برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
    Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

new3 [اختصاصی تیم انیمیشن] تاثیرگذارترین انیمه ها

رومنس هایی تاثیر گذار، دوستی های عمیق و داستان هایی ناراحت کننده. بعضی انیمه ها میدونن کجا رو هدف بگیرن و اون دقیقا احساسات ماست! با در نظر گرفتن این مساله، در سایت Akiba Souken یک نظرسنجی برگزار شده درباره تاثیرگذارترین انیمه ها که توسط افراد دیده شده . به نظرتون کدوم انیمه ها جزء تاثیرگذارترین ها هستند؟ آیا با این لیست موافقید یا نظر دیگه ای دارین؟

10- Byousoku 5 Centimeter

Nagi no Asukara -9

8- Tari Tari

7- Toradora

6- Steins;Gate

5- Isshuukan Friends

4- Plastic Memories

3- Clannad

2- Shigatsu wa Kimi no Uso

1- Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai

منبع

I'm a fucking loser
    سپاس
    14,002
    از این کاربر 2,237 بار در 167 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [اختصاصی تیم انیمیشن] تاثیرگذارترین انیمه ها

من شماره 10 و 3 رو دیدم واقعا میتونم بگم تاثیر گذار بودن
    بخصوص clannad که تا یک ماه ذهن و روح من درگیرش بود و بهش فکر میکردم اگه فرصتی بشه دوباره حتما میبینمش

3. 16 کاربرِ زیر از AMIRREZA RV بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

اصلا هرجا که Shigatsu wa Kimi no Uso باشه گزینه ی مورد نظر بدون شک این انیمه ــست

5. 19 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

واقعا Your lie in april تاثیر گذاره ... اما به نظر من اینکه انتخاب کنیم کدوم انیمه تاثیرگذارترینه اشتباهه ... هر انیمه به نوع خودش یه تاثیرگذاری خاص داره ، انیمه هایی مثل سایکو پس و فول متال الکیمیست جنبه ی واقعی دنیا رو بهت نشون میدن ، انیمه ی دیگه ای مثل باکومن نشون میده چطور باید برای ارزو هات تلاش کنی و ....

از نظر من تمام انیمه های سطح بالا یا انیمه هایی که مفهوم خوبی دارن تاثیرگذارن و نمیتونم لیستی ازشون انتخاب کنم چون سر به فلک میکشه

ممنون بخاطر تاپیک
    Farewell

7. 17 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Razor نمایش پست ها
    واقعا Your lie in april تاثیر گذاره ... اما به نظر من اینکه انتخاب کنیم کدوم انیمه تاثیرگذارترینه اشتباهه ... هر انیمه به نوع خودش یه تاثیرگذاری خاص داره ، انیمه هایی مثل سایکو پس و فول متال الکیمیست جنبه ی واقعی دنیا رو بهت نشون میدن ، انیمه ی دیگه ای مثل باکومن نشون میده چطور باید برای ارزو هات تلاش کنی و ....

از نظر من تمام انیمه های سطح بالا یا انیمه هایی که مفهوم خوبی دارن تاثیرگذارن و نمیتونم لیستی ازشون انتخاب کنم چون سر به فلک میکشه

ممنون بخاطر تاپیک
    درسته ... قبول دارم انیمه های زیادی هستن که تاثیر گذارن حتی فیلما و سریالای خاص ... اما این یه لیست مشخصه و افراد بر اساس اینکه کدوم روشون بیشتر تاثیر داشته رای دادن
    + اینکه میزان تاثیر گذاری روی هر نفر متفاوته ... ممکنه من از یک انیمه یا یه فیلم خاص تاثیر بگیرم اما شما نه و بالعکس
    این تاپیکم بیشتر نشون میده آدما با هم فرق دارن و همین طور چیزی که روشون تاثیر داره متفاوته

9. 18 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

ممنون از Nora عزیز بابت تاپیک های خوبی که میزنه

من از این لیست سه تا رو دیدم:

Byousoku 5 Centimeter : خیلی انیمه خوبیه، با یک فضای تلخ و سنگین. اون شعر آخر فیلم هم که به همراه تیکه هایی از فیلم نشون میده واقعاً تاثیرگذار و اشک دراره.

Clannad : از این زیاد خوشم نیومد.

... Ano Hi Mita Hana : این انیمه هم که یک شاهکاره. داستان، موسیقی، کمدی، رمنس و گرافیک، همگی بجا و درسته.

فقط به نظرم جای انیمه Grave of the Fireflies تو این لیست خیلی خالیه. بعد از دیدن این انیمه تا یک هفته اعصابم خورد بود.

پ.ن: این دوتا انیمه Plastic Memories و Shigatsu wa Kimi no Uso پخششون تموم شده یا هنوز فصل های دیگه ای هم در راه ـه؟ چون میخوام شروع به دیدن کنم اما حوصله ندارم باز یکی دوسال منتظر فصل بعدی باشم.

11. 16 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,552

نقل قول نوشته اصلی توسط vA hid نمایش پست ها
    ممنون از Nora عزیز بابت تاپیک های خوبی که میزنه

من از این لیست سه تا رو دیدم:

Byousoku 5 Centimeter : خیلی انیمه خوبیه، با یک فضای تلخ و سنگین. اون شعر آخر فیلم هم که به همراه تیکه هایی از فیلم نشون میده واقعاً تاثیرگذار و اشک دراره.

Clannad : از این زیاد خوشم نیومد.

... Ano Hi Mita Hana : این انیمه هم که یک شاهکاره. داستان، موسیقی، کمدی، رمنس و گرافیک، همگی بجا و درسته.

فقط به نظرم جای انیمه Grave of the Fireflies تو این لیست خیلی خالیه. بعد از دیدن این انیمه تا یک هفته اعصابم خورد بود.

پ.ن: این دوتا انیمه Plastic Memories و Shigatsu wa Kimi no Uso پخششون تموم شده یا هنوز فصل های دیگه ای هم در راه ـه؟ چون میخوام شروع به دیدن کنم اما حوصله ندارم باز یکی دوسال منتظر فصل بعدی باشم.

واقعا از clannad خوشتون نیومد؟؟؟ فصل دومش یا همون clannad after story رو هم دیدین و اینو میگین؟؟؟
    Grave of the Fireflies من واقعا بعد از دیدنش تا 2 هفته ضعف اعصاب گرفته بودم
    Shigatsu wa Kimi no Uso , Plastic Memories پخش هر دو تاش تموم شده و تا اونجایی که من خبر دارم فصل دومی در راه نیست

13. 16 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You Talk Too Much
    سپاس
    3,547
    از این کاربر 1,321 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

یه تشکر و خسته نباشید خیلی گرم به دوستان تیم انیمه که ترکوندن....

از مطالبتون (به طور کلی تمام مطالبتون) که قرار دادید بسیار استفاده کردیم و امیدوارم همینطور پر قدرت پیش برید ، فقط اینکه به نظرم در این دست مطالب و معرفی انیمه ها ، یک خلاصه داستانی قرار بدید و مخصوصا "نظر شخصی خودتون" هم کنارش بذارید خیلی عالی میشه...

فکر میکنم مثل من باشن دوستانی که انیمه بین حرفه ای نیستن و مطمئنا این خلاصه داستان ها و مخصوصا "نظرات خودتون" به ما در انتخاب انیمه ها بسیار کمک میکنه...

بازم ممنون بابت وقتی که میذارید...

15. 16 کاربرِ زیر از R_HURRICANE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

منکه انیمه باز نیستم در کنار این دوستان تازه وارد که با حضورشون تحولی به پا کردن تو بخش انیمه.
    چند سالی میشه درست و حسابی انیمه ندیدم ولی تاثیر گذار ترین انیمه فکر کنم فوتبالیست‌ها باشه که با همون انیمه یه ملتی عشق فوتبال شدن و اینهمه پیشرفت کردن.

17. 13 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

Shigatsu Wa kimi no usu و دیگر هیچ! تقریبا همه انیمه های اسم برده شده به خاطر پایان تلخی که دارند بسیار تاثیر گذار بودند . ولی برای من هیچ کدوم دروغ تو در ماه اپریل نمیشه! ا
    نیمه پر قطعه های موسیقی عالی از بزرگان موسیقی کلاسیک بود که خودش به انداره کافی باعث برانگیخته شدن احساست میشد.
    یکی از بهترین آهنگ ها انیمه هم به نظرم اجرای Winter Wind ار Chopin بود که امی اجراش میکنه.
    در کنار این ها شخصیت اصلی انیمه ، کوزی اریما هم واقعا عالی بود و خیلی راحت میشد باهاش ارتباط بر قرار کرد و از نظر من یکی از بهترین شخصیت های مرد تو انیمه های Slice of life هستش.پ
    در کتار همه این ها پایان دردناک و اجرای دوئت پیانو و ویالون آخر اشک آدم رو در میاره!

پ.ن خیلی ها از Grave Of The Fireflies تعریف میکنند که ناراحت کننده است و این حرفا! رو من که هیچ اثری نداشت . البته انتظاری هم نمیره که توی یک فیلم 90 دقیقه ای اونقدر با شخصیت ها ارتباط بر قرار کنی که اتفاقاتی که براشون میفته باعث ناراحتی بشه
    در کل اگه با Grave افسردگی گرفتین به هیچ عنوان این رو نبینید چون رسما نابودتون میکنه!

مشاهده محتوا اسپویلر
    پ.ن اگه تاثیر گذای به گریه انداخته ناروتو از همه برای من تاثیر گزار تر بود! هم سر ایتاچی هم ارو-سنین

پ.ن3 تشکر بابت تاپیک
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

19. 9 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :