برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 69 از 77 اولیناولین ... 1944596768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 از مجموع 768
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

new5 راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

در این تاپیک به بحث و راهنمایی در مورد سرویس دهنده های پرسرعت اینترنت می پردازیم

عقاید ِ یک گرگ

2. 7 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,295
    از این کاربر 1,815 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Javid نمایش پست ها
    دوست عزیز یه سوال داشتم. من یه مودم 4g میخوام که داخل خونه استفاده کنم . نمیخوام مودم همراه باشه چون فقط میخوام تو خونه استفاده کنم ازش، چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟
    و اینکه با هر دو سیم کارت ایرانسل و همراه اول بشه توش استفاده کرد و اینکه 4.5g هم ساپورت میکنن در آینده این مودم ها ؟؟؟
    لطفا لینک مربوط به مودم پیشنهادیتون رو هم بدید تو همین سایتی که گفتید
    شرمنده سوالاتم زیاد شد ولی جواب بدید ممنون میشم
    و اینکه بسته های اینترنتی که باید استفاده کنیم با بسته های اینترنتی که واسه موبایل میخریم فرق دارن ؟ چون توی سایت ایرانسلدو بخش داره ،یه بخش واسه اینترنت همراه ویکی واسه اینترنت ثابت که قیمت بسته های اینترنت ثابت خیلی گرونه ! من فقط واسه دانلود شبانه ش میخوام بخرم حقیقتا
    بله بسته ها فرق دارن ایرانسل ثابت که برای td lte هست که هیچ شما باید بسته های شبانه و نامحدود رو انتخاب کنید برای 2 اپراتوری که گفتید بله این مودمها آنلاک هستن و شما میتونید از 3 اپراتور (یا بیشتر) استفاده کنید و اینکه من خودم تجربه شخصی نداشتم فقط طبق گفته چند دوست این پیشنهادو دادم ولی بازم چند مدل مودم و لینکشو میزارم شما میتونید سوال کنید از خودشون پاسخ دهی خوبی داره این سایت اگرم تهران هستید میتونید مراجعه حضوری داشته باشید آدرس انتهای سایت درج شده ولی انلاین هم سوالتون مطرح کنید مطمئنن خیلی بیشتر میتونن کمکتون کنن

https://rastinbazar.com/Product/mode...%84-e5172.html

https://rastinbazar.com/Product/mode...-dwr-921e.html

https://rastinbazar.com/Product/mode...e5186-61a.html

4. 6 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,077
    از این کاربر 157 بار در 32 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 125yahel نمایش پست ها
    بله بسته ها فرق دارن ایرانسل ثابت که برای td lte هست که هیچ شما باید بسته های شبانه و نامحدود رو انتخاب کنید برای 2 اپراتوری که گفتید بله این مودمها آنلاک هستن و شما میتونید از 3 اپراتور (یا بیشتر) استفاده کنید و اینکه من خودم تجربه شخصی نداشتم فقط طبق گفته چند دوست این پیشنهادو دادم ولی بازم چند مدل مودم و لینکشو میزارم شما میتونید سوال کنید از خودشون پاسخ دهی خوبی داره این سایت اگرم تهران هستید میتونید مراجعه حضوری داشته باشید آدرس انتهای سایت درج شده ولی انلاین هم سوالتون مطرح کنید مطمئنن خیلی بیشتر میتونن کمکتون کنن

https://rastinbazar.com/Product/mode...%84-e5172.html

https://rastinbazar.com/Product/mode...-dwr-921e.html

https://rastinbazar.com/Product/mode...e5186-61a.html
    خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

6. 4 کاربرِ زیر از Mohammad Javid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

وقتی ISP ای که 8 ساله داری ازش استفاده میکنی هی سعی میکنه تو پاچه مشتریان سابق و درحال حاضرش بکنه! (پارس انلاین)ولی انواع و اقسام تعرفه ها وجشنواره های باحاله پر زرق و برق، ارزان و پرترافیک برای جلب توجه مشتریان تازه وارد بیرون میده ، متوجه میشی که دلت میخواد بری از یه شرکت دیگه اینترنت بگیری. حتی اگر دردسرش زیاد باشه...

.

8. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    934
    از این کاربر 1,525 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

دوستان عزیز من از وصل کردن گوشیم با کابل به کیس خسته شدم. هم میترسم خراب شه.

فعلا تصمیمم اینه که مودمهای خانگی td-lte ایرانسل بخرم. قیمتش صد و پنجاه تومنه که یک بسته صد گیگی شش ماهه هم باهاش میده با قیمت 50 تومن که جمعه میشه دویست تومن.
    الان هم رفتم تعرفه های اینترنت مودمها رو دیدم که گرونتر از بسته های موبایلی ایرانسل بود! چرا اینطوریه؟! مثلا من بسته ای که در حال حاضر با موبایلم خریدم 6 ماهه هجده گیگ هستش که با احتساب مالیات جمعا 51230 پرداخت کردم. ولی توی بسته های اینترنت ثابت(مودمی!) یک بسته مشابه این هست سه ماهه شانزده گیگ که قیمتش با مالیات جمعا 56680 تومن هستش! یعنی دو گیگ کمتر ولی گرونتر!

سوالی که دارم اینه که نمیشه با یه سیمکارت ایرانسل بسته های اینترنت موبایلی بخریم و بذاریم روی مودم استفاده کنیم؟ اگه پاسخ مثبته پس طبیعتا کسی نباید از بسته های ثابت استفاده کنه. چون گرونتر هستند. : |

در کل میخاستم نظرتونو درباره خرید این نوع مودم بدونم. نه اینکه فقط ایراد بگیرید. خب خودم میدونم ایرادهایی داره ولی گزینه بهتری نمیبینم. اگه آلترناتیو بهتری سراغ دارید خوشحال میشم معرفی کنید. توجه بفرمائید که پول زیادی ندارم. مثلا نمیتونم 300-400 تومن بدم و باهاش فقط یه مودم بخرم.

10. 5 کاربرِ زیر از Sσнєiℓ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    85
    از این کاربر 1,035 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

من بسته اینترنت میخرم روی سیم کارت گوشی...بعد با روشن کردن هات اسپات گوشی روی وای فای کامپیوترم دانلود میکنم.(بدون اینکه بخوام از سیم استفاده کنم) کامپیوترم وای فای نداشت با 45 تومن براش دانگل وای فای خریدم که به یو اس بی وصل میشه .امتحان هم کردم و سرعت با کابل و وای فای فرقی نداره.
    یک راه دیگه هم خریدن مودم 4g هست که الان ارزونتره نسبت به TD
    TD به خاطر همین گرون بودن بسته هاش اصلا استقبال نشده ازش و ایرانسل داره خودش به آب آتیش میزنه برای فروشش(من حتی حاضر نشدم مودم رایگان که به جای وایمکس بده بگیرم)

12. 5 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    934
    از این کاربر 1,525 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_dvd نمایش پست ها
    من بسته اینترنت میخرم روی سیم کارت گوشی...بعد با روشن کردن هات اسپات گوشی روی وای فای کامپیوترم دانلود میکنم.(بدون اینکه بخوام از سیم استفاده کنم) کامپیوترم وای فای نداشت با 45 تومن براش دانگل وای فای خریدم که به یو اس بی وصل میشه .امتحان هم کردم و سرعت با کابل و وای فای فرقی نداره.
    یک راه دیگه هم خریدن مودم 4g هست که الان ارزونتره نسبت به TD
    TD به خاطر همین گرون بودن بسته هاش اصلا استقبال نشده ازش و ایرانسل داره خودش به آب آتیش میزنه برای فروشش(من حتی حاضر نشدم مودم رایگان که به جای وایمکس بده بگیرم)
    ممنون. بله این دانگل هم فکر خیلی خوبیه.

مودم 4g هست که الان ارزونتره نسبت به TD
    میشه بیشتر توضیح بدید؟ چه مدلی ارزونتره؟

14. 7 کاربرِ زیر از Sσнєiℓ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    85
    از این کاربر 1,035 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sσнєiℓ نمایش پست ها
    ممنون. بله این دانگل هم فکر خیلی خوبیه.

میشه بیشتر توضیح بدید؟ چه مدلی ارزونتره؟
    https://rastinbazar.com/modem
    https://rastinbazar.com/Dongle-modem...rice&order=ASC

16. 8 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

دوستانی که از های وب استفاده میکنن یا اطلاع دارن لطفا مشورت بدن
    (من مصرف ماهیانه ام حداقل 35-40گیگ هست(دانلود حجیم ندارم و فقط تلگرام و ویدئو های کم حجم هست ) و با پارس آنلاین برای این مقدار ترافیک مجبورم 90 هزار تومن ماهیانه هزینه کنم!!!(سرعت یک مگ)
    تو سایت های وب تعرفه های جالبی پیدا کردم که یکم عجیب به نظر میرسن!!

نظرم بیشتر روی فشفشه ی 30روزه 50گیگ 30هزارتومن هست!!!!که اگر یه سرویس یک ماهه 2 گیگ بگیرم باقیمت 15 هزارتومن ،کلش برام در میاد 45 نهایت 50هزارتومن
    (52گیگ)
    یعنی این تعرفه ها حقیقیه!!!!
    این فشفشه فرقش با ترافیک معمولی خریداری شده چیه؟؟تازه نوشته برای مصرف فشفشه 30روز فرصت دارید !!!که خوب مجبور نیستی در یک بازه ی کوتاه کل ترافیک فشفشه و مصرف کنی و میتون یپخشش کنی در طول یک ماه و مثل ترافیک معمولی ازش استفاده کنی!!نمیدونم کسی تجربه یاستفاده از های وب رو داره راهنمایی کنه ؟

.

18. 10 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,785
    از این کاربر 7,925 بار در 803 پست سپاس گزاری شده

بچه ها چند وقت بود اعتراضا خوابیده بود اومدم من دوباره شروع کنم.ماه پیش یه طرح 3 ماهه گرفتم 300 گیگ 63 هزار تومن سرعت 1 مگ. تا امروز که یک ماه گذشته راضی بودم تا دیدم نوشته 90 گیگ بیشتر نمونده!خیلی حالم گرفته شد.خیلی شیک و مجلسی دارن دزدی میکنن. موندم منی که کلا 40 یا 50 گیگ مصرف نکردم 210 گیگ رفته!نمیدونم واسه شمام اینجوریه یا نه که n برابر حساب میکنن حجم رو؟

20. 5 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,295
    از این کاربر 1,815 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

خب الان که تاپیک اومده بالا استفاده کنم این تعرفه های سرویس های غیر حجمیو بزارم که امروز با ای اس پی داتک آپدیت شد : http://uupload.ir/files/374l_photo_2...7_22-05-03.jpg
    دیده بان نت حجم بسیار خوبی میداد خواستم اقدام کنم که متوجه شدم دفتر مرکزیشون کرمانه و اصلا تهران سرویس نمیدن ولی سمت جنوب و جنوب غربی کشور طرحای خوبی داره که راحت دوستانی که میخان دانلود کنن و هزینه ی زیادیم ندن عالیه. شرکت داتک() چند روزیه این سرویس هارو گذاشته نمایندگیش سمت جنوب غرب تهرانه تقریبا و حجمای فوق العاده ای رو در دسترس گذاشته مثال (300گیگ ازادانه یا همون بین الملل سرعت4mbps چهل هزار تومان) 8 مگ 1 ترابایت 50 هزار تومان

22. 6 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 69 از 77 اولیناولین ... 1944596768697071 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع