برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

The Secret Life of Pets | ازسازندگانDespicable Me وباصدایLouis CK|معرفی،بحث،تریلر،خبر

"زندگی مخفیانه ی حیوانات خانگی"
    چیزی که معلومه اینه که همه از Toy Story خوششون میاد . و اگه ازون فیلم خوششتون میاد باید آماده باشین برای یه فیلم دیگه تو اون سبک . این فیلم به زندگی مخفی حیوونای خونگی می پردازه . (همون طور که از اسمش پیداس!) وقتایی که افراد خونه میرن بیرون بچه ها میرن مدرسه و پدر مادرا هم میرن سر کار ، حیووانایی که تو خونه می مون چیکار می کنن؟ این جائه که این انیمیشن خوب امسال جوابای خارق العاده خنده داری میده به اون سوال .
    این انیمیشن ساخته ی دست کمپانی Illumination Entertainment هست . کمپانی ای که سال های قبل انیمیشن های عالی ای مثل despicable Me و Minions رو برامون ساخته بود . نکته ی جالب اینه که مینیون ها هم تو این فیلم به صورت Guest Star (:Smiley14:) بازی می کنن ! پخش انیمیشن هم به عهده ی Universal Pictures هست .
    خلاصه :
    داخل یه آپارتمان توی منتهن . زندگی که یه سگ به اسم مکس از این رو به اون رو میشه وقتی یه صاحبش یه سگ دورگه ی شلخته رو میاره خونشون تا با اونا زندگی کنه . سگی به اسم دوک . اونا مجبورن مشکلاتوشونو کنار بزارن وقتی می فهمن یه خرگوش ناز و سفید به اسم Snowball داره یه ارتش از حیوون خونگی های رها شده درست می کنه تا از همه ی حیوونایی که با خوشحالی صاحب دارن انتقام بگیره ...
    با این که انیمیشن به شدت کپی از روی توی استوری به نظر میاد ولی باید به این نکته هم توجه کرد که استودیویی داره این فیلمو می سازه که به خلاقیت معروفه . استودیویی که مینیون ها رو به وجود آورده . پس هر چند که شاید این فیلم در بعضی ایده ها با توی استوری یکی باشه باید منتظر خلاقیت های Illumination بود .
    این فیلم 8 جولای امسال روی پرده میره و انتظار میره که در کنار انیمیشن خوب Zootopia جزو بهترین انیمیشن های امسال باشه .

صداپیشگان :

Louis CK به جای Max

Kevin Hart در نقش Snowball

Ellie Kemper به جای Katie

Jenny Slate به جای Gidget

Lake Bell به جای Chloe
    یه دیالوگ خنده دار از فیلم :

جیجت : سلام مکس
    مکس : سلام جیجت
    جیجت : واسه امروز برنامه ی خاصی داری ؟
    مکس : آره . کارای ... کارای مهمی دارم امروز . جیجت . برنامه های خوبی دارم . من قراره اینجا بشینم و قراره صبر کنم تا کیتی برگرده .
    جیجت : اوه . به نظر هیجان انگیز میاد . خب . مزاحمت نمیشم . چون منم روز خیلی شلوغی دارم

تریلر رسمی فیلم با کیفیت 720 :
    The Secret Life of Pets Official Trailer _2.mp4 - 68.5 MB

چن تا عکس:
    پوستر

منابع : + و + و + و + و +

July 8th
    18 تیر

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Secret Life of Pets | ازسازندگانDespicable Me وباصدایLouis CK|معرفی،بحث،تر

شاید یه روز نباشه که این انیمیشن رو دیدم ولی هنوز بهش فکر میکنم ... ممکنه این انیمیشن به زرق و برق و قدرت داستانیه "Zootopia" نبوده باشه ولی ویژگی های خاص و خوب خودش رو داشت.
    دنیایی که توش حیوانات واقعا با هم چه جورین و میشه گفت چه جوری باید باهاشون رفتار کرد ! برای اینکه انیمیشن رو اسپویل نکنم از داستان چیز زیادی نمیگم فقط در همین حد که داستان حیواناتی هست که در نگاه اول خیلی باهم کنار نمی سازن ولی رفته رفته یاد میگیرن که با هم خوب باشن و یه جورایی به انسان ها هم طنعه میزنه ! البته این دیدگاهم ممکنه بخاطر این باشه که خودم 4 تا گربه و 1 سگ دارم !!

در مورد صداپیشه ها هم همشون خوب بودن ولی در راسشون لوئیس سی کی و کوین هارت رو بیشتر از بقیه پسندیدم

من لذت بردم ازش و به همه این انیمیشن رو پیشنهاد میکنم

8/10

3. 20 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Secret Life of Pets | ازسازندگانDespicable Me وباصدایLouis CK|معرفی،بحث،تر

فرانچایز انیمیشنی دیگری متولد شد : پخش قسمت دوم Secret Life of Pets در سال 2018

کمپانی های Illumination Entertainment و Universal Pictures پروسه ای را برای دنباله ای بر انیمیشن پرفروششان The Secret Life of Pets آغاز کرده اند . تاریخ پخش این دنباله 13 جولای 2018 اعلام شده است .

این انیمیشن در باکس آفیس توانست رکورد بیشترین فروش در آخر هفته ی آغازین فروش در آمریکا را بزند با 104.3 میلیون دلار فروش .Chris Renaud این قسمت را هم کارگردانی می کند و Brian Lynch هم برگشته است تا فیلمنامه ی جدید را بنویسد .

The Secret Life of Pets در باکس آفیس در مجموع تا به حال فروشی 400 میلیون دلاری داشته است که 300 میلیون دلار آن تنها در آمریکا بوده است و 100 میلیون دلار فروش بین المللی . البته اکران فیلم در 48 منطقه ی دیگر هم بزودی اتفاق می افتد و اکران فیلم در چین هم سه شنبه آغاز می شود .

منبع : +

5. 17 کاربرِ زیر از Katy Perry بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :