برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,375
    از این کاربر 90,302 بار در 4,548 پست سپاس گزاری شده

Gomorrah : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل پنجم و پایانی سریال Gomorra که پخش آن از شبکه Sky Italia از نوزدهم نوامبر 2021 (جمعه 28 آبان1400)آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

چرا صلح مگه جنگیدن چشه
    سپاس
    2,253
    از این کاربر 667 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Gomorrah : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل پنجم

از اونجایی که سازنده گامورا و سابورا یکی بودن یکی از نگرانی هام اینه که به گامورا هم گند بخوره به خصوص که چن سال هم فاصله افتاده بین فصل چهار و پنج اما نکته مثبت سریال بازگشت یکی از شخصیت های اورجینال پس از ی فصل به سریال هستش نکته ای که فکر کنم سازنده ها ام بهش پی بردن ضعف در جایگزین کردن شخصیت هاست مثلا نتونستن جا دون پیترو یا دون کنته و مآلامور و اتراک و کلی شخصیت دیگه پس از رفتنشون از سریال کاراکتر مناسبی رو بیارن امیدوارم که یک پایان در خور سریال و داستان هیجان انگیز و بی رحم مثل فصول قبل داشته باشیم.
    http://picoup.ir/images/63980386525660084114.jpg

3. 16 کاربرِ زیر از Amir divoone بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,951
    از این کاربر 45,568 بار در 2,804 پست سپاس گزاری شده

قسمت دوم پی‌ریزی یک فصل پایانی خونین رو انجام داد. به‌به، وقت برگشتن به ریشه‌هاست

5. 20 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,951
    از این کاربر 45,568 بار در 2,804 پست سپاس گزاری شده

کسی نمی‌بینه؟

فقط «گالانتومو» با اون حرکتی که زد؛ «دنیای تو این‌جا به پایان می‌رسه». حتی میسترال هم جا خورد توی فقط قسمت 4 فکر کنم 20 نفر مُردن :دال

یه شخصیت مهم هم به فصل آخر اضافه شده به اسم موناچیلو (یا با لهجۀ ناپلی «موناشیلو» به‌معنای «راهب‌کوچولو») که خیلی مورمورکننده‌ست.

7. 20 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,295
    از این کاربر 1,815 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Raylan Givens نمایش پست ها
    کسی نمی‌بینه؟

فقط «گالانتومو» با اون حرکتی که زد؛ «دنیای تو این‌جا به پایان می‌رسه». حتی میسترال هم جا خورد توی فقط قسمت 4 فکر کنم 20 نفر مُردن :دال

یه شخصیت مهم هم به فصل آخر اضافه شده به اسم موناچیلو (یا با لهجۀ ناپلی «موناشیلو» به‌معنای «راهب‌کوچولو») که خیلی مورمورکننده‌ست.

مگه میشه ندید این کارو با ترجمه جنابعالی فقط منتظر یه پنجره زمانی درست که گرفتاری کمتر باشه میمونم و عشق میکنم با این سیاهی مطلق دوست داشتنی

9. 17 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770
    از این کاربر 860 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

تا الان 4 قسمت رو دیدم. سرعت تغییر و تحول این سریال فوق العادس. شاید سریال برای شخصیت پردازی کاراکتر های جدید زیاد فرصت نمیده ولی اینکه داستان رو سریع پیش می برن و کش نمیدن عالیه. شاید از این سریال انتظار نداشتم که چیرو رو برگردونه ولی واقعا جاش خالی بود توی فصل قبلی.
    دم هومن صمدی عزیز هم گرم هم برای ترجمه هم برای لینکای دانلود خوش کیفیت سریال که توی کانالش گذاشته. توی سایت های ایرانی که کسی لینک دانلود نذاشته. سایت های خارجی هم بد کیفیت گیر اورده بودم.

11. 20 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,310
    از این کاربر 4,337 بار در 370 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط TOXIN نمایش پست ها
    تا الان 4 قسمت رو دیدم. سرعت تغییر و تحول این سریال فوق العادس. شاید سریال برای شخصیت پردازی کاراکتر های جدید زیاد فرصت نمیده ولی اینکه داستان رو سریع پیش می برن و کش نمیدن عالیه. شاید از این سریال انتظار نداشتم که چیرو رو برگردونه ولی واقعا جاش خالی بود توی فصل قبلی.
    دم هومن صمدی عزیز هم گرم هم برای ترجمه هم برای لینکای دانلود خوش کیفیت سریال که توی کانالش گذاشته. توی سایت های ایرانی که کسی لینک دانلود نذاشته. سایت های خارجی هم بد کیفیت گیر اورده بودم.
    دیجی با زیرنویس چسپیدشو میذاره

سریال هم عالیه ولی خب بعضی از تصمیما که جنارو گرفت به شخصیتش نمیخوره که حس میکنم فقط برای اینه سریال ادامه پیدا کنه! یا اینکه من اشتباه میکنم
    مشاهده محتوا اسپویلر
    منظورم همون داستان بیوه هست که جنارو رحم به پیر و جوون لوانته نکرد ولی میاد فقط یک هشداری به این خانوم میده که بدتر نفرتش هم بیشتر میکنه! اگر این اتفاق نمی افتاد اون شیرو هم دیگه نمیتونست قوی بشه همینطوری که دیدین همه جا در حال فرار بود!

از هومن جان بابت زیرنویس هاش هم تشکر میکنم دست مریزاد

13. 15 کاربرِ زیر از MeHr@n بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770
    از این کاربر 860 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

این سریال زیبا هم تموم شد بعد مدت ها یک سریال دیگه هم تموم شدنش روم تاثیر گذار بود. قطعا دلتنگ این سریال خواهم شد.

در مورد پایان:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    تا حدودی پایان سریال (در واقع سرنوشت جنارو و چیرو (شخصیت مورد علاقم در این سریال) ) رو حدس می زدم. ولی بازم تحت تاثیرم قرار داد. این سیزن اخر دیالوگ های قشنگ تری هم داشت به نظرم. بی رحمی سریال (یکی از دلایل علاقه من به این سریال) هم طوری بود که در اخر فکر کنم هیچ کاراکتری نموند اونجا رو اداره کنه. البته خود همین بی رحمی یک جور مخاطبو از وارد شدن به گروه های مافیایی و خلافکاری و سرنوشت اون می ترسونه. فعلا همین. دوست دارم بقیه دوستانی هم که سریال رو دیدن نظرشونو بگن. حیفه این سریال ببیننده زیادی نداشته

15. 13 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :