برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
73. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

6 8.22%
  • 2

1 1.37%
  • 3

1 1.37%
  • 4

3 4.11%
  • 5

4 5.48%
  • 6

2 2.74%
  • 7

9 12.33%
  • 8

8 10.96%
  • 9

14 19.18%
  • 10

25 34.25%
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 57
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود شانزدهم

Season 6, Episode 16, Last Day on Earth

خلاصه داستان اين قسمت : ...

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    637
    از این کاربر 725 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود شانزدهم

8 قسمت نیم فصل دوم واسه شخص من اصلا قابل قبول نبود یه اپیزودش کامل درمورد دنیس و پیدا کردن 4 تا قوطی دارو بود بقیش رو هم که دیگه دیدیم چی بود ، مسیح هم که یهو از سریال کنار رفت (تا اپیزود اخر) اونایی هم که با مورگان روبرو شدن کامل مشخصه که فصل بعد ریک و گروهش باهاشون متحد میشن واسه مقابله با نیگن بعد نیگن رو هم با کل گروهش نابود میکنن و یه نفر رو هم از دست نمیدن ببخشید چرا از دست میدن اما امثال دنیس ها

اگه واکر ها رو از سریال حذف کنن چیزی از ارزش های معنوی سریال کم نمیشه تازه بهتر هم هست چرا واکر ببینیم وقتی این همه دیالوگ پر مغز و مفهومی توی سریال موج میزنه بعد بیایم این چندش ها رو ببینیم آخه چه کاریه .

خدا وکیلی نیگن چی داشت یعنی هیشکی فیلم نگاه نمیکنه یا نمونه این بد مَن رو توی هیچ فیلم و سریالی ندیدیم که این همه ازش تمجید میشه مگه 10 دیقه آخر چی داشت ؟! با اون لبخند مزحکی که به خودش گرفته بود ! همه اتفاقایی که واسه افرادش افتاده بود توی اپیزود های قبل رو داشت تکرار میکرد چیزایی رو که ببینده خودش میدونست تنها نقطه عطف حضور نیگن همون 30 ثانیه ای بود که شروع به شمارش کرد .

بازی که کاراکتر نیگن انجام داد چیزی جز تقلیدی کورکورانه از شخصیت جوکر توی فیلم بتمن :شوالیه تاریکی نبود ( چه لبخندی که به خودش گرفته بود و چه بازی روانی که با گروه ریک داشت انجام میداد و شمارشی که در اخرین لحظات به راه انداخت واسه فان بودن ، همش مشابه شخصیت جوکر بود )

کاش ریک رو حذف کنن منم سریال رو دیگه ادامه ندم ( والا با این نوناشون) .

3. 6 کاربرِ زیر از r-stark بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط r-stark نمایش پست ها
    کاش ریک رو حذف کنن منم سریال رو دیگه ادامه ندم ( والا با این نوناشون) .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Toxic Fighter نمایش پست ها
    امیدوارم اونیکه کلش ترکید ریک باشه
    ریک که مطمئنن نیست چون نیگن گفت اون یکی چشم پسره رو هم دربیارین بدین باباش بخوره پس اون پدر و پسر قطعن نیستن. زن هم نبود چون گویا نیگن زنها رو نمیکشه. دریل هم نیست چون با اون زخمی که برداشته نمیتونه بعد از اون ضربه دوباره بلند شه و مقاومت کنه. از بین باقی مونده ها من حدسم آبراهامه که قویه و با اولین ضربه نیفتاد

نقل قول نوشته اصلی توسط T-REX نمایش پست ها
    من رو یوجین یا آبراهام شرط می بندم. بیشتر احتمال می دم که آبراهام نفله شده باشه. چون طرف بعد از ضربه اول بلند شد، کلا میشه دور خانوم ها رو خط کشید، گلن و کارل همه کله گنجشگی هستن و با همون ضربه اول نفله میشن. بدون ریک هم که سریال دیگه معنا پیدا نمی کنه. می مونه دریل ، یوجین و آبراهام. دریل هم که کلا رو به موت و رنگ پریده بود پس میره کنار. می مونه یوجین و آبراهام.
    کاملن موافقم

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

5. 5 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 65 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

من کل فصل صبر کردم ببینم کی کشته میشه ولی اخر معلوم نشد رفت تا 6 ماه دیگه
    این فصل روند رو به جلویی نداشت ولی حداقل از فصل قبل بهتر بود در کل ، وگرنه فصل قبل یکی دو تا اپیزود خیلی عالی داشت
    متاسفانه من فکر میکردم قراره این سریال مربوط به زامبی ها باشه اما خیلی دیگه از اونا فاصله گرفته ... حالا ریک بیاد نیگان رو نابود کنه چه پیشرفتی تو این قضیه حاصل میشه که دنیا پر از زامبی شده ؟
    یعنی بالاخره باید اخر سریال معلوم بشه زامبی ها نابود میشند یا انسان ها اصلا هیچ پیشرفتی تو این قضیه بعد از فصل 2 نداشتیم ( اونجا که معلوم شد بعد از مرگ همه زامبی میشند ) ...

7. 3 کاربرِ زیر از Dr strangelove بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    821
    از این کاربر 268 بار در 36 پست سپاس گزاری شده

استررررررررررس
    نیگان در همین لحظات کم موفق شد به لیست شخصیتای مورد علاقه ی من راه پیدا کنه
    فقط خدا کنه دریل رو ناکار نکرده باشه

راستش منم دلم میخواد ریک دیگه نباشه تو سریال

9. کاربر زیر از fasol بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

وقتی ریک جلو نیگان زانو میزند !

با این تیتر این نقد رو شروع میکنم ؛ با اینکه منم مثل بقیه از شخصیت ریک خوشم میاد ولی در 10 دقیقه اخر این اپیزود این عجز و ناتوانی ریک
    در روبرو نیگان به شدت احساس خوبی بهم داد ؛ چرا که ریک در اپیزود های قبل اینقدر سرکش و خودخواه شده بود که در این اپیزود با یک سیل
    عظیمی از ناجی های روبرو شد که نمیتونست کاری انجام بده و شخصیت نیگانی که در جلوش زانو زد و این ناتوانی و حرص خوردن و نابود شدن
    از درون در چهره ریک نمایان بود .

خب برمیگردیم به سکانس اول و مورگان همانطور که در اپیزود قبل گفتم و این اپیزود هم تاکید دارم که مورگان تبدیل به شخصیت قهرمان شده و
    یک جورایی شاید ناجی گروه ریک ؛ چیزی که در صحنه اول ما میبینیم شعار « تو زنده هستی» و بعد دیدن یک اسب سفید که به نظر من این
    اسب سفید نماد امید هست همانطور که مورگان بهش میگه تو زنده هستی و دقیقا یاد آور فصل اول و اسب ریک هست . من فکر میکنم استفاده
    از حیوانات در سریال واکینگ دد یک حرکت نمادین و امیدوار کننده هست اگر دقت کرده باشید ما کمتر با حیوانات زنده در سریال مواجه بودیم اسب
    ریک در فصل اول و گوزنی در جنگل در فصل دوم یا سوم و اسب در جنگل در فصل قبل که دریل دنبالش بود ولی توسط واکرها دریده شد و این اسب
    که مورگان پیداش میکنه و یکجور قهرمان سوار براسب رو تداعی میکنه .

و بعد زمانی که ریک و گروه اماده میشدن برای بردن مگی به کمپ هیلتاپ و مداوا کردنش و دیالوگ هایی که برقرار شد و شروع این سفر جاده ای
    پر از بن بست . دقت کنید باز هم به روش اولین اپیزود این نیم فصل (اپیزود 9) داستان رو با کات از یه محور به محور دیگه ادامه میدن برای اینکه هم
    داستان رو کامل پوشش بدن و هم با استفاده از موزیک متن فضا رو پر التهاب کنن (حرکتی که در گیم آف ترونز همیشه انجام میشه) .

بن بست هایی که در جلو ون ریک و گروهش قرار میدادن در واقع هم تغییر دادن مسیر ریک به سمت دلخواهشون بود و هم قدرت نمایی نیگان برای
    ریک .

در صحنه ای که کارول با اون شخص درگیر میشه و مورگان نجاتش میده و بعد اون 2 نفر که میان یکیشون سوار اسب هست ببینید در اینجا باز هم
    اسب میبینیم و همین وجود اسب این احساس رو میده که این اشخاص میتونن ادمای خوبی باشن هرچند نمیشه مطمن بود . و چیزی که باید دقت
    کنید نحوه برخورد کردن مورگان با این 2 نفر هست ولی اگر ریک بود شاید این 2 نفر رو بدون یک دقیقه مذاکره میکشت به خاطر وجود همون نیزه و
    شکاکیت ریک به همه ادمایی که این نیزه ها رو دارن .

و در بن بست اخر قرارگیری الوارها روی هم و اتیش زدن الوارها و دار زدن یک نفر نهایت قدرت نمایی نیگان هست ؛ صحنه هایی که خیلی زیبا بود .
    مخصوصا قاب بندی دوربین یک لانگ شات بسیار عالی ( ون در سمت چپ ستون های پل در سمت راست شخص دار زده شده ؛ ریک و گروهش و
    درختان و اون الوارهای روی هم قرار گرفته و اتیش گرفتنشون یک صحنه اخر زمانی رو نشون میده )

و میرسیم به سکانس جدا شدن یوجین از گروه اون قسمتی که یوجین با ابراهام دیالوگ داره رو خیلی دوست دارم و موزیک متنش و صحنه بغل کردن
    ابراهام (شاید این صحنه اشاره ای به مرگ ابراهام و یا یوجین داره)

و در سکانسی که ریک و بقیه دارن مگی رو میارن بیرون از ون به شدت صحنه انسانی و دوست داشتنی هست چقدر احساس عجیبی میده ؛ صحنه ای
    که نشون میده برای زنده موندن بعضی وقتا باید از همه چیز گذشت و باید همگی باهم جانشون رو فدا کنن تا یک عزیز دیگه ای زنده بمونه چیزی که بعید
    میدونم در دنیای واقعی و خارج از قاب سینما و تلویزیون کسی بهش اهمیت بده .

بهترین سکانس این اپیزود و حتی این فصل به نظر من صحنه ای هست که ریک و گروهش دارن توی جنگل میدون و مگی رو حمل کردن و یهو میرسن به یک
    فضای باز و چراغا و پرژکتورااا روشن میشه و صدای جیغ همراه با سوت میاد و دوربین همزمان به عقب کشیده میشه و میره بالا و از دید پرنده همه صحنه در
    بر میگیره عالی ترین صحنه این فصل هست .

و اما نیگان ...

شخصیتی که خدارو شکری شخصیت کاریزماتیک با لبخند دیوانه واری داره و ثبات و قدرتش در همون لبخند قایم کرده و اون چوب بیسبال که با سیم خاردار
    در دورش حلقه شده که دقیقا مشابه کارکتر کمیک هست . در دیالوگ هایی که نیگان با ریک داره به چهره عرق کرده ریک نیگاه کنید پر از استرس و ترس
    و اشتباهاتی که خودش متوجه شده و پر از شوک که نمیتونه باور کنه نیگان اینقدر پر عظمت هست و اینقدر ادم داره . برمیگردیم به تمامی اشتباهات ریک
    زمانی که مطمن بود که نیگان و گروهش رو نابود کرده و فکر میکرد با یک حمله ضربتی تموم میشه و دراینجا به این نتیجه میرسه که با یک انسان معمولی
    با یک هوش بالا (فرماندار) طرف نیست بلکه با یک شخصیت کاریزماتیک و یک رهبر دیوانه و شاید وحشی طرفه .

دیالوگ هایی که نیگان میگه در واقع همون حس برخورد او با هیلتاپ رو میده یعنی نیگان بهشون میگه که نصف وسایلتون میخوایم و فرمانروایی اینجاها همش دست
    منه و خود به خود اتمام حجتی به ریک میکنه که الکساندریا مال منه و فقط شماها توش زندگی میکنید و هر موقع من بخوام و در بزنم و وارد شم اون در مال
    منه . یک جورایی همه چیز رو مال خودش میدونه همه ادما رو مال خودش میدونه .

و اون بازی روانی با ریک و گروهش و بعد زدن چوب دستی بر سر یه نفر . واقعا سخته که بگیم تو سر کی خورد .
    ولی خدایش بیامرزد .

