برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
73. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

6 8.22%
  • 2

1 1.37%
  • 3

1 1.37%
  • 4

3 4.11%
  • 5

4 5.48%
  • 6

2 2.74%
  • 7

9 12.33%
  • 8

8 10.96%
  • 9

14 19.18%
  • 10

25 34.25%
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 57
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,474
    از این کاربر 90,498 بار در 4,558 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود شانزدهم

Season 6, Episode 16, Last Day on Earth

خلاصه داستان اين قسمت : ...

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

گَرزَنه دست نزن رِه
    سپاس
    5,078
    از این کاربر 2,505 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود شانزدهم

چقد خوب میشد نیگان همرو میکشت بقیه سریال رو با خودش ادامه میدادیم

ینی تا حالا اینقدر ریک رو بیچاره ندیده بودم در مقابل یکی، قطعا نیگان یک سر و گردن از کل ادم بد های سریال تا الان بهتر میشه
    قسمت اخر هم خوب تموم شد، در کل از نیم فصل به این ور سریال پیشرفت خوبی داشت بجز یکی دو قسمت ک نا امید کننده بودن
    نکته قابل توجه امتیاز عجیب 5.8 به این قسمت تو IMDb هست، اخرش هم من فاز فن های این سریال رو نگرفتم
    منی که خودم دیگه به سختی دنبال میکردم این سریال رو از این قسمت خوشم اومد
    “There's not some finite amount of pain inside us. Our bodies and minds just keep manufacturing more of it.”

3. 8 کاربرِ زیر از Alireza-cRm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza-cRm نمایش پست ها
    چقد خوب میشد نیگان همرو میکشت بقیه سریال رو با خودش ادامه میدادیم
    عالی بود

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza-cRm نمایش پست ها
    نکته قابل توجه امتیاز عجیب 5.8 به این قسمت تو IMDb هست، اخرش هم من فاز فن های این سریال رو نگرفتم
    منی که خودم دیگه به سختی دنبال میکردم این سریال رو از این قسمت خوشم اومد
    جواب این سوال راحته . منم از این قسمت لذت بردم اما به نظرم اگه امتیاز پایینه دلیلش اینه که دور نمای سریال رو ببینی ! این که سریال داره در جا میزنه . شما همین فصل نه قضیه W مشخص شد . نه قضیه Hilltop رو درست توضیح دادن و برای نیگن هم اینقدر پیچوندن که فقط 10 دیقه نشونش دادن ! سریال پتانسیل بهتر شدن رو داره نمیدونم چرا دارن کیفیت رو فدای کمیت میکنن . یه سریال 10 اپیزودی قوی خیلی بهتر از یه سریال 16 اپیزودی متوسط هست .
    این قسمتم خیلی خوب بود . جمله ی نیگن که گفت it sucks , doesn't it ? when you realize you don't know shit خیلی خوب بود . ریک کاملا فهمید چه اشتباهی کرده شخصیت قوی ای داره نیگن میتونه ناجی سریال باشه اگه گارگردان ها بخوان !

5. 11 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 65 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

یه نکته ای در مورد فردی که توسط نیگان کشته شد بگم ... سازنده های سریال گفتند این سکانس قراره فوق العاده باشه و یکی از بهترین های سریال و از این حرفا ! اما این سکانس وقتی می تونه فوق العاده باشه که اون فردی که کشته شده جزو کارکتر های محبوب سریال باشه ! مثلا کشته اون همجنسگرا که احتمالش کم نیست واقعا می تونه مسخره باشه !

اگه مثل قضیه گلن بشه خیلی مسخره است ...

7. 5 کاربرِ زیر از Dr strangelove بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,134
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط "Ross Geller" نمایش پست ها
    منم از این قسمت لذت بردم اما به نظرم اگه امتیاز پایینه دلیلش اینه که دور نمای سریال رو ببینی ! این که سریال داره در جا میزنه
    نه دلیل امتیاز پایینش عصبانی بودن کاربرا از اینه که نفهمیدن نیگان چه کسیو کشته. تو شبکه های اجتماعی که بشدت همه کاربرا عصبانین )) صد رحمت به ایرانیا

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

9. 9 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain, No Gain
    سپاس
    258
    از این کاربر 286 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

من الان قسمت آخر رو دیدم، واقعا ده دقیقه ی آخرش اعصاب و روانم بهم ریخته بودهااا
    به نظرم نیمه ی دوم این فصل خیلی خوب و منسجم بود. خیلی چیزا عوض شد، یا بهتره بگم خیلی اتفاقات زیادی افتاد که فضای سریال و حال و هوای کاراکترا و چیزایی که تو سرشون میگذره رو عوض کنه.
    واقعا خیلی باورنکردنیه مسیر طولانی ای که ریک طی کرده ... این فصل فضای سنگین تری داشت و یکی از جذابیتهاش واسه ی من همین تحولات عقیده ای و ذهنی ریک بود که به طرز چشمگیری توی این فصل عوض میشه و از اونجایی که توی دنیای پر هرج و مرج واکینگ دد هیچوقت هیچ نوع استراتژی ای واسه مدت طولانی جواب نمیده من تا حدود زیادی ریک رو میفهمم و بهش حق میدم که تریپ "بکش تا کشته نشی " برای خودش برداره! ولی از همون لحظه ای که به آدمای نیگن حمله کردنو اونا رو کشتند معلوم بود که دیر یا زود به یه درگیری بزرگتری دامن زده میشه، منتها فکرشم نمیکردند که نیگن خیلی کله گنده تر از این حرفا باشه...

در کل قسمت آخر هیجان زیادی داشت و جفری دین مورگان با اینکه تازه انتهای این قسمت حضور پیدا میکنه اما همون چند دقیقه به عنوان نیگن عالی بود.

یه چیز دیگه هم بگم، من واسه ی فصل قبل و نیمه ی اول این فصل بعضی موقع ها بحثای اپیزودیک رو میخوندم اما اونقد بعضی نظرات منفی بود که از خوندنشون خسته میشدم. احساس هم میکنم یکی از دلایلی که باعث میشه خرده های زیادی بگیرن بعضی دوستداران این سریال اینه که خیلی چیزا براشون جلوتر اسپویل شده و در جریان روند داستان و حتی یه سری جزئیاتش قرار میگیرن واسه همین جذابیتش نخ نما میشه موقع دیدن. البته شاید هم سطح توقشون متفاوته ، به هرحال این نظر شخصی من بود
    امیدوارم فصل بعد هم یه فصل خوب و هیجان انگیز باشه~~

11. 11 کاربرِ زیر از kuchulu93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 264 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

arrow2 پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود شانزدهم

حس میکنم خارجی هستم یه جورایی ... خیلی نظراتمون به هم نزدیکه

13. 12 کاربرِ زیر از threeFX بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

repost
    سپاس
    63
    از این کاربر 251 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

9 میدم فقط برا سکانس اخر ... فکر کنم کارل رو کشت ! فصل بعد هم جالب میشه ... مثل اینکه واک هم داره یه تکونی به خودش میده ! این جفری دین چقد شبیه خاویر باردمه ! من اول فکر کردم خودشه ! جالبه ترور هم اضاف شده به سریال جی تی آ بازا میدونن !

15. 6 کاربرِ زیر از rolan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

متاسفانه بدلیل اینکه مودمم سوخت یه چند وقت از سریال و انجمن عقب موندم و تازه این قسمت رو تموم کردم و گفتم در جا بیام تو بحث این قسمت شرکت کنم

مطمئنا اوایل سریال چیزی واسه گفتن نداشت و کمتر کسی در اینجا بحثشو کشید و اکثرا به یه ربع اخر پرداختن منم میرم سر همون یه ربع اخر
    بلاخره نیگان هم اومد لعنتی عجب شخصیتی داشت استیل هیولا شخصیت شاخ لباس اسلحه همه به شخصیتش میخورد حرف زدن شمرده و دیالوگ های ماندگار که نشان یه شخصیت روانی نابغه دوست داشتنی طوری که ریک پرچم سفید رو کرد
    هرچند ریک کم اورد و لنگ انداخت با این حال جزو شخصیت های دوست داشتنیه و کسی نمیتونه جاشو بگیره تموم شد رفت با منم بحث نکنید
    ولی بعضی از دوستان خواستار مرگش بودش که قابل درکه بخاطر اینکه هیچوقت ندیده بودیم ریک اینقد خودشو ببازه همیشه وقتی گروگان میگرفتن با تهدید های ترسناکش و چهره عصبیش جذابیتش رو نشون میداد مثل قسمت اخر فصل چهار موقعی که تو کانکس گیرشون انداخته بودن چهره ریکو میدیدیم با دیالوگ ماندگارش که گفت که با ادمهای بدی در افتادن و سکانس دیگری در قسمت دیگری فصل 5 قسمت 1 که دستاش از پشت بسته بود و کنارش داشتن سر میبریدن در حالی همه وحشت کرده بودن ریکو میدیدم باهمون چهره با همون جذابیت که گرت بهش میگفت دیدم با یه کیف داشتی میرفتی تو کیفه چی بود و ریک با همون چهره مکث کردو گفت 44مگنوم -ak47- اسلحه خودکار دوربین دید در شب تیر کمان کامپند و قداره دست قرمز که قراراه با همون تورو بکشم.
    و خیلی از سکانس های دیگر که نشون بی رحم روانی بودن ریک نشون میده ولی چون الان دیدیم نیگان رو دستش بلند شد مارو ناامید کرد و باعث شد بعضی ها از ریک دلسرد بشن و طرفدارها نیگان بشن هرچند چهره وحشت زده ریک در این قسمت چیزی از ارزش هاش کم نمیکنه شایدم نویسنده و یا کارگردان این سناریو رو در این قسمت برای ریک پیاده کرده که اگر ریک بمیره زیاد از مرگش ناراحت نشیم ..یکی از شخصیت های در دقایق پایانی سریال باهاش حال کردن ابراهام بود در حالی که همه ترسیدن اون خیلی جرئت نشون داد و حتی نیگان هم تحت تاثیر قرار گرفت . .. هر کسی بجز ریک دریل و ابراهام بمیره از مرگش ناراحت نمیشم و مهم نیست برام ...
    در مجموعه قسمت پایانی عالی بود ولی چون وقت کشی زیاد داشت ترجیحا نه میدم .

17. 6 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,134
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rolan نمایش پست ها
    فکر کنم کارل رو کشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARK BOY نمایش پست ها
    شایدم نویسنده و یا کارگردان این سناریو رو در این قسمت برای ریک پیاده کرده که اگر ریک بمیره زیاد از مرگش ناراحت نشیم
    هر کسی هست بجز کارل و ریک. دیالوگ نیگن کاملن اینو مشخص میکنه

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

19. 4 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    941
    از این کاربر 940 بار در 126 پست سپاس گزاری شده

شاید کارلم باشه آخه نیگن گفت چشم پسرو در بیارین به خورد باباش بدین بعد از اول شروع میکنیم (یعنی اینجوری ریک بیشتر زجر کش میشه اول چشم پسرش در بیارن بعدم کلشو بترکونن ولی با توجه به کمیک آینده کارل و نیگن و اینکه نیگن بچه ها رو هم نمیکشه فکر نمیکنم)

21. 5 کاربرِ زیر از yaldakh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین