برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Path :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل نخست مجموعه The Path که انتشار اپیزودهای آن از سی ام مارس 2016 (دوازدهم فروردین 95) از طریق سرویس اینترنتی Hulu آغاز می شود بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 23 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Path :بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول سریال

خوشم میاد هیشکی ریسک نمیکنه حتی یه قسمت ببینه:دی همه وایمیسن بقیه ببین اگه سرو صدا کرد بعد میرن سراغِ سریال:دی
    من اولیش رو دیدم: جریان از این قرار بود که انگار قحطی یا همچین چیزی اومده و بعضی جاها مردم نیاز به کمک دارند ... این وسط یه گروهی هست که در راه رضای خدا به مردم کمک میکنه و اونا رو پناه میده امــــا در همین حین عقاید مذهبی خودش رو به اونا تزریق میکنه و یه جورایی داره افزایش جمعیت میده! ارون پاول هم وقتی که چندین سال پیش بخاطر مرگ برادرش تو شک بوده ناخوداگاه وارد این گروه میشه و الان داخل این گروهه اما به حقانیتِ این مذهب و فرقه شک کرده و داره زیر پوستی یه کارایی میکنه!
    این خلاصه‌ی اپیزود اولش بود، بد بنظر نمیرسید اما تایمش یه مقدار اذیتم کرد و روند تعریف داستان از اون چیزی که باید یه ذره کُند‌تر بود. یکی دو قسمت دیگه میبینم بعد تصمیم میگیرم که ادامه بدم یا نه! شما هم ببینید! ریسک خوبه:دی

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

من دو قسمتشو دیدم یه چیزایی تو مایه های لفتاورزه،من که خوشم اومده میرم برای بعدی.همونطور که دوستمون گفتن مثل لفتاورز اگه دیده باشید یه فرقه ای ایجاد میشه که در حال گسترش و عقاید خاص خودشم داره،سریال هم حول تاثیرات این فرقه روی خانواده ها و شخصیتای سریال میگذره، کلا هم فضا و حس وحال سریال منو خیلی یاد لفتاورز میندازه.تیم بازیگری قوی و خاطره انگیزش هم که حتما میتونه بیننده های زیادی جمع کنه ولی در کل من برای اینده ی سریال امید چندانی ندارم، تو این سبک خیلی کم بشه سریال سر و صدای زیادی بکنه بخصوص تو امریکا

پ.ن: اررون پاول تو قسمت دوم غوغایی کرد واسه خودش مو به تنم سیخ کرد انصافا
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

5. 22 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

خب منم به قول ایرج "تا اونجایی که زیرنویس اجازه داد" ینی قسمت دوم از سریالو دیدم و 2 ساعت لذت بردم. بنظرم بر خلاف گفته ستایش عزیز روند سریال خیلی هم تند هست، جوری که بعضی وقتا آدم باید چند ثانیه دکمه اسپیس رو بزنه فکر کنه، ولی به لطف تدوین سریال و فلش بک هاش، خوشبختانه همه چی مشخص میشه ولی بازم جای بحث داره، مخصوصا طریقه پوستر، جوری که مشخصه و پوستر میخواد با آدم "حرف" بزنه انگار. یا تیتراژ قشنگش که بازم به همین مسئله اشاره میکنه. کلا فک کنم "چشم" تو این سریال نقش اساسی داره، بغیر از لوگوی اصلی و این داستانا. ناگفته نمونه بازی فوق العاده ی ارون پاول و اون "وحشت"ـی که میکنه اصلا مثله مورفین تو خونه آدم جاری میشه. بازیِ رئیس این جنبش رو هم خیلی پسندیدم، دیگه منتظر قسمت سوم هستم.. راستی ترجمه این سریالم زیاد جالب نیست، یه مترجم خوب پیدا نشد اینو ترجمه کنه؟ -_-

7. 20 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,825
    از این کاربر 12,768 بار در 817 پست سپاس گزاری شده

*تا قسمت 3*

خلاصه داستان رو دوستان تو پست هاي قبلي توضيح دادن،از نظر ايده و داستاني جزو كارهاي خاص هستش
    و احتمالا همه پسند نباشه .موضوع فرقه و عقايد يا به قول خود «كال» سريال كه كلمه «جنبش» رو به كار مي بره
    خيلي كم تو دنياي سريال ديده شده و بيشترشون به جز Leftovers موفقيت چنداني نداشتن .مثلا" سريال هاي
    مثل The Following, Cult, Aquarius, The Digو جديدا" هم سريال Outsiders كه موضوع اصليشون فرقه يا گروهي
    با عقايد خاص هستش به نحوي نتونستن مخاطب رو جذب كنند يا همين Leftovers هم تو فصل اول اين مشكل رو
    داشت . خب اينطور كه معلومه بيننده نمي تونه با سريال ارتباط برقرار كنه يا براش جذاب يا باور پذير نيستش خلاصه
    اين موضوع فرقه رو به هر نحو و روشي هم مي سازن آخرش شكست مي خوره.The Path هم تركيب يا كپي از
    همون سريال هايي هستش كه اسم بردم ،براي من چندان چيز متفاوتي نيستش و رفتار و منش اين گروه
    و شخصيت ها اصلا" برام قابل هضم نيستش.سه شخصيت اصلي سريال «ادي»،«سارا»،«كال» هستن كه
    «ادي» رو ميشه شخصيتي شبيه به «كوين گاروي» سريال Leftovers دونست و «كال» هم كه رهبر جذاب اين
    جنبش هستش منو ياد «جو كارول» Following ميندازه.«سارا» هم كه تو عقايدش غرق شده و تو دنيايي فانتري
    زندگي مي كنه.خلاصه سريال با شخصيت هايي غير قابل باور و تكراري پر شده كه بازي خوب بازيگرا هم نتونسته
    شخصيت هاي جذابي خلق كنه.من با اينكه طرفدار Aaron Paul هستم ولي انتخابش اشتباه بوده.حتي با گريم
    هم نميشه Aaron Paul رو به عنوان پدر بچه اي دبيرستاني تصور كرد.

The Path بهتر بود تو اپيزودهاي اول بيشتر به آشنايي با فرقه مي پرداخت تا شخصيت ها و داستان رو جور ديگري
    شروع مي كردن تا بيننده گيج و بي حوصله نشه .با همه اين اوصاف بايد به سريال فرصت داد ،اميدوارم مثل
    Leftovers بتونه خودشو ثابت كنه

9. 15 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    یکی دو قسمت دیگه میبینم بعد تصمیم میگیرم که ادامه بدم یا نه
    در رابطه با جمله‌ای که از خودم نقل قول گرفتم فقط این جمله رو میتونم بگم: "اگه ارون پاول بازیگر این سریال نبود ، ادامه نمیدادم!"
    متاسفانه یا خوشبختانه تاثیری که سریال یا شخصیت‌ها خوب، روی بیننده میزارن باعث میشه بعضی اوقات متعصبانه به قضیه نگاه کنی ... حضور ارون پاول برای من توی این سریال دقیقا همین اهمیت رو داره ... خلاصه اینکه سریال رو ادامه میدم و از جسی پینکمنِ دوست داشتنی لذت میبرم

ساند ترکی که انتهای اپیزود 4 پخش شد حرف نداشت ... عالی بــود
    http://cs1.mp3.pm/download/56115863/...n_(mp3.pm).mp3

11. 11 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    782
    از این کاربر 1,476 بار در 168 پست سپاس گزاری شده

فصل اول رو بلاخره دیدم ، البته باید اعتراف کنم یک جاهایی واقعا صبر زیادی میخواست ! و حتی با سرعت 8x هم قابل تحمل نبود! سریال پتانسیل خوبی داشت اما در نهایت به یک فرصت از دست رفته تبدیل شد، وارد جزییات قصد ندارم بشم اما خوبیه این سریال این بود که فهمیدیم سریال leftover چقدر خوب بود و عطش ما رو برای فصل جدید اون بیشتر میکنه ،
    سریال path مثل یک داستان هست که اون رو با یک خودکار تموم شده نوشتن! بعضی جاهای اون فقط یک رد هست و بعضی جاهای اون کمرنگ و بعضی کلمات هم پررنگ ! مطمئنا چنین چیزی فقط شما رو عصبی میکنه ! 6 نمره من به این سریال هست
    By what right does The wolf judge The lion

13. 8 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    "اگه ارون پاول بازیگر این سریال نبود ، ادامه نمیدادم!"
    تا قسمت 4 به خودم گفتم عیبی نداره جـــهـــنـــم، بخاطر ارون پاول میبینم اما بعد از اینکه تا 6 دیدم ، هیچجوره نمیتونم برم سراغ قسمت بعدیش!
    اینقدر ناامید کننده بود که حتی حوصله نوشتن درباره‌اش رو ندارم ... سریال حتی نقاط قوت و ضعف خودش رو نمیشناسه و مثل یه بچه گم شده اینور اونور میره ...
    بنظر من این سریال اولین نقطه سیاه توی کارنامه "ارون پاول" بود که امیدوارم آخریش باشه

15. 9 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :