برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 62 از 62 اولیناولین ... 123752606162
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 از مجموع 620
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,765
    از این کاربر 4,900 بار در 1,046 پست سپاس گزاری شده

راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

سلام دوستان
    من الان دارم از 512 اکو شاتل استفاده میکنم
    سه گیگ ترافیک میگیرم و دانلودهام رو 1 تا 7 که رایگانه انجام میدم
    ولی متصفانه چند روزه دانلود شبانم رو محدود کردن و محروم شدم از دانلود
    الان سوالی که من دارم اینه
    آیا ارزش داره 50 تومن ماهانه بدم و نامحدود آرت بگیرم با سرعت 192 ؟
    به درد میخوره برای دانلود ؟
    میتونم تو یه ماه همه سریال های معروف رو با این طرح نامحدود دانلود کنم ؟

ایران ADSL- شاتل-خدمات اینترنت پرسرعت قیمت سرویس‌های +ADSL2 ویژه (ART)

عقاید ِ یک گرگ

سپاس
    928
    از این کاربر 1,459 بار در 137 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_dvd نمایش پست ها
    من بسته اینترنت میخرم روی سیم کارت گوشی...بعد با روشن کردن هات اسپات گوشی روی وای فای کامپیوترم دانلود میکنم.(بدون اینکه بخوام از سیم استفاده کنم) کامپیوترم وای فای نداشت با 45 تومن براش دانگل وای فای خریدم که به یو اس بی وصل میشه .امتحان هم کردم و سرعت با کابل و وای فای فرقی نداره.
    یک راه دیگه هم خریدن مودم 4g هست که الان ارزونتره نسبت به TD
    TD به خاطر همین گرون بودن بسته هاش اصلا استقبال نشده ازش و ایرانسل داره خودش به آب آتیش میزنه برای فروشش(من حتی حاضر نشدم مودم رایگان که به جای وایمکس بده بگیرم)
    ممنون. بله این دانگل هم فکر خیلی خوبیه.

مودم 4g هست که الان ارزونتره نسبت به TD
    میشه بیشتر توضیح بدید؟ چه مدلی ارزونتره؟

3. 7 کاربرِ زیر از Sσнєiℓ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    61
    از این کاربر 522 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sσнєiℓ نمایش پست ها
    ممنون. بله این دانگل هم فکر خیلی خوبیه.

میشه بیشتر توضیح بدید؟ چه مدلی ارزونتره؟
    https://rastinbazar.com/modem
    https://rastinbazar.com/Dongle-modem...rice&order=ASC

5. 8 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,042
    از این کاربر 2,403 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

دوستانی که از های وب استفاده میکنن یا اطلاع دارن لطفا مشورت بدن
    (من مصرف ماهیانه ام حداقل 35-40گیگ هست(دانلود حجیم ندارم و فقط تلگرام و ویدئو های کم حجم هست ) و با پارس آنلاین برای این مقدار ترافیک مجبورم 90 هزار تومن ماهیانه هزینه کنم!!!(سرعت یک مگ)
    تو سایت های وب تعرفه های جالبی پیدا کردم که یکم عجیب به نظر میرسن!!

نظرم بیشتر روی فشفشه ی 30روزه 50گیگ 30هزارتومن هست!!!!که اگر یه سرویس یک ماهه 2 گیگ بگیرم باقیمت 15 هزارتومن ،کلش برام در میاد 45 نهایت 50هزارتومن
    (52گیگ)
    یعنی این تعرفه ها حقیقیه!!!!
    این فشفشه فرقش با ترافیک معمولی خریداری شده چیه؟؟تازه نوشته برای مصرف فشفشه 30روز فرصت دارید !!!که خوب مجبور نیستی در یک بازه ی کوتاه کل ترافیک فشفشه و مصرف کنی و میتون یپخشش کنی در طول یک ماه و مثل ترافیک معمولی ازش استفاده کنی!!نمیدونم کسی تجربه یاستفاده از های وب رو داره راهنمایی کنه ؟

We are all surrounded by thieves and we have no other choice

7. 8 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    3,686
    از این کاربر 1,762 بار در 256 پست سپاس گزاری شده

بچه ها چند وقت بود اعتراضا خوابیده بود اومدم من دوباره شروع کنم.ماه پیش یه طرح 3 ماهه گرفتم 300 گیگ 63 هزار تومن سرعت 1 مگ. تا امروز که یک ماه گذشته راضی بودم تا دیدم نوشته 90 گیگ بیشتر نمونده!خیلی حالم گرفته شد.خیلی شیک و مجلسی دارن دزدی میکنن. موندم منی که کلا 40 یا 50 گیگ مصرف نکردم 210 گیگ رفته!نمیدونم واسه شمام اینجوریه یا نه که n برابر حساب میکنن حجم رو؟

9. 5 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,783
    از این کاربر 481 بار در 66 پست سپاس گزاری شده

خب الان که تاپیک اومده بالا استفاده کنم این تعرفه های سرویس های غیر حجمیو بزارم که امروز با ای اس پی داتک آپدیت شد : http://uupload.ir/files/374l_photo_2...7_22-05-03.jpg
    دیده بان نت حجم بسیار خوبی میداد خواستم اقدام کنم که متوجه شدم دفتر مرکزیشون کرمانه و اصلا تهران سرویس نمیدن ولی سمت جنوب و جنوب غربی کشور طرحای خوبی داره که راحت دوستانی که میخان دانلود کنن و هزینه ی زیادیم ندن عالیه. شرکت داتک() چند روزیه این سرویس هارو گذاشته نمایندگیش سمت جنوب غرب تهرانه تقریبا و حجمای فوق العاده ای رو در دسترس گذاشته مثال (300گیگ ازادانه یا همون بین الملل سرعت4mbps چهل هزار تومان) 8 مگ 1 ترابایت 50 هزار تومان

11. 6 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    3,686

نقل قول نوشته اصلی توسط 125yahel نمایش پست ها
    خب الان که تاپیک اومده بالا استفاده کنم این تعرفه های سرویس های غیر حجمیو بزارم که امروز با ای اس پی داتک آپدیت شد : http://uupload.ir/files/374l_photo_2...7_22-05-03.jpg
    دیده بان نت حجم بسیار خوبی میداد خواستم اقدام کنم که متوجه شدم دفتر مرکزیشون کرمانه و اصلا تهران سرویس نمیدن ولی سمت جنوب و جنوب غربی کشور طرحای خوبی داره که راحت دوستانی که میخان دانلود کنن و هزینه ی زیادیم ندن عالیه. شرکت داتک() چند روزیه این سرویس هارو گذاشته نمایندگیش سمت جنوب غرب تهرانه تقریبا و حجمای فوق العاده ای رو در دسترس گذاشته مثال (300گیگ ازادانه یا همون بین الملل سرعت4mbps چهل هزار تومان) 8 مگ 1 ترابایت 50 هزار تومان
    خیلی قضیه داره جالب میشه!
    طرح من مال مخابراته و نوشته یک چهارم کم میشه پس چجوری 200 گیگ به فنا رفته؟ واقعا اینا دروغی بیش نیست.

13. 4 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    249
    از این کاربر 122 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

اگر کسی از این سرویسهای غیرحجمی جدید استفاده میکنه، اطلاعاتش رو درباره شرکت و سرویس بیان کنه !؟ با تشکر

15. 6 کاربرِ زیر از faraz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,042
    از این کاربر 2,403 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

من ماه اول استفاده از سرویسم پدرخودمو ،نتمو در آوردم آخر سر 20 گیگ اضافه برام موند. یعنی خودمو کشتم ها
    با خودم گفتم ماه بعد جبران میکنم و آرشیوم رو با کیفیتهای بهتر جایگزین می کنم .
    ولی ماه بعدش یعنی این ماه! در کمال نا باوری دیدم تو همون 5 روز اول مصرف روزانه ام از سه گیگ بالاتر زده !! در صورتی که در تمام طول تاریخ استفاده از شرکت پارس آنلاین سابقه نداشته مصرف روزانه ام همراه با اهل خونه از 2 گیگ فراتر بره حتی ماه قبلش هم من 15 گیگ رو تو سه روز آخر انتحاری رفتم .
    اونجا بود که فهمیدم دزد همان دزد است و فقط روشش عوض شده!
    حرف من اینه : آخه نامردا ، آخه دزدا ، من به خودی خود ذاتاً ! نمیتونم همه ی 80گیگ ترافیک بین المللیم رو مصرف کنم و آخر ماه یه 10-20 گیگم میسوزه خوب مثل بچه آدم صبر کنید هرچی باقی موند مال شما! چرا از همون روز اول شروع به دزدی می کنید ؟
    من که فکر میکنم اینا میخوان با القاء این که حجم ترافیک کافی نیست و القاء این که مصرفتون رفته بالا با این ترفند مشتری ها رو مجبور کنن سرویس های با قیمت بالاتر رو بخرن!!
    من قبل این برای 30-35 گیگ ترافیک با سرعت 2 مگ نزدیکای 75-80تومن هزینه میکردم. (گاها بیشتر)
    با تعرفه های جدید الان 80گیگ با سرعت 4 مگ برام در میاد 44 تومن ، خوب مسلمه که اینا درآمداشون کم شده الان دارن میسوزن و رو اوردن به دزدی و ترغیب مشتری ها به خرید سرویس های گرونتر!تازه اون موقع هم باز دست بردار نخواهند بود و همین رویه رو ادامه خواهند داد تا شما سرویس گرونتر بعدی رو بخرین!!
    تو این مدت دوماهه نزدیک 5-6 بار برام اس ام اس اومده که بیا و ترافیک باقیمت 1090 تومن بخر!! من تو گوشیو کامپیوترم نرم افزار نصب کردم آخه چجوری تو 15 روز وقتی 35 گیگ مصرف نشون میده از ترافیکم 42 کم شده ؟؟
    خلاصه انشالله به زودی زود همه ی این حق خوری ها ، این دزدی ها این مال مردم خوری ها این ترافیک دزدی ها تبدیل به بلا و بیماری بشه براشون !

We are all surrounded by thieves and we have no other choice

17. 9 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,783
    از این کاربر 481 بار در 66 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    من ماه اول استفاده از سرویسم پدرخودمو ،نتمو در آوردم آخر سر 20 گیگ اضافه برام موند. یعنی خودمو کشتم ها
    با خودم گفتم ماه بعد جبران میکنم و آرشیوم رو با کیفیتهای بهتر جایگزین می کنم .
    ولی ماه بعدش یعنی این ماه! در کمال نا باوری دیدم تو همون 5 روز اول مصرف روزانه ام از سه گیگ بالاتر زده !! در صورتی که در تمام طول تاریخ استفاده از شرکت پارس آنلاین سابقه نداشته مصرف روزانه ام همراه با اهل خونه از 2 گیگ فراتر بره حتی ماه قبلش هم من 15 گیگ رو تو سه روز آخر انتحاری رفتم .
    اونجا بود که فهمیدم دزد همان دزد است و فقط روشش عوض شده!
    حرف من اینه : آخه نامردا ، آخه دزدا ، من به خودی خود ذاتاً ! نمیتونم همه ی 80گیگ ترافیک بین المللیم رو مصرف کنم و آخر ماه یه 10-20 گیگم میسوزه خوب مثل بچه آدم صبر کنید هرچی باقی موند مال شما! چرا از همون روز اول شروع به دزدی می کنید ؟
    من که فکر میکنم اینا میخوان با القاء این که حجم ترافیک کافی نیست و القاء این که مصرفتون رفته بالا با این ترفند مشتری ها رو مجبور کنن سرویس های با قیمت بالاتر رو بخرن!!
    من قبل این برای 30-35 گیگ ترافیک با سرعت 2 مگ نزدیکای 75-80تومن هزینه میکردم. (گاها بیشتر)
    با تعرفه های جدید الان 80گیگ با سرعت 4 مگ برام در میاد 44 تومن ، خوب مسلمه که اینا درآمداشون کم شده الان دارن میسوزن و رو اوردن به دزدی و ترغیب مشتری ها به خرید سرویس های گرونتر!تازه اون موقع هم باز دست بردار نخواهند بود و همین رویه رو ادامه خواهند داد تا شما سرویس گرونتر بعدی رو بخرین!!
    تو این مدت دوماهه نزدیک 5-6 بار برام اس ام اس اومده که بیا و ترافیک باقیمت 1090 تومن بخر!! من تو گوشیو کامپیوترم نرم افزار نصب کردم آخه چجوری تو 15 روز وقتی 35 گیگ مصرف نشون میده از ترافیکم 42 کم شده ؟؟
    خلاصه انشالله به زودی زود همه ی این حق خوری ها ، این دزدی ها این مال مردم خوری ها این ترافیک دزدی ها تبدیل به بلا و بیماری بشه براشون !
    دزدی ها و حجم خوری ها تو آی اس پی ها زیاده شما هم مطمئن شید فقط خودتون استفاده میکنید از مودم و دسترسی بدید به موبایل یا تبلت و ... و مطمئن شید اعضای خونه دانلود سنگینی نداشتن ایستاگرام به نظرم قاتل نته اگه از اینستاگرام استفاده زیاد داری تعجبی نیست و بعد اینکه به نظرم خالی کنید سرویسو و از فن اوا یا شرکتای دیگه ک حجم بهتری میدن استفاده کنید

19. 7 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    3,686

پس از شماها هم دزدی میشه.من که باید برم مخابراتو رو سرشون خراب کنم.

21. 5 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 62 از 62 اولیناولین ... 123752606162

برچسب برای این موضوع