* نکته : آقا من هرکاری کردم نتونستم با این تنظیمات ویرایشگرتون یه تایپیک منظم درست کنما کلا انجمنای ویبولتین خیلی ویرایشگراش اذیت میکنه ادمو .

11. 15 کاربرِ زیر از New_Sense بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,693
    از این کاربر 1,334 بار در 228 پست سپاس گزاری شده

همه نظرات دیدم ولی کسی به این همجنسگرا اشاره نکرد که خیلی دوس دارم حذف شه ولی احتمال خیلی زیاد کله همجنسگرا ترکیده واقعا نمیتونم باور کنم یوجین و آبراهام باشند وای ریک این چه روزگاری بود که به سر شما اومد بهترین صحنه سریال اونجا بود که آبراهام داوطلب شد واسه مرگ واقعا لذت بردم از این غیرت اوج ترس وحشت این چند دقیقه صحنه نیگان بود.چند وقت پیش کارگردان اعلام کرد درقسمت 16 دود از کله بیننده ها درمیارم که واقعا هم اینجوری شد و بحث مورگان باید یه لشکر مثل بولتون ها داشته باشه که بتونه ریک از این مخمصه خارج کنه به همین راحتی ها هم نیست یا از هوش کارول استفاده کنه

13. 6 کاربرِ زیر از mohammad1992 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 264 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

تو صحنه پایانی نیگان از ریک رد شد ... سایه اش نشون داد به سمت چپ ریک رفت که نهایت اونجا یا ساشا هست یا همجسنگرای عزیز ... سر این دو تا شرط میبندم !
    کلا سمت چپ ریک فقط پسرش مهم هست که قطعا اونو نمیزنه چون در کمیک ها نیگان مثل اینکه رابطه عمیقی با پسر ریک برقرار میکنه پس خیلی مهم نیست کی رو زده اون سمت

15. 3 کاربرِ زیر از threeFX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Take Me As I AM
    سپاس
    16
    از این کاربر 141 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

دوستان تو این چند روز طبق بررسی هایی که کردم کسانی از این اپیزود خرده گرفتن که با جریان کامیک آشنا هستن یا که بالاخره شخصیت نیگن و کار که میخواد بکنه با اعضای ریک براشون اسپویل شده
    ولی کسی که هیچی از نیگن نمیدونست این قسمت براش دیوانه وار بوده و فوق العاده نفس گیر
    دقیقا مثل اینکه کسی اول کتاب گیم آو ترونز رو خونده باشه بعد بیاد سریالو ببینه ، خب معلومه همه چیز براش آشنا و تکراری و گاهی بی معنی میشه
    کاری با شاهکار بودن و خوش ساخت بودن got ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط new_sense نمایش پست ها

وقتی ریک جلو نیگان زانو میزند !

با این تیتر این نقد رو شروع میکنم ؛ با اینکه منم مثل بقیه از شخصیت ریک خوشم میاد ولی در 10 دقیقه اخر این اپیزود این عجز و ناتوانی ریک
    در روبرو نیگان به شدت احساس خوبی بهم داد ؛ چرا که ریک در اپیزود های قبل اینقدر سرکش و خودخواه شده بود که در این اپیزود با یک سیل
    عظیمی از ناجی های روبرو شد که نمیتونست کاری انجام بده و شخصیت نیگانی که در جلوش زانو زد و این ناتوانی و حرص خوردن و نابود شدن
    از درون در چهره ریک نمایان بود .

خب برمیگردیم به سکانس اول و مورگان همانطور که در اپیزود قبل گفتم و این اپیزود هم تاکید دارم که مورگان تبدیل به شخصیت قهرمان شده و
    یک جورایی شاید ناجی گروه ریک ؛ چیزی که در صحنه اول ما میبینیم شعار « تو زنده هستی» و بعد دیدن یک اسب سفید که به نظر من این
    اسب سفید نماد امید هست همانطور که مورگان بهش میگه تو زنده هستی و دقیقا یاد آور فصل اول و اسب ریک هست . من فکر میکنم استفاده
    از حیوانات در سریال واکینگ دد یک حرکت نمادین و امیدوار کننده هست اگر دقت کرده باشید ما کمتر با حیوانات زنده در سریال مواجه بودیم اسب
    ریک در فصل اول و گوزنی در جنگل در فصل دوم یا سوم و اسب در جنگل در فصل قبل که دریل دنبالش بود ولی توسط واکرها دریده شد و این اسب
    که مورگان پیداش میکنه و یکجور قهرمان سوار براسب رو تداعی میکنه .

و بعد زمانی که ریک و گروه اماده میشدن برای بردن مگی به کمپ هیلتاپ و مداوا کردنش و دیالوگ هایی که برقرار شد و شروع این سفر جاده ای
    پر از بن بست . دقت کنید باز هم به روش اولین اپیزود این نیم فصل (اپیزود 9) داستان رو با کات از یه محور به محور دیگه ادامه میدن برای اینکه هم
    داستان رو کامل پوشش بدن و هم با استفاده از موزیک متن فضا رو پر التهاب کنن (حرکتی که در گیم آف ترونز همیشه انجام میشه) .

بن بست هایی که در جلو ون ریک و گروهش قرار میدادن در واقع هم تغییر دادن مسیر ریک به سمت دلخواهشون بود و هم قدرت نمایی نیگان برای
    ریک .

در صحنه ای که کارول با اون شخص درگیر میشه و مورگان نجاتش میده و بعد اون 2 نفر که میان یکیشون سوار اسب هست ببینید در اینجا باز هم
    اسب میبینیم و همین وجود اسب این احساس رو میده که این اشخاص میتونن ادمای خوبی باشن هرچند نمیشه مطمن بود . و چیزی که باید دقت
    کنید نحوه برخورد کردن مورگان با این 2 نفر هست ولی اگر ریک بود شاید این 2 نفر رو بدون یک دقیقه مذاکره میکشت به خاطر وجود همون نیزه و
    شکاکیت ریک به همه ادمایی که این نیزه ها رو دارن .

و در بن بست اخر قرارگیری الوارها روی هم و اتیش زدن الوارها و دار زدن یک نفر نهایت قدرت نمایی نیگان هست ؛ صحنه هایی که خیلی زیبا بود .
    مخصوصا قاب بندی دوربین یک لانگ شات بسیار عالی ( ون در سمت چپ ستون های پل در سمت راست شخص دار زده شده ؛ ریک و گروهش و
    درختان و اون الوارهای روی هم قرار گرفته و اتیش گرفتنشون یک صحنه اخر زمانی رو نشون میده )

و میرسیم به سکانس جدا شدن یوجین از گروه اون قسمتی که یوجین با ابراهام دیالوگ داره رو خیلی دوست دارم و موزیک متنش و صحنه بغل کردن
    ابراهام (شاید این صحنه اشاره ای به مرگ ابراهام و یا یوجین داره)

و در سکانسی که ریک و بقیه دارن مگی رو میارن بیرون از ون به شدت صحنه انسانی و دوست داشتنی هست چقدر احساس عجیبی میده ؛ صحنه ای
    که نشون میده برای زنده موندن بعضی وقتا باید از همه چیز گذشت و باید همگی باهم جانشون رو فدا کنن تا یک عزیز دیگه ای زنده بمونه چیزی که بعید
    میدونم در دنیای واقعی و خارج از قاب سینما و تلویزیون کسی بهش اهمیت بده .

بهترین سکانس این اپیزود و حتی این فصل به نظر من صحنه ای هست که ریک و گروهش دارن توی جنگل میدون و مگی رو حمل کردن و یهو میرسن به یک
    فضای باز و چراغا و پرژکتورااا روشن میشه و صدای جیغ همراه با سوت میاد و دوربین همزمان به عقب کشیده میشه و میره بالا و از دید پرنده همه صحنه در
    بر میگیره عالی ترین صحنه این فصل هست .

و اما نیگان ...

شخصیتی که خدارو شکری شخصیت کاریزماتیک با لبخند دیوانه واری داره و ثبات و قدرتش در همون لبخند قایم کرده و اون چوب بیسبال که با سیم خاردار
    در دورش حلقه شده که دقیقا مشابه کارکتر کمیک هست . در دیالوگ هایی که نیگان با ریک داره به چهره عرق کرده ریک نیگاه کنید پر از استرس و ترس
    و اشتباهاتی که خودش متوجه شده و پر از شوک که نمیتونه باور کنه نیگان اینقدر پر عظمت هست و اینقدر ادم داره . برمیگردیم به تمامی اشتباهات ریک
    زمانی که مطمن بود که نیگان و گروهش رو نابود کرده و فکر میکرد با یک حمله ضربتی تموم میشه و دراینجا به این نتیجه میرسه که با یک انسان معمولی
    با یک هوش بالا (فرماندار) طرف نیست بلکه با یک شخصیت کاریزماتیک و یک رهبر دیوانه و شاید وحشی طرفه .

دیالوگ هایی که نیگان میگه در واقع همون حس برخورد او با هیلتاپ رو میده یعنی نیگان بهشون میگه که نصف وسایلتون میخوایم و فرمانروایی اینجاها همش دست
    منه و خود به خود اتمام حجتی به ریک میکنه که الکساندریا مال منه و فقط شماها توش زندگی میکنید و هر موقع من بخوام و در بزنم و وارد شم اون در مال
    منه . یک جورایی همه چیز رو مال خودش میدونه همه ادما رو مال خودش میدونه .

و اون بازی روانی با ریک و گروهش و بعد زدن چوب دستی بر سر یه نفر . واقعا سخته که بگیم تو سر کی خورد .
    ولی خدایش بیامرزد .

* نکته : آقا من هرکاری کردم نتونستم با این تنظیمات ویرایشگرتون یه تایپیک منظم درست کنما کلا انجمنای ویبولتین خیلی ویرایشگراش اذیت میکنه ادمو .
    کاملا نقد درست و به جایی بود
    خوشحالم کسایی مثل شما هستن که اینجوری سریال رو دنبال میکن
    قضیه حیووانات رو که گفتید جا داره به اون سگ های تو جاده در فصلای قبل اشاره کنم که تبدیل به غذا شدن و خودش نشونه خاصی میتونه داشته باشه

17. 6 کاربرِ زیر از C4NOPUS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

واقعا ندادن نظر واسه این اپیزود رو کم لطفی نسبت به سریال میدونم. واقعا اپیزود قشنگ و نفس گیری بود. شاید بهترین سیزن فاینال واکینگ دد بود. اونجوری که صحنه سازی کرده بودن واسه ورود نیگان و اون لانگ شات های قشنگ و اصلا "کیفیت" کار نسبت به فصول قبلی یه سر و گردن بالاتر بود. سطح سریال خیلی بی نظیر شده، کاری به داستانش ندارم ولی خب واقعا ساخت این فصل عالی بود. برای نیگان اصلا تصور همچین شخصیت مرموز و دوست داشتنیی رو با این همه افراد نداشتم. سوتهای اعصاب خورد کنشون، رابطه دوستی آبراهام و یوجین، اشتباهات گذشته ی ریک و اون حرفی که قبلا مورگان درباره ی اینکه به ریک میگفت:"تو تازه شروعش کردی"، ناجی بودن مورگان و اختلالات احساسی و رفتاریه کارول، از جمله نکات ریز داستانیه قشنگ این قسمت بود. نمیخوام زیاد وارد بحث های تخصصی تر شم، ولی این اپیزود، آب و تابِ دیگه‌ای داشت. واقعا اون سری از دوستانی که این قسمت رو ضعیف میدونن باید بگم که دید تلویزیونی خیلی ضعیفی دارید، شما میتونین با ریپیت کردن فصل یک، قسمت یک، روزی 2-3 بار، خودتون رو سرگرم کنید. نو افنس در آخر هم امتیازی جز 10 نمیتونم براش در نظر بگیرم واقعا. مشتاقانه منتظرم بعد از کنکورم با خیال راحت فصل 7ـم رو شروع کنم.

19. 12 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

در حد مرگ باهات موافقم . پرچم کنکوری ها هم که بالاست (منم کنکوری ام)
    من وقتی آخراش نشون نداد کی رو زد اون یارو دو تا مشت نا خودآگاه به کیبوردم کوبوندم که خدارو شکر اتفاقی نیفتاد .
    هیچ وقت تا حالا بعد سیزن ففاینال واکینگ دد منتظر سیزن بعدش نبودم . به نظرم واقعا قسمت آخر خیلی خوب بود

21. 8 کاربرِ زیر از Katy Perry بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین