برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 از مجموع 60
    Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

new5 [اختصاصی تیم انیمیشن] معرفی انیمه‌های فصل بهار 2016 | بحث و تبادل نظر

سلام دوستان و سال نو همه مبارک!
    یک بهار دیگه و انیمه های رنگارنگش... اگه لیست انیمه های بهاری رو دیده باشین، عناوین خوبی به چشم میخوره مثل Terra Formars: Revenge، Joker Game ، kiznaiver و خیلی انیمه های دیگه. شاید خیلی از شما منتظر اومدن انیمه های مورد علاقه ـتون در بهار بودین. اگه بیشتر هم دقت کنین نام استودیو های سازنده را میبینید مثل: Bones که 3 کار رو به خودش اختصاص داره، Production I.G ، A1- Pictures ، Trigger ، P.A. Works و غیره.
    پیشاپیش از دوستان خوبم شهاب؛ sh2012 و پیمان؛ peyman_eun که در این قسمت ما رو همراهی میکنن، تشکر میکنم. دیگه بهتره بریم سراغ معرفی انیمه ها و امیدوارم از خوندنشون لذت ببرید.
    با تشــکر

"دوستان از هم اکنون می توانند نظرات ارزشمند خود را درباره انیمه های فصل بهار ارسال نمایند"

با کلیک بر روی اسم هر انیمه، به پست مربوطه فرستاده میشوید
    لیست انیمه هایی که معرفی شده اند
    :

سپاس
    5,552

پاسخ : [اختصاصی تیم انیمیشن] معرفی انیمه‌های فصل بهار 2016 | بحث و تبادل نظر

Terra Formars - Revenge
    قسمــــت 1

در سال 2020، سوسک هایی با خزه به عنوان منبع غذایی ـشون از سوی زمین به مریخ فرستاده شدند تا شرایط زندگی در مریخ رو به دلیل افزایش روز به روز جمعیت زمین، بررسی کنند . اما 600 سال بعد، بشر با 2 کابوس هولناک رو به رو شد:
    1- سوسک هایی که به مریخ فرستاده شده بودند تکامل پیدا کردن و تبدیل به موجوداتی به نام ترافورمار شدن.
    2- شیوع ویروسی که سرمنشا آن مریخ بود و از پای در آوردن انسان ها
    برای مقابله با این حوادث و یافتن واکسن ،چندین زن و مرد تحت عمل جراحی ویژه ای قرار گرفتند و به مریخ اعزام شدن.

عجیبه!! به نسبت فصل اول همه چیز خیلی تغییر کرده بود. مخصوصا طراحی کاراکترها و سوسک ها. تیتراژ ابتدایی انیمه رو م دوست نداشتم! فصل اول هیجان انگیز تر بود. خلاصه اینکه قسمت بدی نبود فقط عالی هم نبود ولی چون فصل اول رو دوست داشتم و کم کم هیجانش بیشترم شد ادامه میدم. هنوز بهش امید دارم!

3. 17 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Nora نمایش پست ها

Terra Formars - Revenge
    قسمــــت 1

در سال 2020، سوسک هایی با خزه به عنوان منبع غذایی ـشون از سوی زمین به مریخ فرستاده شدند تا شرایط زندگی در مریخ رو به دلیل افزایش روز به روز جمعیت زمین، بررسی کنند . اما 600 سال بعد، بشر با 2 کابوس هولناک رو به رو شد:
    1- سوسک هایی که به مریخ فرستاده شده بودند تکامل پیدا کردن و تبدیل به موجوداتی به نام ترافورمار شدن.
    2- شیوع ویروسی که سرمنشا آن مریخ بود و از پای در آوردن انسان ها
    برای مقابله با این حوادث و یافتن واکسن ،چندین زن و مرد تحت عمل جراحی ویژه ای قرار گرفتند و به مریخ اعزام شدن.

عجیبه!! به نسبت فصل اول همه چیز خیلی تغییر کرده بود. مخصوصا طراحی کاراکترها و سوسک ها. تیتراژ ابتدایی انیمه رو م دوست نداشتم! فصل اول هیجان انگیز تر بود. خلاصه اینکه قسمت بدی نبود فقط عالی هم نبود ولی چون فصل اول رو دوست داشتم و کم کم هیجانش بیشترم شد ادامه میدم. هنوز بهش امید دارم!

من از این انیمه با تمام وجود بدم میاد ، اخه سوسک هم شد چیز ، اولین بار امتیازشو دیدم گفتم خب بریم دانلودش کنیم داستانشو که دیدم کلا منصرف شدم
    Farewell

5. 16 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Razor نمایش پست ها
    من از این انیمه با تمام وجود بدم میاد ، اخه سوسک هم شد چیز ، اولین بار امتیازشو دیدم گفتم خب بریم دانلودش کنیم داستانشو که دیدم کلا منصرف شدم
    دیدی مگه؟؟! برو ببین چه کارایی از این سوسکا بر میاد !! من که با فصل اولش خیلی حال کردم ... هر چند شخصیتی که دوست داشتم مرد ولی بازم ادامه دادم دلم میخواد این سوسکا رو با 2 تا دستام خفه کنم

7. 16 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,322
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

Kabaneri of the Iron Fortress

قسمت 1 رو دیدم، این شروع بود یا پایان باید بگم که قسمت اول فوق العاده جذاب بود، داستانش فوق العاده قشنگه، ریتم روایت داستان استثناییه!! شخصیت پردازی ها بسیار عالیست، عاشق کاراکتر "مومِی" شدم کاملأ مشخصه انیماتورهاش خیلی حرفه ای هستن، جالبی این انیمه این هست که کاراکترها به مرور معرفی میشن و رازهای آنها به تدریج روایت میشه، موسیقی ها و ترانه های انتهای انیمه اش را هم دوست داشتم، صدای صداپیشه ی "مومِی" خیلی دوست داشتنی بود.

فضای انیمه اش کاملأ تاریکه و همین تا حد زیادی عیب اصلی انیمه را پوشانده! عیب اصلی انیمه اش این هست که پس زمینه ها کاملأ ثابت هستند اما این مشکلِ بیش از نود درصد از انیمه هاست! در واقع در بین کل انیمه های فصل بهار فکر میکنم فقط پس زمینه های انیمه Flying Witch خوب بود، به نظر من این مشکل کوچکی هم نیست که بخواهیم راحت ازش بگذریم، اما انیمه ی "کابانری از دژهای آهنین" اینقدر حسن داره که چنین عیبی ممکنه اصلأ به چشم نیاد از جمله اینکه مدلینگ کاراکترها بسیار بی نقص صورت گرفته، حس کاراکترها به طور کامل منتقل میشه و تقریبأ بیننده با تمام کاراکترها ارتباط برقرار میکنه هم کاراکترهای مثبت ("ایکوما" و "مومِی" و ...) هم کاراکترهای منفی ("کابانه" ها، "کنشو" که پدرِ آیامه ساما هست و ...). قسمت اول انیمه بسیار سریع گذشت و اگر همینطور ادامه پیدا کنه میشه گفت هر قسمتش مثل یک انیمیشن بلند هست! خلاصه انیمه ی بسیار خوبی ست ولی پیشنهاد میکنم در ایام امتحانات نبینید که رسمأ بدبخت میشید

پ.ن: کلأ به نظر من برگ برنده ی این انیمه وجود کاراکتر "مومِی" هست

Can't find yourself. Lost in your lies

9. 22 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

Mayoiga

قسمــــــت 1

" سفر به دهکده ناناکی؛ دهکده ای گمشده؛ شهر ارواح "
    - مواظب باشید که یه وقت گم نشید -

چی بگم!!! فعلا با دیدن قسمت اول چیزی برای گفتن ندارم چون یکمی گیج شدم... نمیدونم چرا اعصابمو خورد کرده!! نه که بد باشه بیشتر فضای انیمه خیلی سنگین بود... اکثرا میگفتن،میخندیدن و میخواستن زندگی جدیدی رو شروع کنن ولی یه جو سنگینی حاکم بود که من ازش سر در نیاوردم. انگار همه کاراکترا خود واقعیشونو نشون نمیدادن شایدم زیاد رفتم توی جو انیمه از همون اول که شروع شد یاد انیمه Another افتادم، اونم همچین فضایی داشت + اینکه شخصیت اصلی هم شبیه ساکاکیبارا کوئیچی انیمه Another بود. خلاصه اینکه پیچیده بود و باید بیشتر ببینم که سر در بیارم.

11. 15 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm a fucking loser
    سپاس
    14,002
    از این کاربر 2,237 بار در 167 پست سپاس گزاری شده

Mayoiga

خلاصه داستان:داستان درباره گروهی از افراد که میخواهند از زندگی واقعیشون فرار کنند به همین دلیل با یک تور به روستایی به نام ناناکی می روند که زندگیشون رو از نو شروع کنند ولی این روستا یک روستا عادی نیست و مشکلاتی منتظر انهاست...

نظر من:انیمه شروع خوبی داره و از همون اول سوالات زیادی برای مخاطب ایحاد می کند که باعث درگیر شدن ذهن میشه و همین روند رو برای چند قسمت ادامه میده و بیننده رو توی خماری قرار میده و برای پاسخ دادن به سوالها عجله نداره و به موقع و در به موقع و در بهترین زمان ممکن بهشون پاسخ میده و انیمه هیجان خوبی رو به بیننده القا میکنه
    اصلی ترین مشکل انیمه اینه که پایان خیلی بازی داره و نتیجه گیری خاصی صورت نمیگیره و به شدت به فصل دوم نیاز داره ولی در کل انیمه خوبی بود و از دیدنش پشمون نشدم.

13. 13 کاربرِ زیر از AMIRREZA RV بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    187
    از این کاربر 2,538 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

دوستان، زمستون که انیمه ها خوب نبودن، از بهار چه انیمه هایی خوب بودن و تموم شدن یا دارن تموم میشن؟ که با خیال راحت دانلود کنم؟ سبک مهم نیست، فقط یه جوری باشه تا اخرش ادم رو بکشونه

15. 9 کاربرِ زیر از d@vid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,322

نقل قول نوشته اصلی توسط d@vid نمایش پست ها
    دوستان، زمستون که انیمه ها خوب نبودن، از بهار چه انیمه هایی خوب بودن و تموم شدن یا دارن تموم میشن؟ که با خیال راحت دانلود کنم؟ سبک مهم نیست، فقط یه جوری باشه تا اخرش ادم رو بکشونه
    طبیعتأ بهترین انیمه ی فصل بهار Kabaneri of the Iron Fortress بود
    از انیمه های فصل بهار فصل دوم Ushio to Tora هم مثل فصل اولش عالی ظاهر شده بوده، انیمه ی Flying Witch هم خیلی دوست داشتنی بود! Kiznaiver هم بعد از این سه تا خوب بود.
    ولی در کل "تنها" پیشنهاد من انیمه ی Kabaneri of the Iron Fortress هست.

17. 12 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط d@vid نمایش پست ها
    من از انیمه های فصل بهار سه تا رو فقط نگاه کردم Re:Zero -Starting Life in Another World- که پخشش هنوز ادامه داره و قراره تا اخر تابستون تموم شه . Boku no Hero Academia که ادامه انیمه به فصل دوم رفت و انیمه Kabaneri of the Iron Fortress رو. پیشنهادم انیمه Re:Zero -Starting Life in Another World چون یه جورایی نسبت به بقیه نو تر و کار بهتری بود . Boku no Hero Academia کلا انیمه متوسطی بود چیز جدیدی نداشت ولی کار بدی هم نبود ارزشش دیدن نسبتا داره و اما در مورد Kabaneri of the Iron Fortress این انیمه 6 قسمت اولش خیلی خوبه ولی بعد قسمت ششم به نظرم به شدت افت میکنه و فصل با یه پایان به شدت کلیشه ای و بد به پایان میرسه و شخصا جواب انتظاراتی که تو 6 قسمت اول از خودش برای ما میذاره رو نمیده ....

19. 13 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,322

Boku no Hero Academia

شروع به دیدن این انیمه کردم و دو قسمت ازش دیدم، باید بگم که انیمه‌ی قوی و بسیار خوبی هست. داستانش خیلی تکراری و کلیشه‌ای هست ولی جذابیتش به دلیل تنوع هیروها بسیار بالاست. گرافیک، رندرینگ، طراحی کاراکترها و اپنینگ انیمه هم خیلی خوبه، از همین ابتدا معلومه که قراره انتهاش چه اتفاقی بیفته. این انیمه علاوه بر وجود هیروهای مختلف، بدمن های متنوعی هم داره و طراحی این هیروها و بدمن‌ها عالی صورت گرفته، اکشن انیمه فوق العاده ست و صحنه‌های نبرد بسیار جذاب طرح‌ریزی شده اند.
    به نظر من داستان انیمه Boku no Hero Academia و تحول شخصیت ایزوکو به داستان انیمه‌ی Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu و تحول شخصیت سوبارو شباهت داشت.

21. 14 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 6 اولیناولین ... 456