برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 71 از 77 اولیناولین ... 2146616970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 از مجموع 768
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

new5 راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

در این تاپیک به بحث و راهنمایی در مورد سرویس دهنده های پرسرعت اینترنت می پردازیم

عقاید ِ یک گرگ

2. 7 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

اها @Dexter
    خیلی ممنون دلمو شاد کردی خیلی حالم گرفته بود
    این قضیه 1 گیگ و 7 گیگ و یکی کامنت کرده بود زیر پیج پارس انلاین منم تازه دیدم فکر کردم اونجوریه
    اره دقیقا من که الان سرویس 2 مگ گرفتم پهنای باندش از 512 قدیم کمتر شده
    سرعت یجوریه تو همون شبانه رایگانشم که پولشم باید بدیم نمیشه استفاده کافی و وافی برد
    سر هم کلا مصرف کننده تو ضرره

4. 9 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,948
    از این کاربر 49,344 بار در 2,808 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Dexter_171 نمایش پست ها
    من خودم پارس آنلاین دارم، 1.6 گیگ که دانلود کنین همون 1.6 گیگ کم میشه ولی برای حمایت از سایتای ایرانی اگه از سایتایی که توی لیستشون گذاشتن استفاده بشه 1/2 حجم کم میشه
    یعنی اگه 1 گیگ دان کنی 500 مگ کم میشه ... کنار اینا هنوز اون شبانه رایگانشون هم به قوت خودش باقیه .
    ایرادی که این بسته ها داره اینه که پهنای باندش رو آوردن پایین ، یعنی تقریبا بسته ی دو مگابیتی سرعت دانلودش روی 250-270 کیلوبایته ولی حجمی که میده در کل ( با دانلود شبانه ) خوبه

اگه واقعا 7 گیگ کم کردن با پشتیبانی تماس بگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط UNKNOW نمایش پست ها
    اها @Dexter
    خیلی ممنون دلمو شاد کردی خیلی حالم گرفته بود
    این قضیه 1 گیگ و 7 گیگ و یکی کامنت کرده بود زیر پیج پارس انلاین منم تازه دیدم فکر کردم اونجوریه
    اره دقیقا من که الان سرویس 2 مگ گرفتم پهنای باندش از 512 قدیم کمتر شده
    سرعت یجوریه تو همون شبانه رایگانشم که پولشم باید بدیم نمیشه استفاده کافی و وافی برد
    سر هم کلا مصرف کننده تو ضرره
    بزرگترین مشکل همون کم کردن پهنای باند و تحویل سرعت واقعی به مشتریه
    من الان طرح سه مگ گرفتم سرعت دانلودم 450 کیلوبایته که نسبت به گذشته شدیدا افت سرعت داره
    تنها خوبیش اینه که شبانه رایگان برخلاف چیزی که میگن ، محدودیت ترافیکی نداره...

6. 8 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    291
    از این کاربر 489 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

شاتل طرح اینترن یه روزه ده گیگ داره!خود من معمولا برای دانلود اینو استفاده میکنم.2180 تومن قیمتشه و با ده گیگ میشه چند فصل دان کرد

8. 8 کاربرِ زیر از MEHDIATB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,006
    از این کاربر 3,144 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط _MOURNER_ نمایش پست ها
    آسیاتک یه سرویسی داره ( 1 ماهه ، 50 هزار تومن ، 400 گیگ داخلی{معادل 200 گیگ خارجی** . بنظرم اگه مصرفتون زیاده این سرویسش خوبه .
    منم این سرویس رو گرفتم یه مدت پیش ولی منتها فکر کنم این سرویس رو در اختیار عموم قرار نمیده دیگه باید آشنا داشته باشی تا بتونی بگیری
    ولی هیچی شبانه نامحدود ایرانسل نمیشه نزدیکه به چند TB رو توی یک ماه دانلود زدم

10. 10 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هر وقت چیزیو از دست بدی بعدش قدرش
    سپاس
    12,059
    از این کاربر 1,158 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

بنظر من دوستانی که اهل دانلود هستن یه بسته یک ماهه (هر بسته ای ) فرقی نمیکنه چی باشه
    از همراه اول بگیرن شبا اینترنتشون از ساعت 3 تا 7 نا محدود و رایگان میشه
    من خودم تو استان ایلام شهرستان ایوانم شبی راحت 40 گیگ دانلود میکنم سرعتش 5 مگه، پول خودتونم واسه این طرح های مزخرف خرج نکنید

12. 13 کاربرِ زیر از ahmady45 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    834
    از این کاربر 882 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmady45 نمایش پست ها
    بنظر من دوستانی که اهل دانلود هستن یه بسته یک ماهه (هر بسته ای ) فرقی نمیکنه چی باشه
    از همراه اول بگیرن شبا اینترنتشون از ساعت 3 تا 7 نا محدود و رایگان میشه
    من خودم تو استان ایلام شهرستان ایوانم شبی راحت 40 گیگ دانلود میکنم سرعتش 5 مگه، پول خودتونم واسه این طرح های مزخرف خرج نکنید
    آره دقیقا من الان چند ماهی این کارو میکنم شبی راحت 30 تا 40 گیگ بدون هیچ کم شدن سرعت نت دانلود انجام میدم جوری که الان فقط یه هارد 1 ترا از سریال و....دارم پر میکنم برای روزی که این طرح برداشته بشه کفگیرم به ته دیگ نخوره فقط کافیه یک مودم سیم کارت خور داشته باشین با یه بسته فعال همراه اول اگرم مودم ندارین با گوشی هم راحت میشه این کارو کرد(با نرم افزار adm ورژن های قدیمی شو بگیرین تایم دانلودش فعال ورژن های جدید تایم دانلود برداشتن گمونم) فقط مودم یه مزیتی که داره آنتن دهی بهتری داره سرعت دانلود بالاتر

14. 13 کاربرِ زیر از allen74 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,365
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    دوستانی که از های وب استفاده میکنن یا اطلاع دارن لطفا مشورت بدن
    (من مصرف ماهیانه ام حداقل 35-40گیگ هست(دانلود حجیم ندارم و فقط تلگرام و ویدئو های کم حجم هست ) و با پارس آنلاین برای این مقدار ترافیک مجبورم 90 هزار تومن ماهیانه هزینه کنم!!!(سرعت یک مگ)
    تو سایت های وب تعرفه های جالبی پیدا کردم که یکم عجیب به نظر میرسن!!

نظرم بیشتر روی فشفشه ی 30روزه 50گیگ 30هزارتومن هست!!!!که اگر یه سرویس یک ماهه 2 گیگ بگیرم باقیمت 15 هزارتومن ،کلش برام در میاد 45 نهایت 50هزارتومن
    (52گیگ)
    یعنی این تعرفه ها حقیقیه!!!!
    این فشفشه فرقش با ترافیک معمولی خریداری شده چیه؟؟تازه نوشته برای مصرف فشفشه 30روز فرصت دارید !!!که خوب مجبور نیستی در یک بازه ی کوتاه کل ترافیک فشفشه و مصرف کنی و میتون یپخشش کنی در طول یک ماه و مثل ترافیک معمولی ازش استفاده کنی!!نمیدونم کسی تجربه یاستفاده از های وب رو داره راهنمایی کنه ؟
    سلام. من همین امروز سرویسم رو تغییر دادم و از مخابرات سرویس با سرعت 2Mbps گرفتم، 150 گیگ ماهیانه مصرف منصفانه اش هست، فقط 25 هزار تومن!
    تعرفه های جدید خیلی خوبن. به نظرم این طرحی که از های وب میگیری به درد نمیخوره

مشاهده محتوا اسپویلر
    Can't find yourself. Lost in your lies

16. 13 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    (من مصرف ماهیانه ام حداقل 35-40گیگ هست(دانلود حجیم ندارم و فقط تلگرام و ویدئو های کم حجم هست ) و با پارس آنلاین برای این مقدار ترافیک مجبورم 90 هزار تومن ماهیانه هزینه کنم!!!(سرعت یک مگ)

نظرم بیشتر روی فشفشه ی 30روزه 50گیگ 30هزارتومن هست!!!!که اگر یه سرویس یک ماهه 2 گیگ بگیرم باقیمت 15 هزارتومن ،کلش برام در میاد 45 نهایت 50هزارتومن
    (52گیگ)
    این فشفشه فرقش با ترافیک معمولی خریداری شده چیه؟؟تازه نوشته برای مصرف فشفشه 30روز فرصت دارید !!!که خوب مجبور نیستی در یک بازه ی کوتاه کل ترافیک فشفشه و مصرف کنی و میتون یپخشش کنی در طول یک ماه و مثل ترافیک معمولی ازش استفاده کنی!!نمیدونم کسی تجربه یاستفاده از های وب رو داره راهنمایی کنه ؟
    اول بگم که آره های‌وب همه تعرفه‌هاش درسته و حقیقت داره و خودم 7-8 سالی هست از های‌وب استفاده می‌کنم. تعرفه های جدیدش هم که واقعاً عالیه.
    خب درمورد فشفشه، فشفشه یه نوع ترافیکه که حجم بیشتر و پول کمتری شما میدی ولی در عوض این مقدار فشفشه زمان محدود برای استفاده داره.
    طرح های فشفشه الان اینطورین؛ 50 گیگ، 30 روزه، 30 تومن | 30 گیگ، 15 روزه، 18 تومن | 10 گیگ، 8 روزه، 7/5 تومن | 4 گیگ، 1 روزه، 2 تومن
    تازه این حجم هایی که نوشتم استفاده بین الملل نظیر تلگرام و دانلود های روزانه‌ی ماست که خب ما کلا همین بین الملل استفاده میکنیم و داخلی بکارمون نمیاد
    ولی خب این فشفشه طرح نیست که شما بتونی بگیری جدا، فشفشه ترافیک اضافه ست که شما قبلش باید یه طرح داشته باشی.
    من خودم تا قبل از این تعرفه های جدید خیلی خیلی فشفشه می خریدم و پولی که ماهانه میدادم خیلی زیاد بود.
    ولی الان من به شما پیشنهاد میکنم تو سرویس های غیر حجمی، با سرعت 8 Mbps با 200 گیگ ترافیک که فقط بین الملله و در صورت استفاده داخلی 800 گیگه که گفتم داخلی به کار ماها نمیاد، پس با سرعت 8 و 200 گیگ در ماه، 50 هزار تومن میدی شما و راحت. من از وقتی این سرویس های جدید اومده اصلا ترافیک اضافه نمیخرم، این 200 گیگ زیادمم میاد و یک سره هم دانلود و دیدن آنلاین و اینا استفاده دارم.
    ولی خب با سرعت 4 و 80 گیگ ماهانه هم 40 تومن میتونی بدی و بگیری که به کار شما بیشتر میاد چون میگی بیشتر از 40-50 گیگ مصرف ندارم ماهانه.
    این دوتا سرویس هردو رو توضیح دادم که بدونین چقدر به صرفه و فوق العادست حتی اگه در حد 200 گیگ در ماه هم دانلود داشته باشی بیشتر از 50 تومن نمیشه هزینه ش یعنی.
    چقدر زیاد توضیح دادم ولی خب اگه سوال یا ابهامی بود در خدمتم بازم

18. 12 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,878
    از این کاربر 1,896 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo

(52گیگ)
    گفتنی هارو حسین عزیز تمام و کمال توضیح دادن ...
    خواستم بگم که منم همین تعرفه رو (8مگ - 200گیگ بین الملل - 800گیگ داخلی که به کار نمیاد) 2 ماهه (های وب) استفاده میکنم ... ماهیانه 50 تومن ،
    سرعت دانلودم 450 kb هست که 2 گیگ رو 1ونیم ساعته دانلود میکنه ... خیلی ام راضی کننده و به صرفه هست به نظرم ...
    واقعیتش خیلی خیلی بیشتر از قبل ها دارم دانلود میکنم و اصلاً تمومی هم نداره ... حتی خیلی از فوتبال هارو آنلاین نگاه میکنم و یوتوب هم راحت آنلاین نگاه میکنم ...
    کلاً یه جوری شده که نگران تموم شدنش نیستم فکر کنم برکتش زیاده

از بقیه شرکت ها خبر آنچنانی ندارم ولی های وب به نظرم تعرفه هاش به صرفه تر هستن مخصوصاً
    اونیکه مصرفش از این تعرفه هم زیاد باشه میتونه فشفشه میانه راه بخره و راحت دانلود کنه .

بازم امری باشه در خدمتیم .

20. 9 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,512 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eeD-Mj نمایش پست ها
    خواستم بگم که منم همین تعرفه رو (8مگ - 200گیگ بین الملل - 800گیگ داخلی که به کار نمیاد) 2 ماهه (های وب) استفاده میکنم ... ماهیانه 50 تومن ،
    سرعت دانلودم 450 kb هست که 2 گیگ رو 1ونیم ساعته دانلود میکنه ... خیلی ام راضی کننده و به صرفه هست به نظرم ...
    اگه از طرح 8 مگ استفاده میکنی سرعتت باید نزدیک عدد 1024 باشه نه 450 !!!
    با 1565 تماس بگیر و این قضیه سرعت رو مطرح کن برات اوکی میکنن. منم مشکل سرعت رو داشتم و کمتر از اون مقدار طرح بود با تماسی که گرفتم حل شد.

منم از های وب راضی ام. شاتل عصبی و کلافه م کرده بود اما های وب عالیه
    در ضمن هدایای مختلفی هم که در نظر گرفته عالیه. برا تولد مثلا 640 گیگ یک روزه با سرعت دو مگابایت هدیه دادش که یه جمعه فعال کردم و دلی از عزا در آوردم. همینطور برای روز مرد یا مناسبت های مختلف (برا هدایا حتما باید ثبت نامو کامل کرده باشی)
    Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

22. 8 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 71 از 77 اولیناولین ... 2146616970717273 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع