برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 59
    Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

Death Note | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

Death Note

درباره انیمه :

دفترچه مرگ یک مانگا نوشته شده Tsugumi Ohba و کشیده شده توسط Takeshi Obata هست که در سال 2003 منتشر و 2006 به پایان رسید ، یک انیمه تلوزیونی در از سال 2006 تا 2007 با 37 اپیزود از دفترچه مرگ پخش شد که به سرعت طرفداران بی شماری پیدا کرد و جزو برترین انیمه های تاریخ شد ، مانگای این انیمه بیش از 30 میلیون نسخه فروخته و چندین فیلم تلوزیونی هم از روی این انیمه ساخته شده اما هیچکدوم نتونستند موفقیت چشم گیر انیمه رو تکرار کنند . یک مینی سریال تلوزیونی نیز در سال 2015 پخش شد و در 11 قسمت به اتمام رسید

داستان انیمه :

داستان از آنجایی آغاز می شود که لایت یاگامی یک دانش اموز ممتاز یک دفترچه که توسط خدای مرگ “شینیگامی” بر روی زمین افتاده است را پیدا می کند. این دفترچه به صاحبش این توانایی را می دهد که با نوشتن اسم واقعی یک شخص و تصور قیافه ی او شخص مورد نظر را بکشد. داستان با تلاش لایت برای از بین بردن انسان‌های شرور برای ساختن جهانی بهتر ادامه پیدا می کند. در ادامه پلیس بین الملل تصمیم به پیگرد این ماجرا می گیرد و یک کاراگاه نابغه با نام مستعار “ال” که هیچ کس قیافه ی او را ندیده است موظف به این کار می شود و داستان تقابل این دو نابغه در ادامه روایت می شود.

چرا باید دید :

چون ندیدنش غیر ممکنه

شخصیت های اصلی
    :

لایت یاگامی (شخصیت اصلی ) ال ( بزرگترین کاراگاه دنیا )

امانه میسا ( مدل معروف ) ریوک ( شینیگامی صاحب دفترچه )

نیر ( جانشین اول ال)
    ملو ( جانشین دوم ال )
    Farewell

سپاس
    0
    از این کاربر 14 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Death Note | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

واقعن موضوع متفاوتی داست به نظر من از انیمه هایی مثل ناروتو و توکیو غول و.. خیلی بهتر بود

3. 10 کاربرِ زیر از GRISHA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,365
    از این کاربر 20,375 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

همه‌ی 37 قسمت این انیمه رو دانلود کردم، دیروز 7 قسمت ازش دیدم و تا اینجا میتونم بگم به شدت هیجان انگیز بود و از هر 7 قسمت لذت بردم.
    وقتی میخواستم قسمت اول رو ببینم یک لحظه جا خوردم! چون گرافیک انیمه افتضاح بود حتی طراحی ها هم خوب نبود ولی این انیمه داستان فوق العاده ای داره و همین هست که باعث شده خیلی‌ها بگویند که شاهکاره. در واقع از همه بیشتر روی داستان انیمه کار شده و از این لحاظ بسیار انیمه ی قوی‌ای هست و جذابیت بسیار زیادی هم داره. اما به نظر من حتی داستانش هم حفره‌های بسیار زیادی داشت که البته بعضی‌هاش زیاد مهم هم نیست (نمیخوام دیگه مثال بیارم که هم اسپویل نشه هم اینقدر مسائل مهمی نیستند که بخواهیم از یک انیمه انتظار داشته باشیم هیچ ایرادی نداشته باشه) مهم این هست که روایت داستان به شکلیه که بیننده از دیدن هر قسمت لذت میبره. اینطور که دوستان در این تاپیک گفتن احتمالأ در قسمت های بعد از 25 افت میکنه که امیدوارم اینطور نباشه، در هر صورت این 7 قسمتی که من دیروز دیدم واقعأ هیجان انگیز بود.
    Can't find yourself. Lost in your lies

5. 21 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,652
    از این کاربر 19,922 بار در 1,355 پست سپاس گزاری شده

این تنها انیمه ای که من دیدم
    امتحان مقاومت مصالح پایان ترم داشتم با یکی از بهترین دوستام صبح شروع کردیم و تا آخر شب تمومش کردیم
    شخصیت محبوب من شینیگامی ریوک هستش
    به شدت موضوع جالبی داره من از گرافیک و اینا سر در نمیارم ولی موضوع کافیه برای دیدن

7. 22 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,344
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

این انیمه تا قسمت 23 خیلی خوبه اما بعدش با ورود شخصیت های نیر و ملو داستان روند جذابش رو از دست میده ( شاید به خاطر عدم پرداخت خوب به این دو شخصیت )
    به نظرم بیشتر به خاطر موضوع خاصش معروف شد وگرنه انیمه بهتر از این هم هست ...

9. 20 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,034 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

منم خیلی وقت پیش دیدم ... همون طور که پیمان گفت گرافیک انیمه اصلا خوب نبود. موسیقیش رو خیلی دوست داشتم
    هر چند فقط نیمه اولش رو با علاقه دیدم و بقیش اصلا خوب نبود ... اونایی که دیدن احتمالا دلیلشو باید بدونن به نظرم بعد از نیمه اول بیخود ادامش دادن ... باید همون جا تمومش میکردن - ابهت انیمه زیر سوال رفت -

11. 21 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,994
    از این کاربر 45,650 بار در 2,811 پست سپاس گزاری شده

انیمه‌ی خیلی خوبی بود، داستان جذاب، هیجانی؛ یادمه توی عید شروع کردم به دیدنـش، جوری بود که هنوز قسمتی که داشتم می‌دیدم تموم نشده بود، توی فکر دیدن قسمت بعد بودم؛ در این حد یعنی ولی بعد از اون اتفاق، هیچ انگیزه‌ای دیگه واسه دیدنـش نداشتم انقدر افت کرد. یادمه فقط هفته‌ای 1 یا 2 قسمت می‌دیدم تا به پایانـش برسم.

13. 23 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 257 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

انیمه ی خیلی خوبی بود حیف که آخرش افت کرد. بنظر من انیمه های مانستر و full metal alchemist از این بهترن.

15. 17 کاربرِ زیر از kebrity بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,574
    از این کاربر 5,427 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kebrity نمایش پست ها
    انیمه ی خیلی خوبی بود حیف که آخرش افت کرد. بنظر من انیمه های مانستر و full metal alchemist از این بهترن.
    فول متال که در قیاس با دث نوت یه شوخیه کودکانه هست ( حتی در قیاس با خودش) اینجا در موردش قبلا با مرحوم ایرج و امین شپرد بحث کردیم.
    اما در مورد افت انیمه از قسمت 25 به بعد:
    1- اول اینکه دوستان محبت کردن نگفتن فقط چه اتفاقی میفته قسمت 25، با معرفی انیمه + پستهایی که داده میشه دیگه خیلی تابلو هست چه اتفاقی میفته، مراعات کنین آقا، مزش رو نپرونین

2- من هم جز اون دسته هستم که میگم افت میکنه، اما دلیل اصلیش که میگیم افت میکنه اینه که 25 قسمت اول محشر بود، یعنی با خود انیمه قیاس میزنیم میگیم افت میکنه، وگرنه همون قسمت 25 به بعد رو فقط با بعضی از انیمه های دیگه مقایسش کنیم شاید باز هم لفظ شاهکار، محشر، حداقل خیلی خوب رو به کار ببریم
    3- چه قسمت 25 به بعد افت کرده باشه از نظر ما چه افت نکرده باشه، باز هم یه تجربه ی فوق العاده هست این انیمه و مدتها میشه ازش یاد کرد و خیلی ها رو جذب دنیای انیمه میکنه

17. 19 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 257 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    فول متال که در قیاس با دث نوت یه شوخیه کودکانه هست ( حتی در قیاس با خودش) اینجا در موردش قبلا با مرحوم ایرج و امین شپرد بحث کردیم.
    اما در مورد افت انیمه از قسمت 25 به بعد:
    1- اول اینکه دوستان محبت کردن نگفتن فقط چه اتفاقی میفته قسمت 25، با معرفی انیمه + پستهایی که داده میشه دیگه خیلی تابلو هست چه اتفاقی میفته، مراعات کنین آقا، مزش رو نپرونین

2- من هم جز اون دسته هستم که میگم افت میکنه، اما دلیل اصلیش که میگیم افت میکنه اینه که 25 قسمت اول محشر بود، یعنی با خود انیمه قیاس میزنیم میگیم افت میکنه، وگرنه همون قسمت 25 به بعد رو فقط با بعضی از انیمه های دیگه مقایسش کنیم شاید باز هم لفظ شاهکار، محشر، حداقل خیلی خوب رو به کار ببریم
    3- چه قسمت 25 به بعد افت کرده باشه از نظر ما چه افت نکرده باشه، باز هم یه تجربه ی فوق العاده هست این انیمه و مدتها میشه ازش یاد کرد و خیلی ها رو جذب دنیای انیمه میکنه
    فول متال تنوع بسیاری داشت و همین داستانش را شیرین می کر مخصوصا سری اولش. اما مانستر با این انیمه قابل مقایسه تره و بنظرم انسجام بیشتر و داستان عمیق تری داره. نکته ی دیگه اینکه مانستر داستانش تخیلی نیست و از این نظر با انیمه های دیگه فرق داره.

19. 8 کاربرِ زیر از kebrity بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Kenny McCormick
    سپاس
    556
    از این کاربر 2,665 بار در 282 پست سپاس گزاری شده

بنظر من نه دث نوت نه مانستر نه فول متال کلا قابل مقایسه نیستن!!! از همه لحاظ با هم فرق دارن.چه تم داستانی...چه روند...چه سبک....
    ولی با اینحال ماسنتر همونطور که گفته شد بیشتر قابل مقایسست بدلیل تم دارک و تاریکی که داره.که اینجا دث نوت در مقابل مانستر شبیه برنامه کودکه و اما در مورد فول متال کلا مقایسه نشه بهتره چون اصلا از هیچ لحاظی مچ نیست با اون 2تا

اضافه شده در : 2 minutes

ولی کل انیمه یه طرف...موسیقی Endingو Opening نیمه دوم انیمه یه طرف(مخصوصا اندینگ).مریضه مریضهنوزم بعضی موقعها گوشش میدم واقعا به جنون میرسم.دث نوت از این لحاظ که بتونه مخاطبو به دیوانگی و جنون برسونه عالی عمل میکرد واقعا
    Veezus

21. 12 کاربرِ زیر از EYE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین