برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Orphan Black : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم سریال

در این تاپیک می توانید پیرامون فصل چهارم مجموعه Orphan Black که پخش آن از چهاردهم آوریل 2016(بیست هفتم فروردین 95) از شبکه B.B.C AMERICA آغاز می گردد بحث و گفتگو کنید.لطفا اگر میخواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 17 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,639
    از این کاربر 131 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Orphan Black : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم سریال

[JUSTIFY]اقا یعنی هیچکس این سریالو نمیبینه؟؟؟ خیلی خوبه هااااا شاید در حد مستر روبات و گاف نباشه ولی حداقلش اینه که یه داستان منسجم و خوب داره با ریتم سریع و از همه مهمتر یه بازیگر فوق العاده داره
    (چقدر خوشحال شدم بالاخره یه جایزه بهش دادن
    orphan black-فصل چهارم

فصل چهار سریال هم متل بقیه فصلهاش بود کلا این سریال خوبیش اینه که اگر نشه گفت هر فصل از فصل قبل بهتره ولی میتونیم بگیم سریال رو یه روند خوب داره پیش میره و هر فصل معماها رو حل میکنه
    شروع فصل خیلی خوب بود که دوباره داستان beth رو با فلشبک پیش کشید و هم داخل اون فلشبک ها موضوع اصلی این فصل رو رو کرد و هم یه کلون جدید نشون داد این فصل به نظرم خاص تر بود و بحث علمی-تخیلی سریال از بقیه بیشتر بود و بازی تاتیانا هم هر فصل پخته تر میشه
    بین کلون ها شخصیت مورد علاقم اول کاسیما هست بعد سارا از همه باحال ترم کریستال بود قسمتهاش با فلیکس و اونجایی که برا بار اول سارا رو دید عاااالی بود یعنی
    بهترین قسمت فصل و شاید کل سریال قسمت 6 بود اصن بی نظیر بود این قسمت هم هیجان داشت هم تاثیرگذار وناراحت کننده بودفلش بکهای قشنگیم داشت یاد قسمت 6 فصل 3 افتادم اونم بی نظیر بود
    در کل فصل رضایت بخش و خوبی بود ولی سیزن فاینالش مثه همیشه نبود
    فصل بعدم دیگه اخریشه امیدوارم خوب تمومش کنن
    در اخر ببخشید یکم طولانی شد و به همه پیشنهاد میکنم ببینیدش:

4. 11 کاربرِ زیر از shayan____sa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

معجزه به دون آرزو اتفاق نمی افته
    سپاس
    1,414
    از این کاربر 2,518 بار در 349 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Orphan Black : بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan____sa نمایش پست ها
    [JUSTIFY]اقا یعنی هیچکس این سریالو نمیبینه؟؟؟ خیلی خوبه هااااا شاید در حد مستر روبات و گاف نباشه ولی حداقلش اینه که یه داستان منسجم و خوب داره با ریتم سریع و از همه مهمتر یه بازیگر فوق العاده داره
    (چقدر خوشحال شدم بالاخره یه جایزه بهش دادن
    orphan black-فصل چهارم

فصل چهار سریال هم متل بقیه فصلهاش بود کلا این سریال خوبیش اینه که اگر نشه گفت هر فصل از فصل قبل بهتره ولی میتونیم بگیم سریال رو یه روند خوب داره پیش میره و هر فصل معماها رو حل میکنه
    شروع فصل خیلی خوب بود که دوباره داستان beth رو با فلشبک پیش کشید و هم داخل اون فلشبک ها موضوع اصلی این فصل رو رو کرد و هم یه کلون جدید نشون داد این فصل به نظرم خاص تر بود و بحث علمی-تخیلی سریال از بقیه بیشتر بود و بازی تاتیانا هم هر فصل پخته تر میشه
    بین کلون ها شخصیت مورد علاقم اول کاسیما هست بعد سارا از همه باحال ترم کریستال بود قسمتهاش با فلیکس و اونجایی که برا بار اول سارا رو دید عاااالی بود یعنی
    بهترین قسمت فصل و شاید کل سریال قسمت 6 بود اصن بی نظیر بود این قسمت هم هیجان داشت هم تاثیرگذار وناراحت کننده بودفلش بکهای قشنگیم داشت یاد قسمت 6 فصل 3 افتادم اونم بی نظیر بود
    در کل فصل رضایت بخش و خوبی بود ولی سیزن فاینالش مثه همیشه نبود
    فصل بعدم دیگه اخریشه امیدوارم خوب تمومش کنن
    در اخر ببخشید یکم طولانی شد و به همه پیشنهاد میکنم ببینیدش:
    چرا من نگاه میکنم
    سریال بسیار زیبایی هست
    خیلی هم خوش ساخته
    البته هنوز نتونستم فصل سوم رو تموم کنم
    عاشق لحجه سار هستم توی سریال ، لحجه شمال انگلیس واقعا بامزه ست

6. 8 کاربرِ زیر از Daisy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :