برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 از مجموع 16
    Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

new6 [اختصاصی تیم انیمیشن] 10 انیمه برتر ژانر کمدی

در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به برترین انیمه های ژانر کمدی ، یکی از محبوب ترین ژانر های دنیای انیمه

توجه : لیست کاملا به صورت اختصاصی بوده و از هیچگونه منبعی گرفته نشده

10. Nichijou

یک انیمه فوق العاده شاد و کمدی ! ، دو دوست عادی با دوستان غیر عادی! شاید اولش به ظاهر انیمه نگاه کنید و بگید مسخرست اما اشتباه بزرگی میکنید ، این انیمه همه چی داره ، شخصیت های عالی داستان عالی کمدی عالی ، از دست دادنش غیرممکنه ، در مورد این انیمه توضیحی نمیشه داد فقط کافیه ببینید تا متوجه بشید چرا انقدر نمراتش بالاست

9. School Rumble

انیمه ای که خط داستانی ثابتی نداره اما پر از اتفاقات مضحک و خنده داره ! یه انیمه کمدی عشقی فوق العاده ، هرگز از دیدنش پشیمون نخواهید شد

انیمه ای که در مورد یه پسر که به دنبال پیدایش عشق باشه همیشه خنده داره !

8. Gekkan Shoujo Nozaki-kun

یک انیمه کمدی - عشقی مدرسه ای دیگه با یک تفاوت بزرگ ، داستان عالی ، این انیمه هر چیزی که شما بخواید رو درون خودش داره و به شدت کمدی عالی ای داره

ندیدنش یک ضرر بزرگه به خصوص اینکه 12 قسمت بیشتر نیست!

7. Danshi Koukousei no Nichijou

اگه از رویارویی های ضایع و صورت های خنده دار ،جوک های باحال و صحنه های کمدی خوشتون میاد این انیمه بهترین انتخابتونه ، داستان انیمه هم خیلی خوبه و به شدت سرگرم کننده و اعتیاد اوره

6. Seto no Hanayome

وقتی توسط یه پری دریایی از غرق شدن نجات پیدا میکنید ، بعد متوجه میشید که پدرش یه پری دریایی یاکوزاست!! و شما مجبورید باهاش ازدواج کنید شرایط فوق العاده ضایع و مضحکی پیش میاد که واسه هر بیننده ای خنده داره ! این انیمه واقعا سرشار از خندست

5. Prison School

فوق العاده! ، صحنه به صحنه این انیمه میتونه براتون خنده دار باشه ، هر چند به هر کسی توصیه نمیشه اما اگر میخواید بخندید حتما و حتما تماشاش کنید واقعا جزو کمدی ترین انیمه هاییه که تا بحال دیدم

4. Maid Sama!

شاهکار انیمه رمانتیک ! ، بدون شک این انیمه رو باید دید چون در کنار اینکه یه انیمه عشقی شاهکاره کمدیش فوق العادست ، شخصیت پردازی و داستان این انیمه هم عالیه و یک انیمه ی همه چی تموم هست

3. Great Teacher Onizuka

اگه به یه نفر بگید سه تا از برترین انیمه های کمدی تاریخو بگو GTO قطعا یکیشه ، جزو بهترین و پرطرفدار ترین انیمه های تاریخ هست و فوق العاده کمدیه ، شخصیت اصلی واقعا محشری داره به هر کس که تو دیدن این انیمه شک داره توصیه میکنم فقط یه اپیزود ببینه تا متوجه بشه چقدر این انیمه فوق العادست

2. Beelzebub

دوست داشتم بزارمش اول اما رقیبش برای اولی چیزیه که بدون شک هیچ انیمه ای تو کمدی بودن نمیتونه باهاش رقابت کنه ! ، بلزباب در یک کلام فوق العادست ، گرافیک عالی ، شخصیتای فوق العاده ، داستان جالب و موسیقی شاهکار تبدیلش میکنه به یکی از بهترین انیمه های ژانر کمدی ، این انیمه به من خیلی کمک کرد, تو دوره ای از زندگی که افسرده بودم این انیمه واقعا منو خندوند و شاد کرد به همه پیشنهادش میکنم ببینید هرگز پشیمون نمیشید

1. Gintama

نمیتونست اول نباشه ! ، بهترین انیمه ی تاریخ از نظر کاربران سایت MAL و جزو برترین انیمه های ساخته شده در تمام دوران با شخصیتی فوق العاده کمدی و دوست داشتنی ، این انیمه رو وقتی ببینید از همون اولش میخندید و نمیتونید ولش کنید واقعا یک شاهکار به تمام معناست ، جالبه بدونید خیلیا گفتن این انیمه اگه تمش همیشه جدی بود و کمدی نبود بهترین شونن تاریخ میشد ، تیکه هایی که به انیمه های دیگه مثل وان پیس و ناروتو و هانتر ایکس هانتر و ... تو این انیمه میندازن محشره .. هر کی نبینتش واقعا ضرر کرده

* نظر شما در مورد این لیست چیه ؟ *

از نظرتون کدوم انیمه کمدی ترین انیمه تاریخه؟

Farewell

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,032 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [اختصاصی تیم انیمیشن] 10 انیمه برتر ژانر کمدی

واقعا لذت میبرم و برام عجیب و جالبه که این انیمه گرانبهای Prison School چقدر طرفدار داره دست همه رو شد هر تاپیکی که زده میشه نام این انیمه میدرخشه
    خب منم از بالا به پایین شروع میکنم:

Gekkan Shoujo Nozaki-kun
    نمیدونم چطوری احساسمو نسبت به این انیمه بگم ولی واقعا خیلی خاصه ... یه چیز متفاوته ... واقعا لذت بردم و حیف که کوتاه بود ... تا نبینید متوجه نمیشید من چی میگم

Danshi Koukousei no Nichijou
    ای سه تا و دنیاشون واقعا دیدنیه

Gintama
    خب اینم انیمه هم که دیگه حسابشو پس داده ... لازم نیست خیلی ازش تعریف کنم... کاراکترهاش بی نظیرن و واقعا از همون اول میخندونتتون

3. 15 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928

نقل قول نوشته اصلی توسط Nora نمایش پست ها
    واقعا لذت میبرم و برام عجیب و جالبه که این انیمه گرانبهای Prison School چقدر طرفدار داره دست همه رو شد هر تاپیکی که زده میشه نام این انیمه میدرخشه
    خب منم از بالا به پایین شروع میکنم:

Gekkan Shoujo Nozaki-kun
    نمیدونم چطوری احساسمو نسبت به این انیمه بگم ولی واقعا خیلی خاصه ... یه چیز متفاوته ... واقعا لذت بردم و حیف که کوتاه بود ... تا نبینید متوجه نمیشید من چی میگم

Danshi Koukousei no Nichijou
    ای سه تا و دنیاشون واقعا دیدنیه

Gintama
    خب اینم انیمه هم که دیگه حسابشو پس داده ... لازم نیست خیلی ازش تعریف کنم... کاراکترهاش بی نظیرن و واقعا از همون اول میخندونتتون
    Prison School دلربایی میکنه واقعا کمدیش جالبه ولی این انیمه کلا دو حالت داره یا خیلی بهش علاقمند میشی یا ابدا بهش علاقمند نمیشی
    Farewell

5. 14 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

خیلی ممنون که این تاپیک رو زدین. کمدی ژانر محبوب من ـه

از لیست اینارو دیدم:

School Rumble : یکی از دوستان این رو به عنوان یک کمدی خوب بهم معرفی کرد. با اینکه من خیلی کمدی دوست دارم و زیاد درمورد انیمه های این ژانر سختگیر نیستم اما اصلاً ازش خوشم نیومد و بعد دو-سه قسمت دراپ کردم.

Danshi Koukousei no Nichijou : این انیمه با بقیه کمدی ها کمی فرق داره و متفاوت ـه. هر قسمت بجای اینکه یک داستان کلی داشته باشه، از چند داستان 4-5 تشکیل شده. تو هرکدوم از این قسمت ها هم شخصیت های اصلی (سه تا پسر دبیرستانی) توی موقعیت های ناجور و خجالت آوری گیر میکنن. انیمه خیلی عالیه، حتماً حتماً ببینید. (خودم هم خیلی وقت پیش اینو تماشا کردم، الان که اینجا در موردش خوندم یادم اوفتاد میخوام دوباره بشینم ببینمش. )

Great Teacher Onizuka : بهترین انیمه کمدی از نظر من همین GTO ـه. ایکیچی اونیزوکا، یک جوون 22 ساله به امید اینکه مخ دخترای دبیرستانی رو بزنه تصمیم میگره معلم بشه ... شخصیت اونیزوکا واقعاً معرکه ـست. شوخی های انیمه اکثراً اچی هستن اما خیلی خوب و خنده دار از کار در اومدن. در ضمن اگر اینو دیدین و خوشتون اومد، پنج قسمت هم پیش درآمد داره که اونها هم به همین خوبین اما گرافیکشون کمی پایینتره. توصیه میکنم اونها رو هم ببینید.

Gintama : در مورد این شاهکار هم آقا مهدی توضیحات ـو دادن. شخصیت های عالی، داستان فوق العاده و کمدی ای که اشکتون رو در میاره از خنده.

یک انیمه هم خودم اضافه میکنم:
    Golden Boy : داستان و شوخی هاش خیلی شبیه GTO هست، اما با اچی بیشتر و سنگینتر . در مورد یک پسر جوون که به دنبال خانومای خوشگل وارد شغل های مختلف میشه ...

پ.ن:
    من هی میخوام هیچ انیمه جدیدی رو تا وقتی تموم فصل هاش کامل پخش نشده شروع نکنم، اما این Prison School رو اینقدر تعریف میکنید آدم دلش میخواد.

7. 17 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928

نقل قول نوشته اصلی توسط D O R D I نمایش پست ها
    عجب تاپیک های خوبی میزنه تیم انیمیشن واقعا کار درستین همینجا از همتون تشکر میکنم

به نظر من انیمه ژانر کمدی به تنهایی جوابگو نیست یک ژانر دیگه باید باشه تکمیلش کنه مثل Prison School
    تازه این کامنتت رو دیدم و باید بگم کاملا حرفت درسته ! ژانر کمدی به تنهایی نمیتونه موفق باشه و همیشه یه شوننی چیزی قاتیش میکنن که بهش یه چاشنی اضافه کنن و میشه یه شاهکار مثل گینتاما مثلا
    Farewell

9. 15 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

فقط گینتاما

11. 9 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

از روی بیکاری داشتم یه چرخ تو تاپیکهای خاک گرفته میزدم که به این تاپیک رسیدم .
    یادمه چندسال پیش ، یکی از سیزنهای گینتاما تموم شده بود و من خموده و افسرده ، اندرخم پیدا کردن یک کمدی خوب بودم ، در گوگل سرچ کردم و این تاپیک رو دیدم ، انیمه هاش رو که معرفی شده بود و دانلود کردم و دیدم و خوشم اومد ، گرچه هیچ وقت گینتاما نشدن برام ، اما رضایت بخش بودن
    حالا اینا به کنار ، نکته ی جالبی که موقع باز کردن این سایت بهش برخوردم این بود که من یکسال قبل از این داستان به علتی که نمیدونم چی بوده عضو این سایت شده بودم ، اونقدر این تاپیک برام رضایت بخش بود ، سایر بهترینهای هر ژانر رو که در تاپیکهای مشابه معرفی شده بود رو هم دانلود کردم و دیدم ، یعنی اینجا سرآغاز مجدد من تو این سایت شد...
    حالا مدت مدیدی ه بجز معرفی انیمه های فصلی و شاید یکی دو تاپیک دیگه ، بقیه بخشها دارن خاک می خورن...در حالی که لیاقتشون بالاتر از اینه که به تاریخ بپیوندن...
    الان گفتم این موضوع رو بعد 3 سال بیارم بالا شاید فرجی حاصل شد

13. 9 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12