برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 8 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 77
    Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

Attack On Titan | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

Attack On Titan

درباره انیمه :
    حمله به غول یک مانگای نوشته شده و کشیده شده توسط Hajime Isayama میباشد که خیلی زود به شهرت و محبوبیت جهانی رسید . بیش از 52 میلیون نسخه از این مانگا به فروش رسیده که جزو پرفروش ترین مانگاهای تاریخ هست و با توجه به زمان انتشارش جایگاه خوبی کسب کرده

با انیمه شدن مانگا محبوبیت این سری به شدت افزایش پیدا کرد چرا که انیمه چه از نظر منتقدان و چه از نظر طرفداران یک شاهکار به تمام معنا بود و تمامی نمراتی که این انیمه کسب کرده کاملا نشون دهنده ی این موضوعه ، در کنار انیمه دو فیلم Live action با همین نام به انتشار رسید که با توجه به هایپ بسیار انتظارات رو براورده نکرد . داستان دو فیلم بر روی نیمه اول و نیمه ی دوم فصل یک انیمه تمرکز داشت هر چند هر دو فیلم از لحاظ اقتصادی یک موفقیت محسوب شدند اما منتقدان فیلم ها رو متوسط یا بد دونستن و معتقد بودن در حد و اندازه های این سری بزرگ نبودن

فصل دوم انیمه در سال 2016 و احتمال بسیار بالا در تابستان یا پاییز امسال پخش خواهد شد

داستان انیمه :

انسانیت برای بقای خودش در بین دیوار هایی زندگی میکنه تا از دست غول ها در امان باشند، غول هایی که بدون هیچ دلیلی علاقه به خوردن انسان ها و منقرض کردن انها دارند
    داستان بر روی ارن یگر و میکاسا اکرمن خواهر ناتنی ارن و دوست صمیمی انها ارمین ارلت تمرکز داره که به یک مدرسه ی نظامی ملحق میشن بعد از اینکه یک غول عظیم و یک غول زره پوش دیوار های شهر اونها رو خراب میکنن و بقیه ی غول ها به شهر حجوم میارن در همین حین مادر ارن کشته میشه و باعث میشه ارن ، میکاسا و ارمین که هیچکس براش باقی نمونده به مدرسه نظامی ملحق بشن و در راه نابودی غول ها قدم بزارن...

چرا باید حتما دید :

یک سوال کاملا بی مورد! ، اگه با دیدن نمرات ، محبوبیت و فروش این انیمه هنوز متقاعد نشدید که چرا باید این انیمه رو ببینید باید بگم این انیمه جزو خوش ساخت ترین انیمه های تاریخ با یک ایده ی ناب ، شخصیت های اصلی و مکمل عالی ، گرافیک محشر و موسیقی شاهکاره و در کنار اون با تراژدیک ترین انیمه ی تاریخ روبرو هستیم ، انیمه ای که گاهی اوقات ازش متنفر میشی ولی نمیتونی از دیدنش دست بکشی چون به شدت بهش وابسته میشی و بی صبرانه منتظر اپیزودای بعدی میمونی...

شخصیت های اصلی :

ارن یگر ( شخصیت اصلی ) میکاسا اکرمن ( بهترین سرباز مدرسه نظامی )

ارمین ارلت ( بهترین استراتژیست مدرسه نظامی ) کاپیتان لیوای ( یکی از کاپیتان های گروه تجسس بال های ازادی )

Farewell

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Attack On Titan | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    فعلأ 18 قسمت ازش دانلود کردم و 10 قسمت تا به حال دیدم، چیزی که خیلی برام جالبه اینه که انیمه ها چقدر از همدیگه تأثیر میپذیرن! خیلی راحت میشه گفت توکیو غول (Tokyo Ghoul) از اتک آن تایتان الهام گرفته، حتی Akame و Re: Zero هم همینطور، توی همه ی این انیمه ها هم شخصیت اصلی ابتد یکم بی عرضه ست و هرچی داستان جلوتر میره جرأتش بیشتر میشه
    این مشخصه ای که تو گفتی تقریبا تو خیلی از انیمه ها و فیلم ها و رمان و ... دیده می شن. البته این مشخصه ی اصلی هر انیمه شوننی هم هست .

اما در مورد تقلید حرفت کاملا درسته Shingeki no Kyojin یا همون Attack On Titan انیمه پیشرویی حساب میشه در دنیایه انیمه های اخرالزمانی و بی رحمی و خشونت و حس یاس سنگینی رو القا میکنه. همان طور که Death Note باعث شد تا انیمه های خیلی خوبی مثله Code Geass بر اساس اون ها ساخته بشه . بر اساس این انیمه هم علاوه بر Tokyo Ghoul، Kiseijuu: Sei no Kakuritsu که جز کارهای فوق العاده محسوب میشن کارهای نه چندان دلچسبی Owari no Seraph و Koutetsujou no Kabaneri (دومی دیگه خیلی نزدیک تر) هم برای تکرار موفقیت اون ساخته شن.

یه نکته ی دیگه هم که تو این سال 2017 هم میشه ازش خوشحال شد و هم ناراحت اینه که سال 2017 ساله برگشتن خیلی از انیمه های دیگه است. علاوه بر فصل دوم این انیمه که حدود 4 سال پیش پخش شد. لیست بلند بالایی از این انیمه ها قرار پخش بشه:
    1- One Punch Man 2
    2- Boku no Hero Academia
    3- Steins;Gate 0
    4-Code Geass: Fukkatsu no Lelouch
    5-Kekkai Sensen & Beyond
    6-Drifters
    7-Overlord
    8-Berserk
    9-FLCL
    10-Full Metal Panic!
    و ....
    خوشحال از این که بعضی از این انیمه ها در موقع خودشون فوق العاده بودن میتونن این راه رو ادامه بدون و متاسفانه از این که دنیای پر از خلاقیت انیمه ها داره به انتهای ایده هاش میرسه

3. 18 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,324
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

خب بالاخره قسمت های 11 تا 25 رو هم دیدم. دیدنش تموم شد ولی انیمه اش طبق معمول ته نداشت و به فصل دوم کشیده شد.
    به نظرم قسمت های 17 و 18 زاید بودن، برای مبارزه با غول زن دو قسمت کافی بود (در حالی که حدود چهار-پنج قسمت صرف کشتن غول زن شد و آخرشم که...!)
    قسمت های 22 و 23 و 24 و 25 هیجان بسیار بالایی داشتن و به نظرم از لحاظ درام قسمت 22 بهترین قسمت انیمه بود، از نظر اکشن قسمت های آخر همه شون عالی بودن.
    انیمه بسیار مفهومی و حتی تا حدی نمادین هست ولی این مفهوم الزامأ مفهوم خوبی نیست! "برای اینکه به یک هیولا پیروز بشی باید انسانیتت رو دور بندازی!" اینقدر منتظر موندیم تا همچین مفهومی رو تحویلمون بده؟! در کل انیمه جذاب هست و اکشن خوبی داشت، از نظر فیلمنامه با Re: zero برابری میکنه ولی از نظر کارگردانی و تدوین حرفه ای تر، منسجم تر و پخته تر بود. این کارگردان (Tetsurō Araki) روی داستان های جذابی دست میذاره، قبلأ انیمه دفترچه مرگ رو کارگردانی کرده بود که اونجا هم مفاهیمی همچون "خدای دنیای مدرن بودن" رو مطرح میکرد (البته اینطور نبود که تأییدش کنه! بلکه برعکس اواخر انیمه اش کاملأ نقد و نقضش کرد و به نظرم پایان مناسبی داشت)
    توی انیمه اتک آن تایتان شاهد این هستیم که انسان ها تبدیل به غول میشن (منظورم اون دو نفر هست که برای اسپویل نشدن اسمشون رو نمیگم) و به جون همدیگه میفتن، وقتی تبدیل به غول میشن هویتشون رو تا حدی فراموش میکنن و عین حیوان به جون همدیگه میفتن، حتی زمانی که غول ها نباشن هم انسان ها به جون همدیگه میافتن، دنیا خیلی بی رحمه! قوی بر ضعیف پیروز میشه، همونجوری که یک حاکم میتونه به زیر دستش ظلم کنه، یک غول هم به انسان ظلم میکنه. برای مقابله راهی نیست جز اینکه مثل خودش بی رحم بشی...جز اینکه تبدیل به غول بشی! اینا مفاهیمی هستن که این انیمه سعی داشت تحویل مخاطب بده.
    اما نمیدونم چه اصراری هست که انیمه ها رو به فصل دوم و سوم و ... میکشونن، اون از Re: zero که فقط یک "انگشت" رو کشتن و به فصل دوم کشیده شد و کلی "اسقف اعظم گناه" دیگه باقی مونده برای فصول بعدی! اینم از Attack On Titan که کل فصل چشممون رو میدوزه به کلید زیرزمین و آخرشم از همین کلید استفاده میکنه برای به انتظار کشاندن مخاطبان برای فصل بعد!

امتیاز هم: 9.5/10
    Can't find yourself. Lost in your lies

I eat hot-dogs, I live on pies. I'm forty-five
    سپاس
    1,215
    از این کاربر 4,626 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

Im in love with Hange Zoe

6. 10 کاربرِ زیر از Red Hood بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    365
    از این کاربر 255 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

ببخشید نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم
    فصل اول 2 تا ova داره یا 5 تا؟
    لینک دانلودشون و زیرنویسشونو کسی میتونه بهم بده؟

8. 10 کاربرِ زیر از r73 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط r73 نمایش پست ها
    ببخشید نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم
    فصل اول 2 تا ova داره یا 5 تا؟
    لینک دانلودشون و زیرنویسشونو کسی میتونه بهم بده؟
    5 تا داره. لینک دانلود : http://www.soulreaperzone.com/shinge...480p-80mb-mkv/

زیرنویس هر 5 قسمت : http://s8.picofile.com/file/82917447...A_SUB.rar.html

10. 18 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,639
    از این کاربر 131 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

این اولین انیمه ای بود که شروع کردم به دیدنش اون هم به خاطر تعریف ها و امتاز بالاش، ولی اصلا فکر نمیکردم با همچین چیزی رو ب رو شم....

از همون قسمت اول نشون داد که چقدر فوق العاده و قوی هستش... اون صحنه که غول مادر ارن رو خور هچ وقت یادم نمیره... چقدر مریض و قشنگ بود

داستان به قدری پر مغز و پر اتفاق و قوی هستش که واقعا آدم میمونه....

این انیمه و کتابش از همون اول من رو بسیار یاد نغمه آتش و یخ و GOT میندازه....

اما چیزی که خیلی روی من تا ثیر گداشت و من رو وادر به نوشتن این متن کردقسمت های 21 و 22 بود که همین الان تموم کردم...

واقعا نمیدونم چی بگم قسمت 21جز بهترین قسمت هایی بود که تا الان دیدم تو تاریخ تلویزیون حتی(به عنوان یک انیمه) که فوق العاده آدرنالین رو برد بالا و هرچی برگ داشتیم ریختd موسیقی رو که نگم دیگهه دیوانه کننده بود اصلا با روان آدم بازی میکرد....

قسمت 22 هم فوق العاده ناراحت کننده و تاثیر گذار بود با اون قطعه پیانو آخرش همونی بود که تو قسمت 6 برای فلش بک های میکاسا نواخته شد(OMAKE-PIFADLIB)

12. 15 کاربرِ زیر از shayan____sa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

قبلا هم در مورد این انیمه گفتم و دلم میخواد هر وقت که شد بیام و ازش تعریف کنم چون به نظرم فراتر از یک انیمه اس.
    آهنگها ، صحنه ها و سناروی ی غیر قابل پیشبینی و شکه آور.
    البته همونطور که گفتم دوبله فارسی خیلی خوبی هم که داره باعث میشه بیشتر تمرکزت روی صحنه ها و داستان باشه تا خوندن زیرنویس
    من همون فصل اول فعلا متوفق شدم! و قصد داشتم فصل سوم هم کلا توم بشه و بعد 2 و 3 رو یه جا ببینم که ضد حال زدن و ادامه پخش فصل سه موند برا 6 ماه دیگه حالا بیا و وصبر کن تا 9 ماه دیگه !اما ارزش انتظار رو داره چون این انیمه بی نظیره.

.

14. 15 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

بعد افتی که مانگاش داشت و کسل کننده شده بود دوباره چن تا چپتره که اوج گرفته

چن تا عکس از چپتر آخرش رو تو تگ اسپویل میذارم

این چپترش واقعا عالی بود خوراک یه قسمت پر هیجان انیمه هست

Levi is once again badass

مشاهده محتوا اسپویلر

16. 11 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

دوستان من نمیدونم چرا تا حالا این انیمه رو ندیده بودم البته که اولین انیمه ایه که میبینم از لحاظ سریالی .
    تو ۲ روز دو فصل رو دیدم .
    فردا هم شروع مبکنم فصل سوم رو .‌بگم‌که خیلی عالیه و همه دوستان تعریف کردن و دیگه نیازی به تعریف من نیست .

دوستان بعداز این انیمه و فصل سومش چه انیمه ای رو تو این حد عالی میدونید بهم معرفی کنید .
    ممنون

18. 4 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط فروردین نمایش پست ها
    دوستان من نمیدونم چرا تا حالا این انیمه رو ندیده بودم البته که اولین انیمه ایه که میبینم از لحاظ سریالی .
    تو ۲ روز دو فصل رو دیدم .
    فردا هم شروع مبکنم فصل سوم رو .‌بگم‌که خیلی عالیه و همه دوستان تعریف کردن و دیگه نیازی به تعریف من نیست .

دوستان بعداز این انیمه و فصل سومش چه انیمه ای رو تو این حد عالی میدونید بهم معرفی کنید .
    ممنون
    سلام
    به دنیای بزرگ انیمه خوش امدید
    من ، این نوید رو میدم هر چی بیشتر ببینید ، تشنه تر میشین
    معمولا برای شروع انیمه ها به صورت سنتی ، اینها رو معرفی میکنن
    Fullmetal alkemist ورژن برادرهود
    Death note

20. 6 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 8 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین