برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 14
    Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

Psycho Pass | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

Psycho Pass

درباره انیمه :

سایکو پس یک انیمه ی تلوزیونی با کارگردانی Naoyoshi Shiotani & Katsuyuki Motohiro و نویسندگی Gen Urobuchi است که در از اکتبر 2012 تا مارس 2013 پخش شد ، انیمه در سال 2014 برای فصل دوم تایید شد و با اسم Psycho Pass II ادامه پیدا کرد ، در سال 2015 یک فیلم به نام Psycho Pass The Movie پخش شد که ادامه ی جریانات فصل دوم و فصل اول بود ، با توجه به محبوبیت فراوان سایکو پس یک بازی ویدیویی در سال 2016 قراره به بازار عرضه بشه که قبل از اتفاقات انیمه شکل میگیره

داستان انیمه :

در آینده ای نزدیک، این امکان بوجود اومده تا وضعیت روانی و شخصیت انسان ها قابل اندازه گیری و در قالب اعداد و ارقام قابل بیان باشه. به این اندازه گیری در اصطلاح، “روان-گذر” (Psycho-pass) گفته میشه. یکی از مهمترین معیار های این اندازه گیری، ***توری به نام “ضریب جُرم” هست. این ***تور نشون دهنده ی اینه که هر فرد چقدر تمایل و اشتیاق برای ارتکاب جرم و جنایت، در ذات خودش داره و حکومت این دنیا، از این ***تور برای قضاوت در مورد مجرمین استفاده میکنه، کسانی که “ضریب جرم” بالایی داشته باشند خطرات بالقوه ی جامعه هستند و باید حذف بشن، حتی اگر جرمی مرتکب نشده باشند! البته در این دنیا هم مثل تمامی داستان ها و قصه هایی که در اون انسان ها به دنبال ساخت آرمان شهری رویایی بودند ، همه چیز به خوبی پیش نمیره . هنوز جرم و جنایت و مجرمینی که هیچگاه به دست حکومت نمی افتند وجود دارند و امنیت و آسایش جامعه رو تهدید می کنند. بخش تحقیقات جنایی از اداره ی امنیت عمومی ، ازواحد های کارآگاهی متعددی تشکیل شده که وظیفه ی برقراری امنیت ، مبارزه باجرائم مختلف و حل پرونده های جنایی رو بر عهده دارند . هر کدوم از این واحدهای کارآگاهی ، در واقع گروههای چند نفره ای هستن که شامل “مُجری” ها و”بازرس” ها میشن. “مجری” ها کسانی هستند که درگیری ها و کارهای سخت و سنگینرو انجام میدن. به تعقیب مجرمین میرن و اونا رو دستگیر میکنن. اکثر “مجری”های ماهر ، کسانی هستند که طبق اندازه گیری های انجام شده دارای “ضریب جرم”بالایی بودند و باید از جامعه حذف میشدند، اما بهشون این پیشنهاد شده تادر قبال آزادی، به عنوان “مجری” در خدمت نیروهای امنیتی باشند. درک بالایاین افراد از جرم و جنایت باعث میشه تا بهترین انتخاب برای “مجری ها”باشند، اما همیشه این ریسک وجود داره تا خود “مجری” ها تبدیل به مجرمینواقعی بشن! به همین دلیله که “بازرس” ها در این واحدهای کارآگاهی حاضرهستند. وظیفه ی اونها نظارت بر عملکرد “مجری ها” و رهبری کردنشون هست...

چرا باید دید :

شخصیت پردازی و داستان این انیمه واقعا فوق العادست به خصوص شخصیت ماکیشیما شوگو که شخصا نزد من بهترین شخصیتیه که تو عمرم دیدم ، انیمه در چند قسمت اول روند ارومی رو داره اما کمی که بگذره هیجان فوق العاده بالا میره و نمیتونید از پاش بلند بشید ، موسیقی متن فوق العاده انیمه هم یکی از نقاط قوتشه به اضافه گرافیک عالی ، هر چند از نظر خودم فصل دوم انیمه به شدت معمولی بود شاید بخاطر اینکه فصل اول یه شاهکار به تمام معنا بود و شخصیتاش تکرار نشدنی بودند تو فصل دوم بعضی از شخصیتای جدید وارد میشن که به نوعی میخوان جای شخصیت های فصل دوم رو پر کنند اما به خوبی اونا نیستن ، توصیه میکنم حتما این انیمه رو ببینید فصل اولش جزو بهترین انیمه های تاریخه

شخصیت های اصلی :

کوگامی شینیا ( مجری و بازرس سابق ) اکانه سونموری ( بازرس تازه کار )

ماکیشیما شوگو
    Farewell

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,591 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Psycho Pass | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

مرسی واسه تاپیک. یکی از بهترین انیمه‌هاییه که دیدم. درسته فصل دوم در حد فصل اول نبود [ اونم به خاطر نداشتن شخصیت منفی خفن در حد ماکیشیما ] ولی بازم دوستش داشتم. قسمت‌های اول معمولی به نظر می‌رسه، تا جاییکه خودم شروع کرده بودم می‌گفتم این دیگه چیه، ولی هرچی میره جلوتر، بهتر و بهتر میشه!

3. 23 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928

نقل قول نوشته اصلی توسط Raylan Givens نمایش پست ها
    مرسی واسه تاپیک. یکی از بهترین انیمه‌هاییه که دیدم. درسته فصل دوم در حد فصل اول نبود [ اونم به خاطر نداشتن شخصیت منفی خفن در حد ماکیشیما ] ولی بازم دوستش داشتم. قسمت‌های اول معمولی به نظر می‌رسه، تا جاییکه خودم شروع کرده بودم می‌گفتم این دیگه چیه، ولی هرچی میره جلوتر، بهتر و بهتر میشه!
    قسمت های اول به شدت معمولی بود هومن ، من رفیقم بهم معرفی کرده بود میگفت بهترین انیمه عمرشه ، خلاصه نشستم دیدم اون اولا میگفتم این چی داره که بهترین انیمه عمرش باشه یکم که گذشت خودم زوری از پاش بلند میشدم

فصل دوم چندین ضعف کاملا اشکار داشت یکی اینکه شخصیت منفی در حد فصل اول نداشت ( ماکیشیما عشقمه ) ، یکی اینکه خواستن یه سری شخصیتا رو جایگزین کنن مثل بابای گینوزا و کوگامی ولی نتونستن ، یه ضعف دیگه هم داشت این بود که داستانش تا نیمه ی فصل نا مشخص بود و با توجه به اینکه اپیزوداش خیلی کم بود نباید اینطوری عمل میکردن در کل معمولی بود
    Farewell

5. 22 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928

موسیقی متن فصل دوم انیمه

کیفیت : 320

حجم : 370 مگابایت

لینک دانلود

برای دانلود موسیقی متن فصل اول به این پست مراجعه شود | لینک
    Farewell

7. 17 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928

ایتم ها و اشیای واقعی استفاده شده در انیمه سایکو پس به همراه قیمت ! ( برای بزرگتر شدن عکس کلیک کنید )

Farewell

9. 16 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

فصل اول اپیزود ۱۱

عجب باحاله.فک نمیکردم اینقدر قشنگ باشه خوشمان امد.کوگامی و ماکیشیما شخصیت پردازی فوق العاده ای دارن.تم کار همونیه که دنبالش بودم.واقعا بعد از Death note دومین کاری بود که با تمام وجود احساسش کردم.البته Attack on titan هم جای خودشو داشت ولی
    دث نوت و این عجیبن غریبا.
    نمره تا اینجا ۹.

I'm Justice

11. 9 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928

نقل قول نوشته اصلی توسط KING STANNIS نمایش پست ها
    فصل اول اپیزود ۱۱

عجب باحاله.فک نمیکردم اینقدر قشنگ باشه خوشمان امد.کوگامی و ماکیشیما شخصیت پردازی فوق العاده ای دارن.تم کار همونیه که دنبالش بودم.واقعا بعد از Death note دومین کاری بود که با تمام وجود احساسش کردم.البته Attack on titan هم جای خودشو داشت ولی
    دث نوت و این عجیبن غریبا.
    نمره تا اینجا ۹.
    این انیمه تو فصل اول هر چی جلوتر میره بهتر و بهتر میشه ، شخصیت ماکیشیما شوگو در کنار اوریهارا ایزایا از انیمه دورارارا که معرفیشو گذاشتم و هیجیکاتا توشیرو از انیمه گینتاما جزو سه شخصیت برتر انیمه ای من هستن، دیالوگ هایی که تو این انیمه میگه هر کدومشون یه دنیان
    Farewell

13. 12 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

دارای اسپویل
    پایان فصل اول

پایان قشنگی بود ولی لامصب نمیدونم چرا من از هرکی خوشم میاد میمیره اخرش..‌
    نمره فصل اول 9.5 میدم واقعا لذت بردم بسیار زیبا بود.
    ماکیشیما هم رفت توی Top ten کرکترای مورد علاقم رتبه اول همچنان در دست کیرا انیمه دث نوت هستش...

I'm Justice

15. 9 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    70
    از این کاربر 28 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

سلام! من الان فصل سه رو تموم کردم! ادامه نداره این انیمه؟!

17. 5 کاربرِ زیر از _princ3_ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,216 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط _princ3_ نمایش پست ها
    سلام! من الان فصل سه رو تموم کردم! ادامه نداره این انیمه؟!
    چرا سه تا قسمت بلند دیگه برای اون ساخته شدن ...

19. 7 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین