برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 126
 1. #1
  تاریخ عضویت
  Mar 2013
  ارسال ها
  71
  سپاس
  825
  از این کاربر 1,158 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

  new7 ارائه‌ی 429 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل ششم Game of Thrones | پـایـان


  سلام خدمت کاربران محترم انجمن

  من آرمینا هستم و امسال هم این افتخار رو دارم تا به همراه امین عزیز (Amin.03) با ترجمه ی فصل ششم سریال محبوب بازی تاج و تخت در خدمتتون باشم. سریال و به طبع اون زیرنویس ها طبق معمول هرساله دوشنبه ها منتشر میشه. امیدوارم مثل همیشه همراه و مشوقمون باشید

  و اما برای یادآوری دوستانی که در یک سال گذشته خاطراتشون کمرنگ شده، مروری بر فصل گذشته رو داریم.

  در فــصـــل قــبــل دیـــدیـــم...

  ایسوس
  براووس
  آریا که حالا به عضوی دون پایه از مردان بی چهره بدل شده، ماموریت می یابد تا تحت پوشش لانا، دختری دست فروش، مردی را در لنگرگاه با صدف مسموم به قتل برساند، اما در این میان با فردی از گذشته خود رو به رو می شود؛ سر میرین ترنت از گارد پادشاه که پیش تر مربی رقص آب او را به قتل رسانده بود. آریا با به سرقت بردن یکی از صورت های تالار چهره ها، تحت پوشش دخترکی روسپی به میرین ترنت نزدیک می شود و با آشکار کردن هویت واقعی خود، او را به شکلی بی رحمانه به قتل می رساند. هرچند جیکن هگار که به او مضنون شده بود، با نوشیدن زهر سعی در جبران اشتباه آریا می کند. آریا که مستاصل تلاش میکند مانع مرگ جیکن شود، جیکن را مجددا در بدن فرد دیگری می بیند و کم کم متوجه باور عمیق مردان بی چهره به بی هویتی و پوچ گرایی می شود و در این میان بینایی خود را نیز از دست می دهد.


  شهرهای آزاد
  دنریس تصمیم می گیرد با ماندن در میرین با فراز و نشیب های حکومت داری آشنا شود، اما این کار آسانی نیست؛ به خصوص با وجود پسران هارپی که با قتل و کشتار سعی در ایجاد رعب و ناامنی در میرین را دارند.

  تیریون که پس از سفر دریایی و ناخوشایند خود در جعبه، سرانجام قدم در خاک ایسوس می گذارد، در جریان نقشه های واریس درمورد به تخت نشاندن دنریس قرار می گیرد. اما در راه یافتن دنریس، به اسارت جورا مورمونت درمی آید. او که از سوی دنریس طرد شده، سعی دارد با پیشکش کردن تیریون احترام و محبت دوباره او را جلب کند، اما گرفتار تاجران برده شده و با ذکاوت تیریون در میرین به فروش می رسد. درنهایت نقشه جورا برای جلب نظر دنریس موثر واقع نمی شود و او تنها تحت تاثیر هوش و فن بیان تیریون قرار می گیرد.

  از سوی دیگر دنریس با تصمیم دشواری رو به روست. او سرانجام با باز شدن مجدد چاله های مبارزه البته تنها برای مردم آزاد موافقت کرده و با اعلام ازدواج خود با هیزدار زو لوراک، رییس یکی از خاندان های قدیمی میرین، تلاش دارد جایگاه خود را مستحکم کند. اما این پایان ماجرا نیست چرا که باز شدن چاله های مبارزه تنها تله ای برای قتل دنریس و قدرت گرفتن مجدد خاندان های بزرگ میرین است. دنریس و محافظینش که یارای مقابله با پسران هارپی را ندارند، ناامیدانه در میانه ی چاله مبارزه موضع می گیرند، اما ظهور و آتش افکنی ناگهانی دروگون، اژدهای گمشده دنریس، روند ماجرا را عوض می کند. دنریس که به شدت تحت تاثیر قرار گرفته، سوار بر دروگون شده و در آسمان ناپدید می شود.
  در ادامه دنریس که در جایی در میانه دریای دوتراکی تنهاست و ناگهان خود را در محاصره کالاساری از دوتراکی ها می بیند.


  وستروس
  دورن
  جیمی و بران که در یک ماموریت مخفی و به صورت ناشناس راهی دورن شده بودند تا شاهزاده و تنها دختر جیمی، میرسلا را نجات دهند، پس از درگیری ها و کشمکش های بسیار و علی رغم مخالفت شدید الاریا سند (معشوقه ی ابرین مارتل) و مارهای شنزار (فرزندان حرامزاده ی ابرین) و وابستگی میرسلا به شاهزاده تریستان، سرانجام می توانند رضایت پرنس دوران را برای به خانه بازگرداندن میرسلا جذب کنند. اما این پایان ماجرا نیست و نهایتا میرسلا که با بوسه زهرآگین الاریا مسموم شده بود، در راه بازگشت به خانه و در آغوش پدر جان می سپارد.


  بارانداز پادشاه

  سرسی که از گسترش نفوذ و محبوبیت تایرل ها در دربار و در میان مردم نگران است، با اعطای قدرت نظامی به مذهبیون افراطی و سپتون اعظم جدید، های اسپارو، سعی در یافتن متحدین جدیدی در بارانداز پادشاه دارد. او از یک سو با هدف دور ساختن میس تایرل (پدر مارجری) از دربار، او را با محافظت و همراهی سرمرین ترنت به براووس می¬فرستد تا در مورد بدهی های تاج و تخت با بانک آهنین براووس مذاکره کند و از سوی دیگر با تحریک مدافعان مذهب موجبات دستگیری لوراس و در ادامه مارجری تایرل را فراهم می کند. اگر چه این پایان تاخت و تازهای مدافعان مذهب نیست و سرسی نیز خود به دلیل رابطه نامشروع با لنسل لنیستر که حالا عضوی از مدافعان مذهب است، دستگیر می شود. اون که در ابتدا از اعتراف به گناهان خود سر باز می زد، در نهایت تسلیم شده و بار گناهان خود را با پیاده روی شرم در خیابان های بارانداز پادشاه به دوش میکشد.

  در این میان استاد معذول سیاتل، کایبورن، با حمایت سرسی به مجموعه آزمایشات ممنوعه ای دست می زند که در نهایت به معرفی سر رابرت استرانگ مرموز می انجامد.


  شمال

  سانسا با همراهی لیتل فینگر بار دیگر به شمال بازمی گردد تا به عنوان همسر جدید رمزی بولتون، بانوی جدید وینترفل شود. در این میان استنیس براتیون که با هدف تحت سلطه درآوردن شمال به سوی وینترفل حرکت کرده، از طرفی با بوران شدید و کمبود آذوقه مواجه شده و از طرف دیگر، برای قربانی کردن شیرین از سوی ملیساندر تحت فشار است. درنهایت ملیساندر به خواسته ی خود جامه عمل می پوشاند، اما با مشاهده بصیرتی در آتش، اردوگاه استنیس را که حالا دچار آتش سوزی عمدی شده، به سوی دیوار ترک می کند. استنیس که حالا همسر و تنها فرزند خود را از دست داده، مستاصل، درمانده و شکست خورده در جنگ به گوشه ای پناه می برد که ناگهان با برین مواجه می شود. او که به دنبال انتقام مرگ رنلی است، پایانی تراژیک را برای پادشاه خود خوانده وستروس رقم می زند.
  در سمت دیگر ماجرا سانسا که از رفتار خشنوت آمیز رمزی به ستوه آمده، پس از چندین تلاش ناموفق سرانجام در بحبوحه ی جنگ و شلوغی در وینترفل با کمک تیان فرار کرده و راهی سرنوشت نامعلوم خود می شود.


  آنسوی دیوار

  جان اسنو با تشویق استاد ایمون و با وجود مخالفت شدید برادران سیاه پوش خود، گروه کوچکی متشکل از وحشی های به اسارت درآمده و تعدادی از برادران داوطلب را با خود همراه می کند تا به هارد هوم در آنسوی دیوار رفته و وحشی های فراری پس از جنگ را از حمله ی احتمالی آدرها نجات دهد. هرچند این سفر پایانی تراژیک و شوکه کننده برای همه دارد؛ در هنگام فرار آدرها با ارتش بزرگ وایت واکرهای خود از راه می رسند و بسیاری را از لب تیغ می گذرانند. جان و افراد حاضر در محل نیز برای اولین بار در تاریخ زنده ی وستروس شاهد شیوه ی منحصر به فرد آدرها در به خدمت درآوردن مردگان هستند.  دیوار

  در غیاب جان، استاد ایمون که وضعیت سلامتش رو به وخامت گذاشته بود، فوت می کند. داووس نیز که به دستور استنیس به دیوار بازمی گردد تا برادران شب را به حمایت از استنیس تشویق کند، با بازگشت ناباورانه ی ملیساندر شوکه می شود.

  جان که پس از بازگشت از هارد هوم بیش از پیش در میان برادران خود منفور واقع شده بود، با رهسپار شدن سم به سوی سیتادل برای تحصیل استادی، تنها دوست خود را نیز در کسل بلک از دست می دهد. در نهایت جان اسنو، لرد فرمانده کسل بلک، از سوی برادران تحت فرمانش به خیانت متهم شده و در حمله¬ای غیر منتظره مورد ضربات متعدد چاقو قرار گرفته و کشته می شود.  1 The Red Woman 6 اردیبهشت 1395 subscene، میرور
  2 Home 13 اردیبهشت 1395 subscene، میرور
  3 Oathbreaker 20 اردیبهشت 1395 subscene، میرور
  4 Book of the Stranger 27 اردیبهشت 1394 ، میرورSubscene
  5 The Door 3 خرداد 1395 subscene، میرور
  6 Blood of my Blood 10 خرداد 1395 subscene، میرور
  7 Broken Man 17 خرداد 1395 subscene، میرور
  8 No one 24 خرداد 1395 subscene، میرور،لیک شده، میرور
  9 Battle of Bastards 31 خرداد 1395 subscene، میرور
  10 The Winds of Winter 7 تیر 1395 subscene، میرور

 2. 169 کاربرِ زیر از armina90 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

  -=omid=-,.::KingSlayer::.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Adius,Admini3trator,afshin vatan,afshin2014,ahmady45,Ali.99,aliakbar64,alighamarii,AlirezAlirezA,alisoltani87,ali_74,amiana,Amin03,AminA,amingeneral,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_rd,amrtat71,anzalichi,AR!@N,Ar@sH,ARIANIIII,arm,Arsalan.H,arso,arya17,asgharax,ashram,avril-rock,BehiRad,Being Amin,bender,Chandler Bing,chanter,checha,D O R D I,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,De PALMA,Dexter_171,DivaN,dll,Farc0da3lx,FARMANDEH,farzinawsome12,Fedex,fotowati,Hamed_jail,HAMID13,hashem_stark,hasssan,HMNN,Hmv-,Ho3!En,Hossein_124,intersadegh,Islander,james224,Javadafshari72,Jimmy Darmody,Joey,joker8,Julie,karim4040,karim_load,Katy Perry,KEVIN GARVEY,KING STANNIS,KingYeeZUs,kntu,KOOROSH,koresh92,kortol,lich-king,linkinpark20,M A S T E R,M.Amir,Maa vampire,Mahdi Razor,mahdi10539,mahdi1356,mahdi20,mahdidesign,mahour,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,mas5oud281,masoud 99,mehrzadds,meysam1366,Milad eMJey,Miss Harley,MOHAMAD_TBAG,mohammad1992,mohsenshinobi,mojtaba22,mr67,Ned Stark,Nevah,New_Sense,Nicolas Brown,NOjAN,nokhbeh,Nora,тнor,OMID40,Ozymandias,P!NK,pejmanmm,peyman_eun,pmn,pooya,raha_91,Raylan Givens,rekaft,roohallahshab,RouzbehM,R_HURRICANE,S.A.B.E.R,saeed220,saeedson,saman2esm,SepehrDtj20,sh2012,shahin9191,Sherlock,shifter,shiva m,Sina_Saw,Sσнєiℓ,sky-boy,soheyl64,Star of GT,Stark Man,tasha,Thunderbolt,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UNKNOW,محمدسعید خزایی,vA hid,vahid-fcb,vahidglobal,VIVA THE ROCK,voldemort,Winter,wishtasp,wlh,yaldakh,yaser63,yasili2,zodiac,Zombieland,ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,بردیا,رها

 3. #2
  تاریخ عضویت
  May 2014
  محل سکونت
  تهران.اسلامشهر
  ارسال ها
  93
  سپاس
  2,624
  از این کاربر 6,421 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : ارائه‌ی 429 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل ششم Game of Thrones | از 6 اردیبهشت

  مثل پارسال، مثل ترجمه های دیگه عالی.
  یادم پارسال مترجم های معروفی از جاهای دیگه این سریال رو ترجمه میکردن انگار با گوگل ترانسلیشن جمله به جمله ترجمه شده بود. فقط بخاطر اینکه اسمشون زیر این سریال باشه.
  ولی زیرنویس اشکان عزیز و ارمینای دوست داشتنی از همه زود تر و حول و حوش ساعت 10 ونیم کارشون آماده بود و خیلی هم با دقت و دقیق و روون ترجمه شده بود.
  پیشاپیش میفرستم و تشکر میکنم

 4. 24 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 5. #3
  STRAIGHT OUTTA EM CITY
  تاریخ عضویت
  Mar 2015
  محل سکونت
  The Oswald State Correctional Facility, Level 4
  ارسال ها
  840
  سپاس
  11,932
  از این کاربر 11,407 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : ارائه‌ی 429 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل ششم Game of Thrones | از 6 اردیبهشت

  تبریک بابت شروع پروژه امیدوارم موفق باشید

 6. 21 کاربرِ زیر از Nicolas Brown بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 7. #4
  تاریخ عضویت
  Jul 2015
  محل سکونت
  تهران
  ارسال ها
  113
  سپاس
  4,160
  از این کاربر 823 بار در 115 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : ارائه‌ی 429 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل ششم Game of Thrones | از 6 اردیبهشت

  دستتون درد نکنه ، خیلی ترجمه های خوبی می کنین ، تشکر

 8. 15 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 9. #5
  تاریخ عضویت
  Feb 2015
  ارسال ها
  16
  سپاس
  55
  از این کاربر 135 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : ارائه‌ی 429 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل ششم Game of Thrones | از 6 اردیبهشت

  سلام

  خوشحالم که ترجمه توسط دو عزیز نازنین انجام میشه

  تنها این رو میتونم بگم پس از گذشت چندین سال همینکه تونستین نسبت به علاقه خودتون برای ترجمه سریال وقت بزارید برای من و یا ماها و خوبی و بدی حرف های ما رو دیدین و چشیدین در سخت ترین لحظات عمرتون ازتون سپاسگذارم و هنوز پا برجا هستین خدا رو شکر می کنم.

  خدا پشت و پناه شما باشد

 10. 14 کاربرِ زیر از mahdi20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 11. #6
  تاریخ عضویت
  Sep 2015
  ارسال ها
  27
  سپاس
  142
  از این کاربر 191 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : ارائه‌ی 429 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل ششم Game of Thrones | از 6 اردیبهشت

  So... Winter is coming...

 12. 9 کاربرِ زیر از alighamarii بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 13. #7
  تاریخ عضویت
  Mar 2013
  ارسال ها
  639
  سپاس
  9,539
  از این کاربر 12,778 بار در 731 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : ارائه‌ی 429 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل ششم Game of Thrones | از 6 اردیبهشت


  Game of Thrones- S06E01 - The Red Woman


  زیرنویس قسمت یکم هماهنگ با نسخه‌های HDTV


  jaime lannister: F* prophecy. F* fate. F* Namber. F* everyone who isn't us.
  We're the only ones who matter, the only ones in this world. And everything they've taken from us,
  we're going to take back and more. We're going to takeeverything there is.

  میرور  مترجم‌ها:

  امین و آرمینا
  Amin03 & armina90 14. #8
  تاریخ عضویت
  Apr 2016
  محل سکونت
  GNBD
  ارسال ها
  68
  سپاس
  597
  از این کاربر 580 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : ارائه‌ی 429 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل ششم Game of Thrones | قسمت اول


  مرسی سرعت عمل

  دمتون گرم
  خسته نباشید هر دو عزیز
  ریت تقدیم شد

 15. 11 کاربرِ زیر از Star of GT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 16. #9
  تاریخ عضویت
  Feb 2015
  محل سکونت
  GHOSTLAND
  ارسال ها
  47
  سپاس
  416
  از این کاربر 423 بار در 48 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : ارائه‌ی 429 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل ششم Game of Thrones | قسمت اول

  بزنم به تخته چه سرعتی!!!!!

 17. 11 کاربرِ زیر از Little Ghost بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 18. #10
  tonight's the night
  تاریخ عضویت
  Mar 2014
  ارسال ها
  100
  سپاس
  13,939
  از این کاربر 1,321 بار در 101 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : ارائه‌ی 429 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل ششم Game of Thrones | قسمت اول

  نمیشه دو تا ریت داد؟ یکی کمه واقعا ...
  خسته نباشید هردو عزیز


 19. 13 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 

 
صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 12
  آخرين ارسال: 06-13-2015, 08:44 PM
 2. Game of thrones| چه کسانی در فصل پنجم سریال خواهند مرد؟
  By Trinity Killer in forum نظرسنجی های سریال
  پاسخ ها: 14
  آخرين ارسال: 04-11-2015, 07:22 PM
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 04-10-2015, 10:16 PM

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
 • قدرت گرفته از سیستم vBulletin نسخه ی 4.2.3
 • قالب اختصاصی انجمن TvWorld نسخه ی 1.0
 • طراحی و اجرای قالب : نوژن
 • تمام حقوق مطالب و محتوا برای تی وی وُرلد محفوظ می باشد
Powered by vBulletin® Version 4.2.1
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.