برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

new5 [اختصاصی تیم انیمیشن] در تابستان 2016 بیشتر منتظر چه انیمه هایی هستیم؟

چشم بزاریم روی هم میشه تابستون و به تبعش باید منتظر انیمه های تابستانی هم باشیم اینجا میخوام 13 انیمه ای رو که به نظر برترن و در تابستان 2016 پخش میشن رو معرفی کنم:

1- Orange

یک روز ناهو تاکامیا نامه ای از از خودش که در 10 سال بعد قرر داره دریافت میکنه. توی نامه درباره انتقال یک دانش آموز جدید به کلاسشون به نام کاکرو ناروسه نوشته شده. ناهو ـی 10 سال بعد همش تاکید میکنه که پشیمونه و میخواد همه چیز رو درست کنه و این مساله بستگی به این داره که نارو ـی گذشته تصمیم درستی بگیره مخصوصا درباره کاکرو.
    چیزی که بیشتر از همه شوک آوره اینه که اون میفهمه 10 سال بعد کاکرو دیگه باهاشون نیست. ناهوـی آینده از اون میخواد که خوب مراقب کاکرو باشه.

2-RS Keikaku: Rebirth Storage

سلاح. طبق ضرب المثلی که میگه " از سم برای شکست دادن سم استفاده کن. " استفاده از Kikou برای شکست دادن Kikou میشه آخرین امید نسل بشر. 9 سال بعد اسلحه ای به نام Muttsu ساخته میشه و برای استفاده در مبارزات آماده ـست. پسر و دختری به نام های رین ساگامی و یوزورو میدو برای هدایت Muttsu انتخاب میشن. ای دو امید بشریت هستند اگرچه چیزی که در انتظار اونا ـست یک سرنوشت بی رحمانه ـست.

3-Servamp

کورو یه گربه معمولی نیست بلکه یک خون آشام خدمتگزاره. از طرفی ماهیرو یک پسر عادیه و کلا بیخیال دنیاست و فکر میکنه هیچی به اون ربطی نداره اما بعد از دیدن کورو وارد جنگ باستانی خون آشام ها میشه!

4- Rewrite

الان چه چیزی بیشتر از همه توی شهر ها و کشور های مختلف به چشم میاد؟؟ ساختمون های بلند که روز به روز بیشتر میشن. البته ماشین هم هست ولی الان مد نظر من ساختمونه! کازاماتسوری هم اسم یک شهره اما با این تفاوت که به جای ساختمون ،درخت و گل و گیاه داره. تِنوجی کوتارو توی این شهر زندگی میکنه. اون یه پسر دبیرستانیه و قدرت تغییر بدن خودش رو داره مثلا میتونه در هر زمانی که خواست قوی تر و پر سرعت تر از همیشه بشه.

5- Puzzle & Dragons X

دنیایی که انسان ها و ازدها ها با هم دست به کار میشن تا با دشمنانشون مبارزه کنند.

6-Show by Rock!! Short

هیجیرکاوا سال اول دبیرستانه و به موسیقی علاقه داره. ولی خیل خجالتیه و نمیتونه وارد کلوپ موسیقی بشه. اما توی یک شب سرنوشت ساز، وقتی با گوشیش در حال انجام بازی ریتم بوده، بعد از دریافت آیتم " قلب توت فرنگی " وارد خود بازی میشه.

7-Masou Gakuen Hybrid x Heart

هیدا کیزونا یه قدرت ویژه داره اما هنوز به حدی نرسیده که اونو خیلی مهم بکنه. خواهر بزرگ ترش ازش میخواد وارد آکادمی دفاع استراتژیک بشه؛ جایی که دانش آموزان از قدرتی که هیدا داره برای مبارزاتشون استفاده میکنن.

8- Active Raid: Kidou Kyoushuushitsu Dai Hakkei 2nd Season

داستان در بخشی از توکیو اتفاق میوفته که در حال فرو رفتن در باتلاق جرم و جنایته و مسئول رسیدگی به این مساله واحد 8 از بخش امنیت عمومی که به " هشتم " معروفن و قدرت زرهی Willwear رو دارن، سپرده شده.

9. Handa-kun

باراکامون رو دیدین؟؟ اگه ندیدین حتما ببینین ... دلتون شاد میشه!! جا داره بگم خیلی ذوق کردم که این انیمه تابستون پخش میشه چون به شدت باراکامون رو دوست داشتم و دلم نمیخواست تموم شه خب بریم سراغ این انیمه. هاندا-*** داستان 6 سال قبل از اتفاقات انیمه باراکامون رو روایت میکنه. هاندا به خاطر اینکه توی خوشنویسی یک نابغه ـست مورد تشویق و تحسین همسالانشه و از طرفی هم این تشویق ها باعث به وجود اومدن نوعی قلدری و سوء تفاهم شده. هاندا فقط یک زندگی عادی میخواد اما شور و شوق زیاد اطرافیان، موقعیت اون رو در مدرسه به چالش میکشونه.[ بازم باید بگم که خیلی خوشحالم ]

10- Amanchu

هیکاری کوهیناتا یک دختر 15 ساله ـس که کنار اقیانوس زندگی میکنه و به غواصی علاقه داره. روز اول دبیرستان، اون با معلمی آشنا میشه که مثل خودشه و به غواصی علاقه داره و همین طور همکلاسی 16 ساله ـش ، فوتابا اوکی هم درگیر کارها و ماجراجویی هایی که هیکاری میخواد انجام بده، میشه.

11-Love Live! Sunshine

دختران دبیرستان خصوصی اورانوهوشی مدرسه ای در منطقه ساحلی در همسایگی شهر نومازو. مدرسه 9 دانش آموز سال دومی که به دنبال دست یافتن به رویای بزرگ خودشون هستن.

12- Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin

پسری به اسم ایکتا؛ متنفر از جنگ، تنبل و البته مورد علاقه دختران. امپراطوری کاتوارنا در حال جنگ با همسایه خود یعنی جمهوری کیوکا می باشد. در آن منطقه به خاطر وجود شرایط خاص، جوانان مجبور میشدند در امتحانات افسرانان نظامی شرکت کنن. هیچکس فکرش رو نمیکرد که پسری با ویژگی های ایکتا ، تبدیل به یک سرباز و حتی یک فرمانده بزرگ بشه. پسری که جهان رو با استفاده از نبوغ خود نجات میده.

13- Berserk (2016)

در مجله ژاپنی Young Animal تایید شده که قراره از این انیمه که در سال 1997 ساخته شده، انیمه جدیدی برای سال 2016 ساخته شه.

شما بیشـــــــتر از همه منتظر کدام انیمه تابستانی هستین؟

منبع

2. 21 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [اختصاصی تیم انیمیشن] در تابستان 2016 بیشتر منتظر چه انیمه هایی هستیم؟

از همین الان رفتی پیشواز

من منتظرم Arslan Senki: Fuujin Ranbu هستم البته که تو لیست نبود.

خدای من حضور Berserk وای

البته شایعاتی در مورد فصل سوم Tokyou Ghoul هم هست که تابستون میاد

4. 11 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

تابستون امسال عالیه شاید اتک ان تایتان هم تابستون بیاد ، شایعه ها میگن توکیو غول هم اخر سال میاد

ولی لیستت یک غایب خیلی بزرگ داره ، خیلی بزرگ !!

D-Gray Man Hallow

تاپیک خیلی بجا و خوبی بود ، اینکه ادامه Berserk رو میبینم خیلی برام هیجان انگیزه ، این prequel باراکامون هم خیلی خوبه به شدت منتظرشم.

Show by rock هم انیمه خوب و خنده داریه

واسه معرفی انیمه های تابستون سنگ تموم خواهم گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    از همین الان رفتی پیشواز

من منتظرم Arslan Senki: Fuujin Ranbu هستم البته که تو لیست نبود.

خدای من حضور Berserk وای

البته شایعاتی در مورد فصل سوم Tokyou Ghoul هم هست که تابستون میاد
    توکیو غول میگن موکول شده به اخر سال یعنی ماه دسامبر ، بعضی جاها هم گفتن رفته واسه اوایل 2017
    Farewell

6. 12 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Razor نمایش پست ها
    ولی لیستت یک غایب خیلی بزرگ داره ، خیلی بزرگ !!

D-Gray Man Hallow
    به به گل بود سبزه نیز آراسته شد

8. 10 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

از این لیست :

Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin رو بخاطر استدیو Madhouse میبینم .

Berserk اگه گرافیکش قابل تحمل بود حتما میبینمش . همین طور که میدونین یصورت CG ساخته شده .

Orange امتیاز مانگاش خیلی خوبه ولی ژانرش Shoujoـه (مناسب برای دخترها) ، نمیبینم !

بقیه هم احتمالشون کمه ، شاید بعضیاشو یه قسمت امتحان کنم .

10. 8 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :