برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 73 از 77 اولیناولین ... 2348637172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 از مجموع 768
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

new5 راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

در این تاپیک به بحث و راهنمایی در مورد سرویس دهنده های پرسرعت اینترنت می پردازیم

عقاید ِ یک گرگ

2. 7 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    861
    از این کاربر 88 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    الان بالای 10ساله پارس آنلاین دارم ولی از موقعی که طرح این سیستم نامحدود حجمی! رو ریختن خیلی راضی هستم.
    الان 55 تومن با ماهی 150گیگ و سرعت 8 مگ گرفتم سرعت دانلودم هم تا قبل از جام جهانی 450-500 (یکم بیشتر یا کمتر!) بود اما الان چهار روزه سرعت 680-700 میگیرم (فک کنم به خاطر جام جهانی دارن مایه میزارن!) درسته یه کم قطعیش زیاد شده این یه هفته ای اما فکر میکنم به خاطر همین جام جهانی باشه !(فشار رو شبکه زیاده)
    خلاصه به نظرم اگه فیبر نوری نیستی برو پارس آنلاین بگیر یا های وب!
    حجم هم اگر که سرور داخلی باشه با ظریب نیم و خارجی باشه با ظریب یک از ترافیکت کم میشه!
    سلام
    8مگ داری باید سرعت دانلودت بین800تا700 باشه مشکل قطعی داری یعنی لینکت میپره اگه اره به احتمال 90% نویز داری

4. 4 کاربرِ زیر از amo_omid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amo_omid نمایش پست ها
    سلام
    8مگ داری باید سرعت دانلودت بین800تا700 باشه مشکل قطعی داری یعنی لینکت میپره اگه اره به احتمال 90% نویز داری
    نه! این قطع و وصل شدنا برا هیمن یه هفته اس وگرنه قبل اون نداشتم.احتمال میدم بی ارتباط با این جریانات جام جهانی نیست . البته سرعت هم بیشتر شده.در مورد نویز هم فکر نمی کنم! چون یه خط اختصاصی برا نت گرفتم و سیم مستقیمی هم که از باکس تا مودم کشیدم نسبتا جدیده.

.

6. 7 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

الان یکی دو هفته اس قطعی های مقطعی شده خوراک پارس آنلاین!!
    امروز هم که دیگه آخرش بود! هی قطع و وصل میشد ! جواب تلفن رو هم نمیدن ماشالله.
    بالاخره یکی پیدا شد ما دردمون رو بهش بگیم! من واقعا تعجب میکنم این مسئول فنی که میزارن جواب ملت رو بدن چیزی بارشون هم هست ؟؟؟؟
    میگم من امروز قطع و وصلی بیچاره ام کرده برگشته میگه از اینجا میبینم خططون نویز داره !
    میگم آخه من تا دیروز حتی تا دو ساعت پیش با سرعت 600 دانلود میکردم امروز 5 گیگ دانلود داشتم ! اگه نویز داشته باشه سرعت 600 نمیده میگه سیمتون زنگ زده حتما میگم سیم اوکیه ممکن نیست از نویز باشه قبلا هم اینطوری شده که بعد معلوم شده از مخابرات بوده!!!! همین که گفتم امکان نداره از نویز باشه انگار که بهش برخورده باشه یا به اطلاعاتش توهینی شده باشه! دیدم کلا اون قطع وصلیی هم که داشتم تبدیل شد به کلا قطع !!!!(حالا نمیدنم میتونن از اونجا چننی کاری کنن یا نه؟!)خلاصه تا همین 15 دقیقه پیش که اومدن نشستم پشت سیستم و الان هم داره به خوبی مثل هلو کار میکنه قطع بود !! یعنی اگه نویز باعث قطع و صلی شده بود پس الان من چطوری دارن پست میفرستم من که نه به سیم دست زدم و نه مودم رو عوض کردم! کدوم نویز ؟ یعنی واقعا معلوم نیست چه خبره .
    نمیدونم کی بود امروز بهم جواب داد ولی یک میرزایی نامی هست که واقعا کارش درسته چند بار قبلا که جوابمو داده بود همیشه راضی بودم ازش چون میفهمید چی میگم. گفتم بیام یه دردو دلی بکنم اعصابم درست شه!

.

8. 11 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    656
    از این کاربر 1,029 بار در 164 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    الان یکی دو هفته اس قطعی های مقطعی شده خوراک پارس آنلاین!!
    امروز هم که دیگه آخرش بود! هی قطع و وصل میشد ! جواب تلفن رو هم نمیدن ماشالله.
    بالاخره یکی پیدا شد ما دردمون رو بهش بگیم! من واقعا تعجب میکنم این مسئول فنی که میزارن جواب ملت رو بدن چیزی بارشون هم هست ؟؟؟؟
    میگم من امروز قطع و وصلی بیچاره ام کرده برگشته میگه از اینجا میبینم خططون نویز داره !
    میگم آخه من تا دیروز حتی تا دو ساعت پیش با سرعت 600 دانلود میکردم امروز 5 گیگ دانلود داشتم ! اگه نویز داشته باشه سرعت 600 نمیده میگه سیمتون زنگ زده حتما میگم سیم اوکیه ممکن نیست از نویز باشه قبلا هم اینطوری شده که بعد معلوم شده از مخابرات بوده!!!! همین که گفتم امکان نداره از نویز باشه انگار که بهش برخورده باشه یا به اطلاعاتش توهینی شده باشه! دیدم کلا اون قطع وصلیی هم که داشتم تبدیل شد به کلا قطع !!!!(حالا نمیدنم میتونن از اونجا چننی کاری کنن یا نه؟!)خلاصه تا همین 15 دقیقه پیش که اومدن نشستم پشت سیستم و الان هم داره به خوبی مثل هلو کار میکنه قطع بود !! یعنی اگه نویز باعث قطع و صلی شده بود پس الان من چطوری دارن پست میفرستم من که نه به سیم دست زدم و نه مودم رو عوض کردم! کدوم نویز ؟ یعنی واقعا معلوم نیست چه خبره .
    نمیدونم کی بود امروز بهم جواب داد ولی یک میرزایی نامی هست که واقعا کارش درسته چند بار قبلا که جوابمو داده بود همیشه راضی بودم ازش چون میفهمید چی میگم. گفتم بیام یه دردو دلی بکنم اعصابم درست شه!
    شما با 195 تماس بگیر مشکل رو بگو.
    منم چندتا مشکل مشابهی داشتم زنگ زدم به سرعت حل شده
    یکیش که یادمه این بود که ایرانسل یه آپشن داره برای سیم کارت هایی که اعتباری هستن و دائمی میشن ماهیانه یک گیگ اینترنت به مدت شش ماه میده.یکی دو ماه این یک گیگ من شارژ میشد اما ماه سوم خبری نشد.هی زنگ زدم ایرانسل دائم امروز فردا می کردن تا زنگ زدم 195 مشکل رو گفتم و فرداش یک گیگم شارژ شد.

10. 8 کاربرِ زیر از manowar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

By Order of The Peaky Blinders
    سپاس
    16
    از این کاربر 528 بار در 45 پست سپاس گزاری شده

سلام
    من مدتی هست که از شبانه همراه اول سه تا هفت صبح رایگان استفاده میکنم، آنتن دهی و سرعتش از ایرانسل برای منطقه ما بهتره
    حالا امروز صبح که وصل شدم دانلود کنم دیدم از بسته اصلیم استفاده کرده و بسته ام تموم شده! گفتم حتما اشتباه شده و یک بسته دیگه گرفتم دیدم دوباره از همون بسته استفاده کرد و اون هم تموم شد
    با پشتیبانی تماس گرفتم و میگن چند روزه کاری کردن فقط مشترکینی که بسته بالای 10گیگ دارن بتونن از نت شبانه استفاده کنن آیا این حرف صحت داره؟ بقیه هم این رو تایید میکنند؟

پیشنهاد شما چیه؟ بسته بالای 10 گیگ بگیرم؟ آخه قیمتش 30تومنه! منم تقریبا شبی 2الا3 گیگ دان میکنم و شاید در ماه نهایت50گیگ دان داشته باشم. حالا بنظرتون چه کنم؟
    به غیر از نت همراه اول چی پیشنهاد میکنید؟

