برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 49
    سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 426 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل اول Horace and Pete | پایان

دربــاره سـریــال

کمتر کسی هست که کاربر تـی‌وـی‌ورلد باشه و کارهای لویی رو دنبال نکنه ... این رو ما نمیگیم بلکه گفته‌ی کاربرهاست » "تـی‌وـی‌ورلد" مهدِ کار هایِ لـــویـــی" ! پس کار ما راحته و لازم نیست راجبِ شخصیت لویی و جنس کارهاش توضیح بدیم، این سریال هم، از جنس کارهایِ لـویــه اما با طمعی متفاوت و واقعی‌تر اما نحوه ساخت سریال طوری‌ـه که اگر بیننده‌ی لویی بوده باشید بلافاصله عاشق این سریال میشید، طوری که من خودم بعد از دیدن یک قسمت تصمیم به ترجمه‌ی سریال گرفتم! بهتره برای اثبات حرف‌هام به این جمله از لویی اشاره کنم: "هوراس اند پیت بهترین چیزیه که تا حالا ساختم" ... بله درسته هوراس اند پیت بهترین اثر لویی‌ـه که بدون هیچ تبلیغاتی، فقط و فقط از طریق سایت شخصیِ لویی برای کاربرها در دسترس قرار میگیره.
    این سریالِ تئاتر گونه، درون یک بارِ خانودگی‌ـست که صد سال است نسل به نسل چرخیده و حالا هوراس و پیت [لویی و Steve Buscemi ستاره‌ی سریال بوردواک امپایر] آن را اداره میکنند ... توضیحات کامل‌تر و همچنین نظرات دوستان در مورد این سریال رو میتونید داخل تاپیک بحث و بررسی‌ـش ببینید

دربــاره تــرجــمـه

اگر نحوه پخش این سریال هم مثل سریال‌های دیگه با تبلیغات و برنامه‌ریزی دقیق می‌بود، شاید تا الان ترجمه‌ـش از طرف تیم ما تموم شده بود اما همین نحوه پخش ناگهانی و نامنظم باعث شد که کارها به تعویق بیوفته. از اونجا که زیرنویس این سریال نسبت به دیگر کارهای لویی حجم بالاتری داره و همچنین خطوط قسمت اول‌ـش به اندازه‌ی یک فیلم سینمایی دو ساعته است، تصمیم بر این شد که با میلاد ، جواد و آیدین عزیز همکاری کنیم تا ترجمه‌ای در خورِ کارهای لویی ارائه بشه ... قسمت اول جمعه آینده آماده میشه و به همین ترتیب هر جمعه با یک قسمت در خدمتتون خواهیم بــود.
    ترجمه سریال هماهنگ با نسخه وب‌دی‌ال خواهد بود
    [بحث و معرفی] [دانلود سریال]

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 426 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل اول Horace and Pete | قسمت دوم

بنده به عنوان یک مترجم سابق چند کلامی با این کاربر صحبتی دارم، البته پست اصلی ایشان پاک شده ولی همان دو جمله نقل قول برای ما کافی است تا بدانیم با چه فردی طرف هستیم.

کاربر siavashbehzad1،
    شما بابت سپاسی که با یک کلیک موس بر روی پیکسل های مانیتورت میزنی منت ای برای ما و مترجم و انجمن ایجاد نمی کنی، هر کاربری که تشکر میکند نشان از فهم و درک و شعور اوست و آنکه چند کلامی هم به سپاس اش اضافه میکند از درک بالاترش نسبت به شرایط است.

اما آن کاربری مثل شما که فکر میکند به خاطر تشکری که کرده باید محصولی دریافت کند فقط یک آمیب تک سلولی است که از بنیان فقط یک مصرف گرا صرف بوده و هست و دوست دارد لقمه را بجوند و در دهنش بگذارند و گازی بگیرد و ناله ای از سر سیری بکند.

هر مترجمی در انجمن ما و هر انجمن دیگر، که بدون دریافت پول و تنها از صرف انسان دوستی و معرفت ترجمه ای را انجام میدهد بر سَر ـه مایی که از محصولش استفاده میکنیم منت دارد و واجب التشکر و احسن الخالقین است.

مترجم های ما معمولا بعد از اتمام درس و کار خود، با تمام خستگی اقدام به ترجمه برای دوستان خود می کنند، از زمان تفریح و استراحت خود می گذرند تا افرادی که توانایی دیدن سریال به زبان اصلی ندارند را شاد کنند و شما ای آمیب عزیز، که با پای کاذب خود در ستون های انجمن ما می چرخی و مترجم را دلسرد می کنی، جایی در اینجا نداری، برگرد به همان جایی که درش از بی سوادی خود شادی.

من به نوبه خودم شرمگینم که با چنین افرادی هم وطن و هم زبانم، امیداورم روزی باشد که در هیچ انجمنی چنین افرادی را نبینیم و شاد باشیم در کنار دوستان و افرادی که قدر محبت می دانند.
    نه آنان که دستی که به محبت برایشان باز می شود را گاز می گیرند!
    و من الله توفیق
    میکادو آندرو (قب)

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashbehzad1 نمایش پست ها
    چی میگی بابا ... شخصیت واقعیت مطمینم خیلی حقیره که تو دنیای مجازی اینقد دم در اوردی !!!! فکر کردی حالا جز تیم ترجمه چکاره سایتی که بخوای با کاربرایه سایته هر جور دلت خواست رفتار کنی !! من از سال 2011 عضو سایتم تا حالا به خودم اجازه ندادم به کسی بی احترامی کنم .. بعد تو فکر کردی مالک سایتی میای حرافی میکنی این وسط .. اصلا وقت نکردم بیشتر حرفاتو بخونم .. دیگم نقل قول نزن در حد شخصیت من نیست بخوام جواب امثال تورو بدم
    پ . ن : فکر کردی دو سال زبان کده رفتی چار تا جمله رو دستو پا شکسته ترجمه میکنی مترجم شدی .. کپی پست کردن جملتا ترجمه شده چار تا سایت مترجمت نمیکنه .. من شیش ساله اینکارم .. ترجمه هم واسه کسی میخواستم با فیلم ببینه .. البته اکثر مدیران سایت آدمایه فهمیده و بامحبتین و طرف حسابم مطمینن شما نبودی
    این چه طرز حرف زدنه؟ فکر کنم میکادو شما و امثال شما رو دو پست بالاتر کاملا معرفی کرد ، اگه خودت اینکاره ای بشین ترجمه کن ! چرا منت میکشی؟ یعنی میلاد و جواد و ایدین دو سال رفتن زبانکده چهار جمله دست پا شکسته میدن تحویل ؟ دقت و وسواس ایدین و میلاد و همین ستایش رو تو ترجمه هیچ جا ندیدم ، اصطلاحا are you high، اینجا دیگه توهین کردی به تیم ترجمه یعنی همه اعضا تیم ترجمه .

از حق معنوی ام استفاده میکنم و در کمال احترام میگم بفرمایید بیرون.

پ.ن: یکی از دوستان این کاربر رو اخراج کنه بیزحمت

حافظه دستان من پر شده از دامان تو
    سپاس
    293
    از این کاربر 4,218 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

عجب داستانی شده اینجا ؛ البته مدتی یک بار کاربرای اینطوری هستن که باعث میشه دعوا و حرف و حدیث هایی پیش بیاد .

ولی خب من در جایگاهی که طرف هیچ شخصی رو نمیخوام بگیرم و فقط میخوام در جایگاه کاربر و شخص معمولی که علاقه به سینما داره 2 کلمه صحبت کنم .

بدون هیچ اغراقی میخوام بگم کار ترجمه فیلم و سریال به مراتب سریال که تعداد اپیزود ها زیاد تر و شاید یک سریال به 6 فصل برسه و هر فصل میانگین 10 قسمت و مترجم عزیز این زحمت رو میکشه و ترجمه میکنه ؛ به شدت ستودنی هست ؛ اولین نکته اینه که مترجم زحمت فیلم و سریال قبل از اینکه من بیننده و یا منتقد و یا استاد و یا عاشق فیلم و یا هر چیزی ؛ رو میکشه و بعد حاصل زحمت این مترجمان میشه یک فیلم با ترجمه فارسی که به شدت لذت بخش هست . و خب این همه اذیت شدن و ترجمه خط به خط و ویرایش چقدر سخت هست . من تجربه ترجمه فیلم رو داشتم البته نه به صورت حرفه ای ؛ و این رو میدونم که سختی کار زیادی داره ؛ بهتره به جای اینکه بیایم فحش و بد بیراه بگیم به مترجم ؛ از مترجمای عزیز سپاسگزار باشیم .

و یک دلیل دیگه هم میارم که چرا مترجم جماعت باید واسش احترام قائل بود و بهشون خسته نباشید گفت ؛ زمانی که فیلم تازه ای و سریال تازه ای میاد این مترجم هست که زودتر از منو و شما این فیلم و یا سریال رو میبینه و ترجمه میکنه و شاید لذت تماشای فیلم رو به دلیل همین خط به خط ترجمه کردن و سینک کردن رو از دست بده ؛ ولی ما خیلی راحت میایم فیلم رو با ترجمه میبینیم و لذت میبریم .

و دلیل بعد اینکه مترجمای فیلم و سریال بدون هیچ هزینه ای ؛ فیلم و سریال مورد نظر مارو ترجمه میکنن ؛ خیلی خیلی مفت و رایگان به بیننده میدن و من و شما دانلود میکنیم و لذت میبریم ؛ چیزی که توی کشورهای دیگه به هیچ وجه اینطور نیست ؛ توی کشورای امریکایی و اروپایی واسه هر خدماتی که ارائه میشه هزینه رو از مصرف کننده میگیرن ؛ اصلا قانون اینه ؛ ولی خب توی ایران کار ؛ کار دلی هست ؛ مترجم هموطنش رو دوست داره و دلش میخواد فیلمارو با ترجمه فارسی و خوب ببینن و لذت ببرن .

تشگر میکنم از همه مترجمان گلمون با اینکه حمایت مالی نمیشن از جایی ولی همیشه این عشق به سینما و تلویزیون رو از دست نمیدن و ترجمه میکنن .

I eat hot-dogs, I live on pies. I'm forty-five
    سپاس
    1,215
    از این کاربر 4,626 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

شما رو نمی دونم ولی به شخصه تیم ترجمه ای منظم تر از تی وی ورلد ندیدم روی تک تک قول هایی که می دن وایمیستن اما گاهی اوقات ادم دلسرد میشه بیای ثواب کنی بعدش کباب بشی. ان شاء الله که دوستان مترجم موفق باشن

6. 20 کاربرِ زیر از Red Hood بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    143
    از این کاربر 196 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

دوستان خواهش میکنم لذت تماشای یک اثر رو با بداخلاقی و کم حوصلگی خراب نکنید، شما مگه حقوقی به مترجم میدید که اینقدر شاکی هستی؟؟؟ حتی اگه سالی یه قسمت هم ترجمه کنن منت سرمون گذاشتن... دست مریزاد مترجمین عزیز.. کمی مارا حوصله کنید، کمی عجول و احساسی هستیم.

8. 17 کاربرِ زیر از alighamarii بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'll forget to breathe someday
    سپاس
    20,764
    از این کاربر 12,148 بار در 1,099 پست سپاس گزاری شده

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Horace and Pete - S01E03 - Episode 3

زیرنویس قسمت سوم هماهنگ با نسخه‌های Web-DL

میرور

مترجم:
    میلاد و و جواد
    Jimmy Darmody & Milad eMJey

سپاس
    143
    از این کاربر 196 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 426 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل اول Horace and Pete | قسمت سوم

این قسمت عالی هست و از اون قسمت های وصف ناپذیر این سریال. کلا دو نفر در یک لوکیشن شروع می کنن به درد و دل کردن. خیلی تاثیرگذاره... می تونست این قسمت یک فیلم باشه خودش

11. 20 کاربرِ زیر از alighamarii بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,456
    از این کاربر 2,242 بار در 130 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید

13. 20 کاربرِ زیر از Arsalan.H بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Horace and Pete - S01E04 - Episode 4

زیرنویس قسمت چهارم هماهنگ با نسخه‌های Web-DL

میرور

مترجم:
    ســتـایــش
    MaMaLoM

سپاس
    12
    از این کاربر 15 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 426 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل اول Horace and Pete | قسمت چهارم

خیلی منظرش بودم .. ممنون از مترجمین زحمت کش

16. 15 کاربرِ زیر از arman931139 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین