برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 15
    New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

Daredevil | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم سریال

Daredevil Season Two

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل دوم مجموعه Daredevil بحث و تبادل نظر نمایید. حتماً عدد قسمت مورد بحث رو هم در پست‌تون ذکر کنید. همچنین لطفاً به تگ اسپویلر هم عنایت داشته باشید.

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

2. 16 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Daredevil | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم سریال

منتظر این تاپیک بودم ی چند روزه ...

3 قسمتی که من دیدم خوب بوده و رویه فصل قبل رو داره ولی حدس میزنم تو قسمتای بعدی خیلی خیلی بهتر بشه

4. 12 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

خیلی چسبید این فصل بهم

واقعا 13 قسمت فوق خفن رو داشتیم + این که پانیشر بهترین اتفاق این فصل بود ، لَه لَه میزدم این jon bernthal بیاد هی خودشو به رخ بکشه تو هر قسمت واقعا عالی و bad a*s بازی کرده
    Trump2016

6. 8 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,016
    از این کاربر 293 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

سلام . کسی می دونه لهجه الکترا مال کدوم کشور یا منطقه هس؟

8. 5 کاربرِ زیر از javad0818 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    543
    از این کاربر 471 بار در 51 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط javad0818 نمایش پست ها
    سلام . کسی می دونه لهجه الکترا مال کدوم کشور یا منطقه هس؟
    فرانسویه.چندبار تو سریال بهش اشاره میشه

10. 7 کاربرِ زیر از Little Ghost بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    543
    از این کاربر 471 بار در 51 پست سپاس گزاری شده

امروز سریال رو تمام کردم.راستش پایانش یه ذره تو ذوقم زد.درست مثل فصل قبل سریال خیلی خوب شروع شد و به صورت سره هم بندی تمام شد.شروع خوب هم به نظرم تاحد زیادی مدیون شخصیت پانیشر بود.نقطه ضعف سریال از نظره من این بود که مدام منتظر بودم بخش های مربوط به دیردویل تمام شه و داستان بره سراغ فرانک کسل.به نظرم این فصل بیشتر برای پانیشر بود تا دیردویل که نشون میده این شخصیت پتانسیل داشتن شو مخصوص به خودش رو داره و ممکنه به خاطر ماهیت این کاراکتر از خواهر و برادر بزرگترش جسیکا جونز و دیردویل سریال جذابتری بشه.انتخاب جان برنتال هم انتخاب خیلی خوبی بوده و خیلی خوب تونسته ذات خشن این ضدقهرمان رو نشون بده.در کل سه چهار قسمت اخر تا حدودی رو هوا بود.ازاردهنده ترین بخش سریال قسمت های لاک پشت نینجا گونه ای بود که اصلا با فضای بزرگسالانه سریال همخوانی نداشت و بیباک مثل داستان های چهار لاکپشت نینجا مدام روی سقف ساختمان ها با نینجاهای بدذات که راستش تا اخر سریال بنده تا از مقاصدشون سر درنیاوردم مبارزه میکرد که کیفیت مبارزه ها گاهی توی ذوق میزد.قسمت های حضور ویلسون فیسک از نقاط قوت سریال بود که توی کامیک ها از دشمنای اصلی پانیشر محسوب میشه و باید منتظر تقابل این دو شخصیت باشم.این فصل از فصل اول جسیکا جونز کم میاره ولی هنوز معتقدم این سریال ارزش تماشا رو داره و اصلا قابل مقایسه با شاهکارهای تلویزیونی dc! که تا اندازه ای ازاردهنده روح و روان بنده هستند نیستش.

12. 9 کاربرِ زیر از Little Ghost بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

قسمت نهم

آقا من مست صحنه های مبارزه پانیشر تو زندان شدم،اووووووووف عجب وضی بود تا الان چند بار دیدمش عالـــــــــی بود.
    اصن اون لحضه ای که در رو به فرانک بستن اون هم برگشت که دعوا رو شروع کنه به قول مت آدرنالین بدنم چسبید به سقف

واقعا دارم لذت میبرم از دیدن فصل دوم الحق که از بهترین هاست تو این سبک فیلما و سریال ها

پ.ن: نمیدونم شما هم متوجه اسکلت روی پیراهن پانیشر شدید یا نه،از اول فصل دوم برام سوال بود که کی و چجور از اسکلتش رونمایی میکنن که تو این قسمت خیلی قشنگ و ریز رونمایی کردن، خلاصه خیلی خوشم اومد
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

14. 11 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    230
    از این کاربر 498 بار در 57 پست سپاس گزاری شده

اقا توی کلام عالیییییییییییی بود عالیییییییییییی اصلا ترکوند همچی عالییییییییییی فکر نمی کردم فصل 2 انقدر قشنگ باشه 13 قسمتو توی 3 روز دیدم نمیشد اصلا صبر کرد واسه دیدن قسمت های بعدی حقا که بالاترین نمره توی سریال های ابر قهرمانی حقشه (8.8)
    شخصیت پانیشر عالی بود خود بیباکم که دیکه اخره خفنا بود توی فصل 2 انگار که دارین یک سریال دیگه میبین انقدر توی فصل 2 پیشرفت داشت نصبت به فصل اول....
    بی صبرانه منتظر فصل بعد هستمکاشکی همه ی فصل ها باهم میومد

و کلام اخر اینکه من به شخصه از سریال جسیکا جونز زیاد خوشم نیومد و سریال بیباک خیلی قوی تر و بهتر بود بخصوص توی فصل 2 که ترکوند اما اینکه قرار این دو شخصیت با بقیه یگ گروه رو تشکیل بدن(گروه مدافعان) باید جالب و دیدینی باشه نتفیلیکس خیلی خوب داره عمل میکنه

16. 8 کاربرِ زیر از alita34 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    782
    از این کاربر 1,476 بار در 168 پست سپاس گزاری شده

فصل 2 همون هست که انتظارش رو داشتین ، سریال تکلیفش با خودش مشخص هست ، شخصیت ها به بلوغ رسیدن ، صحنه های اکشن و عاطفی بیشتر شدن ، چی از این بهتر که یک سریال حد خودش رو بدونه و نخواد پاش رو از گلیمش دراز تر کنه (به قول فراستی )
    چه کسانی لذت میبرن ؟
    - کسانی که عاشق دنیای کمیک بوک هستن (به خصوص طرفداران پانیشر)
    -کسانی که دنبال یک سریال اکشن با تم عشقی و کمی معما گونه هستن .
    -کسانی که فصل اول راضیشون کرد.
    چه کسانی از فصل 2 لذت نمیبرن ؟
    -کسانی که علاقه ای به دنیای سوپر هیرو ها ندارن .
    -کسانی که با دیدن فصل 1 یا حتی چند اپیزود از فصل 1 از سریال خوششون نیومد و در این فصل دنبال معجزه ای هستن!
    -کسانی که دنبال یک دنیای جدی هستن و منطق براشون اهمیت داره!
    نمره من 8
    By what right does The wolf judge The lion

18. 8 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    820
    از این کاربر 1,057 بار در 78 پست سپاس گزاری شده

پایان فصل دوم!
    برخلاف خیلیا من از این فصل اصلا راضی نبودم.
    فصل اول عالی بود ولی این فصل خیلی ضعیف بود به نظرم.یکی از ایرادات اساسیش برمی گرده به داستانش که میشه تو همین جمله مت مرداک خلاصه ش کرد:" یه مشت چرت و پرت باستانی "..به شدت بهم ریخته بود.من انتظار یه داستان واقع گرایانه تر داشتم یه چیزی تو مایه های فصل یک ولی حتی انسجام فصل قبل رو هم نداشت و انگار چند تیکه شده بود!
    یه مشکلی که با اکثر این فیلم و سریال های تخیلی دارم همین قضیه مرده زنده کردنشونه! به قول یکی اگر این کاراکتر رو کشتین keep him dead move on...مث اینکه مرض نامیرا بودن افتاده به جون هرچی فیلم و سریاله! نوبو و اون نینجاهای مرده زنده شده آدمو یاد ومپایرا میندازن!
    یا مثلا کاراکتر الکترا!من واقعا متوجه نشدم چرا نوبو و دار و دسته ش انقد اصرار به گرفتنش داشتن!یه آدمکش حرفه ای که بیشتر نبود پس اینا چرا توهم ورشون داشت که الا و بلا تو باید رهبر ما باشی! کلا ایده مسخره ای بود زنده شدن نوبو و افتادن دنبال الکترا و مسخره تر از اون آخر سریال بود که از گور درش آوردن!نمیشد این مرده بمونه؟!الان مثلا قراره با اون خونایی که گرفتن زنده بشه؟!آخه داستان تخیلی هم باید یه دلیل و فکری پشتش باشه.
    اصن مشکل ویلن داشت این فصل..واقعا ابهتی داشت فیسک..از نظر هیکل و زور بازو نمیگم.حتی تو زندان هم داره پادشاهی میکنه.خون آدما رو یه جور دیگه می ریزه نه مث اون گروه مضحک و از در و دیوار آویزون ژاپنی!
    یعنی یکی از آزاردهنده ترین و اغراق شده ترین کاراکترهایی که تو کل سینما و تی وی دیدم "کارن"ه!
    این خانم از یه قربانی رسید به منشی گری دفتر وکالت بعدش تبدیل شد به یه خبرنگار حرفه ای که با نگاه کردن به چهارتا عکس و روزنامه تاریخ گذشته نود درصد معماهای سریال رو حل کرد و مقاله هایی نگاشت که بن خدابیامرز رو مفتخر کرد!!!من موندم تو هوش سرشار این خانم!امیدوارم بره تو افق محو بشه
    تکلیف مت که اصلا با خودش معلوم نبود یعنی یه دیقه تو نخ کارن بود ده دیقه بعد با الکترا دل و قلوه رد و بدل میکردن!!
    تنها کاراکترای معقول و قابل تحمل این فصل "کلیر" و اون "کشیش"ه بودن که حضورشونم کمرنگ بود.کلیر که در حد یه بانداژ و چسب زخم زدن میاد و میره و البته پانیشر..
    مبارزاتشم یه جاهایی به کتک کاری آماتورا شبیه بود.حتی موسیقی فصل قبل بهتر از این فصل بود.
    فقط چند تا صحنه بود که واقعا هیجان انگیز بود واسم:وقتی سرو کله فیسک پیدا شد و وقتی پانیشر تو زندان اون زندانیا رو له کرد.بازی بازیگر پانیشر عالی بود.
    در کل اگه پانیشر رو فاکتور بگیریم ناامید کننده بود فصل دوم دردویل.

20. 16 کاربرِ زیر از _Nirvana_ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین