برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14
    Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

Psycho Pass | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

Psycho Pass

درباره انیمه :

سایکو پس یک انیمه ی تلوزیونی با کارگردانی Naoyoshi Shiotani & Katsuyuki Motohiro و نویسندگی Gen Urobuchi است که در از اکتبر 2012 تا مارس 2013 پخش شد ، انیمه در سال 2014 برای فصل دوم تایید شد و با اسم Psycho Pass II ادامه پیدا کرد ، در سال 2015 یک فیلم به نام Psycho Pass The Movie پخش شد که ادامه ی جریانات فصل دوم و فصل اول بود ، با توجه به محبوبیت فراوان سایکو پس یک بازی ویدیویی در سال 2016 قراره به بازار عرضه بشه که قبل از اتفاقات انیمه شکل میگیره

داستان انیمه :

در آینده ای نزدیک، این امکان بوجود اومده تا وضعیت روانی و شخصیت انسان ها قابل اندازه گیری و در قالب اعداد و ارقام قابل بیان باشه. به این اندازه گیری در اصطلاح، “روان-گذر” (Psycho-pass) گفته میشه. یکی از مهمترین معیار های این اندازه گیری، ***توری به نام “ضریب جُرم” هست. این ***تور نشون دهنده ی اینه که هر فرد چقدر تمایل و اشتیاق برای ارتکاب جرم و جنایت، در ذات خودش داره و حکومت این دنیا، از این ***تور برای قضاوت در مورد مجرمین استفاده میکنه، کسانی که “ضریب جرم” بالایی داشته باشند خطرات بالقوه ی جامعه هستند و باید حذف بشن، حتی اگر جرمی مرتکب نشده باشند! البته در این دنیا هم مثل تمامی داستان ها و قصه هایی که در اون انسان ها به دنبال ساخت آرمان شهری رویایی بودند ، همه چیز به خوبی پیش نمیره . هنوز جرم و جنایت و مجرمینی که هیچگاه به دست حکومت نمی افتند وجود دارند و امنیت و آسایش جامعه رو تهدید می کنند. بخش تحقیقات جنایی از اداره ی امنیت عمومی ، ازواحد های کارآگاهی متعددی تشکیل شده که وظیفه ی برقراری امنیت ، مبارزه باجرائم مختلف و حل پرونده های جنایی رو بر عهده دارند . هر کدوم از این واحدهای کارآگاهی ، در واقع گروههای چند نفره ای هستن که شامل “مُجری” ها و”بازرس” ها میشن. “مجری” ها کسانی هستند که درگیری ها و کارهای سخت و سنگینرو انجام میدن. به تعقیب مجرمین میرن و اونا رو دستگیر میکنن. اکثر “مجری”های ماهر ، کسانی هستند که طبق اندازه گیری های انجام شده دارای “ضریب جرم”بالایی بودند و باید از جامعه حذف میشدند، اما بهشون این پیشنهاد شده تادر قبال آزادی، به عنوان “مجری” در خدمت نیروهای امنیتی باشند. درک بالایاین افراد از جرم و جنایت باعث میشه تا بهترین انتخاب برای “مجری ها”باشند، اما همیشه این ریسک وجود داره تا خود “مجری” ها تبدیل به مجرمینواقعی بشن! به همین دلیله که “بازرس” ها در این واحدهای کارآگاهی حاضرهستند. وظیفه ی اونها نظارت بر عملکرد “مجری ها” و رهبری کردنشون هست...

چرا باید دید :

شخصیت پردازی و داستان این انیمه واقعا فوق العادست به خصوص شخصیت ماکیشیما شوگو که شخصا نزد من بهترین شخصیتیه که تو عمرم دیدم ، انیمه در چند قسمت اول روند ارومی رو داره اما کمی که بگذره هیجان فوق العاده بالا میره و نمیتونید از پاش بلند بشید ، موسیقی متن فوق العاده انیمه هم یکی از نقاط قوتشه به اضافه گرافیک عالی ، هر چند از نظر خودم فصل دوم انیمه به شدت معمولی بود شاید بخاطر اینکه فصل اول یه شاهکار به تمام معنا بود و شخصیتاش تکرار نشدنی بودند تو فصل دوم بعضی از شخصیتای جدید وارد میشن که به نوعی میخوان جای شخصیت های فصل دوم رو پر کنند اما به خوبی اونا نیستن ، توصیه میکنم حتما این انیمه رو ببینید فصل اولش جزو بهترین انیمه های تاریخه

شخصیت های اصلی :

کوگامی شینیا ( مجری و بازرس سابق ) اکانه سونموری ( بازرس تازه کار )

ماکیشیما شوگو
    Farewell

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Psycho Pass | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

فصل اول عالی بود؛ هر اپیزود قوی تر از قبلی ظاهر شد و سرانجام یک فصل شاهکار رو رقم زد. آنتاگونیست و پروتاگونیست های این فصل خیلی قوی بودن و این تعادل پرداخت بین جبهه خیر و شر، باعث شد که کاراکتر هایی مثل «کوگامی» و «میکاشیما» جایگاه خاصی بین بیننده ها پیدا کنن، وگرنه کاراکتر «بَدعَس» عین ریگ ریخته، ولی تعداد کمی از اونها توی ذهن بیننده ها باقی می مونن.
    یک کمی منو یاد نبرد لکتر و ویل انداخت این انیمه!
    نشون دادن یک دنیای سایپرپانکی طور ترسناک، که توش همه چی قلابی، فیک و مجازی شده، اینکه اکثریت جامعه، تبدیل به برده شدن، قدرت تصمیم گیری و آزاد بودن ازشون گرفته شده و... یک حس بدی بهم منقل کرد، چون تقریبا یک برداشت فانتزی از دنیاییه که ما داریم توش زندگی می کنیم (خیلی دوست دارم باز کنم این داستان رو ولی...)

پ.ن: واقعا خیلی دوست دارم فصل های بعدی رو هم ببینم، ولی نظرات منفی رایم رو زد، الخصوص در مورد فصل دوم که تقریبا 98% نظراتی که خوندم منفی بود. ولی یک چیزی که منو دو به شک کرد، نظرات مثبت در مورد فصل سوم بود!میگن داستان جوری شده که قراره فصل چهارم دوباره از لحاظ کیفیت، خودش رو به استانداردی که در فصل اول نشون داد برسونه. Really؟!؟!

3. 14 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

دوستان در مورد انیمه psycho-pass سوال داشتم
    اول این که ترتیب دانلودی که براش پیدا کردم اینطوری بود
    1-فصل اول سال 2012
    2-فصل دوم سال 2014
    3-فصل سوم سال 2015

4-فیلم سینمای سال 2015

5- Psycho-Pass: Sinners of the System Case.1 - Tsumi to Batsu
    6-Psycho-Pass: Sinners of the System Case.2 - First Guardian
    7-Psycho-Pass: Sinners of the System Case.3 - Onshuu no Kanata ni

8-Psycho-Pass 3: First Inspector که سه قسمت هست

میخواستم ببینم به همین روال رو اگه دانلود کنم و ببینم درسته ؟ پسو پیش که نیست ؟ یا اینکه بین اینا قسمت سینمایی دیگه ای هم هست که باید دید؟؟
    از جایی که میخوام دانلود کنم که اینجوریه
    ولی یه جایی هم ترتیبش رو اینجوری زده بود
    مشاهده محتوا اسپویلر

تو این عکس قسمت سینمایی 2015 نیومده(نمیدونم این سینمایی خلاصه فصل اول تا سومه یا ادامه اوناست) ولی بجاش قبل از سه قسمت Psycho-Pass 3: First Inspector یه قسمت سینمایی برا سال 2019 اومده !!خلاصه نمیدوم بعد از سه فصل اولش ترتیبش چجوریه اگه میشه راهنمایی کنید .ممنون

.

5. 10 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,486
    از این کاربر 23,478 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    دوستان در مورد انیمه psycho-pass سوال داشتم
    اول این که ترتیب دانلودی که براش پیدا کردم اینطوری بود
    1-فصل اول سال 2012
    2-فصل دوم سال 2014
    3-فصل سوم سال 2015

4-فیلم سینمای سال 2015

5- Psycho-Pass: Sinners of the System Case.1 - Tsumi to Batsu
    6-Psycho-Pass: Sinners of the System Case.2 - First Guardian
    7-Psycho-Pass: Sinners of the System Case.3 - Onshuu no Kanata ni

8-Psycho-Pass 3: First Inspector که سه قسمت هست

میخواستم ببینم به همین روال رو اگه دانلود کنم و ببینم درسته ؟ پسو پیش که نیست ؟ یا اینکه بین اینا قسمت سینمایی دیگه ای هم هست که باید دید؟؟
    از جایی که میخوام دانلود کنم که اینجوریه
    ولی یه جایی هم ترتیبش رو اینجوری زده بود
    مشاهده محتوا اسپویلر

تو این عکس قسمت سینمایی 2015 نیومده(نمیدونم این سینمایی خلاصه فصل اول تا سومه یا ادامه اوناست) ولی بجاش قبل از سه قسمت Psycho-Pass 3: First Inspector یه قسمت سینمایی برا سال 2019 اومده !!خلاصه نمیدوم بعد از سه فصل اولش ترتیبش چجوریه اگه میشه راهنمایی کنید .ممنون
    اگه برات مهمه که همه فصولش رو کامل ببینی کلا از اینور انیمه وارد شی از اونورش بزنی بیرون من پیشنهاد میکنم کلا بیخیالش شی! چون بعد فصل اول فوق العاده خوبش، افت شدیدی کرد و هی داغون‌تر شد.
    میتونی فصل اولشو ببینی لذتشم ببری، بعد بری سراغ فصل 2 همونجا ولش میکنی دیگه مهم نیست به چه ترتیبی دانلود کنی

7. 8 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    اگه برات مهمه که همه فصولش رو کامل ببینی کلا از اینور انیمه وارد شی از اونورش بزنی بیرون من پیشنهاد میکنم کلا بیخیالش شی! چون بعد فصل اول فوق العاده خوبش، افت شدیدی کرد و هی داغون‌تر شد.
    میتونی فصل اولشو ببینی لذتشم ببری، بعد بری سراغ فصل 2 همونجا ولش میکنی دیگه مهم نیست به چه ترتیبی دانلود کنی
    خیالمو راحت کردی ، داشتم حساب کتاب میکردم ترافیکمو چطور بین گزینه هام تقسیم کنم

.

9. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12