12. 8 کاربرِ زیر از SajadMarvel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a little slow , a little late
    سپاس
    128
    از این کاربر 527 بار در 57 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SajadMarvel نمایش پست ها
    سلام
    من مدتی هست که از شبانه همراه اول سه تا هفت صبح رایگان استفاده میکنم، آنتن دهی و سرعتش از ایرانسل برای منطقه ما بهتره
    حالا امروز صبح که وصل شدم دانلود کنم دیدم از بسته اصلیم استفاده کرده و بسته ام تموم شده! گفتم حتما اشتباه شده و یک بسته دیگه گرفتم دیدم دوباره از همون بسته استفاده کرد و اون هم تموم شد
    با پشتیبانی تماس گرفتم و میگن چند روزه کاری کردن فقط مشترکینی که بسته بالای 10گیگ دارن بتونن از نت شبانه استفاده کنن آیا این حرف صحت داره؟ بقیه هم این رو تایید میکنند؟

پیشنهاد شما چیه؟ بسته بالای 10 گیگ بگیرم؟ آخه قیمتش 30تومنه! منم تقریبا شبی 2الا3 گیگ دان میکنم و شاید در ماه نهایت50گیگ دان داشته باشم. حالا بنظرتون چه کنم؟
    به غیر از نت همراه اول چی پیشنهاد میکنید؟

اگه کاری کردن فقط مشتریکینی که بسته بالای 10 گیگ دارن بتونن از نت شبانه استفاده کنن حتما باید اطلاع رسانی میکردن. همینو میشه پای سیاست های کاریشون گذاشت. شما یه پولی گذاشتی تو جیبشون چیزی هم برداشت نکردی.

در مورد اینترنت هم اگه حتما باید سیمکارت باشه خب رایتل خوبه. اما جدیدا مخابرات تعرفه های جدیدی اضافه کرده برای کسانی که دانلود بالا دارن. خودم نت با سرعت 2 مگ و 150 گیگ دانلود 1 ماهه میگیرم 25 هزار تومن.
    راضی ام فعلا.
    𝑻𝒐 𝒊𝒏𝒇𝒊𝒏𝒊𝒕𝒚 𝒂𝒏𝒅 𝒃𝒆𝒚𝒐𝒏𝒅

14. 7 کاربرِ زیر از Avon Barksdale بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Avon Barksdale نمایش پست ها
    اگه کاری کردن فقط مشتریکینی که بسته بالای 10 گیگ دارن بتونن از نت شبانه استفاده کنن حتما باید اطلاع رسانی میکردن. همینو میشه پای سیاست های کاریشون گذاشت. شما یه پولی گذاشتی تو جیبشون چیزی هم برداشت نکردی.

در مورد اینترنت هم اگه حتما باید سیمکارت باشه خب رایتل خوبه. اما جدیدا مخابرات تعرفه های جدیدی اضافه کرده برای کسانی که دانلود بالا دارن. خودم نت با سرعت 2 مگ و 150 گیگ دانلود 1 ماهه میگیرم 25 هزار تومن.
    راضی ام فعلا.
    من همین طرح رو دارم ... فقط ساعات شبانه اش خیلی سرعت نت پایینه... تو طول روز خوبه
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

16. 9 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a little slow , a little late
    سپاس
    128
    از این کاربر 527 بار در 57 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nosheh نمایش پست ها
    من همین طرح رو دارم ... فقط ساعات شبانه اش خیلی سرعت نت پایینه... تو طول روز خوبه
    هروقت دیدین سرعت دانلود و کلا نتتون خیلی پایینه مودم رو 10 دقیقه خاموش کنید تا آی پی تون تغییر کنه درست میشه.
    𝑻𝒐 𝒊𝒏𝒇𝒊𝒏𝒊𝒕𝒚 𝒂𝒏𝒅 𝒃𝒆𝒚𝒐𝒏𝒅

18. 8 کاربرِ زیر از Avon Barksdale بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,295
    از این کاربر 1,815 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SajadMarvel نمایش پست ها
    بله صحت داره یا برای مشترکینی که از بسته 10 گیگ به بالا استفاده یا برای مشترکینی که بسته های شبانه تهیه کنند برای من پیام اطلاع رسانیش هم اومد که تغییرات انجام دادن اونم دو بار.

20. 7 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    352
    از این کاربر 1,098 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

سلام به همه
    ما مدتی هست که خونمون رو عوض کردیم و میخوام یه اینترنت پر سرعت خوب که استفاده خانواده رو پوشش بده و بشه باهاش نهایت هفته ای ۵ تا فیلم و ۵ قسمت سریال دانلود کرد طی مثلا حدود یک ساعت بگیرم .
    لطفا راهنمایی کنید.

22. 7 کاربرِ زیر از KimiaM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 73 از 77 اولیناولین ... 2348637172737475 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع