحت با سرعت 2.5 مگ یا حتی بالاتر میتونید دانلود کنید (البته بستگی به شهر و مکان فعلیتونم داره برا من که 3g دارم بالای 2مگه) فقط و فقط 2 تومن لینکاتون خوب باشن میتونید حداقل یه 30-40 گیگی دانلود کنید یا مثلا از استیم 50 گیگ اینا. اگه حوصله شب بیدار موندن مثل من ندارید و حجمای خیلی سنگینم دانلود نمی کنید به نظرم بسته هفتگی از ساعت 6 صبح تا 12 ظهره 5 گیگش به صرفس. اینم 2 تومنه
    سرعت این موقعا عالیه فقط نزدیکای 12 یه کم کمتر میشه (در حد 1.5 مگ اینا میاد که بازم عالیه)
    البته من در مورد همراه اول زیاد اطلاعات ندارم اگه دوستان یه عکسی از بسته های ویژه و سرعتش بگن ممنون میشم
    -
    پ.ن الان چند پست بالایی رو دیدم برا همراه خیلی خوب بود انگار 0_0 5 ساغت 1000 تومن. فقط امیدوارم سرعتشم مثل ایرانسل بالا باشه

2. 9 کاربرِ زیر از Sina Nmt بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

برچسب برای این موضوع